Říjen 2017


TOKIO HOTEL - HINTER DIE WELT

2. října 2017 v 15:54 News

Premiéra dokumentu Tokio Hotel "Hinter die Welt" proběhne 5. října na filmovém festivalu v Kolíně nad Rýnem ve Filmpalast Köln a zúčastní se jí Bill, Tom, Georg a Gustav.

Film Olivera Schwabe

V devíti letech se dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi rozhodují stát se slavnými. Ve dvanácti letech zakládají společně s Gustavem Schäferem a Georgem Listingem kapelu, která od roku 2005 pod jménem Tokio Hotel dobývá svět. Jsou obdivováni, vysmíváni, nenáviděni a uctiváni…

Úspěch je obrovský: Platina v 68 zemích, vyprodané kocerty a androgynní Bill se stává stylovou ikonou.

Na začátku dvacítky utíkají dvojčata - slavná a bohatá - soukromým letadlem do Los Angeles a nechávají za sebou tisíce nadšených fanoušků a život za ochrannou zdí. Chtějí zpátky svou svobodu… a neví, jak a zda budou pokračovat.

Film se ponoří do života kapely, doprovází Billa a Toma osamocenou pouští Kalifornie, a Gustav a Georga na břehu Labe. Mluví o ceně úspěchu, nerozlučitelnosti dvojčat, o lásce, sexualitě, domově a hudbě. Pro produkci alba přijíždí kapela do studia v Berlíně a připravuje světové turné po Jižní Americe, Evropě a Rusku.

Odhodlaně pozorujeme kapelu, která už zažila vše, pokračuje v následování dětského snu a popová pohádka Tokio Hotel jde do dalšího kola.
Teaser I.


Teaser II.