Březen 2009

Tom live (animace)

31. března 2009 v 18:30 | Evule |  Animations

by Gerda

Happy B-Day Georg <3

31. března 2009 v 13:51 | Evule |  News

Stopařka - 34.díl

31. března 2009 v 13:51 | Evule |  FF - Stopařka
Autor: Martuschka

HAMBURG
Tom nevěřil svým očím. Viděl svojí holku, jak se líbá s Gustavem. Uvnitř se mu vařily vnitřnosti vzteky, ale nechtěl dělat žádnej skandál a řvát přes celej hotel. Nechápal, proč zrovna jeho kámoš Gustav, proč? Z vinárny viděl vycházet Davida, takže radši zmizel.
MALEDIVY
Na Maledivách bylo už šero, sluníčko se chystalo zapadnout, ale pořád bylo na obloze, jenom se mírně zbarvovalo do červena. Martina nervózně hledala v kufru nějaké lehké oblečení, které by si oblíkla. Právě v tuhle chvíli by Martina potřebovala Petru jako sůl. Ona jediná ji v takových situacích dokáže uklidnit. Už neměla daleko k nervovému zhroucení, když konečně bílé šortky našla, i černé tílko. Zapadla do koupelny, dala si mega rychlou sprchu, oblíkla se a snažila se udělat něco s vlasy. Nakonec si je dala do culíku a ofinu nechala jen tak vlát kolem očí. Když se Bill vrátil na pokoj, Martina už byla nachystaná. Stála na balkóně a sledovala začínající západ slunce.
"Můžeme vyrazit?" zeptal se Bill. Martina se na něj otočila, kývla na souhlas a pousmála se.
HAMBURG
Když Petra s Gustavem dorazili do patra, kde všichni bydleli, viděla svoje věci před Tomovým pokojem. Tom u sebe nebyl, ale došlo jí, proč to udělal.
" Určitě nás viděl."řekl Gustav a vzal lístek, který byl na hromadě oblečení, malá cestovní taška ležela daleko od věcí, Tom jí nejspíš vzteky hodil pryč, ani to do ní nenaskládal. Petra si došla pro odhozenou tašku, všechno do ní naskládala a šla do pokoje, který patřil Martině, měla od něj naštěstí klíč. Chápala vážnost toho, co Tom musel vidět, sama nevěděla, jak se mohlo stát, že se líbala s Gustavem. Nechtěla ho hned srovnávat s Tomem, jestli je lepší nebo ne, doufala, že se aspoň Martina má líp než ona.
MALEDIVY
Ruku v ruce šli pláží. Nikdo tam nebyl, pouze oni. Povídali si snad o všem možném. Do té doby dokud se Bill nezastavil. Podíval se na zapadající slunce, které bylo už do půlky ponořené v moři a pak na Martinu.
"Co je?" Martina se ho udiveně zeptala. Nic neříkal. Jen si ji přitáhl k sobě, chytl ji kolem pasu a něžně políbil na rty. Martina se zachvěla a polibek mu vrátila. Tušila, kam tím vším Bill míří, ale nedokázala odolat. Pohled na jeho dokonalé tělo ji přiváděl k šílenství. V duchu si sama sobě nadávala. Mezitím už oba leželi ale na zemi v rozpáleném písku a líbali se. Bill ji hladil po celém těle, rukou zajel do každého zákoutí a nepřestával ji sázet polibky na krk. Pomalu ji vytahoval její tričko nahoru. Martina ochotně zvedla ruce a trochu se nadzvedla, aby to šlo lépe. Pod tričkem už nic neměla. Lehce ji projel rukou přes dekolt až na bříško. Martin a se jen lehce prohýbala. Bill ji začal líbat kolem pupíku a pomalu se přemisťoval k lemu jejich kraťásek. Pomalu ji je svléknul. Hladil ji po vnitřní straně stehem. Martina se jen lehce kousala do rtu, aby všechny ty doteky vydržela a nezbláznila se. Bill si lehl vedle ní, rukou ji zajel do kalhotek a líbal ji na rty. Doháněl ji doslova k šílenství.
"Bille-" řekla jen stěží. On pochopil, co tím myslela. Vytáhl ruku a sebou stáhl i její bílé krajkované kalhotky. Martina se trochu nadzvedla a stáhla mu jeho kraťase a boxerky zároveň. Bill si na ni lehl. Ona jen omotala nohy kolem jeho pasu. Sykla slastí a bolestí zároveň, když do ni Bill pronikl. Martina položila ruce na jeho záda a občas se do nich nehty zaryla. Billovi přírazy byli zpočátku pomalejší ale pak začal udávat rychlejší tempo. Oba si vychutnávali jejich vášeň plnými doušky. Billem po chvilce projel nával krásných pocitů a uspokojení. Viděl, že Martina k dosáhnutí orgasmu potřebuje už jen chvilku a tak nepřestával. Martina křikla slastí. Bill se svalil vedle ní a pohladil ji po tváři.
"Miluji tě." šeptl ji něžně do ucha
"Já tebe taky, Bille." odpověděla mu potichu a přitulila se k němu. Takhle si to Martina vysnila. S Billem na pláži při západu slunce.
Ráno se oba probudili už v posteli, ale přitulení k sobě. Milovali se během té noci několikrát, nemohli se jeden druhého nabažit. Martina bylo vzhůru někdy kolem osmé, vstala, oblíkla se a došla dolů pro snídani, chtěla jí Billovi přinést až do postele. Bill se trošku vylekal, když jí vedle sebe nenašel, jakmile se probudil, ale za chvilku přišla i se snídaní.
" Ahoj."řekl, vzal jí podnos s jídlem a dal jí dlouhý polibek na dobré ráno.
" Ahoj."řekla šťastně.


Kaulitzi, bez tebe už ani ránu II. - 35.díl

31. března 2009 v 13:51 | Evule |  FF - Kaulitzi, bez tebe už ani ránu II.
,, Možná v tom máme podíl oba dva...já víceméně v tom, že jsem ti nechtěl věřit...ale okolnosti mi otevřely oči a já pochopil, že tys mi nikdy nelhala..že to všechno byly jen moje černé myšlenky..dokázalas mi otevřít oči!" Bill se prostě nedal, chtěl říct vše, co měl na srdci..
Peťull nevěřila svým uším. Dokázala, o čemž se domnívala, že se už nikdy nestane..Bill jí věří, věří jí! Otupěle se dívala před sebe a nepřítomný výraz ve tváři, Bill nahnul hlavu, aby jí viděl do očí, v mžiku se vzpamatovala, jak se jejich oči setkaly.,, Promiň Bille...jen nemůžu nějak pobrat to, cos mi teďka řekl.." nyní ještě více Billovi dokázala, že se v ní nemýlí.
Následovala chvíle ticha. Peťull se snažila uložit do své mysli, co jí Bill právě v předchozích pěti minutách řekl. On sám byl rád, že to takto dopadlo a Peťull teď ví, že je to na dobré cestě..může jen čekat, to ona vydrží, protože kvůli lásce je schopna obětovat veškerý svůj čas.
Bill se rozpačitě usmíval...a objal Peťull. Ta myslela, že je po ní! Byla v jeho náručí a málem se v něm ztratila...ucítila jeho tělo na jejím, bylo jako v ohni...Miloval ji, ale nechce si to pořád přiznat, vlastně ji pořád miluje. Bill zavřel oči a užíval si každý její dotyk stejně, jako ona jeho. Oběma tahle chvíle chyběla..a teď jsou si tak nablízku. Peťull se v hlavě honí nesčetné množství myšlenek..pořád si myslí, že se jí to všechno jen zdá. Bill byl na druhou stranu rád, že jí může jakkoliv dokázat jeho důvěru. Ještě chvilku tam takhle zůstali...nechtěl se ani jeden od toho druhého oddělit. Bill hladil Peťull zlehka po vlasech a uvnitř cítil hřejivý pocit, který cítil naposledy někdy před čtyřmi měsíci..okamžitě si ho vybavil a ještě těsněji k sobě Peťull přivinul. Přáli si jediné...aby se jejich vztah zase začal vyvíjet, protože už teď pochopili, že jeden bez druhého nemůže existovat. Bill pomalu Peťull pustil a zadíval se jí do tajemně modrých očí, do kterých se vždycky tak rád díval. Vyčetl v nich náklonnost i lásku k němu, tak rád by jí to řekl, ale neodvážil se, není na to ještě dostatečně připravený..chce tomu nechat čas a volný průběh. Bill si stoupnul a šel si lehnout za Peťull na gauč..pomalu ji stáhnul vedle sebe. ,, Dneska Tě už nepustím..." zašeptal jí Bill a Peťull projela vlna nadšení jako elektrický proud, chvilku se musela vzpamatovávat. Bill ji ještě pohladil po tváři, Peťull ucítila jeho chladné prstýnky a brzy na to oba dva stanuli na pokraji snění….
Hned druhý den ráno jsme museli co nejrychleji opustit hotel, takže loučení s kluky nebylo zrovna příjemné L..po včerejšku už vůbec ne.,, Až přijedete...napiš mi.." byla Tomova poslední slova, objal mě a na víc se už neodvážil. Právě jsme byli u nás na pokoji a kluci celou dobu, když jsme se balily, byli s námi. Peťull a Bill byli v obýváku a já s Tomem v ložnici, takže jsme na sebe všichni čtyři dobře viděli otevřenými dveřmi. Bill s Peťull ještě něco horoucně diskutoval a taky ji nakonec objal, ale jak vášnivě...jako by se na dlouhé roky loučili. Já jsem se podívala na Toma a ten na ně jen nevěřícně koukal. Úplně se tam po sobě ti dva sápali, jako kdyby se nemohl nabažit jeden druhého. Vypadalo to, jako scéna z romantického filmu...jakmile Tom spatřil, jak se na ty dva zasněně dívám, přistoupil ke mně, přivřel dveře, odhrnul mi vlasy z obličeje, nahodil sexy oči a vášnivě mě políbil. Tak tohle jsem nečekala..už při tom jeho pohledu mě přeběhl mráz po zádech a teď tohle. Začala jsem mu to vracet..vjela jsem mu rukama pod triko a dotkla jsem se jeho vypracovaného břicha..to ho dostalo, pravděpodobně tohle nepředpovídal. Přitiskl mě ke zdi a chtěl ze mě stáhnout snad celé oblečení, byl totálně ve svém živlu..když vtom do pokoje vešel Bill s Peťull. Samozřejmě nás uviděli, Tom přestal..,, Kurňa Bille...myslíš, že bych ti taky lozil do pokoje, kdybys právě dostával svou holku...?" říkal to tónem smíšeným s naštvaností a legrací, protože tohle se stalo už poněkolikáté. Bill okamžitě zrudl a Tom se začal smát. Podívala jsem se na Peťull. Toto byla prostě situace jak blbec xD. Zatímco se Tom válel na posteli, Bill se rozpačitě usmíval a kroutil hlavou.,, Tome, opravdu neexistuje den, kdy bys mě nějak nepoučil..." dodal ke všemu Bill. ,, To víš brácha, jsem starší..musím tě zaučovat, abys měl kurz zdravého sexu zdarma..buď rád!!" vylezlo z Toma a teď se začal smát mnohem víc. Bill nevěděl, co na tohle říct..,, Ty nadržený idiote! Prase staré!" hodil po něm Bill polštář a musel se tomu všemu smát taky.
*Feyfa*


Rozhovor s Mirre & Kenzou #2

30. března 2009 v 18:13 | Evule |  InterviewsByly jste na koncertech TH v Evropě, ale také v Severní Americe. Můžete říct nějaké rozdíly, co se týče atmosféry, fanoušků a celkové nálady, co tam panovala?
Kenza: Určitě ano. Mé zážitky s Tokio Hotel v Kanadě byly mnohem lepší než ty v Evropě. Za prvé hráli v malém klubu, jenom před 500 fanoušky, to se nedá srovnávat s těmi 10 000 tady v hale. Fanoušci byli neuvěřitelně milí a dokonce nám dali v řadě přednost, když viděli naši švédskou vlajku a chápali, že jsme tam jeli dlouhou cestu ze Švédska. Všichni byli velmi klidní. V Kanadě jsme také byly v publiku na TV show Much Music. Tam jsme potkaly celou kapelu a dostaly autogramy.
Mirre: Nedá se říct, že to byl skutečný koncert TH, který bývají v Německu. Fanoušci tam jsou docela jiní a ne moc positivní. Navzájem do sebe narážejí - udělají všechno proto, aby byli vepředu. Musí se tady stát také déle než v USA - myslím, že tam bylo něco pozitivního, ale také něco negativního. Stát ve frontě není vždycky veselé a jste neklidní, ale na druhé straně poznáte hodně nových přátel a všichni jsou tak milí...to znamená před vstupem. Jak bylo řečeno, potom jsou všichni jak divoká zvířata, a musíte být aspoň malý čert, jinak nedostanete žádné dobré místo.
Kenza: Musím ale přiznat, že většina fanoušků v Holandsku bylo velmi milých. Nejméně do té doby, než byli puštěni do areálu koncertu, protože tam se všichni proměnili v monstra. Bohužel o fanoušcích ve Švýcarsku můžu říct jenom špatnosti...byli totálně neslušní, neustále o mě a Mirre mluvili německy různé sračky a v hale se pák s náma začali bezdůvodně hádat! Tahali mě za vlasy a strhli moji švédskou vlajku, křičeli hnusné věci a tak...ale v konečném efektu tohle všechno mělo cenu, protože kluci předvedli úžasný koncert!

Co byl doteď váš nejlepší zážitek jako TH fanynky? Nějaké zvláštní momenty nebo příhody?
Kenza: Musím říct, že cesta do Kanady s Mirre. Všechno bylo tak skvělé a opravdu se mi splnil sen. Obzvlášť během show Much Music. Když bych měla ve svém životě ještě JEDNU šanci před tím, než zemřu, byla by to tahle cesta.
Mirre: Můj nejlepší zážitek byla určitě Aftershow party Comet 2008 v Oberhausenu. To bylo všechno prostě tak neuvěřitelné - nejdříve kluci vyhráli všechno, co jen šlo a byli tak šťastní a na párty to také patřičně oslavili. Bohužel tam nebyli Georg a Gustav. Bill byl v dobré náladě, to šlo už vidět z dálky. Stalo se hodně nezapomenutelných věci, jako například když Bill a Tom opustili párty a Bill mě dlouho pozoroval, zatímco zpíval celý refrén Rihanniny "Umbrelly". Byl docela opilý, ale přesto to byl skvělý pocit, mít na mě celou dobu jeho oči...

Kenzo, ty máš extrémně úspěšný blog a samozřejmě bloguješ také o Tokio Hotel. Změnilo se něco od té doby, co bloguješ o kapele? Myslím, že ti to ve Švédsku pomohlo ke zviditelnění?
Kenza: No ano, když se vemu jako fanoušek, potom se toho hodně změnilo. Díky faktu, že bloguju o TH, spolupracuju teď se švédským Universal Music. Velmi mě těší, že dělám reklamu pro TH. Teď vím, že TH konečně pohnou svými zadky do Švédska, mám díky Universal Music a MTV jako fanoušek obrovskou šanci. Už se nemůžu dočkat! Nejsem si jistá, jestli jsem kapele s jejich úspěchem ve Švédsku pomohla. Samozřejmě jsem jim pomohla, získat popularitu, ale to by se jim podařilo také bez moji pomoci....ale možná trochu pomaleji? Nevím.

Máš také TH-tetování. Řekni nám o tom něco.
Kenza: Mám na mé šíji vytetované "Hilf mir fliegen". Jak víte, je to skvělá píseň s opravdu silným textem, ale důvod, proč jsem zvolila "Hilf mir fliegen" a ne například "Monsoon" je takový, že věta "Hilf mir fliegen" má nádherný význam. Když bych někdy přestala TH poslouchat, pořád bych měla na šíji tyto tři nádherná slova. Už jako dítě jsem měla denně velké rodinné problémy a někdy se potřebujete přidržet někoho, kdo pomůže létat...

Jsi mezi fanoušky dost známá. Má to na tvůj normální život velký vliv? Poznají tě cizí lidé na ulici a mluví potom s tebou o TH? Nebo se změnil tvůj život nějak jinak?
Kenza: Lidi mě poznají, to je jedno, kde jdu. Mnozí jen šeptají, ale mnozí přijdou ke mě a říkají, jak moc mají rádi můj blog, mnozí chtějí se mnou fotku a mnozí chtějí dokonce můj podpis! A to všechno se stává milionkrát za den...vůbec si nemůžu vzpomenout, kdo by o TH mluvil špatně! My, fanoušci TH máme něco společného, sdílíme tu stejnou vášeň!
TH změnili můj život určitě v nejlepší možnost. Jejich hudba a texty mi pomáhají být silnější a díky nim jsem poznala Mirre - kamarádku pro život - a samozřejmě jejich koncerty byly ty nejšťastnější momenty!

Blog Kenzy: http://kenzas.se/
Blog Mirre: http://miirre.se/Stopařka - 33.díl

30. března 2009 v 15:55 | Evule |  FF - Stopařka
Autor: Martuschka

Z letiště se taxíkem a potom na motorovém člunu přesunuli na ostrov, kde byl hotel a kolem nic jenom palmy, písek a moře.
" My jsme tady úplně sami!"divila se pořád Martina, když se procházeli po pláži.
" Říkal sem ti, že je to opuštěnej ostrůvek."
" A ten hotel je úplně luxusní."
" Máš hlad co?"řekl a šťouchl jí do břicha.
" Drobátko. Od rána nic nejím, si mi rozhodil zažívání."stěžovala si.
" Já?"divil se.
" Ne, matka Tereza!" V hotelové restauraci se Bill divil, kolik toho Martina dokáže sníst. Oba si dala každý jednu pizzu, Bill jenom se sýrem, Martina se šunkou, sýrem a žampiony.
Zatímco se ti dva cpali pizzou, Petra měla roztržku s Tomem kvůli zapomenutému kondomu.
" Já tě asi zabiju! Víš, jak se tomu říká? Zrada!"křičela na něj Petra a hodila po něm ovladač od televize.
" Ježíš, já ho nezapomněl schválně!"Bránil se a držel si před obličejem polštář, kdyby po něm zas něco hodila.
" Seš idiot víš to? Od týhle chvíle buď s tebou nebudu spát, nebo ti ho nasadim osobně a bude to bolet!"
" Takhle ječet si se naučila od Martiny co? Tak si se mnou nespi, po Německu chodí hodně holek." Tohle Petru dorazilo, hodila po Tomovi velkýho plyšáka, odešla z pokoje a třískla dveřma. Zavřela se u sebe a po vzoru Martiny vzteky něco rozflákala, odnesla to skleněná váza.
Mezitím na Maledivách Martina spala v pokoji, vůbec se jí nechtělo ven, byla hrozně unavená z jídla, z toho letu, z časovýho pusunu. Zatímco v Německu byli 4 odpoledne, na Maledivách 8 večer. Jenže Martinu moc dlouhý spánek nečekal, vlezl si k ní totiž Bill, který měl nejspíš místo rukou rampouchy.
" Seš normální? Nešahej na mě! Si ledovej jak žába z kapusty!"vyjekla Martina a vylítla z postele.
" Promiň."omlouval se.
" Kdes byl, že máš mokrý vlasy?"vyzvídala.
" Dole v krytým bazénu. Zaplavat si."
" Očumovat jiný holky."podezírala ho.
" Ne. Zaprvý tam žádný nebyly, byl jsem tam sám a zadruhý sem se tady nudil. A když už jsem tě vzbudil, nepůjdeme se projít po pláži?"
" Tak jo. Du se oblíct."
Petra seděla v hotelovém baru a popíjela sama mojito. Chvíli to vypadalo, že bude u baru skoro sama, kromě party lidí, co u jednoho stolu cosi slavila. Přisedl si k ní Gustav a objednal si taky mojito.
" Slyšel sem ten křik, co Tom provedl?"Petra se přesunula ke stolu úplně dozadu a pobídla Gustava, aby šel s ní.
" Včera večer jsme spolu spali, jenže Tom si schválně nevzal kondom. Už minule mi tvrdil, že mu vadí, jenže já nevěděla, že udělá takovou sviňárnu."vysvětlila mu, proč se s Tomem pohádala. " Problém je v tom, že já si ani nevzala prášek."
" A bojíš se, že bys mohla bejt těhotná."usoudil Gustav.
" Jo. A jestli jo, tak Toma zabiju. Teď bych tu potřebovala Martinu."řekla sklesle. Gustav si sedl vedle ní a objal jí. Petra se aspoň měla komu vybrečet na rameno, když její kamarádka byla s Billem tak daleko. Tom byl pořád u sebe, koukal na televizi, ale mrzelo ho, to co řekl Petře, věděl, že to podělal, chtěl se omluvit, jenže u sebe nebyla. Šel dolů a viděl jí sedět u stolu v baru. Líbat se s Gustavem ….


Kaulitzi, bez tebe už ani ránu II. - 34.díl

30. března 2009 v 15:54 | Evule |  FF - Kaulitzi, bez tebe už ani ránu II.
,,Tome...víš, co to pro mě bylo, když jsem byla bez Tebe..víš to..."připadala jsem si jako psychopat, když jsem mu to říkala..úplně se ve mně vše pomíchalo..,,Už na to nemysli.."Tom mi přejel rukou od ramena až po ruku, kterou propletl prsty s těmi mými..,,..teď nech za sebe mluvit jen city..." zavřel oči, nakláněl se ke mně...
...Ucítila jsem jeho roztřesený dech...a zlehka se dotknul mých rtů..i jeho piercing byl jako v ohni..projela mnou vlna vášně, oživla jsem...všechny orgány ve mně zase ožily, srdce se málem zbláznilo...Tom jen nepatrně líbal mé rty, něžně..cítila jsem, že se celý třese. Chytila jsem ho a objala kolem krku, přitiskla ho k sobě..hruď mu mlátila stejně jako mně. Políbila jsem ho taky, o něco vášnivěji..on mi to oplácel a nenasytně mě zahrnul svými polibky..jeho ruka bloudila po celém mém těle, až se zastavila na pozadí. Oba jsme byli, jako v extázi..vynahrazovali jsme si všechno s narůstající vášní. Nechtěli jsme přestat, hladověli jsme jeden po druhém a najednou se ve mně nějak pomotaly city...ucítila jsem, jak mě pálí oči a pomalu mi stékají slzy po tváři, jako perly. Tom to evidentně postřehl a jak něžně začal, tak něžně přestal...podíval se mi do očí.,, Co je? Proč brečíš...?" měl v očích tolik starosti, a utřel mi slzy.,, Promiň...sem úplně blbá...prostě se nějak ve mně probudily city..zase všechno oživlo..." sedla jsem si a utírala si slzy až do té poslední. Tom se na mě obávaně podíval.
,, To nic není...jen tomu pořád nemůžu uvěřit, Tome, že jsi zase se mnou..." snažím se mu to vysvětlit. Nic na to neřekl, usmál se a objal mě.,, Už to bude všechno dobré...slibuju..." řekl Tom...,, Děkuju...!" bylo asi jediné, co jsem v té chvíli dokázala ze sebe dostat a ještě víc jsem se k němu přitiskla. Bylo mi líp, protože byl u mě, cítila jsem jeho vůni a lásku, kterou nikdy nikdo nenahradí, teď mi dokázal, že beze mě už nechce být. Stejně tomu pořád nemůžu uvěřit.
Oddálil se ode mě, pohlédnul mi do očí a naposledy políbil...,, Vždycky tu pro Tebe budu..vždycky" dodal nakonec. Ve mně se už zase bylo všechno, jako kdysi...pocítila jsem úlevu a Tom určitě taky. Za chvilku jsme v těsném objetí usnuli…...

--------------------------------------------BILL A PEŤULL-----------------------------------------------
,, Ten, aby si někdy neodpustil ty jeho řeči..." musel to okomentovat Bill, Peťull to přišlo docela legrační, jak se pořád popichují.,, Vždyť je dobrý...taky chci mít takového bráchu!" řekla mu na to Peťull a dále se o tom nebavili. Bill šel zhasnout poslední světlo...to Peťull brala jako nějaký náznak. Potom přišel k ní a sedl si přímo naproti ní.,, Týden tě neuvidím, takže nebudu mít možnost ti něco říct..." začal Bill...,,...hodně jsem přemýšlel o nás dvou, skoro tři dny v kuse...a přišel jsem na to, že...no zkrátka, potřebuju čas..." odmlčel se Bill, ale jakmile uviděl Peťullin výraz ve tváři, rychle se rozmluvil dál…,,…ještě nějakou dobu, protože to je se mnou opravdu těžký, takže nečekám v bližší době ještě nic převratného. Peťull, tímto ti chci říct...jestli Tě už to ustavičné čekání otravuje...můžeš kdykoliv..." přesně věděla, co chce říct...,,…to v žádném případě Bille! I kdyby to mělo být do konce života..." řekla mu rázně. Bill se i přesto smutně tvářil...,, Nechci Tě v ničem omezovat...kdyby to bylo na mě a ne na mých citech, už by to dneska bylo vše jinak, snažím se...děkuju ti za tvou trpělivost..." Bill chytil Peťull za ruce a prohlížel si je..,, Skoro každý den si přemítám všechny vzpomínky od našeho seznámení, až po současnost..a dospěl jsem k tomu, že to rozhodně nebyl ztracený čas, spíš naopak...jsem rád, že jsem ho prožil s Tebou..." Bill si chtěl za každou cenu vylít srdce do poslední kapky..ale na to opravdové cítění byl ještě čas. ,, Taky jsem přemýšlel nad tím, jestli ti nekřivdím..a..bohužel jsem ti křivdil, když jsem ti v ničem nevěřil. Teď vidím, žes říkala čistou pravdu..ve všem! A já debil to bral na lehkou váhu..odpusť mi to..." Peťull na něj hleděla jak z jara..,, Bille, nemám ti co odpouštět, já plně počítala s tím, že mi nebudeš už nikdy více věřit...to bych ti spíš já měla poděkovat za to, že mi znovu věříš..." vyjádřila se Peťull, chtěla, aby Bill bral na vědomí i její výčitky vůči němu.
*Feyfa*

Rozhovor s Mirre & Kenzou #1

29. března 2009 v 18:18 | Evule |  Interviews
Source: Monsun #3
Made in Sweden!

Jména: Kenza & Mirre
Země: Švédsko
Známé přes: švédská media

Jak a kdy jste se o Tokio Hotel dozvěděly?
Kenza: Bylo to v létě 2007. Moje nejlepší kamarádka Nadia chtěla, abych si s ní poslechla jakousi písničku, která se ji tak líbí (Don't Jump), takže jsem to udělala a ukamžitě si to zamilovala!
Mirre: Poprvé, když jsem o Tokio Hotel uslyšela, bylo v srpnu 2007. Moje malá sestra jeden den přišla s albem Scream, které si koupila, protože se jí kluci líbili! Ale není tak velká fanynka jako já.

Jak byste všeobecně popsaly švédský svět fanoušků TH?
Kenza: No, upřímně? Je tady hodně žárlivosti a nenávisti mezi mladými fanoušky tady u nás. Ale atmosféra mezi staršími a dospělými je nádherná.
Mirre: Je to všecno trochu hysterické. Nevím, jaké to bude u koncertu, ale my Švédové jsme trochu klidnější, když jde o koncert, ne všichni, ale všeobecně. Když se na fórech objeví nějaké drby o novém turné nebo o Tomově novém autě nebo dokonce nějaké nové fotky, všichni úplně vyvádí a mluví a dlouho o tom mluví! Myslím, že velká část lidí je tady ve věku 13-17.

Když byste mohly s kluky strávit ve Švédsku jeden den, co byste jim ukázaly?
Mirre: Určitě bych jim ukázala mé rodné město, tady na jihu Švédska v létě, když se dá jít na pláž. Místo, kde žiju, je docelá známé a jezdí tady turisté z celého světa. Každý, kdo jsem zajede říká, že je to tady takové, jako když se udělá dovolená na Kanárech. Je tady opravdu pěkně! A samozřejmě bych jim ukázala také naše sladkosti, máme tady tolik hraček a může se jich tady hodně sbírat dohromady a pak vyměňovat.

Měly jste šanci být na Červeném koberci a Aftershow party EMAs v Liverpoolu. Povyprávějte nám o tom trochu.
Kenza: MTV mi nabídla, abych s nimi spolupracovala na EMAs, což jsem samozřejmě přijala. Byla jsem jako blogový reportér a bylo to velkolepé! Být na Červeném koberci byl neuvěřitelný zážitek! Potkala jsem tam Billa a Toma a ukázala jim mé tetování - líbilo se jim! Aftershow party rovněž nebyla špatná. Hodně jsem se bavila s mými přáteli a potkala jsem také Toma, Billa a Georga. Dvojčata jsem také potkala další den na letišti. Stála jsem rovnou vedle nich a ochrany, když Bill musel svléknout všechny svoje šperky. Byla jsem tak nervózní. Potkat Tokio Hotel náhodně na letišti bylo něco, o čem jsem každý den snila; a najednou se to skutečně stalo? Jsem velmi vděčná za možnost, kterou jsem v Liverpoolu měla a byl to nezapomenutelný zážitek.
Mirre: Celý výlet byl šílený; Být jenom na Afterparty byla obrovská zábava. Když Tokio Hotel vyhráli cenu, byla to jako magie. Skákali jsme po našich židlích. Každý se na nás dívala, byly jsme jak šílené! Po konci předávání cen jsme strávily ještě pár hodin na Aftershow party. Párty byla skvělá, hodně jsme tančily a měly dobrý čas. Tokio Hotel byli ve speciální VIP sekci pro celebrity, přesto se tam pár fanoušků dostalo, aby udělalo fotky. Já jsem to ale nedělala, nechala jsem jim volnost. Když kluci párty opustili, Tom a Bill šli rovnou pryč za mnou a já jsem se dotkla Billova trička. Když bych chtěla, mohla bych ho aji chytit za nohu, ale to by bylo už dost nezdvořilé.
Nakonec jsem se mohla ještě vyfotit s Jaredem Leto, poté co s námi flirtoval. Abych upřímně řekla, byl už trochu nebezpečný, protože byl opilý.Kdo by měl po Jonas Brothers přijet do Chile?

29. března 2009 v 16:46 | Evule |  News

Web nejdůležitějšího časopisu Chile (TV Grama) se ptá, kdo by měl po Jonas Brothers přijet do Chile. TH momentálně vyhrávají...

Kdo by měl přijet do Chile?
Tokio Hotel?
Britney Spears?
Demi Lovato?
Miley Cyrus?
Justin Timberlake?
Amy Winehouse?
Vanessa Hudgens?

Hlasujte -> here

Kdo by měl vystupovat na Rock In Rio 2010?

29. března 2009 v 16:32 | Evule |  News

Tokio Hotel v seznamu nejsou, proto je musíte napsat dolního políčka ;)

Lady Gaga je fanynkou TH a je na to pyšná

29. března 2009 v 10:50 | Evule |  Stars talk about Toko Hotel

Zpěvačka Lady Gaga dělala interview s časopisem New Stars a uvedla zde její oblíbené kapely. Miluje Tokio Hotel, jejich hudbu, jejich make-up, jejich účes a tajemnou stránku kapely...
Pokud je to vzácné, že umělci uvádí Tokio Hotel, zpěvačka odpověděla, že je to pravda, je chladnější říct, nelíbí se nám.... "Nestydím se říct, že Jonas Brothers a Tokio Hotel jsou kapely, které vyvolávají revoluci v hudebním průmyslu, způsobují hysterii mezi fanoušky, je to úžasné vidět tyto reakce...ne?

Uvidíme Tokio Hotel po Cinema Bizarre v jedné z jejich show?

(c) tokio-hotel-de.blog.cz


Stopařka - 32.díl

29. března 2009 v 10:33 | Evule |  FF - Stopařka
Autor: Martuschka

" Já dva tejdny sama s Billem nepřežiju."vyšilovala v New Yorkeru, když půl hodiny stála u regálu s plavkama a nemohla se rozhodnout.
" Vem si ty světle modrý. A přežiješ to, neboj. Přinejhorším se s ním vyspíš."rýpla si do ní.
" No! O tomhle ale mluvím. Jestli mě tam vytáhl jenom proto, aby mě přefikl, tak to jako ne!"
" No počkej, až se před tebou bude promenádovat do půl těla. Jak tě znám, tak se poslintáš."
" Ale mně se tyhle světle modrý nelíbí. Já chci tyhle khaki."řekla Martina, popadla je a šla do kabinky. Petra jí pro jistotu ještě černý, ty světle modrý a žlutý. Když se Martina prohlížela v kabince, začal jí zvonit telefon. Bill.
Ahoj Bille, copak?
Ahoj. Změna. Odlítáme už dneska v noci. David nám koupil letenky přesně na půlnoc.
Cože? Ale to nestihnu! Stihnu, možná. V kolik máme bejt na letišti?
Tak v 10 večer. Sou čtyři odpoledne, v 8 pro tebe přijedeme s Davidem a se Sakim, jo?
Jo, dobře, jo. Tak v osm. Čau.
Čau.
" Petro průser! My letíme už o půlnoci."řekla Martina Petře, která jí podávala další dvoje plavky.
" Už? No ale máš toho nakoupenýho dost. V Takku si nechala 150 €. Máš šest tašek hadrů."
" Tak jo. Ale plavky mám jenom troje."
" Tady máš další. Du ti vybrat nějaký pareo ještě."
" To kolem pasu?"
" Jo."řekla Petra a šla zpátky k plavkám.
V šest dorazily unavené k Martině domů. Christian už na ně čekal, pomohl Martině balit, Petra jí odlakovala nehty, že jí je Bill zase určo nalakuje. Zabalila jí kosmetiku, Christian jí dál víc peněz, když se dozvěděl, že jede na 14 dní.
" To je super, já nevím co teď na sebe."vztekala se Martina. " Jedu do tepla, nemůžu jet v zimní bundě!"
" Vezmeš si džíny, tílko a mikinu. Jedete autem, na letišti je teplo, v letadle si tu mikinu sundáš, tam se dá aj převlíknout. Nestresuj se pořád, naskočí ti akné."radila jí Petra.
" Dobře, zabal mi ještě něco proti uhrům."
Před osmou kdosi zazvonil, Martina běžela k oknu, ale nešlo jí otevřít.
" Saki, pojď nahoru, já ten kufr mám hrozně těžkej."prosila Martina.
" Dobře."
Martina se rozloučila s tátou i s Petrou, Saki popadl její lodní kufr, Martina malou cestovní tašku, kabelku a šli spolu dolů. Cestou na letiště mámila z Billa podrobnosti, proč jí tak najednou bere na dovolenou, že z toho málem měla infarkt, ale nic jí neřekl, jenom se vždycky usmál nebo jí dal pusu.
" Řeknu ti to všechno až tam. Ani Saki s náma neletí, budeme na jednom opuštěným ostrůvku, kde není moc lidí, ale je tam luxusní hotel, kam se sjíždí z ostatních ostrůvků."vysvětlil jí. Na letišti si vyzvedli letenky, odbavili kufry, a v 11 nasedli do letadla. Martina se zeptala letušky, jestli se na toaletě může převlíknout do letního, ta jí řekla, že vzhledem k tomu, že na Maledivách je něco přes 35 stupňů, takže radši ano. Martina si užívala, že z ní Bill nespustil oči, když se vrátila v bílém tílku a černých kraťasech, zatímco on měl pořád džíny a tričko.
" Běž se převlíknout, tam se usmažíš."pobídla ho.
" Tak jo. Objednáš mi u letušky ledovej čaj?"poprosil jí?
" Jo."

Kaulitzi, bez tebe už ani ránu II. - 33.díl

29. března 2009 v 10:33 | Evule |  FF - Kaulitzi, bez tebe už ani ránu II.
Přesně v jedenáct, zaklepali na dveře a vykopala jsem Peťull, aby jim šla otevřít, smála jsem se jejímu nadšenému výrazu:D:D.´
Hned přišla do obýváku i s klukama a musím říct, že to Tomovi mimořádně seklo! Prostě miluju to jeho bílé triko Miskeen..měl ho i v Praze a prostě je v něm neskutečně šukézní.
,, Teda Nikol! Já jsem tě celý den ani neviděl! No jak mně tohle vysvětlíš?" první Tomova slova, sotva sem přišel. Jen jsem se na něj nepatrně usmála..,, Prosím tě! Celý den jsme pryč, tak se ani ničemu nediv..." zastával se mě Bill xD. Tom ho sjel laserovým pohledem..,, No však právě! Aby mi ho taky dneska vynahradila!" mrknul na mě tím jeho pohledem, z kterého každá fanynka má infarkt a já nejsem výjimkou. Všichni se posadili, Tom šel pochopitelně na mou stranu na sedačce a Bill s Peťull se rozvalili na druhý straně. V obýváku bylo minimální osvětlení a naprosto to vyhovovaloJ.,, Takže plán dneška?" zeptal se Tom Billa...ten ho sjel ostrým pohledem, div mu nepropálil tu jeho dredatou hlavu. Zase všechno nechával na něm:D.,,...vymyslí Tom..." dořekl za něj a začal se smát jako pominutý. S tímhle Tom opravdu nepočítal:D. Tom se jen idiotsky usmál…a to už jsem z nich nemohla já a Peťull.
,, Holky klid...dneska bude vážná konverzace mezi..námi..." začal Tom a svým nehnutelným pohledem, kterým utkvěl na Billovi naznačoval, aby se k němu přidal.,,…je to prostě poslední den, co se zatím vidíme...jinak musíte přijet do Oberhausenu...což je za týden..." řekl k tomu i Bill.,, Chceme s vámi být co nejvíc volného času, tak bychom to asi řekli..že jo, Bille?" chtěl se ujistit Tom. Bill si pohrával s piercingem v jazyku a přikyvoval.
,, Fífo...odcházíme..." Tom se zvedl a už mě tahal do ložnice.,, Já sama, Tome! Nejsem malomocná:D.." Tom na to něco zahučel a dodal..,, Přeji hezký večer..Bille, ty sviňáku!:D:D" obrátil se ještě s výbuchem smíchu na Billa, který měl z jeho výroku radost, že by po něm nejraději něčím hodil, a zabouchl za sebou dveře. Už druhou noc po sobě jsem s ním sama v pokoji a začíná mi být podivné horko..raději zamířím k oknu. Jediným zdrojem světla byl měsíc, který zářil přímo do tohoto okna. Tom se ke mně pomalu přiblížil. Ucítila jsem ho těsně za mými zády..,, Koho napadlo, že dneska půjdeme k vám?" zeptal se tiše Tom. Byl opravdu za mnou, šeptal mi to do ucha..,, No...mě to napadlo, protože chcem aspoň jednu noc být u nás na pokoji..." řekla jsem mu. Tom se usmál...,, Taky jsem to měl v plánu, akorát jsem myslel, že to řekne Bill..." řekl pobaveným hlasem, otočila jsem se čelem k němu a pohlédla mu do očí. Prohlížela jsem si kousek po kousku jeho celý obličej...ty jeho očka, čokoládový...lítaly v nich jiskřičky radosti...jeho rty, určitě jsou pořád tak sladké, jako kdysi..podtrhuje je piercing, který na něm miluju. Jak se uvědomím, odstoupím od okna a jdu si lehnout na postel...dneska jsem měla odvážné oblečení, jen triko na ramínka a krátký kraťase..Peťull se tak naladila taky, abych nebyla sama:DJ.,, Nepůjdeš za mnou...blíž?" nadhodila jsem. Tom si mě ještě chvíli měřil pohledem, ruce v kapsách a pohrával si s jeho piercingem, až se mi navalilo a šel si lehnout vedle mě.,, Doufám, že mi zavoláš...až budete v Brémách, Hamburku atd..." …,, Jasně že budu...já bych ti volal klidně každou minutu..."…
,,I teď? Když su vedle tebe?"...,, Teď zrovna ne...udělal bych něco jiného.." už to začíná, pomyslím si.,, A co bys udělal..?" dělala jsem blbou. Tom se otočil na bok a díval se na mě...
,,Pamatuješ tenkrát...na tu pláž ve Španělsku...za západu slunce..." začal vzpomínat Tom a do své ruky hledal tu mou, teď jsem se otočila i já k němu...chci s ním mluvit otevřeně.,, Na to se nedá zapomenout Tome...je to jeden z našich nejkrásnějších zážitků, teda aspoň pro mě.."…
,,Pro mě taky, nemysli si že ne...a...musím ti říct, že...mi takové chvíle strašně, ale strašně moc chybí..a chci je prožít s Tebou..." když mi tohle říkal, přitáhnul si mě víc k němu..sotva jsem popadala dech, tep minimálně 120 a absolutně mi došla slova, když jsem ucítila jeho teplo a vůni...díval se mi zpříma do očí, vpíjel se čím dál víc..rukou mě hladil na vlasech a nemohl ze sebe slova vyloudit...,,...Niki..už prostě nevím, jak...ti mám říct, že...s jinou holkou už nikdy být nechci, kromě Tebe..." Tom tohle myslel vážně, šlo to poznat i s tónu hlasu...už byl prostě zoufalý. Nevím jak, řeknu mu...
*Feyfa*

Monsun #3

28. března 2009 v 19:47 | Evule |  Others - scans 2009

> Georg birthday special
> Interviews with cosplayers
> Interviews with swedish fans Kenza & Mirre
> Retro concert reports of both the "Schrei"-tour and the "Zimmer 483" tour
> Contest: Happy Baking with MONSUN and Dr. Oetker
> much more

download: