Prosinec 2008

Happy New Year '09

31. prosince 2008 v 15:59 | Evule |  News

DVD 1: Lisabon, Paříž

31. prosince 2008 v 15:02 | Evule |  DVD Caught On Camera
Lisabon

Bill: To byl skvělý koncert.

Paříž

Bill: Tohle byla ta nejhorší noc, jakou jsem vůbec mohl mít.
Kameraman: Proč?
Bill: Nejprve bylo v pokoji totální horko, tak jsme otevřeli všechny okna.

Bill: Komáři.

Bill: Slyšel jsem tak hlasitý zvuk, že jsem se vzbudil. Nemám tušení, kdy jsem se naposledy vzbudil v 7 hodin ráno. V 7 hodin ráno jsme si sedl na postel a by jsem pokryt štípanci od komárů. Všude na rukách, obličeji.

Gustav: Právě teď řekl, že to byli komáři.

Bill: V mém pokoji bylo 30 komárů, protože jsme otevřeli všechny okna. Začal jsem je honit, byla to hrozná noc. Tohle bzučení … (předvádí bzučícího komára :D) Vytáčím mě to. Jsem rád, že je to pryč. Příště jdeme do jiného hotelu.
Tom: Komáři nejsou chyba hotelu.

Bill: Nenávidím, když spím a … (znova předvádí bzučení :D)
Tom: Je to hrůza, komáří bzučení zní v uších celou noc. Je to šílené.
Gustav: Rozsvítíš a všichni jsou pryč. Zhasneš a oni jsou zpátky.
Bill: Nenávidím to. Ale problém je, že jsem alergický. Jsem alergický na komáří bodnutí. Jednou jsem byl v nemocnici, protože mě komár štípnul do ucha. Báli se o mé ucha. Opravdu.
Tom: To je pravda.
Georg: Moc lidí neví, že má Bill umělé ucho.
Bill: Ne, ale jsem alergický. Jsem z nich vystrašený.

Bill: Málem jsem si zlomil ruku, vzpomínáte?
Georg: To je úžasný záběr.
Bill: Jo, opravdu skvělý.

Bill: Mnohokrát děkujeme!

Bill: Jo, to je úžasné.
Gustav tleská.

Bill: Mám další štípanec od komára.
Georg: Nech to tak.
Gustav: Drž hubu! (zrovna ukazovali Gustavovu vlnu na koncertě :D)


Šance na nový život? To těžko! - 8.díl

31. prosince 2008 v 15:00 | Evule |  FF - Šance na nový život? To těžko!
Bill

Když jsem se vracel z procházky s Ronym, našim psem, viděl jsem auto mého synovce stát před našim domem.Bylo mi to divné a tak jsem přidal do kroku. Otevřel jsem dveře a už z obýváku byli slyšet hlasy. Vešel jsem a uviděl sedět Amandu na gauči a netrpělivého Toma v sedačce. ,,Ahoj"pozdravil jsem je a vyprovodil Rona na zahradu.Zavřel jsem dveře do zahrady a šel za nimi. ,,Copak se děje?" zeptal jsem se a políbil na uvítanou Amandu, tak jak to dělám každý den, když se vždy odněkaď vracím. ,,Kde je Timotea?"ptal se mě ihned Tom.Sklopil jsem pohled. ,,Timotea musela z neznámých důvodu odejít z našich služeb.Včera jsem ji dovolil poslat tobě sms,protože to bylo její poslední přání.Odešla dobrovolně.Nevyhodil jsem ji ani nic jiného.Billi byl u toho taky a Amanda též.Mě neobviňuj."sledoval jsem jeho výraz, který byl smutný. ,,Tome, byla to jen pouhá služebná.nevím, kam tím míříš."dodal jsem. ,,Možná tak pro vás.Pro mě to byla holka, s kterou jsem mluvil naprosto přímě."řekl a postavil se. ,,Já jsem mu to vysvětlovala Bille"skočila mi do řeči Amanda,když viděla jak chci něco říct. ,,Kde máš malou?"odvedl jsem téma na jinou stranu. ,,Doma si píše úkoly.Snad nic neprovedla.Stavil jsem se jen kvůli tomu, tak jestli dovolíte, tak už půjdu"řekl smutně a odešel.

,,Nechápu, co mu je"řekl jsem si pro sebe a Amanda mě musela asi slyšet.Protože ke mně přišla a sedla si na klín.Sladce mě políbila a usmála se. ,,Ani já,ale nikdo mu do hlavy nevidíme. Má vlastní život, Bille, a sám se pere s osudem, který má s Audrey"pohladila mě. ,,Lili byla naše dcera.Před pár dny to bylo deset let a to mi chceš nakukat, že on to nese stále stejně?Prosím tě nebuď zas tak velká optimistka…"odfrknul jsem. ,,Tom má ale na Lili vzpomínku každý den.Na tu nezapomeň - Audrey." Řekla mi a koukala se na mě naprosto krásně, i když jí trošku se zaleskly oči. ,,Nebudeme o tom radši mluvit, ano?"jen mi to poslušně odkývala a hlavu si položila na rameno.Přitáhnul jsem si ji úplně na těsno a zavřel oči. ,,Kde je Billi?"zeptal jsem se jí se zavřenýma očima a opíral se o její rameno, kde jsem měl položenou hlavu. ,,V pokoji si čte"řekla a já si jen oddychnul.
,,Bille?Lásko…"slyšel jsem z povzdálí hlas.Otevřel jsem oči a přede mnou čupěla Amanda.Jen jsem se protáhl. ,,Au"zaskuněl jsem bolestí a pohnul krkem. Bylo slyšet, jak mi v něm křuplo. ,,Miláčku, ty jsi mi tu zaspal"roztomile se usmála a hlavu položila na klín.Koukala na mě přímo krásně. ,,Asi je čas spát, kolik je?"zeptal jsem se a pomalu se zvedal.Amanda se zvedla a podívala se na hodinky. ,,Půl jedenácté"dodala a políbila mě na rty. Odešli jsme spolu klidně spát do ložnice.

Tom (mladší)

,,Andílku, jsem doma"ozval jsem se po příchodu a čekal, jestli přijde.Když se neobjevovala, šel jsem pomalu do jejího pokoje.Otevřel jsem dveře a čekal na mě šok. ,,A-ahoj tati."pozdravila mě a přišla až ke mně a objala mě. ,,Co tady děláš?"podíval jsem se na něj zvláštním pohledem, který mi moje dvojče stejně opětovalo. ,,hele, kradeš mi pohled"usmál jsem se. ,,Přišel jsem za tebou, bráška" řekl a usmál se. ,,hotový úkoly a jsi naučená?"zkontroloval jsem situaci u Audrey. ,,Všecičko hotovo a tati?"řekla a zvedla obočí, když jsem pomalu s Rayem odcházel. ,,Ano zlatíčko?"otočil jsem se čelem k ní a usmíval se. ,,Podepíšeš mi úkol a dovolíš mi jet na jeden výlet se školou?"rozzářil se jí úsměv. ,,necháme to na potom, dobře?"pohladil jsem ji po vlasech a s Rayem odešli. ,,Co se děje?"sedli jsme si do obýváku a spustil jsem na něj. ,,Mám podezření"řekl a sklopil zrak. ,,Kendra tě podvádí?"vykulil jsem na něj oči. ,,Ne, to ne.Zdravotní."šeptl skoro neslyšitelně. ,,Brácha neříkej, že… ne, ty mi nesmíš odejít."skoro jsem měl na krajíčku. ,,Tome, klid.Nech mě domluvit."řekl s klidem,ale u mě to teda v klidu nebylo. ,,Vždycky jsi se odmlčel"dodal jsem a on hned navázal. ,,Jen mám tušení, že jsem neplodný." Jen co jsem to uslyšel, začal jsem se šíleně smát. ,,To nemyslíš vážně?"chytal jsem se za břicho a stěží mluvil. ,,Myslím to naprosto vážně."řekl a vůbec mu nebylo na rozdíl ode mě do smíchu. Tvářil se naprosto vážně, skoro bych řekl, že by se chtěl brečet. ,,Ray, Ray…"oddechnul jsem si a zase se po chvilce začal smát. ,,Aspoň%n někdo se tu směje"dodal a už mlčel.

Pokračování příště .B.A.

Tokio Hotel - nejdůležitější Němci roku 2008

31. prosince 2008 v 12:18 | Evule |  Articles
V našem hlasování o nejdůležitější Němce roku 2008 vyhrála kapela Tokio Hotel s jasným náskokem. Na začátku roku bylo ještě 99 spolubojovníků, velikání z politiky, hospodářství a sportu. Začátkem prosince byla naše 5 jasná: Tokio Hotel, Dietmar Hopp, Bushidio, Stefan Raab a Helmud Schmidt. S téměř 85 procenty hlasovali naši čtenáři pro nejdůležitější Němce roku 2008: Tokio Hotel.
Bill Kaulitz, Tom Kaulitz, Georg Listing a Gustav Schäfer prodali přes pět milionů desek, jejich koncerty jsou po celém světě vyprodané. Na MTV Video Music Awards 2008 byli poprvé poctěni americkým oceněním.

(c) tokio-hotel-de.blog.cz // vanityfair.de

DVD 1: Interview nad mraky

30. prosince 2008 v 18:58 | Evule |  DVD Caught On Camera
Bill: To je moje oblíbená epizoda!
Georg: Interview nad mraky?

Kameraman: Překrásné ráno! Kam letíte?
Georg: Právě teď do L.A.!
Kameraman: Jednu hodinu na cestě a je to nuda…
Tom: Nenudil bych se, když by Bill, ten idiot, nepřerušil můj spánek.

Tom: Vždycky se cítím tak špatně, když vstávám. Nevím, je to jako bych měl 60 let a byl smrtelně nemocný.

Tom: Víte, že tihle dost tlustí lidé, které ve Státech vidíte v televizi, musí být svobodně odříznuti od jejich postele, protože tam jenom seděli?
Bill: Taky bych byl..
Tom: Když bych nenastavil alarm, dostali by doktora na nějaké místo, aby mě odřízli od postele.

Kameraman: Kluci byli jste včera někde venku?
Bill: Jo, šli jsme se podívat na muzikál "Hairspray"… a musím říct, že to bylo opravdu cool, skutečně dobří tanečníci… Jsem naprosto ohromený tím, co se dělo na tak malém podiu a jak rychle se měnily scény. Bylo to delší než 2,5 hodiny a ani na vteřinu jsem se nenudil. Tom dokonce brečel. Byla tam jedna opravdu smutná scéna!
Tom: CO?

Kameraman: Tom je navenek tvrdý a uvnitř měkký. Bille, nechtěl bys dát toto označení taky na tvého bráchu?
Bill: Rozhodně, Tom přestane být cool, jakmile začnete mluvit o smrti.
Tom: …jo, ale "Hairspray" o tom vůbec nebyl. Bylo to jen o škádlení vlasů.
(Bill se směje)
Bill: Vážně, když jsme Tom a já sledovali film o umíráni, byl velmi citlivý. Po sledování "Joe Black" … Nemohl jsem ho dostat ven ze záchodu (směje se)
Tom: Podívejte se na něho, směje se sám sobě, protože to je taková blbost! Podívejte se na Billa - on to nemůže vyprávět lidem ve vážnosti, aby mu věřili.
Při sledování filmů sotva brečím!

Kameraman: Co ty, Bille?
Bill: …Já!
Tom: Celou dobu!

Kameraman: Tvůj nejsmutnější film?

Tom: "Seznamte se, Joe Black"..Nejvíc brečel u "Sexu ve městě".
Bill: Ty jsi taky brečel.
Tom: Já?
Bill: Ty jsi brečel u "Seznamte se, Joe Black".
Tom: Já jsem u filmu nikdy nebrečel.
Bill: Tekly ti slzy.
Tom: Jenom jednou, když mi bylo šest a to bylo u "Lvího krále".

Bill: Myslím, že "Seznamte se, Joe Black" bylo opravu smutné. "Město andělů"…

Bill: Bože, "Město andělů"
Tom: Jsi šílený, bylo to už v televizi?

Kameraman: A nejzábavnější film?
Bill: Nenávidím vtipné filmy.

Tom: "Hot Shots".

Bill: Gustav a Georg mi řekli, ať se podívám na "Hot Shots", že je to nejzábavnější film.
… Bylo to totálně směšné.

Bill: Směšné!

Tom: Nejsměšnější věc je "Scrubs".
Bill: Jo, miluju "Scrubs". Opravu miluju "Scrubs". Nic neděláme, ale vždycky se díváme na TV shows.

Kameraman: To bylo 10 zajímavých minut letu do…
Tom: L.A. … Tak rád bych navštívil Playboy Mansion!
Bill: Chci navštívit jeskyni…
Tom: Nevím, o které mluvíš … Chci tam jet kvůli jeskyni Kendry.
Kameraman: Tam je spíše tma..

Bill: To sis opravdu užil! V podstatě jsi nespolečenský.
Tom: Jsem cool.
Bill: A nespolečenský.

Bill: Georg vždycky vypadá krásně. Probudí se do krásy.
Tom: Jednou v tourbuse se opravdu naštval,
protože ho natáčeli, když vstal.

Georg: Ty ses taky naštval.
Bill: To pasuje i ke mně. Ale u mě je problém takový, že to může být jako překvapení. Na DVD jsou scény, kdy jsou nenalíčený a vypadám hrozně, ale nemám s tím žádný problém, ale Georg…
Georg: Ty býváš v koupelně hodinu..

Bill: Problém je, že Georg vypadá ráno nafouknutě jako medúza. Nafouknutá medúza.
Bill: Nevím, v čem je jeho problém, vypadá skvěle. Nemám tušení… Je to hezký kluk (směje se).

Bill a Tom hází po Georgovy bonbóny.
Bill: Tady vypadáš tak rozzuřeně (směje se).

Bill: Hodili jsme čokoládu na jeho tričko a ta se roztekla (Tom se směje).

Tom: To byl Gustav.

Bill: To byla moje oblíbená epizoda…. I když nebylo to tak napínavé jako epizoda horolezectví. Ale bylo to dobré.
RTL 29.12.2008 (nejemocionálnější momenty roku)

30. prosince 2008 v 18:37 | Evule |  Videos
TH jsou na 5.místě

RU Bravo 1/2009

30. prosince 2008 v 16:13 | Evule |  Others - scans 2009

Šance na nový život? To těžko! - 7.díl

30. prosince 2008 v 15:00 | Evule |  FF - Šance na nový život? To těžko!
Ray

Skoro po celou dobu, co jsme grilovali a bavili se jsem byl zamlkli.Sledoval jsem Audrey, jak se baví s Barbarou a Billim. Stále jsem viděl před sebou Lili.A tohle mi Tom nedostane z hlavy za nic.Měl jsem stále pocit, jako by ta holka, co tady pobíhá ztřeštěně po zahradě je Lili, když byla v jejích letech,po chemoterapiích a snažila se být veselá. Zavřel jsem na chvilku oči, ale než jsem si dokázal vybavit minulost, drcla do mě Kendra. ,,Lásko, neusínej mi tady."Otevřel jsem oči a na tváři se jí rýsoval sladký úsměv.Políbil jsem ji dlouze na rty. ,,Neboj.Jen jsem si chtěl vzpomenout na tento domov, když jsem byl menší"úsměv jsem ji oplatil a dal ji pusu do vlasů, protože hlavu mi položila na rameno.Jen jsem se pousmál a všiml si smutného pohledu, kterým nás Tom sledoval.Usmál jsem se na něj a když si všiml, že ho sleduji, tak radši uhnul pohledem.Jen jsem se chvilkově zamračil,ale pak jsem to nechal být a sledoval jsem opět Audrey. Nedokázal jsem totálně nic pochopit už jen z pohledu, když se na mě někdy podívala.

,,tak a šup do postelí,holky"řekl Tom a já mu stál za zády. Když holky si lehli a slíbili, že budou hodné, odešli jsme za ostatníma do obýváku.Seděli tam jak pecky.Teda spíše táta a Bill. Ti byli totálně na mol.No jo, když se sejde rodina,tak to je bez konce.Když ale Tom sešel po schodech, tak ihned si to mířil venku.Po chvílí se vytratila i Timotea.

Tom (mladší)

,,To Vám moje postavení nevadí?"zeptala se mě a vzala si cigaretu.Zapálil jsem ji a vzal si i pro sebe.Tady se ani nic krom kouření nedá dělat.Naštěstí to pro mě není tak návykový. ,,Ne.A byl bych i docela rád, kdybychom si tykali, nemyslíš?Já jsem Tom"podal jsem ji ruku a ona ji příjmula s představením jejího jména, které si již pamatuji. ,,Timotea" mile se usmála a poté se dívala do země a kouřila.Usmál jsem se pro sebe, byla taková - roztomilá.Asi se s ní v minulosti nezacházelo dobře nebo snad neměla ani bližší kontakt, protože je hodně plachá, stydlivá a lekavá.Možná to vypadá jen na první dojem,možná je jiná.Snad ji poznám lépe. Dokouřili jsme a bylo mezi námi hrobové ticho.Až pak mě napadlo se ji na něco zeptat. ,,Jak je to vlastně s tebou a rodiči?"i když vím, že její mamka je Němka. ,,Táta už nežije a máma je tady z Německa.nevídám se s ní, protože máme mezi sebou nevyřešené věci, které bych nechala být"smutně se usmívala a sedla si na plastové křeslo. ,,Takže nežádáš o občanství?" zeptal jsem se asi na zbytečnou otázku. ,,Ne. Narodila jsem se v Německu, protože máma kdysi byla na služební cestě v Japonsku a tam ji právě zbouchnul můj otec Hang -Chio. Pak jsem přišla na svět a otec o mě ani nejevil zájem, jen vždy matce posílal peníze.Jen jednou jsem ho viděla a tím to hasne.Nic zajímavého o mě se ani nedozvíš"zvedla ke mně svůj pohled a opět se smutně usmála.Jiskra, kterou měla počas toho grilování pomalu uhasínala. ,,Promiň, pokud jsem až moc chtěl vědět"omluvil jsem se a stál naproti ní.Po očku jsem ji sledoval, jestli se nerozbrečela, protože zněla divně.Ale byla pro mě tak zajímavá.Něco tady vládlo.Taková zvláštní příjemná a zároveň nevydržitelná atmosféra.Byla tak tajemná.A to bylo to zajímavé.Mám chuť poznat ji dál.

Víkend nakonec uběhl jako voda a já zase jel s Audrey domů. ,,Pojedeme i příští víkend k babičce?"zeptala se mě,když jsme večeřeli. ,,uvidím"usměji se. ,,Pomůžeš mi s úkoly?"sladce se na mě usmívala, tak jsem nemohl prostě říct ne. ,,Jasně.Jsou těžký?"zeptal jsem se se smíchem v tonu. ,,Jo a stáááááááášně mooooooc"začala se smát až ji zaskočilo a začala se dusit. ,,Ale no tak zlatí"rychle jsem vstal ze židle a šel k ní.Začal jsem ji bouchat jemně do zad, abych sem ji nezlomil kosti. :D Po chvilce si odkašlala a já si toho nevšimnul, tak jsem ji stále bouchal po zádech. ,,T-ta-tat-tati?"zaseknul jsem se a podíval jsem se na ni. ,,Už je ti líp?"sledoval jsem ji a ona spustila záchvat smíchu. ,,rozhodně"řekla a válela se po stole smíchy.nechápu, co ji na tom přišlo tam moc směšného.Jen jsem zakroutil hlavou. V klidu jsme dojedli, udělal jsem s ni úkoly a poté ji uložil do postele.Přečetl po dlouhé době pohádku, po které usla jak andílek.

Lehl jsem do postole, dal si ruce za hlavu a sledoval strop. Přišla mi sms.Podíval jsem se na mobil a viděl tam Billovo jméno. Otevřel jsme zprávu. ,,Tome, pokládala jsem tě za přítele,ale musela jsem nutně opustit tvého strýce.Myslím, že se neuvidíme.měj se hezky. Timotea.". Úplně bez sebe jsem četl sms stále dokola a přemýšlel, co to znamená.Billův mobil, Timotea odchází. To ji snad Bill vykopnul?To musím nějak vyřešit.

Pokračování příště .B.A.


DVD 1: Hot Topics @ Hot Topic

30. prosince 2008 v 12:31 | Evule |  DVD Caught On Camera
Bill: Oh, Bože! Tady jsem bez make-upu!
Tom: Jo.
Gustav: Znova v nějaké nekřesťanské hodině, že?
Georg: Jo, bylo to brzo.

Bill: Neměli naše velikosti.
Tom: Moc se mi líbily ty jejich skate boty.

Tom: Děláme photoshooting pro Hot Topic. Na předměstí L.A. Nálada je skvělá, fotky ještě lepší.
Georg: Musím říct, že New York je krásný, ale L.A. je víc. Lidé jsou víc uvolnění. New York je vždycky velmi rušný. Nejraději bych měl apartmán v New Yorku a dům v L.A, to by bylo ideální. Když si na to najdu sponzora, udělám všechno…všechno (směje se).

Tom: Všichni bychom to měli dělat pro sebe.

Georg si dává pouta

Georg: Nemůžu to oddělat.
Gustav: Zkus taky oddělat tohle.

Georg: Gustav je zavřel tak pevně, že pak nešly otevřít.

Všichni: Ooooh!
Georg: Skvělá kapela!
Bill: Chci vědět, co se dál stane…


DVD 1: New York City, Oberhausen

30. prosince 2008 v 12:06 | Evule |  DVD Caught On Camera
New York

Gustav: Před minutou jsme jezdili na motokárách a teď jsme zase v New Yorku.

Bill: Příště udělám show, že mi zaskočilo, "Omlouvám se, moje operace," oni potom řeknou: "Ok miláčku, tady je další klip". I když na to nemůžu myslet.

Bill: Ne, nikdy jsem to nezkusil, protože tyhle otázky mě už nervují a nechci je podporovat. Ale je to dobrý nápad, že bych to mohl jeden den udělat.
Tom: Zatímco Bill mluví anglicky lépe, než my všichni dohromady, takže když si vezeme přestávku, věci budou horší... nikdo z nás nebyl na operaci.

Oberhausen - Comet

Bill: Lidi, tady vypadám tak dobře! To oblečení je úžasné!
Tom: Bylo trapné.
Bill: Ne, úžasné!

Colien: Comet v kategorii "Nejlepší živá kapela" jde k…
Bushido: "Nejlepší kapela 2008" tady v Oberhausenu jsou…
Stefanie Heinzmann: Tady je vítěz Comet za "Nejlepší klip"…
… TOKIO HOTEL!

Colien: Super Comet jde k…
Gülcan: Tokio Hotel!

Bill: To byla úžasná noc. Těšil jsem se na afterparty.
Bill: Byl jsem jako omámený, když jsme šli pro cenu.
Georg: Byli jste tak opilý!
Tom: Bylo to tak veselé, měl bych to dělat častěji.
Bill: Ne, mluvíš blbosti…
Tom: Ale ty rozhovory jsou o hodně lepší.

V backtage - Bill si grgne
Oliver Pocher: Takhle se všichni cítíme… Oh promiň, Bille, jsi tak sladký! Tenhle malý kluk je opravdu sladký! Způsob, jakým se směje a říhá…
Bill: Jsem vychovaný.
Oliver Pocher: Dávej si bacha, ať si nezničíš hlasivky.

Georg se směje


DVD 1: Na motokárách s Tomem, Gustavem a Georgem

30. prosince 2008 v 10:44 | Evule |  DVD Caught On Camera
Kameraman: Takže co na dnešek plánujete?
Tom: Bill má rehabilitaci hlasu, takže máme konečně čas vidět, kdo je lepší v motokárách… Já samozřejmě.
Georg: To je blbost.
Tom: Takže to nebude moc napínavé…když tuhle pravdu řekneme na začátku, už to není dál vzrušující.
Gustav: Opravdová jízda autem je daleko víc děsivější. To je místo, kde se bude klepat.
Tom: Nikdy…Kromě toho, oni nemají auto. Vidíte, že jedou se mnou.

Georg: On se zahřívá, zatímco my…

Tom: Nezní znova jako krotitelé hadů! (?)

Tom: Nebojím se, že bych dneska prohrál. Jak vidíte, mám to v krvi. Problém je, že Gustav je velmi agresivní řidič. Jede tak šíleně, že do vás nabourá.

Bill: To je pravda.
Gustav: Totální blbost.
Bill: Ne. Gustave, nemáš proto cit. Myslíš si, že motokáry jsou to samé jako autodrom.

Kameraman: Tome, co se stalo? Ostatní parkují své motokáry a ty stojíš tady…
Tom: Nikdo dneska nejde jezdit. Ty motokáry a trať jsou úžasné.

Bill: Ty jsi tam měl instalovanou kameru?

Georg: Kdo to byl?
Bill: Gustav
Gustav: Jasně..
Tom: Jasná chyba řízení.

Bill: To byl kdo?
Tom: Tom samozřejmě. Byla to pouze první hra.
Georg: Udělal jsi to každé kolo.
Tom: Protože jsem byl pokaždé první.

Tom: Smůla pro něho. Byl jsem o tři sekundy rychlejší.

Bill: Samozřejmě si vyhrál.
Georg: Bylo to těsné.

Bill: Tom a já vždycky vyhráváme v takovýchto věcech.
Tom: V paintballu taky.
Bill: Jo, to je pravda. Podívej, jak dobří jsme na motokárách a v paintballu.
Georg: Protože jsme hráli jako tým.
Tom: Přesně tak.
Bill: Ne, chvíli jsem měl vlastní tým a s tím jsem také vyhrál.
Tom: To byly pouze dvě kola…. Teď se soustřeďte na vítěznou ceremonii pro Toma Kaulitze.
Bill: Ty jsi to udělal? To je absurdní!
Tom: Pro kameru.

Bill: Vždycky vyhráváme v těchto věcech. Je to už od té doby, co jsme byli děti. Někdy proměníme místa a já jsem první a ty druhý…
Tom: Kde? Tenhle den?
Bill: Tenhle den ne.
Tom: Říkal jsem si. Když nám bylo šest.
Bill: Když se Tom a já rozdělíme, jsme vždycky první a druhý.

Georg: Neférový závod? Měl jsme motokáru s pomalejšími koňmi. Ale nechtěl jsem to nechat na sobě znát, protože by mohli být silnější.
Tom: Kvůli tomu šeptáš.


O novém albu (DVD)

29. prosince 2008 v 16:09 | Evule |  Interviews
Jak zvládáte koncentraci na nové album?
Bill: Prvně je to těžké.
Jednou když se začne, tak je to v pohodě, ale prvně je těžké vyčistit hlavu a koncentrovat se. Je důležité si vzít přestávku a odpočívat. Dělat něco úplně jiného, odložit kytaru a pár týdnů nezpívat. Potom se všichni sejdeme a trávíme mezi sebou hodně času, celé dlouhé noci píšeme songy, zpíváme. Je to všechno hodně běžné, trávíme spolu čas, objednáme pizzu.
Tom: Je to také velmi rozdílné, když máte jiné lokace, že se vždycky nesetkáváte ve stejném studiu na tom samém místě, psaní nebo produkování songů, třídíme to. Vždycky máme několik studií, kde nahráváme. Dokonce doma máme improvizovaný druh studia, takže můžeme nahrávat věci a uložit určité nápady na songy. Je důležité mít různé lokality.
Bill: Protože dostáváte nápady na různých místech. Někdy jsme v noci doma a mám nápad, takže jdeme a nahrajeme to. Je to dost užitečné. Není to tak že: "Dneska jsme napsali jeden song." Někdy se sejdeme, nenapíšeme nic a jdeme zpátky domů. Všechno, co jsme udělali je, že jsme snědli pizzu.

Jaké jsou vaše nápady na nové album?
Bill: Třetí album bude opravdová změna. Vážíme si jeho významu. Chceme prozkoumat nové způsoby a zkusit nové věci. A také chceme pracovat s jinými interprety. Některé nápady už jsou venku. Zahrnují lidi, které byste od nás nikdy neočekávali, že budeme uvažovat o spolupráci s nimi. Ale to je přesně to, co v tuhle dobu potřebujeme. Chceme měnit, zkusit nové věci. A všechny možnosti jsou nám otevřeny. Tohle je tak skvělá věc na tom, být úspěšní. Máte tolik možností, všechno je vám k dispozici, můžete mluvit s různými interprety a využíváte každou možnost.
Tom: Pro nové album je velmi důležité zlomit všechny mentální hranice. Nikdo z nás si nemyslí: "Tenhle song musí znít jako toto!" V opačném případě jsou songy, které jsme několikrát zmixovali. Jeden zní jako pop a druhý jako úplný opak.
Bill: Nejprve každý byl jako: "Jsme rocková kapela!" Jistě, děláme vlastní hudbu, ale nechceme držet klišé.

zdroj: DVD Caught On Camera

Und eemh :D

29. prosince 2008 v 16:05 | Evule |  Videos

Šance na nový život? To těžko! - 6.díl

29. prosince 2008 v 16:03 | Evule |  FF - Šance na nový život? To těžko!

Tom (mladší)


,,Promiňte,ale děje se něco?"ozval jsem se po chvílí,ale stál jsem zřejmě stále na místě, kde mě zřejmě neviděla a tak se mě opět ptala. ,,Kdo je tem?"v hlase měla opětovný strach. Vyšel jsem tedy více do světla, kde na zahradě svítilo. ,,Dobrý den pane, přejete si něco?"zeptala se s ohledem a stoupla si. ,,Ne, děkuji." Sedl jsem si naproti ní, kde seděla a podíval jsem se jí do tváře, kterou osvětlovala zahradní lampička. Zůstala stát a zírat na mě. ,,Sedni si, pokud máš čas"šeptl jsem a rozhlídnul jsem se kolem.Zvláštním pohledem si mě změřila a poté si sedla. Sklopila zrak,jako by se bála se podívat někomu do očí. Měl jsem z toho velmi zvláštní pocit. Po chvilce úmorného ticha jsem navázal na konverzaci.Byla po celou dobu taková uvolněnější, příjemná a milá. ,,Chceš taky?"ukázal jsem na krabičku cigaret, když jsem ji vytahoval a ona si jednu s váháním tedy vzala. Zapálil jsem si a poté i Timotee, která projevila dík hezkým úsměvem. Když jsme dokouřili, rozloučili jsme se a já zpátky odešel dveřmi opět na zahradu. Lehl jsem si na trávník a chvilku sledoval hvězdy.Když jsem jednu uviděl padat, tak jsem zavřel oči a přál jsem si, aby Lili byla u mě, i když na tohle nevěřím, tak jsem ucítil lehký vánek, který pohladil mou tvář.Lehce jsem se usmál, vstal jsem a šel jsem si lehnout do svého pokoje.

Ráno jsem přišel ospalý do kuchyně v županu, který jsem na sebe hodil. ,,…bré ráno"ozvali se sborově sestra a má holčička. Usmál jsem se a posadil se vedle Barbary. ,,Dobré"řekla máma.Otočila se a podala mi talíř se smaženým vajíčkem a oblohou. ,,Děkuji mami"řekl jsem dětinským hláskem až se ty dvě rošťandy začali smát. V klidu jsem se najedl.Když jsem mamce odnesl talíř,chytla mě za ruku a zastavila.Podíval jsem se na ni s otazníkem v očích. ,,Dneska se griluje, tak abys čekal že přijde Ray i Kendra."usmála se a pustila mě.jen jsem ji to odkýval. ,,Mám jít teda něco nakoupit?" ,,Budeš tak hodný?"zeptala se. Odkýval jsem to. ,,Běž se převléct a já ti napíšu seznam.Tom šel něco vybavovat do studia za Billem.Tak on nemá čas.Byl by jsi zlatíčko."řekla a já se usmál. ,,To já jsem furt"řekl jsem a odešel se převléct do pokoje.


,,Tome, dones prosím tě mísu se salátem"řekl máma a já šel do kuchyně pro tu mísu.Ray a Kendra už tady byli, holky se honili po zahradě, jen Bill, Amanda a Billi, ještě nepřišli.Párty se už pomalu začala rozbíhat a z repráku rádia byla puštěná hudba, kterou dělali táta se strejdou. Jak nečekané.Když jsem se vracel z kuchyně, holky kolem mě prolítli.Rychle jsem položil mísu se salátem na stůl a šel jsem do obýváku, kde zrovna se honili. ,,A dost nebo jdete spát.Je už po večerníčku, tak si to rozmyslete.Chováte se jako malý!"okřiknul jsem je obě, i když jsem nijak extra nechtěl.Obě mě sledovali velmi smutným pohledem až jsem teda povolil. ,,Svoje tempo zpomalíte a budete se chovat tak, jak je vašemu věku dovoleno.Byl bych rád, kdyby jste to opravdu dodrželi a neprovedli něco, za co bych se hlavně za tebe Audrey musel stydět.Vím, jaká byla tvoje matka temperamentní,ale já ji dokázal zkrotit.A to dokážu i u tebe"řekl jsem varovně a odešel.Přemýšlel jsem, jestli jsem vůbec řekl dneska něco vůbec správně.Cítím se unavený a nějaký takový polámaný.Mám zvláštní pocit v sobě. Přišel jsem k ni a sedl si.

,,Tati?"ozvala se Audrey od prosklených dveří.Jen jsem zvedl obočí a upřeli se na mě zraky. ,,Přišel Billi, strejda Bill a teta Amanda" jen co to dořekla, objevili se za ní, všichni tři. ,,Pojď taky.Nestyď se"ozval se po chvilce Bill, než vešel na zahradu.Jen jsem ho se zájmem pozoroval. Po chvilce se za ním objevila Timotea. Nevím proč,ale měl jsem radost.Ihned jak jsem ji uviděl, tak jsem se na ni mile usmál.To stejné udělala i ona. Všichni nás od té doby nenápadně pozorovali.Nechápu, proč bych se neměl na ni zrovna usmívat.To je snad zakázané?

Pokračování příště .B.A.

CZ Bravo 26/2008

29. prosince 2008 v 14:40 | Evule |  CZ - scans 2008

sčítání blogů

29. prosince 2008 v 10:28 | Evule |  News
Sčítání blogů končí 31.prosince 2008

Ahoj fanoušci , pokud jste se ješě se svým blogem nezapsali , tak se zapište .. Díky lucy

Monsoon (Acapella) - download

28. prosince 2008 v 14:55 | Evule |  News
bez piana -> stáhnout

s pianem -> stáhnout

DVD 1: New York City

28. prosince 2008 v 14:54 | Evule |  DVD Caught On Camera
Bill: Oh, Bože!...Miluju New York, je úžasný.

Georg: Dělají balet! Podívej se!
Gustav: Hej, to je baletní studio.

Tom: The Fillmore, tady bylo skvělé vystoupení!
Georg: Ale všichni zpívali německy.
Bill: Každý z nich.

Bill: Mnohokrát děkujeme!


Odpoledne s TH na VIVĚ

28. prosince 2008 v 14:38 | Evule |  News
Jestli máte VIVU, tak se dneska dívejte, protože od 16.00 hod. opakují Comet 2008, kde kluci vyhráli čtyři ceny a hned potom od 18:00 běží Viva Spezial Live. Podle všeho to bude koncert z Oberhausenu 2007.
16.00 - 18.00 hod. COMET 2008
18.00 - 19.00 hod. VIVA SPEZIAL LIVE

TH přejí Vivě k 15.narozeninám

28. prosince 2008 v 12:54 | Evule |  Videa - překlad
To jsme viděla a všichni zpěváci a skupiny přáli tak jednou větou, ale Bill měl zase nejdelší proslov ze všech :D

(c) tokio-hotel-de.blog.cz

Bill: Přejeme Vivě k 15. všechno všechno nejlepší. Mnohokrát děkujeme za podporu. Každopádně je skvělé, že existuje hudbební vysílání, kde vzniká hudba. Dneska to není tak časté. Takže mnohokrát děkujeme za pěkné chvíle, pěkné pořady… za to, že hrajete naše klipy a samozřejmě děkujeme všem fanouškům za podporu a v dalším žití Tom možná zazpívá narozeninovou písničku.