Červenec 2011

03.06.2011 Moscow - Meet & Greet [+2]

3. července 2011 v 14:00 | Evule |  News
03.06.2011 Moscow - Meet & Greet [+2]


TH-basa vydražena

2. července 2011 v 17:07 | Evule |  News

Dneska skončila aukce podepsané Tokio Hotel-basy z klipu Scream. Konečná nabídka se zastavila na částce 235,900 ¥ (cca 49.000 Kč). Tento výtěžek dostane japonský Červený kříž, aby podpořil oběti zemětřesení a tsunami v oblasti Tohoku.MTV VIDEO MUSIC AID JAPAN AWARDS 2011

2. července 2011 v 12:34 | Evule


Kdy: 25.06.2011
Místo: Tokio
Kategorie: Nejlepší rockové video - "Darkside of the Sun"

[01.07.2011] Pomalu to dostává tvar...

2. července 2011 v 9:18 | Evule |  Tom's Blog

Měli jste absolutní pravdu - tento kus kovu bude později prsten pro vítězku TH for Japan. Více fotek v krátkosti...

Tom's Blog - tokiohotel.de

Tokyo - pics updated #3

1. července 2011 v 12:22 | Evule |  News
24.06.2011 The Next Premium Night presented by Audi A1 [+2]
imagebam.com imagebam.com

25.06.2011 MTV VMAJ - Red Carpet [+6 HQ]
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

25.06.2011 MTV VMAJ - Live Performance [+7 HQ]
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Bill & Tom budou porotci v "The Voice?"

1. července 2011 v 12:21 | Evule |  Articles

Senzace by to byla perfektní. Bill a Tom Kaulitzovi možná rozmýšlejí přijmout místo ve vysoce karátové porotě v castingové show "The Voice." A kdyby se tak stalo, fanoušci Tokio Hotel by určitě poskytli dostatek diváků.

Ještě letos bude ProSieben vysílat nový castingový formát "The Voice." A ne jenom mimořádný koncept pořadu (jde jenom o hlas kandidátů, porotci účastníky neuvidí hned) obstarává titulky novin. Ne, horce se diskutuje také o prominentním obsazení poroty.

Jak už je známo, prvními porotci "The Voice" jsou Nena a Xavier Naidoo - ještě dvě mísa jsou prázdná. Velkou otázkou nyní je: Kdo vezme místo vedle obou superstars? A mohli by ty být Bill a Tom Kaulitzovi?

Různá média si jsou téměř jista, že zakladele Tokio Hotel budeme brzo pravidelně sledovat v televizi. Protože i v americkému vzoru pořadu mají zastoupení v porotě jen ty nejúspěšnějí hvězdy: od Christiny Aguilery až po Adama Levineho (Maroon 5) jsou to všechno prvotřídní celebrity.

V případě, že by se drb okolo Billa a Toma Kaulitze opravdu potvrdil, byl by "The Voice" v Německu druhý velký úder. A konkurenční pořady jako "Deutschland sucht den Superstar" by se pomalu měly strachovat o své diváky.


Z Tokio Hotel na filmové plátno

1. července 2011 v 11:18 | Evule |  Articles

Bill a Tom Kaulitzovi už častokrát prokázali, že mají skutečně hvězdnou kvalitu a jak se zdá, tu také objevil režisér Christoph Gampl: Kluky chce přivést do kin. Bill a Tom byli měli hrát sourozence Karla a Franze v "Die Räuber" od Friedricha Schillera.

S Tokio Hotel slavili Bill a Tom už nějaké úspěchy a ukázali, jak rozdílná můžou dvojčata být. Přesně tak rozdílná, jako Karl a Franz z klasiky "Die Räuber" od Friedricha Schillera.

Neboť v dramatu, které vyšlo roku 1781, se jedná o sourozenecký pár, který nemůže být odlišnější. Zatímco Karl je rebel a odbojář, bratr Franz chce moc. Pro Billa je určena role bratra lačného po moci, Tom by měl hrát roli rebela, stejně jako v životě.

Režisér filmu Christoph Gampl si myslí, že filmové role odkazují zřejmé pararely s životem dvojčat a také si je jistý, že i kluci z Tokio Hotel by mohli z této role výrazně profitovat.

Nicméně ještě není jasné, jestli Bill a Tom Kaulitzovi budou hrát skutečně hlavní role ve filmu. V případě, že by tomu ta bylo, mělo by natáčení "Die Räuber" začít už na podzim.

A dobrou věcí pro ně je, že se film odehrává v roce 2039 a proto si Bill a Tom nemusí moc zvykat na technické oblečení, ostatně, jejich styl je tak jako tak velmi futuristický.


Bill Kaulitz: Čerstvě oholený

1. července 2011 v 10:38 | Evule |  Articles
Zpátky ke starému vzhledu

Zrovna nedávno jsme poprvé viděli Billa Kaulitze s třídenními vousy a už jsme si téměř zvykli na jeho mužný vzhled, když je strniště zase pryč. Kvůli MTV Video Music Aid v Japonsku nepoužil jen holicí strojek, ale také tužku na oči.

Je to teď zase nový vzhled? Poté, co se Bill Kaulitz ukázal na "Goodbye Cellulite, Hello Bikini"-Party v Bel Air v novém mužném stylingu, mysleli jsme si, že 21letý planuje alespoň nějakou malou změnu image.

Ani náhodou! Na charitativní akci MTV pro oběti zemětřesení v Japonsku se zpěvák vrátil k obvyklému androgynnímu gothic-vzhledu, na obličeji hladká kůže jako prdelka batolete, nagelované vlasy a na černo orámové oči.

K tomu měl na sobě šedý kožich a legíny s pavučinami - mužnost je jiná. Přitom se to jeho fanouškům asi líbilo - nakonec jejich Billa znají a milují přesně takto a ne jinak...