Únor 2010

Před začátkem koncertu v Hamburku

28. února 2010 v 20:12 | Evule |  Videos
Mají tam DJ ;DNominace v "Kids Choice Awards 2010"

28. února 2010 v 16:59 | Evule |  News
Tokio Hotel jsou nominováni v Kids Choice Awards 2010 v kategorii "Oblíbená hudební hvězda."
Bill..

28. února 2010 v 12:57 | Evule |  Bill Kaulitz - photos
http://i45.tinypic.com/mbpbhx.png


Počet prodaných lístků do Hamburku

28. února 2010 v 12:54 | Evule |  News

Na dnešní koncert v Hamburku se prodalo 8 000 lístků z celkových 15 000.
ORGANIZACE PŘED HALOU 15.3.

27. února 2010 v 22:54 | Evule |  News
Jelikož se na internetu začaly objevovat rozsáhlé diskuse a hádky ohledně organizace před halou, rozhodli jsme se napsat tento článek a vysvětlit systém čísel, k čemu slouží a jak vše probíhá atd. Většina lidí neví o co jde a bojí se, že je to nějak omezí. Ale naopak, čísla jsou zde pro vás a pomůže vám to ?přežít? čekání na koncert v klidu.


Co je to systém čísel?

Systém čísel znamená, že fanynka, která přijde k hale si dojde k pověřené osobě pro číslo a ta jí zapíše na seznam. Tzn. že pokud dostaneš číslo 55, přišla jsi jako padesátá pátá fanynka. Odteď už tě téměř nic nemusí zajímat. Můžeš si odjet do města na jídlo, odejít na toaletu, jít se někam zahřát na čaj atd.
Nemusíš stát před halou x hodin v kuse, aby tě náhodou někdo nepředběhl. Jediné co musíš dodržovat je ?Checking? neboli kontrolování čísel. Předem budou vyhlášeny určité časy, kdy se všichni musí dostavit na předem určené místo a kontroluje se, zda jsou přítomni všichni, co mají číslo. Pokud se na "checkování" nedostavíte, vaše číslo se stává NEPLATNÝM.
Systém čísel funguje pouze pro fanoušky, kteří mají lístek na stání u pódia. U ostatních to nemá smysl, jelikož jdou do haly jiným vchodem a předpokládá se, že vzhledem k typu svého lístku nepřijdou před halu tak brzo.

Proč bude systém čísel v Praze?

Jak jsme zjistili od pořadatelů, před halou se NESMÍ nikdo zdržovat až do dne koncertu. V této situaci jsou čísla nezbytná, jelikož se velmi dlouho nebudou moci vytvářet řada, ale některé fanynky již budou na místě velmi brzo, a pak by těžko dokazovaly kdo přišel dřív a kdo déle. A proto se to celé dělá!

Zde jsou všechny důležité informace:

- Před halou se NIKDO nesmí zdržovat až do dne koncertu, tedy 15.3.2010.
- Informace o tom, kde dostanete číslo a kdy bude probíhat "checkování" zjistíte na místě. Zapíšete se na seznam - ten je z toho důvodu, aby se čísla nemohla falšovat. Jakmile tedy máte své číslo, můžete odejít na kafe, jídlo, na WC, kamkoli a vracíte se pouze na checkování.
- Checkování probíhá tak, že nám řeknete svoje jméno a číslo a my si na seznamu odškrtneme, že jste přítomni.
- Poté můžete zase odejít kam chcete.
- Kdo nebude přítomen na checkování, bude vyškrtnut ze seznamu a jeho číslo později nebude bráno na vědomí při řazení před vchod. Proto dbejte na to, abyste byli na checkování včas.
- Checkovat se bude vždy po několika hodinách a přesné časy se dozvíte před halou.
- V den koncertu se přesuneme se k hale a vytvoříme řadu. Kontrolování čísel bude pravidelně pokračovat abychom zajistili, že se do řady nebudou připojovat fanynky bez čísel a zamezí se tím předbíhání.

Co doporučujeme:

- Vezměte si s sebou karimatku, deku nebo polštářek na sezení, případně spacák pokud se chystáte před halu v časných hodinách - ať neprostydnete a nebolí vás zadek :) Vezměte si pro jistotu pláštěnky nebo deštník.
Oblečte se teple. I když bude venku celkem pěkně, při dlouhém čekání prochladnete.

- Dále doporučujeme vzít si s sebou dostatek jídla a pití a dostatek financí. Uvnitř haly budou stánky s oficiálním zbožím Tokio Hotel a vedle haly bude probíhat Matějská pouť. Tzn. spousta stánků s občerstvením atd. Pokud cestujete zdaleka, určitě informujte své rodiče nebo alespoň kamarády o tom, jakými spoji a v kolik hodin pojedete, kdy dorazíte na místo apod. Aby v případě, že se Vám něco stane bylo možné vás najít. Necestujte sami, rozhodně nejezděte stopem. Pokud v Praze přenocujete, ujistětě se o kvalitě vašeho hotelu nebo hostelu.

Ještě jednou upozorňujeme že většina z těchto informací platí pro fanoušky s lístkem na stání u pódia. Ostatních se systém čísel, zábrany apod. netýkají.

Tyto informace jsou oficiální a fanklub spolupracuje se všemi, kteří se na organizování koncertu podílí. Tímto prosíme všechny fanynky, aby do haly ani pořadatélům a dalším zbytečně nevolali a nepsali emaily a nechali tuto práci na nás.

Pro nejnovější informace o FAN- AKCÍCH na koncert pravidelně kontrolujte náš web www.tokiohotel-fanklub.cz.

Doufáme, že si koncert, na který jsme tak dlouho čekali, všichni pořádně užijeme!

zdroj: tokiohotel-fanklub.cz
[26.02.2010] Nejlepší "Clothing drive" vůbec

27. února 2010 v 21:39 | Evule |  Tom's Blog

Tom's Blog - tokiohotel.de

Drb - DVD z Oberhausenu

27. února 2010 v 17:13 | Evule |  News
DRB! Jedna dívka z německého FC včera v Oberhausenu mluvila s ochrankou a oni potvrdili, že tam se bude dělat DVD.

Kvůli tomu nebylo fanouškům dovoleno přínést si do haly postery.

http://i45.tinypic.com/34efc44.jpg

http://i50.tinypic.com/2urwoq1.jpg

Německé turné?

27. února 2010 v 15:47 | Evule |  News

Během «Welcome to Humanoid City» přivítá kapela německé fanoušky ještě jednou v neděli v Hamburgu. "Je to evropské turné a musíme se jaksi přetrhnout," vypráví Tom Kaulitz, "Možná budeme zase hrát taky německé turné, to také není vyloučeno."


Neděle: Od 21.00 rockují Tokio Hotel v Hamburgu

27. února 2010 v 15:40 | Evule |  News
zoom [-]
Už jenom krátká doba a potom rockují Bill, Tom, Gustav & Georg hamburské Colorline Arena. V neděli večer to konečně nastane - vstup je v 19.00 a show začíná v 21.00. Prosím, dbejte na to, že není žádná předkapela. Let's Go Humanoid!!!

source: tokiohotel.de