BTK App - alien wall (06.05.2012)

7. května 2012 v 6:05 |  BTK App
imagebam.com
Bill: SUPERMOON PARTY
...kdo viděl minulou noc superměsíc?

MaryLg: @Bille, viděla jsem měsíc! Bylo to tak krásné. Haha, tvoje video je taky krásné, s oceánem a tím všem :) Doufám, že jsi měl skvělou noc! Kde byla tahle párty? V LA nebo na nějaké jiném místě? :)
Bill: @MaryLg: Ano, měl! Bylo to v Malibu. Krásná noc:-)

Vanda S.: @Tome, překvapil jsi mě svým posledním příspěvkem, ne kvůli fotce Ganesha, ale odkazem na spisovatele. Samozřejmě, že znám Ericha von Dänikena...jsem alien! :-) (neboj se, nebudu ti vysvětlovat pravý význam...nerozuměl bys! Vzhledem ke svým teoriím nebyl moc chápán, někteří vědci ho dokonce nazývali šílencem...upoutal moji pozornost, když mi kamarádka dala jednu z jeho knih a přestože nemám čtení moc ráda, tentokrát jsem četla až do poslední stránky.
Tom: @Venda S.: Díky za tvůj komentář! Jsem rád, že jsi analyzovala můj poslední příspěvek;-) Je to velmi zajímavé téma!

Shaira: @Bille, tvůj bratr řekl, že když se na tebe podívá, tak si myslí, že jsi jeho ošklivá verze...takže co si myslíš ty, když se podíváš na Toma? hahaha:)
Tom: @Shaira: Myslí si: "Podívej se na toho kluka, krásná, talentovaná verze mě!" hahaha... Bez obav! Dělám si srandu!

Luana Montenegro: @Bille, krásné, úžasné! Viděla jsem to na střeše budovy! vedle tolika komentářů a otázek od fanoušků, jak si vybíráš, na kterou odpovíš? Sleduju app a šance, že mi někde odpovíš je tak malá, lol. Doufám, že mi možná jednou odpovíš! Mějte pěkný den!
Bill: @Luana Montenegro: Vždycky to dělám spontánně. Čtu hodně vašich komentářů a potom vyberu jeden a odpovím...vždycky je to jiné...dneska jsem vybral tebe :-)

imagebam.com
Bill: Čekám na moji pizzu :-)

Denisee: Jak roztomilé:) Jaká je vaše oblíbená pizza. Jsem Italka a vsadím se, že většina pizz, které jste jedli, jste jedli tady v Itálii :-) takže na co čekáte, přijeďte zpátky do Itálie :D
Tom: @Denisee: Jo, v Itálii jsme byli tu nejlepší pizzu! Nemůžu se dočkat, až se vrátíme zpět, zahrát dobrý koncert, mít pěknou párty a jíst nějakou dobrou čerstvou pizzu!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 IchbinTeufelin IchbinTeufelin | E-mail | 10. května 2012 v 10:55 | Reagovat

"Podívej se na toho kluka, krásná, talentovaná verze mě!" xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama