Bill Kaulitz oznamuje sólový projekt s názvem 'BILLY'

11. dubna 2016 v 21:40 |  Articles
Debutový singl z nové EP dorazí koncem tohoto měsíce.


Bill Kaulitz letos plánuje zrenovovat svůj hudební styl, jelikož frontman Tokio Hotel oznámil svůj nový sólový projekt. Pod pseudonymem BILLY zahájí německý zpěvák svou sólovou kariéru EP s názvem "I'm Not OK", které vyjde 20. května.

"Love Don't Break Me", debutový singl z EP, dorazí 29. dubna. Podle tiskové zprávy je to "minimalistická/elektronická balada, která odráží nový sound a impozantní růst v Billyho hudební paletě."

EP přijde s černobílým krátkým filmem (režie Shiro Gutzie a Davis Factor) a uměleckou fotoknihou. Billy o svém novém počinu řekl:

"Pro můj první sólový projekt jsem nechtěl udělat tradiční hudební vydaní. Chtěl jsem svobodu, abych v mém životě prozkoumal další oblasti, které jsou pro mě vášní - jako je umění a móda - a pocítil jsem, že čistě hudební projekt by nesplnil moji vizi jako sólový umělec. Chtěl jsem jít do studia, experimentovat s novými zvuky a po kreativní stránce se nedržet zpátky. Vytvořil jsem pro sebe prostředí, ve kterém jsem necítil žádný tlak a byl schopen zkoušet nové věci a soustředit se jen na tvorbu, aniž bych si dělal starosti o prodeje a propagační nebo marketingové plány."


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anežka Anežka | 12. dubna 2016 v 16:18 | Reagovat

Jsem zvědavá na "Billyho." Proč nechce použít Bill Kaulitz, jak ho všichni znají, ale Billy, což je jméno, které používá kdekdo? Ale jinak jsem zvědavá na nové nahrávky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama