Srpen 2009

31.8.2009 RTL II news

31. srpna 2009 v 22:08 | Evule |  Videos
Battlefield - 9.díl

31. srpna 2009 v 20:04 | Evule |  FF - Battlefield
Autorka: Babette

"No my jsme se s Tomem znali už dlouho a byli jsme jen kamarádi. To, že ho miluju, jsem si uvědomila, až když jsem vás viděla v tý posteli. A proto jsem tě potom nemohla vystát. A vlastně i teď jsem se pořád chovala blbě. Nebylo to ode mě hezký. Promiň mi to." "Ale ne, to je v pohodě. Asi bych taky neměla ráda někoho, kdo by mi pořád chodil za klukem a věděla bych o něm, že mýho kluka miluje a chce ho." Usmála se. "Ale jsem ráda, že jsme si to vyříkaly, chtěla jsem to udělat už dřív, ale nějak jsem nedostala šanci." "Jo, někdy se chovám fakt blbě." Zakroutila jsem hlavou a podala jsem jí ruku. "Kamarádky?" "Kamarádky." Stiskla ji.

Líbající se jsme zacouvali domů. Tom nohou zavřel dveře a nepřestával mě líbat. Spadli jsme v obýváku na sedačku. Pomalu ze mě začal stahovat oblečení. Když mi sundával kalhoty, podíval se na mě. "Jestli nechceš…" "Chci." Řekla jsem pevně. "Ale já nemám kondom." Zasmál se. "Já mám v pokoji." Zazubila jsem se. Zvedli jsme se, chytil mě za ruku a šli jsme do pokoje. Tom zatáhnul žaluzie, zapálil svíčky, které jsem tam měla jen proto, že se mi líbily, ne proto, že bych je chtěla zapalovat:D a pustil naší oblíbenou písničku. Mým pokojem se nesla písnička, u které se mi chtělo poslední dobou brečet. We don't have to look back now. "I'm so much like you…" koukala jsem na Toma. On stál na místě a koukal na mě. "We can leave it all behind, we can stand together…" přišel ke mně a začal mě líbat na krku. Rozepnul mi podprsenku a lehce mě položil na postel.

Když jsem přišla domů, Tom seděl u televize. "Ahoj." Přišla jsem k němu a dala jsem mu pusu. "Ahoj, kdes byla?" usmál se. "Nakupovat." Zvedla jsem tašky. "Sama?" nadzvedl obočí. "Ne." Řekla jsem ledabyle a šla si do kuchyně pro vodu. "Tak s kým teda?" zvedl se a šel za mnou. "Nějakej moc zvědavej ne?" se smíchem jsem ho podrbala na hlavě. "Hele nech toho jo." Zamračil se a pak mě chytil kolem pasu. "Tak co?" "No byla jsem s jednou kamarádkou." "To mi to nemůžeš říct?" "Když ty mi to stejně nebudeš věřit." "Proč?" "Protože jsem byla s Hannah." Usmála jsem se. "Cože?!" samým překvapením mě pustil a koukal na mě. "Počkej. A dobrý, nehádaly jste se?" "Vždyť ti řikám, že jsem byla s kamarádkou." Culila jsem se na něj.

Najednou jsem si připadala strašně nezkušená. Připadala jsem si jak holka, která právě přišla do puberty, nemá vůbec žádný zkušenosti, ale strašně se chce vyspat s klukem a být nejlepší. Tom svými dotyky prozkoumával moje tělo a přitom mě líbal na krku. Ne, že by mi to nebylo příjemné, ale strašně jsem se svíjela. Tom se zasmál. "Jestli ti to vadí, stačí říct." "Ne, mě to jen lechtá." Zazubila jsem se. Tom si nasadil kondom, přisál se mi na rty a opatrně do mě vstoupil. Zaryla jsem mu nehty do zad. Přišlo mi, jak kdybych ještě s nikym nespala a on byl můj první. Možná to bylo i tím, že byl o trochu zkušenější. Asi o trochu víc. Naše písnička hrála pořád dokola. Vnímala jsem jen jednu větu. "We can stand together." Bylo mi krásně. A pak to přišlo. Vzrušení se mi rozlilo do celého těla. Slastně jsem vzdychla. Tom se usmál.

Tokio Hotel navštíví do konce roku Španělsko

31. srpna 2009 v 18:30 | Evule |  News
[...]

Vím, že byste je šíleně rádi viděli a Paula přínáší z Hamburgu velmi dobrou novinku: Tokio Hotel přijedou do konce roku do naší země! "Španělsko se nemůže dočkat, ještě před začátkem turné v tomto roce přijedeme," říká Bill.


Dvojčata dostanou dárek od rádia Energy Bremen

31. srpna 2009 v 17:53 | Evule |  News
Na rádiu Energy Bremen moderátoři řekli, že Bill s Tomem dostanou na 20. narozeniny CD se songem Durch den Monsun, nazpívaný jinými hvězdami, např. Bushidem.

Prý to zazní zítra v ranní show v 5.00 hod.

Tokio Hotel v X-Factoru

31. srpna 2009 v 14:41 | Evule |  News
Tokio Hotel budou 28.9. hosté v show "X-Factor" v Miláně.


Bill Kaulitz: "Věřím, že nikdy nedospěju"

31. srpna 2009 v 14:06 | Evule |  Articles

Kaulitz-dvojčata slaví 1. září své 20. narozeniny. Tokio Hotel - začne teď nová éra? Ne! "Věřím, že nikdy nedospěju," řekl Bill Kaulitz v rozhovoru pro "Welt am Sonntag".

Jinak slavní bratři prokazují starší generaci respekt, 20letí mají poměrně zvláštní přání k narozeninám: "Rád bych měl kávovou sešlost se šlehačkovým dortem. Bylo by skvělé, když by bylo všem přes 60 let. Taková je pravá kávová společnost," řekl zpěvák Bill. "Vždycky jsem se cítil starší než jsem."

Proto teenie idolové nesnášeli školní dobu: "Byli jsme opravdu problémové děti a téměř jsme byli ze školy vyhozeni. Ale ne kvůli drogám nebo bitkám. Ale kvůli diskuzím, učitelé jednoduše nedospěl" - alespoň tak to vidí Bill.

Přesto si dvojčata vzali vyučování přes internet. Bill s vyznamenáním. "To je téměř trapné, ne?" řekla teenie hvězda.

Vzorem pro teenagery ale vůbec být nechce.
"Zní to sice cool, mít osobního asistenta, který vždycky všechno obstará. Ale taky bych si rád sám vybral jogurt."


Předobjednávka singlu Automatisch

31. srpna 2009 v 11:31 | Evule |  News
Singl "Automatisch" sice vychází až 18. září, ale vy si ho už teď můžete předobjednat na české stránce audio3.cz. K dispozici je Premium Single i 2-Track Single.


[30.08.2009] Potlesk prosím!

31. srpna 2009 v 10:57 | Evule |  Tom's Blog
Vedle laptopu, kytary a velké termosky s kávou, stojí tohle na mém psacím stole. Když Bill právě není v blízkosti, aby zatleskal mému naprosto brilantnímu nápadu, potom to udělám sám ;)


Tom's Blog - tokiohotel.deI LOVE RADIO - TH interview (část 2)

30. srpna 2009 v 15:25 | Evule |  Interviews

Georgu, proč jsi držel v tajnosti svoji přítelkyni?
Georg: Jo, mám novou přítelkyni. Ale v posledním půl roku jsem ji nedržel v tajnosti, ale prostě jsme neměli žádný rozhovor a nikdo se mě neptal!
Bill: Vlastně jsme se nikdo nepokoušeli, udržet to v tajnosti. Myslím, že když má někdo z nás přítelkyni, je to normální. Přijde mi totálně trapné, že se to boybandy pokouší utajit, aby si dívky koupily jejich CD. To je naprosto směšné. Vlastně mně připadá spíše smutné, že jenom jeden z nás ji má. Ale tak to je!


Jak a kde je možné poznat přítelkyni?
Bill: Tom a já soukromě nechodíme vůbec ven. Hodně pracujeme, takže z toho to nevyplyne a jinak, když se jde někdo na Aftershowparty - i když to tam vlastně není takové, jako na každé párty. Vlastně jít tak soukromě ven nebo do kina, to prostě nejde.
Georg: Gustav a já se můžeme v Magdeburgu pohybovat relativně volně. Někdy to jde. Tak jsem se také seznámil s mojí přítelkyní.

Bill: Takže to už každopádně chybí. Samozřejmě to je velký mínusový bod. Nemůžu spontánně říct: Ok, teď půjdu s kámošem nebo s mými přáteli na zmrzku nebo na kafe, nebo navečer půjdeme spontánně do klubu. Takže všechno, co se dělá, je vždycky naplánované a člověk není nikdy sám. Musíte mít vždycky někoho u sebe - ano, to samozřejmě není tak pěkné. Ale musím říct, že jsou potom zase momenty, kdy prostě stojíme na podiu a tisíce fanoušků poslouchá naší hudbu a to je na tom v každém případě zase to dobré.Tokio Hotel sólo - jenom Georg má přítelkyni

30. srpna 2009 v 14:49 | Evule |  Articles
Hamburg/Magdeburg - V kapele Tokio Hotel má přítelkyni jenom jeden: basista Georg Listing je už půl roku v pevném vztahu. 22letý to teď prozradil v rozhovoru pro internetové rádio www.iloveradio.de: "Ano, mám přítelkyni!" Je docela hloupé skrývat vztah pro úspěch. "Příjde mi naprosto trapné, když se to boybandy pokoušejí utajit, aby si dívky koupily jejich CD. Je to totálně směšné," řekl frontmann Bill Kaulitz, který stejně jako jeho dvojče Tom Kaulitz, bude mít v úterý 20 let. Přijde mu "spíše smutné" že jenom jeden ze čtyř teenie rockerů z Magdeburgu má přítelkyni. Důvod: Příliš málo příležitostí se zamilovat. "Vlastně jít soukromě jen ven nebo do kina, to prostě nejde," řekl Bill.


27.8.2009 Köln - Nokia unplugged concert + signing session #4

30. srpna 2009 v 14:48 | Evule |  Videos
Automatisch

Autogramiáda

Welt.de - Dospívat je relativní #2

30. srpna 2009 v 11:29 | Evule |  Interviews
Pro mnoho svých fanouškům jste vzorem v charakteru. Jsou hodnoty, které chcete poskytnout?
Tom: Vlastně se necítíme jako vzorové.

A vy žijete trochu jinak. Jste si toho vědomi?
Tom: Ne tak často. Člověk si také musí udělat volno. Máme velmi omezený prostor. V žádném případě nechci dávat pozor na to, abych v rozhovor nepoužíval sprostá slova.

Ale zavázali jste se například v kampani proti Aids.
Tom: Samozřejmě, občas se snažíme postavit k věcem, které považujeme za důležité. Ale v konečném efektu: Nesnáším tuhle pozici ukazováčku.

Půjdete volit?
Tom: Hmm, ano. Uvidí se.
Bill: Potom to každopádně bude poprvé.

Jak vysoké je procento normálnosti ve vašem životě.
Bill: Jedno procento.

Je to tak jako u mezinárodním hvězd, že nemůžu jít nakupovat?
Tom: Ano, absolutně. Když jsme začínali dělat hudbu, byli jsme ve věku, ve kterém pro nás nakupovali rodiče a teď jsme ve věku, ve kterém to musíme dělat sami a nejde to.
Bill: Zní to naprosto cool, mít osobního asistenta, který vždycky všechno obstará. Ale taky bych si rád sám koupil jogurt.
Tom: V USA jsou taky supermarkety, které jsou otevřené 24 hodin denně. Můžeš tam jít v noci ve 4 hodiny, když tam nikdo není. Jednou jsme tam šli do oddělení hraček a všechno pobrali. Pistole s šípy nebo auta na dálkové ovládání.
Bill: A potom jsem s těmi auty stříleli. Totální hloupost.

A jak si kupujete vaše oblečení?
Bill: Nejčastěji na internetu nebo z katalogu. Naprosto nudné. Ale někdy musíte přeskočit svůj stín. Srát na to, potom stojí venku před dveřmi fotografové a fanoušci. Někdy, když musíte jít ven, musíte žít s tímto kousek normálnosti.

Jaké jsou vaše přání v cateringovém listu?
Bill: Vlastně je to každý rok nové. A já musím přiznat, že je to už pěkně dlouho. Ale jsme doma tak málo, takže se snažíme, mít to pohodlné, jak je to jen možné. Nejdůležitější je kafe a na hotelech ty správné deky. Tyhle vlněné přikrývky jsou to nejhorší. To se cítíte jako ve stanu. To je to, co je pro mě nejdůležitější, správná deka a správný polštář.

Měli jste už předtím ještě úplně normální přátelství?
Bill: Ne. V Tokio Hotel době nemáme žádné nové přátele, protože člověka opravdu tak dobře nepoznáte. Každý, který nás potká, má už často o nás mínění.

Jste obzvlášť opatrní v kontaktu s lidmi, protože často klamou?
Tom: Jo, většinou od ukrytou redaktorů. Na začátku naší kariéry jsme dělali extrémní zkušenosti. V 15. na každé aftershowparty jsme si samozřejmě připíjeli alkoholem. Bylo to tak: Napil se doušek alkoholu a další den volají redaktoři úřadu péče o mládež a chtějí to celé udupat.

Ale pravděpodobně jste trénovali, jak muset takové situace obejít.
Tom: Ne, to nikdy. A taky nechci nikoho, kdo by mi říkal, na které otázky musím odpovídat.
Bill: Musíte se to sami naučit. Dostat se do takové situace a potom žít s tím, že v novinách budou taky špatné věci.

Dostáváte pro takové případy psychickou podporu?
Tom: Psychické opatrování přebíhá rodina a přátelé. Už bych si uměl představit profesionální pomoc, ale na to zase nemáme žádný čas.
Bill: Když to dělají lidi, rozumím tomu. Problém je, že tomu nevěřím.
Tom: Taky si myslím, že jsem chytřejší než samotný psycholog.
Bill: Přesně. Všechno, co říkám, říkám vědomě, protože je to můj problém. A potom by mi psycholog řekl: Ano, musíš si vzít čas popřemýšlet nad tím. A já si potom myslím: Jo skvělé, to jsem už ale věděl předtím.


Welt.de - Dospívat je relativní #1

30. srpna 2009 v 10:45 | Evule |  Interviews
Děti, jak je vede čas. Teenie hvězdy z Tokio Hotel jsou už téměř dvacetiletí. Bill a Tom vyprávějí o pádu v 15., štěstí, samotném nakupování a proč nejraději smluví s babičkami.

Bill Kaulitz nejde z domu nikdy nenalíčený, řekla žena z nahrávací společnosti. Proto se termínu musí počítat s dobou na nalíčení. A když ten drobný mladý muž vyčnívá, dostane slabé tušení, kolik času jeho zevnějšek potřebuje. Pod černými, perfektně upravenými vlasy, vyčnívají blond dredy. Víčka zdobí kompozice černý a bílých tahů, který pasují k jeho nalakovaným nehtům. Ruce v kožených rukavicích mají úsilí držet řetězy, které jsou upevněné na jeho černém triku. Jeho dvojče Tom sedí vedle něho na pohovce v hotelovém pokoji s růžovými stěnami. Je jako street rocker s koženou bundu a zapletenými vlasy. Ne méně nákladné, ale ne tak nápadné. Dva zcela normální kluci v přestrojení popových hvězd.

Bille, Tome, 1.září máte narozeniny. Co si přejete?
Bill: Přeju si, být dohromady s mojí rodinou, vidět přátele a pít kafe. Miluju pití kávy. Piju ho po litrech. Rád bych měl kávového posezení se šlehačkovým dortem. A skvělé by bylo, když by všem bylo přes 60. To je pravá kávová společnost.
Tom: S tak starými lidmi se totiž mohou vést rozhovory, které nevybočují z hranic. Většina má jiné myšlenky. Připadá mi dobré, mít každou neděli kávovou společnost.

Máte materiální přání?
Bill: Já ne.

Možná nové auto?
Tom: Věřím, že není nikdo, který by mi daroval něco materiálního. Ale jasně, z nového auta bych se už těšil.

Bude vám 20. Jste dospělí?
Bill: Věřím, že nikdy nedospěju. Ale dospívat je také relativní, už ve 13 jsem si myslel, že můžu všechno a cítil jsem se dost starý, chodit do klubů, pít alkohol. Vždycky jsem se cítil starší než jsem.

Přes internet jste dali vyučování střední dospělosti a měli jste obzvlášť dobrý výkon.
Bill: To je téměř trapné, ne?

Trochu.
Bill: Tom a já jsme nesnášeli školní dobu. To byla ta nejhorší doba v našem životě. Je mi líto těch, kteří chodí do školy.

Co bylo na tom tak špatného?
Tom: Nejčastěji jsme ve škole byli pohoršováni podle našich vzhledů. Vůbec nejhorší mi přijde, že osobnost každého jednotlivce je ve škole zcela potlačována.
Bill: Tom a já jsme byli v 7.třídě z disciplinárních důvodů rozděleni do dvou tříd. Byli jsme opravdu problémové děti a téměř jsme byli ze školy vyloučeni. Ale ne kvůli drogám nebo bojům. Ale kvůli diskuzím, učitelé jednoduše nedospěli. A pak si uvědomíte, že pedagogika na vzdělávání učitelů je příliš krátká. Mnoho vklouzlo čistě do studia, protože neviděli žádnou jinou možnost. Ale být učitelem, musíte to opravdu chtít a mít vášeň.


Animace (by Gerda & Miss Romance)

30. srpna 2009 v 10:06 | Evule |  Animations
by Gerda
http://i28.tinypic.com/2dmi1wx.jpg..http://i32.tinypic.com/2rrlxth.jpg
http://i30.tinypic.com/mh4jfp.jpg..http://i26.tinypic.com/2po76lc.jpg
http://i29.tinypic.com/dfzqfk.jpg..http://i30.tinypic.com/25tx84z.jpg
http://i29.tinypic.com/2dan7z6.jpg..http://i32.tinypic.com/o90rcz.jpg

by Miss Romance

http://i30.tinypic.com/qnu4wp.jpg..http://i30.tinypic.com/mt6p0m.jpg
http://i25.tinypic.com/rhmrkk.jpg..http://i29.tinypic.com/sc7675.jpg
http://i31.tinypic.com/2qci5g3.jpg..http://i30.tinypic.com/33vjnn6.jpg


27.8.2009 Köln - Nokia unplugged concert + signing session #3

30. srpna 2009 v 10:05 | Evule |  Videos
Automatisch

Durch den Monsun & Ich brech aus