Červen 2010

[30.06.2010] Vítejte v Enola Vale

30. června 2010 v 21:30 | Evule |  Tom's Blog
Podívejte se na "Dog Pound" - napsaný mladým franouzským režisérem Kimem Champironem, který se také postaral o režii!


Tom's Blog - tokiohotel.de

Tokio Hotel vystoupí na SINGFEST festivalu v Singapuru

30. června 2010 v 16:47 | Evule |  News
..
Tokio Hotel budou 3. srpna 2010 vystupovat na festivalu SINGFEST v Singapuru!

Tady jsou další detaily:

3. srpna (úterý)
1. Katy Perry
2. Tokio Hotel
3. Wonder Girls
4. Orianthi

4. srpna (středa)
1. Kanye West
2. Diane Birch
3. July Black

5. srpna (čtvrtek)
1. Smashing Pumpkins
2. 30 Seconds to Mars
3. Ian Brown

Místo: Fort Canning Park
Datum: 3. - 5. srpna 2010
Začátek v 18.00 hod (vstup v 17.00 hod) - singapurského času


DE Bravo 27/2010

30. června 2010 v 13:00 | Evule |  DE Bravo - scans 2010

Bill & Adam - komiks

Bill: Ahoj! Rozumíš?! Nechej mě na pokoji! Nelíbíš se mi, jasné? Co ode mě chceš? Co?
Adam: Aaa, slintám, slintám...

Bill: What do you want from me? [Co ode mě chceš?]
Adam: Ach Bože, teď můžu rovnou brečet!

Adam: Opravdu úžasné! Bill dokonce zná moji píseň!

------------------

Co by BRAVO-reportér Sascha Wernicke vlastně neměl prozrazovat...

Hnusnééé! Tokio Hotel dvojčata Bill (20) a Tom (20) si stále dobírají kamaráda z kapely Gustava (21). "Ten jenom žere a nedělá žádný sport," uráží. Přitom Gusti v poslední době dokonce zhubl! Vysmátí mi řekli: "Jinak je k nám stále drzý. Tu a tam od nás potřebuje takové řeči. Takhle ho motivujeme!" Aha, takže to je myšleno dobře. Rozumím...Letní design

30. června 2010 v 10:20 | Evule |  News
Tak je tu na pár měsíců nový - letní design. Snažila jsme se vybrat nějaké letní a světlejší barvy, které tu ještě nebyly. Doufám, že se vám změna líbí.Darkside of the Sun in HD

30. června 2010 v 9:24 | Evule |  News
...
Zajděte na oficální youtube Tokio Hotel channel a podívejte se na zbrusu nový klip DARKSIDE OF THE SUN v HD! Užijte si to...Nejprodávanější filmy na bontonland.cz

29. června 2010 v 17:33 | Evule |  News
...

Přestože DVD "Humanoid City Live" si můžete na bontonland.cz jen předobjednat, už teď je na 1. místě nejprodávanějších filmů.

tokio-hotel-de.blog.cz

Radio NRJ Hamburg - Bänd-Scheiben-Vorfall (part 2)

29. června 2010 v 13:15 | Evule |  Interviews

Bill: Tady jsou stále Tokio Hotel
s Bänd-Scheiben-Vorfall.
Tom: Bänd-Scheiben-Vorfall.
Georg: B-b-bänd.
Bill: A něco jsme s sebou přinesli, máme tady pár věcí, nějaké trika, které můžete vyhrát na energy.de. Takže přejeme hodně štěstí. A teď budeme pokračovat s našimi oblíbenými songy a další je dobrá Alicia Keys s "Doesn't Mean Anything" a musím říct, že na začátku nás nějak neoslnila …
Georg & Tom: Ne…
Tom: Ale pak jsem jednoho dne viděl její živé vystoupení a pro mě je to nejtalentovanější a nejlepší zpěvačka, hlavně pokud jde o živá vystoupení…
Bill: Je neuvěřitelné, co dovede s klavírem a jak zpívá. Taky bych všem doporučil její nové album. Je tam pár pěkný věcí, jak natáčela ve studiu, když začala hrát několik songů a dělá jejich nové verze.
Tom: A vypadá úžasně. Všichni si to myslíme.
Bill: Proto bych řekl .. (směje se)…no rozhodně má ten správný balík. Alicia Keys "Doesn't Mean Anything".

-----

Bill: Tady je vaše oblíbena kapela Tokio Hotel…
Všichni se smějí
Tom: S Bänd-Scheiben-Vorfall.
Bill: A to byla Alicia Keys a teď přijde hezká kolegyně Beyoncé se "Sweet Dreams". Všichni jsme byli na koncertu v Berlíně a sledovali jsme tuhle naprosto talentovanou zpěvačku a bylo to opravdu neuvěřitelné. Byl to naprosto skvělý koncert, naprosto skvělá produkce a je skutečně skvělé, co dělá na pódiu…
Tom: Jedna věc se musí říct, je rozhodně dobrá zpěvačka. Za pravé a především, vypadá extrémně dobře, že? [do mikrofonu všichni souhlasí]
Bill se směje
Georg: No ano…
Tom: Chabý Hagen a Gustav už tam jsou…
Georg: Tady se nedá nic říct..
Gustav: Nemůžu si vybrat, že?...
Tom: Ok, takže tady je Beyoncé se "Sweet Dreams".

-----

Tom: Takže teď Jay-Z feat. Alicia Keys s "Empire State of Mind". Jeden z mých oblíbených songů na Jay-Z-Albu, každopádně. A teď je to také ve stejnou dobu…. - dobře se to hodí, protože jsme měli právě Beyoncé a teď přijde božský manžel (všichni se smějí) a z toho důvodu jeden mých oblíbených rapperů a interpretů na celém světě. Alicia Keys je samozřejmě stejně tak úžasná…
Bill: A musím říct, že
Jay-Z je v každém případě naprosto cool týpek. No měli jsme to štěstí, že se šel dokonce podívat na náš koncert. Pro nás to byla obrovská pocta, že navštívil koncert Tokio Hotel. Také jsme si s ním ještě naprosto mile popovídali. No každopádně je to velmi sympatický umělec a každopádně jejich z největších rapperů a proto hodně zábavy s Jay-Z a Aliciou Keys.

-----

Bill: Tady jsou
Tokio Hotel s Bänd-Scheiben-Vorfall na NRJ a už jste slyšeli hodně našich oblíbených songů. Dále pokračuje s
Train "Drops of Jupiter". Pravděpodobně si hodně lidí bude myslet, že ten song nezná, ale když ho uslyšíte, uvědomíte si opak.. Musím říct, že je to naprosto naprosto úžasný text a naprosto skvělý song, který jsem zase objevil. My jsme nebo já jsem ho objevil v Mexiku Nedávno, když jsme ráno seděli v pokoji a sledovali hudební stanicci a tam běžel tento song. A musím říct, že je to vlastně škoda, že se potom o nich nedá tak moc slyšet, protože jsou velmi velmi dobrá kapela a mají naprosto úžasné songy. Doufám, že eventuálně přijde víc věcí. Tady jsou Train s "Drops of Jupiter".

-----

Tom: Ok, jsme zase zpět s Tokio Hotel u Bänd- Bänd-Scheiben-Vorfall a samozřejmě s nejlepšími hity osmdesátých, devadesátých let a se super hity ze současnosti (všichni se smějí). Tady s mými kolegy - chabým Hagenem..
Georg: A veselým Tomem…
Tom: Naprosto přesně a bláznivý Gustav je také tady…všichni tady jsme na začátku a další jsou 30 Seconds to Mars s "Kings and Queens".
Bill: Velmi velmi pěkný song. Je to první singl z nového alba. Je to super album. Můžu ho všem doporučit a také velmi velmi cool kapela. Myslím, že je to trochu škoda, protože jsou na turné ve stejnou dobu jako my,
protože bych také samozřejmě rád šel na koncert 30 Seconds To Mars. Ale…
Tom: Samozřejmě, protože lístky neprodávají tak dobře, protože jsou souběžně na turné…
Bill se směje
Georg: No rozumím, že každý jde raději na koncert Tokio Hotel…
Tom: Já taky. Absolutně.
Bill: No když by byl výběr, tak bych šel samozřejmě na Tokio Hotel. Ale teď si poslechněte "Kings and Queens". Hodně zábavy.

-----

Tom: No veselý Tom je zase zpátky a jako a teď připravil velké překvapení. Pro mého kolegu, chabého Hagena. Který je velkým fanouškem Davida Hasselhoffa a já jsem přemýšlel: "Pojďme, zahrajeme mu…"
Georg: Aaah, teď to přijde..
Tom: Jeho absolutně oblíbený hit - 'I've been looking for Freedom'" a je to velká chvíle…
Bill: Myslím, přál bych si, abychom teď měli ve studiu kameru, protože Georg to teď přoádně rozjede…
Tom: Teď vyjdou všechny emoce…
Bill: Teď vyjdou všechny emoce. Ten teď bude pořádně tančit a všřím, že všichni venku se na to také těší. David Hasselhoff.
Georg: Také to je taneční číslo…
Bill: Tady to je…

-----

Bill: Tady jsou
Tokio Hotel. Posloucháte Bänd-Scheiben-Vorfall na NRJ. Dali jsme dohromady naše oblíbené songy a my pokračujeme s tou nejlepší kapelou ze všech, s Tokio Hotel samozřejmě! "World behind my Wall", náš….
Georg: Úžasný song
Bill:…nový singl. Ano, velmi pěkný song..
Tom: Je to pěkná věc!
Bill: Pěkná věc! Také jsme natáčeli klip a každopádně tam bylo velké horko. Hodně jsme pracovali s ohněm. Se songem jsme vystupovali už i na EMA a Georg se dost špatně zranil.
Georg: Bylo příliš horko.
Všichni se smějí
Bill: Bylo příliš horko. Georg utrpěl docela špatné zranění..no pro něho.. Všichni se na to samozřejmě podívejte…Klikněte na tokiohotel.de a podívejte se na nový klip..
Tom: A samozřejmě můžete kliknout na NRJ, kde od nás můžete vyhrát pěkné dárky: Trika, CD, Autogramkarty, atd. No…
Bill: Všechny samozřejmě podepsané a teď si poslechněte Tokio Hotel s "World Behind My Wall."

-----

Bill: Tak lidi, teď už jsme také u konce. To byli Tokio Hotel na NRJ s Bänd-Scheiben-Vorfall. Doufáme, že jsme vás za tu hodinu potěšili nebo také nervovali. Jako vždycky. Každopádně to byla hodina našich oblíbených songů a teď jsme došli na konec. Bavte se na vaši párty nebo kde teď právě jste. Uvidíme se na našem turné. Mnohokrát děkujeme.

[28.06.2010] Otázka je: Proč ne?

28. června 2010 v 18:59 | Evule |  Tom's Blog
Jsem spíše typ pluka, kterému chutná normální cola - Zero a Diet není můj "šálek čaje". Z tohoto důvodu je naprosto v pohodě, že tihle kluci rozlévají více než 200 litrů, aby hýbli tímto směšným vozem. Co si myslíte, podaří se jim to až na měsíc ;-)

Tom's Blog - tokiohotel.de

Radio NRJ Hamburg - Bänd-Scheiben-Vorfall (part 1)

28. června 2010 v 13:19 | Evule |  Interviews


Bill: Hej, my jsme Tokio Hotel a vy posloucháte Energy Bänd-Scheiben-Vorfall. Dostali jsme hodinu pro naši hudbu a naše oblíbené songy. Konec konců, venku je dost chladno a není nic lepšího, než sedět pohodně v autě nebo doma.
Tom: Jo a pohodlně poslouchat Prodigy.
Všichni se smějí
Bill: Přesně! Protože začínáme s prvním songem, který je od Prodigy "Omen" a my tejně song posloucháme pořád dokola, na našem focení a vždycky posloucháme trochu hudby, když děláme takové věci.
Tom: A už to nemůžeme ani dál slyšet, ale nicméně vy si to teď poslechněte…

----

Tom: Takže další song je od Eminema, která má…jak to říct, něco jako comeback album. Vlastně si ho moc lidí nevšimlo, ale já si myslím, že je určitě dobré.
Georg: Jo, je naprosto dobré.
Tom: No a abyste mohli poslouchat další song, tak ani nemusíte být fanouškem Hip Hopu.
Bill: Jo, tak bych to řekl. Tom je v kapele jako Hip Hop fanoušek a tuhle hudbu poslouchá pořád a i když nejsem z toho nadšený, další song
od Eminema je určitě cool.
Tom: Zpívá…zpívá za změnu…tohle je "Beautiful" a dirty version, tak se bavte.

----

Bill: To byl Eminem s "Beautiful". Řekl bych, že je to trochu smutný song.
Tom: Abych byl upřímný, od něho mám raději trochu vážnější songy.
Bill: A další song mám taky velmi rád, je trochu veselejší, řekl bych. Vlastně podle mého názoru je to song pro dobrou náladu. To je Peter Björn a John s "Nothing to worry about" a určitě je to dobrý song k poslechu, když něco děláte a Tom si toho song všiml díky klipu. Myslím, že se vám ten klip opravdu bude líbit.
Tom: Ano, ano, je to těžké popsat. Vlastně je jako ten song…poslechněte si ho…
Bill: Ale určitě je to zábavné. Určitě byste si ten klip měli pustit. Nicméně tady je "Nothing to worry". Bavte se.

----

Bill: Vítejte zpátky. Tady jsou stále Tokio Hotel. A vy jste stále s námi na Bänd-Scheiben-Vorfall.
Tom: Bänd-Bänd-Scheiben-Vorfall!
Všichni se smějí
Bill: A budeme pokračovat s kapelou…jak bych to řekl? No můžete si o nich myslet co chcete. Jsou trochu…
Tom: Nemám je rád…
Georg: Já taky ne..
Bill: Já vlastně taky ne…nemyslím si, že jsou úžasní, většina lidí si myslí, že…
Tom: No řekl bych…myslím si, že ten kytarista je sexy.
Bill: Přesně. Většina lidí si myslím, že kytarista je sexy.
Georg: To je pravda.
Bill: Ale jedno o nich můžu říct, řekl bych, že další song je dost cool.
Tom & Georg: Jo.
Bill: A taky si myslím, že je to první song, který se dá poslouchat. A tady jsou Tokio Hotel s "Automatic" a řekl bych, určitě je musíte vidět naživo. Slyšel jsem, že jedou na turné a …
Georg: Prý to bude obrovské.
Tom: Hrají v Hamburku a v Oberhausenu.
Bill: Hrají v Hamburku a v Oberhausenu v Color Line Arena v König Pilsener Arena a myslím, že to bude opravdu dobré.
Georg: Půjdu na ně!
Bill: No i když jsem doteď nebyl jejich velkým fanouškem, určitě tam nebudu chybět.
Tom: Vsadím se, že dají vyhrát lístky online na NRJ.
Bill & Georg: Taky si myslím.
Bill: A teď tu jsou Tokio Hotel s "Automatic". Bavte se.

----

Bill: Hej, my jsme Tokio Hotel a dnes na hodinu přebíráme NRJ pro Bänd-Scheiben-Vorfall našich oblíbených songů. Poskytneme vám hodně hudby a doufáme, že si to všichni naladíte. Už se těšíme!

Bill: Tohle byli Tokio Hotel a tady jsou Tokio Hotel a na řadě je La Roux. Je to dost cool zpěvačka. Musím říct, že jsem o ní poprvé slyšel v tomto roce. Nicméně další song je obzvlášť dobrý. Je to "In for the Kill" a má opravdu dobrý klip. Musím říct, že je jako další speciální zpěvačka. Stejně tak má svůj vlastní styl. A vždycky má naprosto cool klipy. No rozhodně je velmi speciální a myslím, že každý zná tenhle song. Tenhle song je dobrý jako párty song. Tady je La Roux s "In for the Kill."

----

Bill: Na řadě je velmi velmi úžasná kapela, která udělala senzační album. Každý zná tenhle song: Kings Of Leon s "Use Somebody". Je to neuvěřitelně skvělá kapela a to je velmi pěkný song. Jednou bych je rád viděl naživo. Ještě jsme neměli tu šanci. Rád bych šel na jejich koncert a slyšel je živě. Pár věcí jsem už viděl na internetu - jako živá vystoupení. Rozhodně jsou velmi dobrá kapela a mají extrémně dobrého zpěváka. No můžu o nich říct jenom dobré věci a bavte se: Kings Of Leon "Use Somebody".

----

Bill: To byli Kings Of Leon a na řadě je současně nejoblíbenější kapela nás všech. Myslím tím, že když dojde na hudbu, všichni mají odlišný vkus a hudbu, kterou posloucháme se velmi liší, ale tohle je kapela, která máme rádi všichni. A jsou to Stereophonics a znovu jsme je objevili náhodně, když jsme byli na turné. To znamená, že jsme se všichni dívali na film a "Maybe Tomorrow" - další song byl na soundtracku. A tohle je jako ty songy, u kterých si poprvé možná myslíte "Hm, tyhle jsem nikdy neslyšel", ale když ho uvidíte ve filmu, myslím, že každý je schopný zapamatovat si tenhle song a my jsme je také znovu objevili a rozhodně je to velmi skvělá kapela. Půjdeme na jejich koncert, jsou tady v lednu a jdeme na jejich koncert, je to opravdu dobrá kapela a opravdu dobrý zpěvák. Bavte se se Stereophonics a "Maybe Tomorrow".


Cleo Magazine (Singapore) - interview

28. června 2010 v 11:03 | Evule |  Interviews
imagebam.com

Zvažoval někdo z vás skutečnou kariéru v módním průmyslu, protože jste již do něho začali fušovat?
Bill: Ano. Jako muzikant jsem měl šanci pracovat s fantastickými fotografy a návrháři. Opravdu jsem si to užil, když jsem pracoval s Karlem Lagerfeldem pro Vogue a rád dělám cool věci s Vanity Fair. Také jsem nakreslil nějaké kostýmy pro naše poslední turné. Byl by sen, navrhnout mojí vlastní kolekci.

Teď jste mega úspěšní, je něco, co na slávě nesnášíte?
Bill: Někdy si přeju jít ven a dělat, co chci, jít na drink do baru nebo tak, ale je to těžké.
Tom: Nesnášíme paparazzi. Když jsme v únoru byli na Maledivách a odpočívali v našem bungalovu, naháněli nás. Na druhý den byly naše fotky v bulváru.

Jiná slavná dvojice ve městě jsou Dean a Dan Catenovi z DSqaured, kteří se vždycky oblékají stejně. Myslíte, že je to příliš?
Tom: Prvních šest let našeho života jsme vypadali stejně.
Bill: To je drobná věc, kterou dělali naši rodiče, oblékali nás stejně.
Tom: Měli jsme stejné mikiny a na nich bylo "Tom" a "Bill", bylo to i pro naše učitele, aby nás snadno identifikovali. Teď se rozhodujeme sami, jak chceme vypadat.

Má zbytek kapely pocit, že Bill jako frontman kapely, má tendenci zastínit všechny ostatní?
Tom: Oh ano, všichni stojí ve stínu Billa. Vždycky to tak bylo, už když jsme začali dělat rozhovory s časopisy a takové děti. Bill bude na coveru a my, víte…stojíme za ním (směje se).
Bill: Jo, jsme s tím cool, protože se navzájem velmi dobře známe. Plus, můžou jít do McDonaldu, kdykoliv chtějí. Já nemůžu.
Magdeburg

28. června 2010 v 10:03
Chystá se dvoudenní zájezd do Magdeburgu na konci srpna, asi 28. - 29.8., kvůli oslavě narozek a výročí TH, Podrobnější informace můžete nalézt na http://showsomelove.blog.cz/

Universal Music Cup 2010 - hlasování

27. června 2010 v 19:31 | Evule |  News
...
Je tady nové hlasování Universal Music - "Universal Music Cup 2010".
Můžete hlasovat pro vaše oblíbené album. Momentálně jsou Tokio Hotel s albem Humanoid na 1. místě, ale i tak můžete pro ně hlasovat. Důležité: Abyste mohli hlasovat, musíte mít Facebook.

Klikněte na "Tokio Hotel", potom se vám zobrazí nová stránka, kde budou k poslechu songy z alba Humanoid a pod ním (na levé straně) stačí dát Like (Líbí se mi) a váš hlas se započítá.


http://img706.imageshack.us/img706/2580/ghjx.png

Tokio Hotel: Klip Darkside Of The Sun – Live CD Humanoid City začátkem července

27. června 2010 v 19:22 | Evule |  Articles
tokio-hotel-de.blog.cz
Tokio Hotel ("Darkside of the Sun") už dříve dobyli Evropu a USA. Důkazy pro tuto expanzi nechávají na 9. července 2010, kdy vyjde jejich nadcházející Live-CD "Humanoid City".
Koncert, který Tokio Hotel uspořádali, je skutečně mezinárodní třída a příležitostné smyky kamery na fanoušky ukazují, v jaké dimenzi Tokio Hotel v současnosti hrají.

Zpěvák Bill Kaulitz působí ve science-fiction-kostýmu, jako by nebyl z tohoto světa. Ale na jeho kolegy to zapůsobilo taky humanoidně. Co se týče názvu singlu, druhá strana lidí zbystří sluch. Tady se Tokio Hotel zřejmě inspirovali u Pink Floyd , jejichž album "Dark Side Of The Moon" označovalo začátkem sedmdesátých let přechod od experimentu ke komerci...

Komerční úspěch mají Tokio Hotel v zásadě už od začátku. Jak se umělecky vyvinou zůstává díky mladému věku profesiálních muzikantů poutavé.


Darkside of the Sun - animations #3

27. června 2010 v 14:36 | Evule |  Animations
by TChamaleon

http://img293.imageshack.us/img293/520/286viw.gif.http://img822.imageshack.us/img822/2492/34zx2yt.gif

Twist 07/2010

26. června 2010 v 17:21 | Evule |  Others - scans 2010

Prázdniny v Magdeburku..

26. června 2010 v 17:21
Ahoj, sháním někoho, kdo by se mnou jel o prázdninách do Magdeburku. Podívali bychom se na školu Billa a Toma, popřípadě na jejich dům atd...kdo by měl zájem a chuť jet, pište na mail: terik147@centrum.cz

Darkside of the Sun - download

26. června 2010 v 15:29 | Evule |  News
....


Klip "Darkside Of The Sun" si teď můžete stáhnout v HQ verzi, jedná se o TV Rip.

Darkside Of The Sun (89 MB) - http://www.megaupload.com/?d=AIY4L2XD

Darkside of the Sun - animations #2

26. června 2010 v 10:03 | Evule |  Animations
by aliensuchtliebe

.image.image

Bill & Nena jsou "Nejvíc sexy vegetariáni roku 2010"

26. června 2010 v 9:40 | Evule |  News
tokio-hotel-de.blog.cz
S velkým napětím byl očekáván výsledek letošní volby "Nejvíc sexy vegetarián roku 2010". Do hlasování jsme dali 20 slavných Němců a vy jste jim ve dvou týdnech poslali přes 28.000 hlasů!

Vítězka v kategorii vegetariánek byla Nena, která již od jejího průlomu v roce 1982 má dodnes úspěch v hitparádách.

Vítězem v kategorii vegetariánů byl Bill Kaulitz, extravagantní zpěvák Tokio Hotel, nejúspěšnější německé kapely posledních let.

1. místo - Bill Kaulitz (19 133 hlasů)
2. místo - Tom Kaulitz (2 389 hlasů)

source: peta.de