Květen 2009


Hotel snů - Maledivy - 1.díl

31. května 2009 v 17:00 | Evule
Autor: Lucík

Hotel snů - Maledivy
Den 1.

Je mi záhadou proč se na světě nevynaleznul jen jeden jazyk. Každej národ takhle žvatlá jinak a čert se v tom vyznej. Já sem sice světaznalá a mé jazykové znalosti jsou víc než dostačující ale rozumět angličtině s přízvukem místních domorodců, je fakt nad moje síly. Nemocnýho člověka pošlou do světa, aby se uzdravil, ale vůbec jim nedochází, že sem třeba mohla nastoupit do jinýho letadla a odletět místo na Maledivy do Indie. Jediná nevýhoda by byla, že Indii už objevil Columbus, takže bych vlastně nedokázala nic převratnýho, jen by mě měli za blbce, že ani do správnýho letadla nastoupit nemůžu. Ale já sem dívka krev a mlíko, co sice nastoupila do správnýho letadla, ale teď se za boha nemůže domluvit s místními obyvateli a převozníky, který z nich jede na můj ostrov, kde mám zarezervovanou chatku a mám tam strávit příštích 8 dni. Že já si nevytiskla mapu, nehodila kufr na hlavu a neplavu tam sama, myslím, že by to bylo rychlejší než tohleto.
No konečně sem asi po hodině soustředěného hledání našla molo odkud odplová loďka na můj ostrov. Ani sem se na to nemusela ptát, měli tam napsaný, kam se jede. Vrazila sem převozníkovi požadovanou částku a sedla si na lavičku, která sice vypadala, že pod mou vahou křupne a udělá díru do lodi jak ledovec do titaniku, ale mě už v tu chvíli bylo jedno, jak to dopadne, byla sem ráda, že sem vůbec měla kam zadek složit.
Musím ovšem uznat, že pohled na ten ráj, kde mám pobývat, mi naprosto vynahradil to utrpení v letadle i při hledání titaniku. Představte si palmy, krásně průzračný moře, bílý písek, spoustu nádherných barevných květin, tak tisíckrát to znásobte a hned vám bude jasné, jak to tu vypadá. Připadám si tu jak Hula - Hop tanečnice, jen co sem vystoupila mi nandali na krk řetěz s kytiček a dali welcome drink v kokosu. Pak se mě ujala půvabná (no prostě ošklivá nebyla) recepční, či co to bylo a zavedla mě do mé chatrče, která byla jedna z mnoha jiných co vystupovali až do moře. Neváhala sem ani minutu, nahodila na sebe plavky, šaty, popadla ručník a hurá na pláž.
Hrozně sem se těšila na ten klid, který si tu užiju. Vdechovala sem to ticho každým kouskem svého těla až do chvíle než….
Chlapec1: heeej brácha háázej
Chlapec2: a proč bych to dělal???
Chlapec1: Máš snad něco lepšího na práci??
Chlapec2: Jo právě vidím objekt své nynější touhy…
To jako myslí mě jo? No vzledem k tomu, že na téhle úžasné, krásné a slunečné pláži sme jen mi tři, tak asi jo. Sem spíš zvyklá na to, že se za mnou ohlíží ušmudlaní, starý a bezzubý dědkové a povětšinou si ani neodpustí rádoby kompliment na mé rezavé já. Ale že já bych byla objekt nynejší touhy celkem pohlednýho týpka, to je dost podezřelý. Ovšem chlapec si evidentně neuvědomil, že je tu možnost, že bych mohla mluvit německy a tudíž mu rozumět každý slovo.
Chlapec2: sleduj mě brácha, ta je moje
Chlapec1: Nemůžeš dát aspoň na dovolený pokoj?
Chlapec2: No právě, že dovolená je od toho si to pořádně užít ne J
Tak teď sem zvědavá co z něj vyleze, když zjevně překypuje nezdravím sebevědomím. Schválně jestli takovýhle kluk má lepší balící metody, než - My už sme se někde viděli ne? nebo Nebude vám v nebi chybět jeden anděl, když ty si tady? Mám takový pocit, že teď se asi zasměju.
Chlapec si upravil své rasta copánky a vyrazil rozhodným krokem ke mně. Neměla sem ani tendenci zdrhat, jen sem se tam zastavila a čekala, co bude.
Chlapec2: Hallo. I´m Tom, what´s your name?
ÁÁ pozor zapomněla jsem ještě na metodu, jak se jmenuješ a odkud si - a pak příjde, neviděli sme se někde?
Já: nazdar Tome, já sem Lena, a aby mezi náma bylo jasno, absolutně se netoužím stát nynějším objektem tvé touhy
To je překvapení co, sem němka, kdo by to byl čekal a chudáček si asi myslel, že u mě uspěje. Jak jen mohu být tak krutá? Jak jen můžu zlomit naděje, tak nezlomitelnému chlapci. Leno ty jednou skončíš v pekle :D.
Tom: Ty si němka?
Já: teda postřeh J
Tom: takže si rozumněla tomu, co sem říkal bráchovi?
Já: dedukce ti fakt jdou
Tom: fajn no tak nic zkusil sem to
Zkusil a vyhořel, i když za to jak pobavil mě, svého bratra a ještě dva kluky, co na nás koukali z vody, to stálo. Ale ale ale můj radar zachytil feromony opačného pohlaví, který se mému organismu velice zamlouvají. Jeden z těch kluků ve vodě, je docela - no co docela - mega - hezkej. Panebože asi sem se právě zamilovala.
Já: zkusil no ……tak se měj a pozdravuj kamarády
Usmála sem se a zamávala speciálně tomu klukovi, co právě plaval ke břehu nejspíš proto, aby Tomovi poblahopřál k skvělému výkonu. Šmarjá dyk teď sem se chovala jako koketa. No namouduši - ještě sem se tak rádoby flirtovně usmála. To sem to zas asi posrala. Myslím, že si s Tomem v klidu můžem podat ruce.

Ahoj holky, vzhledem k tomu, že už mám konečně po maturitě a po dvou letech i čas a chuť, vrhla sem se do napsání nové ff - kdo si mě nepamatuje - napsala sem třeba Rodinku nebo Máš mě na svědomí. Doufám, že sem své věrné čtenáře neztratila, a že aspoň někomu udělám radost. Díly nebudou rozhodně každý den ale to vám doufám nevadí. Papa Vaše Lucík

Ve studiu

31. května 2009 v 16:59 | Evule |  Tokio Hotel - photos

Animace z Comet 09 (děkovná řeč)

31. května 2009 v 10:12 | Evule |  Animations
http://i43.tinypic.com/2mycjmp.jpg*http://i41.tinypic.com/16hw4sp.jpg*http://i39.tinypic.com/2im7ukp.jpg
http://i39.tinypic.com/106hsn9.jpg*http://i44.tinypic.com/juy1xh.jpg*http://i39.tinypic.com/wtexvl.jpg

by bambi

Comet Awards 2009 - děkovná řeč

30. května 2009 v 10:59 | Evule |  Videa - překlad


Ahoj, tady je Bill z Tokio Hotel. Chtěl bych poděkovat za tuto Comet za nejlepší Online Star. Mnohokrát děkujeme. Jste opravdu třída, zase jste se ukázali jako nejlepší fanoušci, které jenom můžeme mít. Díky těm, kteří hlasovali, díky za to, že mám možnost držet v ruce tuhle cenu. Internet je pro nás moc důležitý, protože díky němu můžeme být v kontaktu s vámi se všemi. Děkuju vám za to. Buhužel tady dnes nemůžeme být, protože jsme ve studiu a pracujeme na novém albu, ale ještě nemůžeme nic prozradit.
Těšíme se na příště, až tady zase budeme moct být, až se vrátíme na podium a rozjedeme to před vámi. Opět mnohokrát děkujeme.

COMET 2009

30. května 2009 v 10:38 | Evule
Kdy: 29.5.2009
Místo: Oberhausen
Kategorie: Online Star


Comet 2009 - online star

29. května 2009 v 21:57 | Evule |  Videos

Comet '09 - live updates

29. května 2009 v 20:12 | Evule |  News

Zatím ukazují rozhovory z Červeného (růžového :D) koberce, které se natáčely odpoledne

Live show právě začala

Monrose vystupují se songem I Kissed A Girl, Just Dance, If I Were A Boy a So What

Večer moderuje Oliver Pocher

Nejlepší zpěvák = Mark Medlock

Eisblume vystupuje se songem Leben ist schön

Nejlepší live interpret = Stefanie Heinzmann

Nejlepší kapela = Monrose

Jeanette Biedermann vystupuje

ONLINE STAR = TOKIO HOTEL <3

Tokio Hotel tam nejsou, ale poslali děkovné video :D A hádejte jaké ?:D úplně to samé, jako pro TRL Awards, akorát Bill drží v ruce cenu Comet - fakt super :D:D

Stefanie Heinzmann vystupuje se songem The Unforgivem

Nejlepší nováček = Aloha From Hell <3

Vystupuje Cassandra Steen & Adel Tawil se songem Stadt

Nejlepší song = Sido - Beweg dein Arsch

Hvězda hvězd = Peter Fox

Vystupuje Mark Medlock se songem Mamacita

Nejlepší zpěvačka = Sarah Connor

Vystupuje Ashley Tisdale se songem It's Alright, It's Okay

Vystupují Sportfreunde Stiller

Nejlepší video = Peter Fox - Alles neu

Vystupuje Snoop Dogg

- konec :D

Ashley Tisdale se zmiňuje o TH (29.5.2009)

29. května 2009 v 20:07 | Evule |  Stars talk about Toko Hotel

Gülcan: Znáš nějaké německé interprety?
Ashley: Německé interprety? Tokio Hotel! Přesto nevím, jestli jsou tady...
Gülcan: Jenom je?
Ashley: Jo...je znám.
Gülcan: To stačí. Jsou nejdůležitější kapelou, kterou musíš znát.

Viva - Comet - live sledování

29. května 2009 v 19:53 | Evule |  News
na http://ru.justin.tv/lisa_wendy se dá sledovat živě Comet, ale je to ve špatné kvalitě a ani bych se nedivila, kdyby to časem vypadlo ... přesto tady budu dávat za chvíli live updates, co se právě děje ;)

vivaslap.tv/cometlive/

29. května 2009 v 17:29 | Evule |  News

http://vivaslap.tv/cometlive/ <- na této stránce jsou fotky, krátké videa a zprávy z Comet '09. Teď si tam můžete spustit i live streamy z červeného koberce.