Tokio Hotel blogují

Billův Tour Blog

19. srpna 2008 v 12:49 | Evule
Ahoj všichni!
Dneska jsme měli v Chicagu den volna a bylo to nádherné. Ale pojďme začít od začátku - na koncertě v Detroitu a autogramiádě v Oaklandu u Hot Topic. No, koncert v Detroitu byl úžasný, protože místo konání bylo opravdu krásné a fanoušci byli prostě neuvěřitelní…nemohli jsme dostat nic lepšího!
Den po koncertě jsme odjeli našim tourbusem do Oaklandu, kde jsme potkali naše fanoušky v jednom obchoďáku Hot Topic. Zaměstnanci v obchodě byli minimálně ohromeni tak jako my, kolik fanoušků si přišlo pro podpis - to bylo obrovské!
Tyto autogramiády jsou vždycky něco zvláštního, protože se setkáváme s fanoušky tváří v tvář a slyšíme tolik jejich příběhů, co nám říkají a sdílí své pocity. To je skutečně inspirující a mám z toho tolik nápadů pro naše nové songy - díky moc za to všechno!
Poté jsme měli namířeno směrem k Chicagu. Georg a Tom mluvili skoro celou cestu o fanoušcích … která byla ta nejsladší dívka. A vrchol cesty do Chicaga byla zastávka před jedním supermarketem! Bus zastavil přímo před vchodem a já musím říct: Miluju tyto obrovské supermarkety, oni prostě mají vše, co chtějí, včetně mých oblíbených sladkostí, veškerého ovoce a dokonce ptačích budek - vážně, nabízejí ptačí budky…šílené! Navrchu ani nestačili mít pokladní - všechno, co jsem si koupil, jsem musel sám snést na stanici, kde jsem to musel taky zaplatit - ale o tomto malém supermarketovém dobrodružství bude brzo v Tokio Hotel TV!
Krátce poté jsme konečně dorazili do Chicaga, kde jsme měli den volno! Jako obvykle jsme spali opravdu dlouho, ale chtěl jsem prozkoumat město, což je důvod, proč jsem vstal docela brzo - ve 3 odpoledne. Gustav vstal už dávno před tím a Georg odmítl vstát, tak jsem musel otravovat Toma, dokud konečně neřekl, že se se mnou půjde podívat do města! Centrum Chicaga bylo nádherné - slunce svítilo, takže každý musel být ve skvělé náladě! Chicago jako město vypadá perfektně - byla to kombinace těchto obrovských budov jako v NYC a léto, se kterým se setkáváme v LA, což je v podstatě ideální kombinace! Tom a já jsme popadli kafe a po zbytek dne jsme pěkně daleko prozkoumávali město - Tom byl jako turista, celou dobu si od všeho bral obrázky. Na konci dne jsme navštívili stylovou restauraci na pláži a těšili se na západ slunce a zároveň na večeři … naprosto ÚŽASNÝ den!
To je pro teď všechno…
Opatrujte se,
Bill

Tomův Tour Blog

15. srpna 2008 v 21:09 | Evule
Všichni vítejte na "Tomově blogu"!
Ano, jsme konečně zpátky na turné! Našim tourbusem cestujeme z jednoho města do druhého, setkáváme se s tolika našimi úžasnými fanoušky a měli některé koncerty tak daleko. Vzhledem k tomu, že je to naše první skutečné turné ve Státech a v Kanadě, byly toho pro nás hodně. Zatím jsme navštívili New York, New Jersey, Montreal a Cleveland. Řeknu vám, že každý koncert, který jsme doposud hráli, bylo svým způsobem zvláštní. Jsme taaak potěšeni nominací na VMAs v "Best Pop Video" a "Best New Artist" díky všem našim fanouškům!
Prošlápnutím pedálu šel náš koncert v New Jersey překvapivě dobře, což mi dělalo trochu starosti. Obvykle se během první show vždycky něco pokazí, ale teď to šlo hladce! No samozřejmě Georg vynechal nějaké noty, ale to se stává pokaždé (lol!).
Na cestě do Montrealu to ale vypadalo, že hladký průběh skončí - a věky jsme museli čekat na kanadské hranici , protože byl před námi bus Greyhound a úředníci prohledávali každé malinké místo - dokonce kontrolovali veškeré oblečení, které si lidi přenesli ve svých zavazadlech. Bezpečností kontroly a kontroly na hranicích určitě nejsou moje záležitost… Prostě nemám s nimi ty nejlepší zkušenosti!
V Montrealu (přesně v Saint-Jean-Sur-Richelieu) jsme vystupovali na úžasném festivalu asi před dvaceti tisíci lidmi. Po celý dne bylo skvělé počasí a po obloze létaly různé druhy horko vzdušných balónů. Nejlepší z nich vypadal jako hlava Darth Vader a já jsem si přál být na palubě! Ale zůstali jsme na místě a hráli koncert, který byl veliký - všichni fanoušci zpívali s námi každou píseň - prostě úžasné!
Po koncertě jsme měli rychlou zastávku v hotelu, kde jsme se osprchovali (ano, Georg taky) a potom jsme jeli přes noc busem do Clevelandu. V busu jsme hráli videohry. Hráli jsme kytarovou výzvu a všechny ostatní lidi jsem samozřejmě porazil - jaké to překvapení!
Potom jsem šel spát a probudil jsem se až na druhý den v Clevelandu, kde bylo opravdu slunečné počasí…alespoň v dopoledních hodinách. Naprostou většinu dne pršelo a to bylo zrovna den volna, tak jsem se díval na DVD. Gustav měl takový malý výlet do Lake Erie, ale když se vrátil, byl celý promočený - ne proto, že skočil do jezera, ale protože začlo dost pršet!
Lidi, řeknu vám, že být na turné v Severní Americe je docela vzrušující - k prozkoumání je tolik nových věcí. Je skvělé být tady a těším se na VÁS na jednom z našich koncertů.
Děkuju za všechnu vaši podporu na koncertech a také na MTV VMAs, kde jste pro nás udělali všechno možné, abychom byli dvakrát nominováni…je to prostě neuvěřitelné. Prosím hlasujte pro nás v "Best New Artist".
Opatrujte se!
Tom

Zpráva od Billa – exkluzivně pro Teenmag

10. srpna 2008 v 17:46 | Evule
Bill getting MOBBED by fans at <i>TRL</i>

Ahoj lidi, tady je Bill.
Je to pěkně zaneprázdněné léto od našeho posledního pobytu tady v USA! Vystupovali jsme na hodně festivalech po celé Evropě, ale teď jsme zpátky v USA a první věc, kterou musím říct, je: Díky všem za podporu v těchto několika posledních dnech. Byli jsme nominováni na MTV VMAs a pro nás je to opravdu neuvěřitelné! Vy jste hlasovali a stalo se to, byli jsme úplně mimo - je to taaak vzrušující!
Ale pojďme se podívat na to, co se stalo zatím v Americe: Měli jsme skvělý začátek v New Yorku, kde jsme strávili většinu našeho prvního týdne na MTV "TRL, to bylo dost cool.
Potom jsem ve čtvrtek nakopli americké turné koncertem v New Jersey. Celý koncert byl skvělý a se všemi fanoušky si to skvěle užíváme.
Po New Jersey jsme nasedli to našeho tourbusu a jeli až do Montrealu v Kanadě, kde jsme vystupovali na festivalu a právě teď je čas se zase vrátit do USA!
Vlastně právě teď jsme na naší cestě do Clevelandu a celý zbytek turné budeme trávit ve Státech, takže nezapomeňte zkontrolovat naše koncertní termíny. Doufáme, že vás všechny uvidíme na jednom z našich koncertů!
Oh, ostatní tři kluci mi řekli, abych vám od nich vzkázal "Ahoj"! Opatrujte se a doufáme, že se brzy uvidíme!
Bill

WERCHTER BOUTIQUE FESTIVAL: Zpráva od TH

14. července 2008 v 21:39 | Evule
Ahoj všem! Opravdu jsem si užili hodně zábavy díky nedělnímu vystoupení na festivalu Werchter Boutique v Belgii. Bylo úžásné vidět, kolik vás, Tokio Hotel fanoušků přišlo, abyste nás viděli ŽIVĚ! Bohužel došlo k mimořádné události, která zkazila celý zážitek - ke konci našeho vystoupení jsme nesměli hrát přídavek a byli jsme nuceni opustit pódium! Neumíte si představit, jak smutní a naštvaní jsme byli, že jsme lidem ani nebyli schopní říct "čau".
Na návrat do Belgie se velmi těšíme a koncert uděláme delší.
Uvidíme se brzo, jste ti nejlepší! Bill, Tom, Gustav & Georg
http://tokiohotel.pop24.de/tokiohotel2/index2_en.php

Zprávy od Billa z Německa

28. května 2008 v 16:42 | Evule
Ahoj všem, tady je Bill!
Jsme zpátky v Německu a co vám můžu říct? Měli jsme se opravdu skvěle v Severní Americe! Naše poslední show v Montralu byla prostě neuvěřitelná - takové energetické a nadšené publikum! Lidi, byli jste tak hlasití během celé show, že jsme na podiu neslyšeli sami sebe a to milujeme! Po příjezdu zpátky do Německa na nás čekalo opravdu velké překvapení: V pátek večer vysílal německý hudební kanál VIVA jejich ocenění COMET! Byli jsme nominování ve třech kategoriích a vyhráli čtyři ;-) !!! "Best Live Act", "Best Band", "Best Video". Na konci show jsme dokonce obdrželi cenu s názvem "Super Comet", která je podstatě dána vítězi všech vítězů večera... absolutně OHROMUJÍCÍ, že jsme ji dostali my!!! Všemi cenami určené hlasováním nám ukazujete, jak úžasní jste a jak neuvěřitelná je vaše podpora! Skutečně jste nás dostali!
Všichni nám musí kvůli vám závidět - tuším, že skutečně máme ty nejlepší fanoušky VŮBEC!!!
Dávejte všichni na sebe pozor!
Bill
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zprávy od Toma z Kanady

21. května 2008 v 14:32 | Evule
Ahoj lidi, tady je znova Toma!
Momentálně jsme v Kanadě. Je to poprvé, co vidíme Kanadu bez sněhu a místo toho sluneční svit - to je skvělé! Toronto jsme opustili včera a teď jsme v Montrealu, kde budeme hrát náš poslední koncert našeho severoamerického turné…
Byl to úžasný výlet. V Torontu jsme byli v "Much On Demand" na Much Music a bylo to pro nás opravdu super. Lidi, vy jste byli tak nabuzeni a hlasitě rozjařeni, že jsme Bill a já nemohli slyšet svoje vlastní slova - ale milujeme to. Když rockujete, dáváte nám opravdu energii.
Velmi jsme se těšili na koncert v Torontu v Sound Academy minulý pátek! Musím říct, že jsme měli na podiu skvělé chvíle - díky za to! V sobotu jsme měli volno, tak jsme cestovali kolem Toronta a vidělo jsme víc z města. Dokonce jsme šli do zábavního parku a šli na různé horské dráhy - to bylo taaak zábavné! Teď se připravujeme na dnešní show v Montrealu. Doufám, že vás tam všechny uvidím - doufám v dnešní společný večer! No, uvidíme se - opatrujte se.
Tom
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: VIP section

Zprávy od Toma z L.A.

21. května 2008 v 14:32 | Evule
Ahoj lidi, tady je Tom!
Do L.A. jsme přijeli v neděli po opravdu vzrušujícím týdnu v N.Y.! Jsme jen překvapeni podporou, která jste nám tento týden dávali - bez ohledu kde jsme my, jste tam také VY. Měli jsme úžasné vystoupení na MTV TRL, skvělou autogramiádu ve Virgin Megastore, nějaké cool rozhovory, vzrušující vystoupení v Conan O'Brian a super chvíle při autogramiádě ve Philadelphii. Úterní večer jsme jeli přes Times Square a byli jsme úplně uneseni, když jsme viděli naše velké postery, které visí na MTV - taaaak úžasné. Teď jsme v L.A. Ještě krátce před našim vystoupením, jsme jeli do Santa Monicy, kde bylo chladno. Je to náš první kompletní koncert po Billově operaci - jsme opravdu velmi vzrušeni a doufáme, že vás tam uvidíme! Opatrujte se
Tom
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Source: VIP section

Zprávy od Billa z NY

21. května 2008 v 14:12 | Evule
Ahoj lidi, tady je Bill!
Jsem tak rád, že jsem zpátky…neumíte si představit, jak dobrý je to pocit! V tuto chvíli jsme v New Yorku, přijeli jsme tady v pátek odpoledne. Další ráno jsme vstávali v 5 hodin a to jsem byl tuhý, ale teď tu máme nějaké malé spory…být ve Státech je skvělé! V sobotu jsme vystupovali na Bamboozle festivalu, který byl hodně zábavný - být zpátky na podiu byla pro mě obrovská úleva! V neděli jsme měli volno, tak jsme celou dobu spali. Potom jsme Tom a já vstali, vzali si kafé a odpoledne využili šanci projít si nějaké bary v New Yorku! Našich dalších sedm dní budeme zahrnuti promem a vystupováním v New Yorku.
Zůstaňte naladěni a já vám dám další pondělí vědět, jak to všechno šlo. Opatrujte se a brzo se vám ozvu.
Bill
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: VIP section

Ahoj, já jsem Bill z Tokio Hotel!

5. dubna 2008 v 10:23 | Evule
Bohužel nesmím momentálně ještě mluvit, ale to mi nezabraňuje něco napsat...proto jsem si myslel, že vám tady na tokiohotel.de napíšu pár řádků.
Jak většina už jistě slyšela, moje operace proběhla dobře a umíte si jistě představit, že mi spadl obrovský kámen ze srdce. Jak bude potom můj hlas znít, se ještě neví, ale lékaři ujištějí, že bude zase všechno v pořádku - ale absolutní jistota tam také není. Jsem ale u dobré věci, že všechno zní tak, jak předtím.
Můžu vás ujistit, že se už strašně těším na ten den, kdy budu smět zase konečně mluvit... je to prosté a dojemné mučení, neotevřít po celých deset dní pusu! Skvělé je, že během této doby se o mě mateřsky stará ;-) Gustav & Georg mě pravidelně navštěvují a Tom je tu pro mě stejně tak.
Děkuju vám za mnoho přání brzkého uzdravení, která kolují po internetu. Sotva se dá uvěřit, kolik lidí se o mě strachuje a mohl bych to pravděpodobně číst dlouhý měsíc a přesto bych neviděl žádný konec. Velké děkuju patří také za obrovskou podporu - jste prostě ohromní...ti nejlepší fanoušci, jaké si může člověk přát!!!
(c) tokio-hotel-de.blog.cz

Zpráva na MuchMusic od Billa

2. dubna 2008 v 14:17 | Evule
(c) tokio-hotel-de.blog.cz
Wow, MuchMusic.com dostalo tuto "velmi" speciální zprávu od Billa Kaulitze z Tokio Hotel, která vysvětluje nedávné události, které způsobili odložení turné! Čtěte zprávu od Billa!
Ahoj, tady je Bill z Tokio Hotel!
Chtěl jsem jen říct "Ahoj" všem našim kanadských fanouškům - všechno je v těchto dnech trochu chaotické, v neděli jsem musel na operaci mých hlasivek. Naštěstí šlo všechno v pohodě... jaká úleva! V dalších deseti dnech nesmím mluvit a potom začnu znova trénovat můj hlas.
Určitě je to nepříjemná doba, ale dostávám tolik podpory od všech fanoušků, také ostatní tři členové kapely mě chodí pravidelně navštěvovat. Tom je zvláště tady pro mě...prakticky 24 hodin denně.
Jen jsem chtěl, aby jste věděli, že se opravdu omlouvám za odložení našich kanadských koncertů, ale můžu vám slíbít, že se to pokusíme dohnat tak brzo, jak jen to bude možné. Zůstaňte na příjmu a doufám, že vás brzo všechny uvidím!!! Oh yeah, díky všem, kteří si koupili naše nové album Scream, které vyšlo minulé úterý v Kanadě - je úžasné mít ty nejlepší fanoušky VŮBERC! Jen v to pokračujte a opatrujte se!
Bill

Brzo se uzdrav, Bille!

1. dubna 2008 v 14:06 | Evule
Ahoj všem, tady je znova Toma!
Jak většina z vás pravděpodobně slyšela, museli jsme zrušit zbytek naší "1000 Hotels European Tour", protože Bill má závažné problémy s jeho hlasivkami a musí podstoupit operaci. Je to pro nás všechny obrovské zklamání - obzvlášť pro Billa. Všichni jsme zpátky v Německu a samozřejmě jsem se vrátil s Billem, abych ho podporoval a byl při něm, když mě bude potřebovat.
Bill musí navštěvovat doktora několikrát denně, ale buďte ujistěni, že má ty nejlepší doktory v Německu. V těchto dnech mluvíme o tolika věcech, protože všechny z nich jsou opravdu děsivé. Ale nejvíc ze všeho se všem omlouváme, že jsme vás zklamali a zrušili zbytek turné. Cítíme se být na dně. Obzvlášť Bill se kvůli tomu cítí opravdu špatně a pokouším se ho uklidnit, že to není vina nikoho.
Takže já a kluci chceme, abyste věděli, že děláme všechno proto, abychom se mohli vrátit zpátky na podium a brzo vás zase všechny viděli...bylo by to taaak skvělé! Doufáme, že to nebude trvat příliš dlouho. Děkujeme za všechny "uzdrav se" přání, které jste nám poslali - je to úžasné, mít tak svělou podporu od všech fanoušků. Opatrujte se a ještě jednou vám děkujeme za neuvěřitelnou podporu! Oh yeah, můžete tady nechat komentář...Bill si je potom prohlídne, jak se bude cítit o trochu lépe.
Tom
(c) tokio-hotel-de.blog.cz

Španělský hotel

24. března 2008 v 18:29 | Evule
Ahoj lidi, tady je zase Tom.
Naše první koncerty na této tour šly velmi hladce a proto se tak dobře cítíme. Právě teď máme volno, takže tady ve Španělsku relaxujeme v opravdu hezkém hotelu blízko moře. Je to hezké místo a mé i tenisové kurty. Protože jsme trávili hodně času hraním stolního tenisu, zamilovali jsme si kurty a hraní venku. Samozřejmě, že to pro vás nebude překvapení, když uslyšíte, že když jsme nejlepším ve stolním tenise, tak ostatní nemají proti mě na kurtu šanci ;-) Vlastně je mi jich trochu líto - tolik se snaží, především Georg...ale co mám dělat?
No, po téhle malé pauze budeme s tour pokračovat do Itálie. Všichni se opravdu těšíme na náš návrat zpátky do Kanady a Států. V tuhle chvíli nemůžu moc prozradit, ale v dubnu se tam určitě zase vrátíme a jak to tak vypadá, budeme tam déle, než naposledy. Takže buďte připraveni na více detailů. Zase si brzo pokecáme!
Dávejte na sebe pozor
Tom
(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz/

Znova na cestách: Brusel, Rotterdam, Strassburg a Esch!

20. března 2008 v 17:18 | Evule
18.3.2008
Co bychom měli říct? Je to tak cool, zase být na tour! Jsme na cestách s 2 hustými tourbusy a ještě lepší show a podiem! V loni jsme si mysleli, že to už ani lepší být nemůže...mylíli jsme se :-) První čtyři show byly božské. Brusel bylo perfektní místo, kde začít turné, Venue je jedno z našich absolutních favoritů! Potom jsme jeli rovnou do Rotterdamu. Tady jsme ještě nikdy nehráli a byli od fanoušků bouřlivě oslavováni. Další zastávka: Straßburg! První termín ve Francii a všechno běželo perfektně! Rovnou poté vystoupení v Esch: Jednoduše velkolepé! Nemohli jsme být nespokojeni. Všechno běželo tak báječně, že jsme tomu stěží mohli uvěřit.
Mnohokrát děkujeme všem fanouškům v Belgii, Francii a Lucembursku za báječné přijetí, které jste nám udělali. Zase jsme se cítili jako doma! Bez vás by tohle všechno nebylo možné! Brzy se uvidíme, rok on,
Bill, Tom, Georg a Gustav
tokiohotel/backstage
(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz

Hraní her

17. března 2008 v 17:43 | Evule
Sedím v našem tourbusu, je 3 hodiny ráno a jsme právě na naší cestě z Paříže do Dijonu! Hráli jsme dva dny po sobě v Bercy (Paříž) pro 17.000 fanoušků každou noc. Je taaaak úžasné být na turné. Cestujeme s našimi tourbusy z města do města. Po každé skonečené show opouštíme město a jedeme do dalšího. Ráno vstaneme, připravíme se, jdeme na zvukovou zkoušku a uděláme nějaké rozhovory - v podstatě je to každý den to samé.
Pro náš volný čas máme sebou stolní tenis a stolní fotbal, abychom v našem zákulisí měli nějakou zábavu. Pravděpodobně nebudete překvapeni, že vlastně ve všem vedu. Ostatní tři se tvrdě snaží, ale nemají sebemenší šanci - to stejné je s holkama. I když jsem totální noční člověk, musím už teď jít! Opatrujte se a brzo se vám ozvu!
Tom
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/

Z-Z-Z-Z- Změny

11. března 2008 v 15:18 | Evule
Ahoj všem, tady je znova Bill z Tokio Hotel.
Právě jsme rozjeli naše třetí evropské turné včera v Bruselu. Neměli jsme moc času na zkoušení na turné a nové podium dostalo finalních úprav v posledních minutách - plán byl těsný! V každém případě, v neděli v 7 hodin ráno jsme vyrazili s našimi busy...ANO! KONEČNĚ, myslel jsem si, JEDEME DO Bruselu!! To je první turné, kde máme dva busy - Gustav a Georg mají jeden a já ten druhý s Tomem!
Když jsme se v pondělí dostali na místo, poprvé jsme viděli naše podium - je úžasné. Potom, co jsme kontrolovali žárovky a dráty, jsme na něm vystupovali! Celková show je teď sestavena na jiném způsobu, takže všechno je pěkně neznámé a proto jsme většinou bláznili, až budem vystupovat. Ostatní kluci a já jsme přemýšleli nad tím, co se by mohlo být špatně a co bychom mohli možná zapomenout. Ale jak jsme byli na podiu, všechno šlo skvěle a teď jsme šťastní.
Dneska vystupujeme v Rotterdamu, ale víc vám řekneme příšte - opatrujte se!
Bill
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/

Vlaky, letadla a auta

3. března 2008 v 19:54 | Evule
Ahoj všem, dneska je tady Bill.

Právě jsme se vrátili z našeho úžasného výletu v Kanadě a ve Státech. NY jsme opustili minulou středu, den po naší druhé show. Stále nemůžeme uvěřit, jak úžasný výle to byl a jak skvělí lidé tam byli. Vůbec jsme nečakali podporu vás všech. Jste SKĚLÍ.

Včera, po další po další hodině nekonečného čekání, jsme si zvali volno, abychom jeli domů. Ostatní tři kluci jeli pravděpodobně zpátky do Studia v Hamburku začít zkoušet, zatímco já jsme měl práci v Berlíně. Takže jsme se rozděli hned po příjezdu do Frankfurtu. Jako obvykle se zdá, let do Hamburku byl zrušen - znova. (Opravdu se divím, co se děje s našimi cestami - každý let, který jsme na tomto výletu měli, měl zpoždění neby bylo zrušen). Každopádně, jako vždycky jsem měl práci, zatímco kluci měli volno! ;-) Takže jsem jel do Berlína na na páteční photoshoot. Tom, Gustav a Georg začínají cvičit na turné v pondělí. Nejsem si jistý, jak moc to všechno umím. Připojím se ke zkoušení, když budou připraveni. Takže doufám, že teďka jsme si rovni ;-)

Oh lidi, velmi se těšíme na začátek našeho třetího evropského turné, které začíná 3.března. Vezmeme vás lidi na naši cestu - takže buďte na příjmu!

Mimochodem, díky za všechny vaše komentáře tady na alloy.com

Brzo se ozvu!

Bill
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

Bye, Bye NY

25. února 2008 v 19:28 | Evule
Bye, Bye NY
Ahoj všem, tady je znovu Tom.
Dneska je náš poslední den v New Yorku. Zítra se vracíme zpátky do Německa zkoušet na naše Evropské turné. Nakopneme to 3.března v Bruselu (to je v Belgii), takže potřebujeme nastartovat.
Wow, tenhle výlet do Severní Ameriky byl bláznivý. Nejprve jsme byli uvěznění v Torontu, protože napadlo moc sněhu a dostat se do L.A. nám trvalo dva dny! Potom, jsme se stěží dostali do NY, protože naše letadlo mělo technické problémy - není to moc zábavné, trávit tři dny na letišti vedle Georga, (on moc dobře nevoní) ;-)
Ale dost toho - mluvme o lepších věcech. Byli jsme absolutně překvapeni všemi fanoušky. Bylo to tak úžasné, vidět jak jste byli tolik napumpovaní a vzrušeni…úplně jsme se cítili jako doma, obzvlášť já! Ve srovnání s ostatními členy kapely, jsem dostal tuny telefonních čísel od těch nejhezčích holek ;-) Takže v podstatě, nemůžu se dočkat, až se vrátíme. Pro příště: Možná byste mohli přemýšlet o tom, dát šanci také ostatním členům kapely.
To je pro dnešek - DĚKUJEME VÁM za všechno a brzy se uvidíme!
Tom
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

Oh Kanada!

20. února 2008 v 20:12 | Evule
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

Minulý týden jsme přijeli do Kanady a teď jsme v Torontu. Sedím v mém hotelovém pokoji, myslím na to, že jsme tady a musím říct: Jak to miluju. Máme už za sebou dvě vystoupení, první v sobotu v Montrealu a druhé v neděli v Torontu. Mezitím jsme dali plno rozhovorů. Byli jsme opravdu překvapeni, když jsme tady přijeli, čekali jsme, že nás nikdo tak nezná. Už jsme se viděli, jak sami prodáváme lístky na naše show na ulicích s tím, aby aspoň pár lidí na koncerty přišlo, ale obě show byly vyprodané!!! Naši fanoušci na nás čekali všude, křičeli, mluvili německy a musím přidat, že velmi dobře vypadali. Viděl jsem v obou městech tolik pěkných holek, což mě velmi potěšilo!

Dneska jsme šli na věž CN - bylo to taaaak vysoko. Georg se moc dobře necítil, protože má strach z výšek, ale když tak nad tím přemýšlím, on má vlastně strach z hodně věcí. Potom jsme šli do MuchMusic, kde jsme byli hosty. Naučili jsme moderátory pár německých slov (to bylo skutečně veselé) a zpívali jsme live Ready,Set,Go' to bylo také cool.

No už musím teď jít, protože si musím zabalit svoje věci. Zítra letíme do L.A. ..Měli byste vidět můj pokoj - moje oblečení je všude, budeme mi to trvat hodiny, než to zabalím.

Zatím, dávejte na sebe pozor!

Tom

Poznání Tokio Hotel

15. února 2008 v 17:04 | Evule
Dobré ráno všem!
Jmenuju se Bill Kaulitz a jsem zpěvák Tokio Hotel - německé rockové kapely. Je 2:30 hod. úterý ráno a ostatní členové kapely a já jsme právě přijeli na hotel do Berlína. Měli jsme skvělou noc na velkém předávání TV cen tady v Německu. Dostali jsme cenu jako "Bester Act National" a zahráli jsme náš song "1000 Meere". Bylo to velkolepé! Vedle nás byli ještě jiní hosté jako Hillary Swank nebo Robert De Niro. Byla to zajímavá zkušenost, doopravdy potka tyto lidi, obzvlášť po tom, co jsme už viděli tolik jejich filmů.
Teď je 2:40 hod. a my bychom měli jít...musím si ještě zabalit moji tašku na ráno. V 5:20 musíme opustit hotel a odjedeme na berlínské letiště. Náš cíl je Montreal, Kanada, budeme tam v sobotu hrát náš vůbec první koncert v Severní Americe. Jsme dost nervózní a zároveň zkličující. V posledních dvou letech jsme hráli všude v Evropě, ale teď jsme připraveni přejít přes Atlantik a dát to toho to nejlepší z nás. Je to jako splnění snů...

Zůstaňte na příjmu, brzo vám dám vědět, jak proběhl první koncert. Oh Bože, je za deset tři, musím jít!
Dávejte pozor a zatím!

Bill
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/

 
 

Reklama