Vzkazy a dopisy pro fans

Zpráva pro japonské fanoušky od Gustava a Georga

10. května 2011 v 15:21 | Evule
Konishiwa!

Tohle je zpráva pro naše japonské fanoušky a hlavně pro ty, kteří žijí v oblasti Tohoku. Jen vám chcete dát vědět, každý den na vás myslíme! A doufáme, že najdete způsob, jak zůstat silní a dál bojovat! Jste v našich srdcích.

Doufáme, že se brzy uvidíme...

Gustav, Georg

Letter to Japan

15. dubna 2011 v 8:51 | Evule

Ahoj, Japonsko!

Jen chceme, abyste všichni věděli, že jsme při vás v této opravdu smutné a těžké situaci. Všechny naše myšlenky a LÁSKA jdou k vám!!! Doufáme, že vše bude brzo lepší, lidi, spojte se podporujte se navzájem.
Jen to NEJLEPŠÍ! Tokio Hotel!

Bill, Tom, Georg, Gustav

Děkovný dopis za Comet 2010

22. května 2010 v 19:39 | Evule

Ahoj lidi!!!

Mnohokrát děkujeme za tuto Comet! Zase jste nás udělali velmi velmi šťastnými ....
Jste neuvěřitelní!

Děkujeme

Vzkaz pro ruské fanoušky

10. března 2010 v 15:59 | Evule

Tokio Hotel děkují za cenu NRJ

26. ledna 2010 v 5:56 | Evule

Ahoj lidi,
to je prostě neuvěřitelné!
Získali jsme ocenění na NRJ Awards ve Francii v prestižní kategorii "Nejlepší mezinárodní kapela." Díky moc za všechnu vaši podporu, jste úžasní! Stále v tom pokračujte a doufáme, že se s vámi v blízkosti vašeho města v několika týdnech uvidíme na WELCOME TO HUMANOID CITY turné.

Opatrujte se!

Tom, Bill, Georg, Gustav

Comet 2009 - dopis od TH

5. června 2009 v 15:49 | Evule
Ahoj lidi,

Mnohokrát Vám děkujeme za neuvěřitelnou podporu v hlasování! Jsme strašně hrdí, že jsme mohli obdržet Comet i tento rok. "Nejlepší Onlinestar" je velkolepé ocenění a my doufáme, že vám brzo poděkujeme našim novým albem.
Zatím!!!

Tom, Georg, Gustav, Bill

Dopis od TH: Žádejte Monsoon za vašem rádiu

2. října 2008 v 17:59 | Evule


Mockrát děkujeme za vaši úžasnou podporu v průběhu několika posledních měsíců - je tak úžasné, co jsme ve Státech udělali možného s vaší pomocí! Právě teď je vzrušující vidět, že americká rádia hrají Monsoon…Cítíme, jak se sen stává skutečností!!! Pokud chcete slyšet náš song Monsoon na vašem rádiu častěji, ujistěte se, že si o něj žádáte kdekoliv můžete.
Díky moc a i nadále rockujte

Bill, Georg, Tom, Gustav

VMA 2008: Best New Artist (nominace)

13. srpna 2008 v 10:14 | Evule
Ahoj všem!
Nominovali jste nás do kategorie "BEST NEW ARTIST" na MTV Video Music Awards !!! To je skvělé. Moc děkujeme za vaši neuvěřitelnou podporu !!! Teď když jsme nominováni na BEST NEW ARTIST, musíte nám dát šanci, abychom se stali VÍTĚZI této úžasné kategorie - všechno máte v rukou vy, takže prosím hlasujte pro nás v kategorii BEST NEW ARTIST!
Moc děkujeme za všechnu vaši podporu !!!
Tom, Gustav, Bill, Georg

VMA 2008: Monsoon jako "BEST POP VIDEO" (nominace)!

26. července 2008 v 10:21 | Evule
MTV Video Music Awards stojí přede dveřmi a tento rok mají Bill, Tom, Gustav & Georg šanci, dostat se tam poprve jako nominovaní. Proto jim dejte svůj hlas - TADY . Konkurence je obrovská! Nejdřív se ale musíte registrovat.
A tady je dopis od TH:
Ahoj všem,
Je to neuvěřitelné a tak vzrušující. Jen před pár měsící jsme poprvé přijeli do Severní Ameriky a teď máme šanci být nominováni na jednu z nejprestiženějších hudebních ocenění v hudebním byznyse: VIDEO MUSIC AWARDS! Jsme tak nadšeni a chceme vám všem poděkovat za vaši podporu, tohle všechno je díky vám! Jestli nás chcete vidět nominované na VMAs v Los Angeles, 7.září, tak zajděte na web MTV a hlasujte pro náš klip Monsoon!
Děkujeme za vaši podporu a brzy se uvidíme!!!
Tom, Gustav, Bill, Georg

Dopis od Billa pro "Zimmer 483 Tour"

3. května 2008 v 10:35 | Evule
Toto turné jsme připravovali měsíce. Bylo to pro každého z nás velmi důležité. Díky úsilí publika byly naše aktivity z druhé strany našich šílených nadějí naplněny. Před každým koncertem jsme se obávali technických problémů, třásli jsme se. Potom jsem nervózní. A konečně jsem na podiu...Fanoušci jsou tady, naplnění láskou a energií. Podporují mě a má nervozita zmizí. Obklopen takovým to publikem, se cítím silný, téměr nepřemožitelný. Hala zpívá jako jeden, mám husí kůži. Můj život interpreta má jenom smysl kvůli sdílení těchto chvil: Komunita s fanoušky. Toto nezapomenutelné turné je věnováno jim.
Bill Kaulitz

Dopis od Billa po operaci

17. dubna 2008 v 6:24 | Evule
(c) tokio-hotel-de.blog.cz
Drazí,
Nejprve ze všeho chci poděkovat našim fanouškům za všechny "brzo se uzdrav" přání, komentáře a dárky, které jste mi posílali. Bylo to neuvěřitelné a lehce bych si teď mohl otevřít lékárnu :-) Vaše podpora během posledních pár týdnů mi opravdu hodně pomohla. Děkuju vám - skutečně rockujete! Tom je se mnou a je tady pro mě 24 hodin, sedm dní v týdnu. Georg a Gustav mě také pravidelně navštěvují, což je skvělé…naštěstí jsem přežil tu nejhorší část! Byla to muka - neumíte si představit, neříct slovo a nesmát se po deset dní!!! Teď začíná moje rehabilitace hlasu - ale nechci naříkat! Jsem prostě opravdu šťastný, že operace proběhla taaak…dobře a doktoři mi řekli, že bude všechno v pohodě! Jsem tak rád, že budu schopný, vrátit se brzo na podium a odehrát všechny letní festivaly.
Opatrujte se a děkuju za všechno -
Bill

Tom děkuje za dopisy od fans

28. března 2008 v 17:10 | Evule
Chtěl bych zcela srdečně ve jménu celé kapely a obzvlášť ve jménu Bill poděkovat za spoustu dopisů od fanoušků, které nám přišly kvůli Billově operaci.
Billa velmi těší, že jste mu dodali tolik odvahy. Billovi a nám je nekonečně líto, že jsme museli odříct tolik koncertů a doufáme, že Vám to zase vynahradíme.

Omluva za zrušené koncerty

18. března 2008 v 17:12 | Evule
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
Drazí fanoušci,
strašně litujeme toho, že jsme museli zrušit koncerty, ale neměli jsme na výběr. Bill jel zpátky domů, aby dostal to nejlepší možné ošetření, ale doktoři mu řekli, že nesmí zpívat celý týden a že musí zůstat po celou dobu v posteli! I když by Bill neposlechl doktory, jeho hlasivky jsou tak zanícené, že by nemohl v žádném případě vystupovat. A v tomhle bodě je Bill pěkně na dně a zklamaný.
Všichni velmi moc doufáme, že mu bude brzo lépe a vrátí se s námi na podium. Prosím, nebuďte na nás naštvaní za zrušené koncerty…
Tom, Georg, Gustav

Dopis pro švédské fans

25. ledna 2008 v 16:15 | Evule
Omlouváme se, že jsme nemohli být na předávání cen, ale jsme uprostřed zkoušení na naše evropské turné.
Mockrát děkujeme za vaši podporu!
Tahle cena je pro vás - naše švédské fanoušky.
Uvidíme se show ve Stockholmu!
Bill, Gustav, Georg, Tom

Dopis pro fanoušky ze Sárska

19. listopadu 2007 v 20:42 | Evule


Ahoj lidi,
Skutečně se velmi těšíme z vašeho zájmu. Momentálně bohužel nemůžeme přijet do Sárska (spolková země v Německu) a doufáme, že tomu rozumíte. Jakmile to bude možné, navštívíme vás.
Tom, Bill, Georg, Gustav

Zpráva ohledně EMA’s!

31. října 2007 v 14:04 | Evule
"Je docela jedno, jestli získáme cenu EMA nebo ne - samotná skutečnost, být nominováni ve dvou kategoriích, je již senzační. Vy jste nás dostali k této události a za Vaši neuvěřitelnou podporu chceme ještě jednou říct DĚKUJEM!"

Omluva Billa za dva zrušené koncerty

20. října 2007 v 22:08 | Evule

Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/

Drazí fanoušci,
S lítostí jsme museli informovat, že nejsme schopni s vámi rockovat plánované koncerty v Marseille a Montepellier. Pro hudebníky neexistuje nic horšího, než to že se nemůže vystupovat, ale bohužel nemůžu momentálně zpívat. Řešili jsme to s mnoha lékaři, ale žádný mi nemůže pomoct, udělali opak, přísně mi doporučili, že v příštích dnech bych neměl zpívat. Proto jsme nemělali žádnou jinou volbu, než turné na dva dny přerušit. Jsme velice smutní a chtěli bychom se všem fanouškům, které tato změna postihla omluvit a doufám, že to brzo půjde lépe. Děkuju za všechny ´Brzo se uzdrav´ fanouškovské maily, které jste mi rázem poslali. Nebuťte prosím na nás naštvaní!
Děkujeme všem!
Tokio Hotel
Bill, Georg, Tom, Gustav

Nový fanklub je online

4. října 2007 v 19:00 | Evule
Oficiální fanklub má new design a TH k tomu napsali vzkaz pro fanoušky...

Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/


Milí fanoušci,
přejeme Vám hodně zábavy na nové stránce našeho oficiálního fanklubu a děkujeme všem, kteří tady s vaším využitím skvělou stránku dělají!

Takže hodně zábavy při objevování nového vzhledu a potěší nás, když se Vám stránku také tak zalíbí!
Tom, Gustav, Georg, Bill

Dopis, týkající se hlasování na MTV EMA!

27. září 2007 v 6:19 | Evule
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
Milí fanoušci,
mnohokrát děkujeme za Vaši fantastickou podporu při hlasování pro MTV European Music Awards! Díky Vám jsme teď nominováni na "kapelu" a "inter Act 2007! A máme opravdovou šanci na cenu, ale jen s Vaší pomocí, protože sami fanoušci volí vítěze! Takže hlasujte na:
Děkujeme za vaše hlasy!
Bill, Gustav, Tom, Georg

Pohled pro ofic. FC

25. července 2007 v 13:43 | Evule
HyperLink

Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
Ahoj lidi,
Právě máme pár dní volno a užíváme si báječného slunce - ačkoli vlastně je už příliš horko :-)
Jsme už napjati na vaše otázky do rozhovorů a tímhle bychom chtěli poděkovat našemu německému fanklubu za báječnou podporu!!!
Nedělejte si žádné starosti, nezapomeneme na vás...právě naopak... !
Bill, Gustav, Tom, Georg
 
 

Reklama