Srpen 2008

Tokio Hotel se vrátí do Mexika

31. srpna 2008 v 21:08 | Evule |  Articles
Mexico City, Mexiko, 30.srpna 2008 - Tokio Hotel jsou v Mexiku kvůli podpoře alba Scream, v průběhu jejich návštěvy se konala tisková konference, kde mluvili o svých nadcházejících plánech, včetně jejich účasti na MTV Latin America awards, kapela poznamenala, že "Ještě nevíme, co uděláme, přemýšlíme nad tím, jak to bude, nic nemůžeme říct, je to skvělá příležitost a jsme opravdu nadšeni", dodal Tom a Bill.
Kapela řekla, že stále ještě neví, kdy se vrátí do Mexika, aby udělali koncert, ale doufají, že to bude brzo.
"Samozřejmě se vrátíme do Mexika, v našem dalším turné přijedeme i sem, to je jisté", dodal zpěvák.
Řekli, že neplánují ani nepřemýšlí o budoucnosti, protože "do jisté míry je pravda, že není naplánované žádné datum návratu a pro teď jsme rádi, že jsme tady, naplánujeme návrat, náš rozvrh se zhroutil, ani nevíme, kdy se vrátíme domů, ale ano, brzy se vrátíme", řekla dvojčata.
Na rozdíl od jiných německých kapel jako Scorpions, kteří nemají moc latinských fanoušků, Tokio Hotel během své návštěvy v zemi Aztéků zažili od mexických fanoušků vřelé přivítání.
"Zdravíme všechny, protože jsme potěšeni, být tady, milujeme to, že jsme z německého město, samozřejmě, že jsme v dobré náladě a jsme rádi, že jsme tady", řekl Tom.
Bill, Tom, Gustav a Georg, členové Tokio Hotel, měli včera autogramiáda na severu Mexica City, kde se shromáždilo tisíce fanoušků. Avšak ne všichni se mohli těšit z přítomnosti německé kapely, těm kterým se to nepodařilo, se to nahradí.
"Jsme velmi rádi, nečekali jsme, že přijde tolik lidí, je to pro nás překvapení. Ale pokusíme se odškodnit ty, kteří nemohli získat autogram, nebyla to naše chyba, chtěli jsme tu dál zůstat, dokud nedáme autogram všem fanouškům, ale nahrávací společnost nás požádala, abychom odešli", řekl Bill.
Společnost na tento komentář dodala, že "mnoho lidí, kteří zůstali bez jejich autogramu, se podepsalo osobnímu manažerovi a pro ně bude autogramiáda zorganizována na tento týden, kvůli tomu lidé zanechali svá jména a podle toho budou označeni.
Jejich unikátní styl
Jejich hudba je pro každého, kdo chce poslouchat, protože nemají žádný druh poselství určený někomu, všechny texty z jejich nedávného alba Scream jsou odlišné.
"Vlastně nemáme žádnou zprávu, kterou chceme oznámit mladým lidem, všechny songy jsou velmi odlišné, týkají se různých témat. Co chceme je, aby se fanoušci rádi bavili tím, co děláme; milujeme dělání hudby a chceme ji sdílet," řekl Bill.
Dalším charakteristickým znakem kapely je styl oblékání a vlasy, zejména u zpěváka Billa, který byl tázán na svůj vzhled a jak vznikl, odpověděl, že "vznikl, když jsem šel na Halloween za přestrojeni. Bylo mi tehdy osm nebo devět a byl jsem za upíra, hodně se mi to líbilo, tak jsem začal používat černý make-up, je to součást mé osobnosti a líbí se mi to."
Nakonec vyjádřili také důvod, proč se rozhodli nahrát album v angličtině po dvou albech vydaných v mateřštině, to bylo pro prostou radost z dalšího jazyka.
Dnes budou na Palacio de los Bets, jako součást rádiové události.

Tokio Hotel překvapí latinské publikum na MTV Latin America Awards

31. srpna 2008 v 18:59 | Evule |  Articles
Německá kapela Tokio Hotel potvrdila svou účast na MTV Latin America awards, 16.října v Guadalajara, v hlavním městě mexického státu Veracruz a oznámili, že pro publikum připraví "velmi zvláštní překvapení".
"Pro nás je to vynikající příležitost, být pozvání na udílení cen MTV, je to velká čest, ale stále nevíme, co předvedeme, v současné době existuje mnoho myšlenek, které můžeme uskutečnit, ale jistě víme, že to bude něco speciálního", řekl zpěvák Bill Kaulitz na tiskové konferenci.
Tokio Hotel jsou jedna nejúspěšnějších německých kapel u dnešní mládeže, kapelu tvoří bratři Bill a Tom Kaulitzovi, kteří založili kapelu ve svém rodném Magdeburku (Německo) v r.2001 spolu s bubeníkem Gustavem Schäferem a basistou Georgem Listingem.
Kapela dorazila do Mexika v době velké popularity na podporu svého nejnovějšího alba "Scream", při této příležitosti se konala v pátek autogramiáda, kde na ni do hlavního města přišlo více jak 5000 fanoušků.
Dříve, než viděli, kolik fanoušků přišlo, Bill řekl, že si nikdy nepředstavovali, kolik fanoušků mají v této zemi.
"Za tuto autogramiádu jsme velmi šťastní, bylo to naše první setkání s mexickou veřejností a nikdy jsme si nemysleli, že bude tady tolik lidí", řekl zpěvák.
O jejich "Scream", prvním anglickém albu, Tom řekl, že se rozhodli zpívat v tomto jazyce, aby mohli komunikovat s okolním světem.
Na obsah jejich písní Tom poukázal na to, že nemají žádné zprávy, ale pouze mluví o společných tématech mezi mládeží.
"Chceme, aby se lidé bavili. Prostě chceme dělat hudbu, rádi děláme hudbu, nic jiného", řekl Tom.
V jejich vlasti Německu prodali tři miliony nahrávek a získali přibližně 26 ocenění, Tokio Hotel prezentují svoji nejnovější práci v Latinské Americe, která obsahuje to nejlepších z jejich předchozích alb "Schrei" a "Zimmer 483".
Jejich největším úspěchem je "Monsoon".

TH si užívají vřelého uvítání od mexického publika

31. srpna 2008 v 18:15 | Evule |  Articles
Mexiko, 30.srpna (AFP). - užívají si vřelost publika během prvního návštěvy Mexika, německá kapela Tokio Hotel se už připravuje na svůj návrat v říjnu, kdy budou součástí MTV Latin Awards.
Na tiskové konferenci kapely, kterou tvoří Bill, Tom, Gustav a Georg mluvili o skvělém uvítání z řad veřejnosti během autogramiády, která se konal v jižní části města, kde bohužel kolem 800 teengerů nemohl dostat autogram.
Bill, zpěvák kapely, řekl, že měl za to, že zbylo nějak kolem 50 lidí, kteří nedostali podpis, přesto se to pokusí vynahradit.
Na druhé straně je pravděpodobné, že Němci, kteří přijeli na setkání s médii pozdravili ve španělštině a řekli, že tato návštěva je začátkem úzkých vztahů, které budou mít s Mexikem, protože si nikdy nepředstavovali, že jejich fanoušci budou tak vřele reagovat, když je uvidí.
"Bylo to velmi vzrušující a neměli jsme strach, protože čím víc křičí, naplňují nás energií", řekl zpěvák, který byl viditelně šťastný a opakoval, že tato radost je díky uvítání, které obdrželi.
O možnosti koncertu v tomto městě Němci oznámili, že v současné době nemají žádný přesný termín, ale je jistá účast na MTV Latin Awards, které se bude konat v říjnu.
Řekli, že udělají krátké vystoupení, ale nebudou říkat žádné detaily, protože jsou stále ve fázi plánování a pro veřejnost to bude něco speciálního. "Nikdy jsme nedoufali v takovou popularitu, kterou máme v této zemi, takže můžeme ujisti, že se brzo vrátíme."
Na dotaz, zda jsou velvyslanci a zástupci své země kvůli hudbě, řekli, že tohle nemůžou přijmout, protože neví, jestli by jiné německé kapely dělali takové věci, jako oni.
Po návštěvě v Mexiku budou pokračovat v rozsáhlém turné na podporu jejich alba "Scream", které se rychle umístilo v naší zemi na prvních příčkách popularity.
Další otázka pro mladou kapelu byla, proč zpívají anglicky a německy, na to odpověděli, že songy píšou v jejich rodném jazyce, ale přáli si, aby to nezůstalo jenom na místní úrovni, takže songy překládají i do angličtiny, aby jejich hudbu pochopili.

Gran Concierto (videa)

31. srpna 2008 v 17:42 | Evule |  Videos
MonsoonNové šance odcházejí - 24.díl

31. srpna 2008 v 14:54 | Evule |  FF - Nové šance odházejí
Bill
,,…těhotná"vysloví Lili a ve mně by se krve nedořezal. ,,COŽE?!" vyjekneme s Amandou zároveň. ,,Jak to? ,,Kdo je otcem?" ,,Proč jsi otěhotněla?" ,,Kdo je tvůj přítel?"překřikovali jsme se s Amandou a já myslel, že vyletím z kůže.byl jsem tak naštvaný,ale nevím z čeho.Že bude brzy matkou? Nebo snad, že jsem ji nechránil,tak jak jsem měl? ,,Prosím,nemlaťte mě.Klidně potratím,udělám cokoliv, jen mě neodvrhujte."plakala.Amanda ji objala a já si dal hlavu do dlaní.Nemůžu tomu uvěřit, že já budu tak brzy dědečkem.Ale kdo řekl, že si to dítě nechá?Já? - NE! Nechal jsem je tam a šel jsem do ložnice.Přišel jsem k nočnímu stolku a hledal jsem zapalovač. ,,Ano a tady jste"řekl jsem si tiše pro sebe a šel na balkon.Zapálil jsem si.O té doby, co jsem se rozvedl s Juliet jsem si nezapálil.Nikdy jsem tak nebyl v koncích jako teď.Cítil jsem se tak bezbranný a špatný otec. Kdo je její přítel?Kdo je otcem toho nevinného dítěte,které nosí pod srdcem?
Amanda
,,Lili…"vzdychla jsem a plakala s ní.Cítila jsem se tak nepopsatelně.Bylo to snad tisíce pocitů - zlost,lítost, láska k dítěti,slitování, nenávist vůči otci, neštěstí a zároveň i opak a tak bych mohla pokračovat ještě pěkně dlouho.Míchalo se mi to všechno dohromady.Bill někam odešel a možná udělal dobře.Byli jsme v pokoji jen já a Lili. ,,Lili popravdě - kdo je otcem?Billovi nic neřeknu.Neboj se!"zeptala jsem ji.Lili to hnedka zavrhla.Nechtěla mi nic říct o otci toho malého,které zatím nosí.asi po půl hodině jsem ji přihnula konečně říct ,kdo je otcem. ,,Je to…"zhluboka se nadechla a poté vydechla. ,,…Tom. Tátův syn"řekne skoro neslyšitelně,ale když já to uslyším,tak je to tak nahlas,jak by na mě někdo zařval megafonem. ,,COŽE?!"vyjeknu a chytnu se za hlavu. Lili pokrčí rameny a nahodí nevinný pohled. ,,Já Toma miluji už tak dlouho.Není to jen úlet.Jsme spolu už tak dlouho.mami, věř mi, není to jen sourozenecké pouto nebo něco podobného.My se MILUJEME!"zdůrazním to a mamka je ještě vyjukanější, než předtím. ,,Mami, prosím, jen klid.Běž si to přebrat a jdi se dohodnout s tátou, kdy mám jít na potrat,tak abych se na to připravila a tak všechno.A Tomovi nic neřeknu,protože jeho by to bolelo."šeptnu a do očí se mi nahrnou slzy.Máma bez jediného mrknutí a hlasky odejde z mého pokoje.zachumlám se do peřiny a rozbrečím se.Hladím si bříško.Toho tvorečka mi bude tak moc líto.je to přeci už jen živý tvor.Ne úplně,ale je ve mně.
Bill
,,Bille, ty zase kouříš?"vzdychla Amanda,když došla za mnou na balkon. ,,naposled jsem si zapálil před několika lety, při rozvodu s Juliet!"bránil jsem se a ona jen zakroutila nevěřícně hlavou. ,,Chci si promluvit o Lili"opřela se o zábradlí a koukala na mě,jak na svatý obrázek.Típnul jsem cigaretu posledněkrát vydechnul a podíval se na Amandu. ,,Tipuji, jestli si to má vzít a nebo ji to povolíme těhotenství, přeruší školu a bude vychovávat syna, nějakého borca,který o ní ztratí zájem a pošle ji víš kam!"prohodil jsem rukama a opřel se o zábradlí. ,,Myslím, že až se to dozví, tak jejich láska se zdvojnásobí.A nejhorší to bude ale pro otce,toho kluka,který to zavinil."řekne a vsadím se, že naznačuje, že ví kdo je otcem.Upřímně, chci to vědět a moc,ale nenechám se takhle vyprovokovat,natož se ještě více naštvat.To už by semnou asi seklo.Nejprve musím vstřebat tento fakt. ,,Je pro mě těžké ji vidět,jak by tou ztrátou trpěla,ale zase myslím na budoucnost.Nevím jak se Am rozhodnout.Lásko, jsem špatný otec"řeknu zoufale.Amanda chytne mou ruku a soucitně se na mě podívá, tak jako já na ni. ,,Jsi skvělý otec, jen - někdy se neovládneš.A v důležitých situacích zpanikaříš,jako kdokoliv jiný."řekne a políbí mě na rty. ,,Nech si to ještě promyslet.Já to taky promyslím a večer řekneme Lili,co a jak bude.Hlavně ber pro a proti,kdyby měla a kdyby neměla dítě."řekne,znova mě políbí a odejde.jen si vzdychnu a koukám, jak se sousedovi děti hrají na písku,který jim pořídil a na druhé straně,jak mladší Tom chová Barbaru a Ray jen přihlíží.
Lili
,,Mami?tati?jdu…"zaseknu se a nevím co říct.Dívám se na ně a oni zase na mě.Billi si hraje na zemi v obýváku s dětskou vrtačkou. ,,jdu….ven"řeknu a oni se na sebe podívají. ,,Lili měla by jsi ještě chvilku?Chtěly bychom s tebou mluvit o dítěti"řekne táta a já se zaseknu. ,,Jdu na po…"nedořeknu to,protože mi máma skočí do řeči. ,,To dítě si necháš"
Pokračování příště .B.A.

Krátký rozhovor po vystoupení na Gran Concierto

31. srpna 2008 v 11:06 | Evule |  Interviews
Něco zábavného, co se vám stalo během turné?
Bill:
Jedna dívka se dostala do naše pokoje, vylezla k nám až do druhé patra.

Tady v Mexiku vás trochu známe, ale chtěli bychom vědět víc. Proč Tokio Hotel? Vy jste z Německa.
Bill:
Máme rádi velká města, tak jsme mysleli, že by bylo vhodné Tokio.

No Mexico City je velké město. Můžete mít název kapely Mexico City Hotel (všichni se smějí)
Bill:
A protože cestovat po celém světě byl náš sen, zvolili jsme slovo hotel.

Jaké jsou vaše plány po Mexiku?
Bill:
Poletíme do L.A. pokračovat v turné a na VMAs, jsme dvakrát nominováni.

Díky moc, že jste přišli. Za dva dny máte narozeniny. Co budete dělat?
Tom:
Nevíme ještě, ale jistě to bude hříšné.

Potom ten chlap mluví, že dělají na tomto místě koncert 20 let každým rokem a že mít tam TH, je ctí.
Znova děkuju.
Tom:
Muchas gracias.

Něco španělsky?
Gustav
: Como esta chica.
Tom: Hola. Muchas gracias. Te quiero puta (puta je urážlivé slovo)
Georg: No.
Bill: Viva Mexico!


Tokio Agenti - 1.díl

31. srpna 2008 v 10:43 | Evule |  FF - Tokio Agenti
Hey Leute ;-) Vím, že sem říkala, že další povídku už nenapíšu. Spíš to byl ale takový delší odpočinek, a proto se teď můžu pochlubit dalším výtvorem xD
Chtěla sem napsat povídku, která by byla zároveň zábavná i vážná, měla pořádný děj, byla originální a součástí toho byla i láska x). Doufám, že se mi to aspoň trochu povedlo x))
Jen bych už na začátku chtěla poděkovat Meeeshi, která mi po celou dobu psaní týhle povídky byla velkou inspirací ;-)
Toť vše, příjemnou zábavu při čtení - komentáře potěší <33
__________________


Jejich revírem je podsvětí.
Jejich tempo je vražedné.
Jejich protivníci jsou dealeři a další kriminální živly.
Vedou dvojí život!

Co asi podle fanynek Tokio Hotel dělají jejich oblíbenci po koncertech; když zrovna nemají žádnou autogramiádu, rozhovor nebo focení? Jistě, představují si, že někde relaxují, čerpají síly na další práci nebo mají přinejhorším s někým rande - jenže pravda je poněkud jiná..

__________________

Bill

"Doufám, že dnes už máme klid. Takhle se mi snad ještě nikdy nechtělo spát" prohlásím, když máme po koncertu. Konečně. Připadám si, jako bych nejmíň dva dny nespal. Však je to taky možná pravda. Nemám přehled o tom, kdy bdím a kdy spím.
"Vsaď se, že se tu za chvíli objeví Alice - dnes si jen tak neodpočinem" zasměje se Georg, ale vím, že při té představě mu není do smíchu. Všichni jsme unavení a nejradši bychom se na to vykašlali. Ale nebyla by to škoda? Vždyť je to asi jediná správná věc, co děláme. Jakoby to Georg přivolal, najednou se ozve až moc známý hlas - je to za záclonou.
"Agente Křečku, já to slyším! Myslela jsem, že budete víc poctěni mojí návštěvou" uslyšíme Alici - Georg obrátí oči v sloup, zatímco my ostatní se smějem. Alice je prostě taková - potrpí si na pravidla. Nepamatuju se, kdy nás naposledy oslovila našimi pravými jmény. Nutno podotknout, že naše krycí jména jsme si nevymýšleli sami.
"Agente Drede, pojďte sem" zavolá si Toma za záclonu - proč sakra nevyleze?
"Vidíte, věděl jsem, že po mně jede!" pochlubí se Tom. Po pravdě, je to spíš naopak. To Tom se Alici snaží uhnat už od té doby, co je naše šéfka a posílá nás na tajné mise. Alici asi Tomova poznámka není příjemná, a proto vyleze. Má štěstí, že tentokrát jsme v backstage místnosti jen my čtyři - naposled se kvůli "vytřelcům", jak je sama nazvala, pověsila na parapet a visela tam dvě hodiny, dokud odtud všichni kromě nás neodešli.
"Takže, nastražte uši, nebudu to víckrát opakovat" řekne Alice frázi jako vždy na začátku.
Tom, který si právě čistí uši (prstem - i když chtěl původně použít tampon, který po mě během koncertu hodila některá z fanynek), se zeptá "Copak si říkala?" Alice si povzdechne. Tak je to vždycky. A to si zrovna touhle větou chce zjednat pořádek.
"Říkám - nebudu to víckrát opakovat!" zaječí už Alice (nikdy nebyla vynervovaná, ale od tý doby, co pracuje s náma, jí nervy občas ujedou).
"Tak copak pro nás dnes máš, kotě?" hodí na ni "svůdný pohled" Tom.
"Nejsem žádné kotě, agente Drede! Jsem tvůj šéf!" zakřičí a dotčeně se k nám otočí zády. Hodím na Toma pohled, který signalizuje, aby zmlkl - ví přece, jak je na to háklivá. On jen pokrčí rameny a já si dokážu představit, co si myslí - "Však já ji stejně sbalím".
"Další mise nezačne hned dnes" začne Alice s obvyklým hlášením a my si všichni oddychneme "Jak jste jistě pochopili, po včerejším rozuzlení máme nový případ. Jako vždy vám zopakuji pravidla, kdyby jste náhodou zapomněli.." a my si povzdychneme. No neříkal jsem, že si potrpí na pravidla? "Zaprvé. Žádný alkohol na pracovišti. Uděláte to ještě jednou a jdete" naráží na dávnou Georgovu aféru, kdy ho opil sám lupič. "Zadruhé. Žádný sex na pracovišti" tentokrát se podívá na Toma, který provinile sklopí hlavu. Kdyby Alice věděla, že to udělal kvůli ní! Chtěl, aby žárlila - tak se vyspal s další Alicinou podřízenou a zařídil to tak, aby je načapala - bohužel tím spíš v jejích očích klesl. "Žádné povolení zabíjet. Vy jen chytíte, ten zbytek obstarají ostatní. A za čtvrté - žádná láska! Už vůbec ne se zločincem!" - čtvrtý bod je novinka. My jen kývneme a nevěnujeme tomu pozornost. Alice ale moc dobře ví, proč to říká. Kdybych jen věděl, jak blízko mám k tomu to porušit..
"A teď vám řeknu všechno k novému úkolu.." dodá a my napjatě posloucháme.. Teda až na Georga, který usnul a svým chrápáním ruší Alicin projev..


Terushka


Německá kapela Tokio Hotel přináší mezi Mexičany slzy a radost.

30. srpna 2008 v 20:16 | Evule |  Articles
Tuto sobotu nabídnou koncert v rámci propagace.
Mexiko, 29.srpna (Notimex) - s hodně emocionálními slzami byla kapela Tokio Hotel přivítána mexickými fanoušky na autogramiádě, pořádána na obchodním místě na jihu města.
Na první návštěvě Mexika kapelu vítalo 2600 fanoušků, návštěva bude trvat ještě o jeden den navíc.
I přes dlouhou řadu, únavu a déšť se fanoušci nevzdali a se slzami štěstí čekali na své modly…
Někteří fanoušci poté, co dostali autogram začali brečet, protože řekli, že tahle autogramiáda a podpis na CD je ten největší poklad.
Během čekání zpívali hudbu od kapely, ta mohla být slyšet po celém místě, přišli také zvědaví lidé, aby viděli mladé dámy, které líbaly a dávaly dárky německým klukům.
Balónky, medvídci, dopisy - to jsou věci, které obdržela kapela při propagaci jejich alba "Scream" v Mexiku.
Podle organizátorů získalo podpis jen 2000 lidí, protože jen 2000 CD bylo určeno na tuto propagaci.
Většina teenagerů mezi 15-18 lety a také jejich rodiče ztratili hanbu a skočili do fáze pozdravit a získat nějaký ten autogram od Tokio Hotel.
Po prezentaci koncertu tuto sobotu organizovaný rádiovou stanicí, kapela pojede do Los Angeles, Kalifornie, aby pracovala.

Autogramiáda v Mexiku - review by pwrpuffgrl

30. srpna 2008 v 15:28 | Evule |  Articles
Právě jsem přišla domů z autogramády TH v Mexiku a musím říct, že to bylo cool, ale zároveň zklamání. Byla jsem mezi 2000 lidmi, kteří dostali autogram, takže jsem naštěstí viděla jejich úsměv, byli přátelští.
Dvojčata se většinu času usmívala, Gustav byl….vážný, ale zdvořilý. Georg nesmělý. Nic jsem jim neříkala (poté, co jsem čekala 9 hodin, jsem byla unavená a venku bylo chladno a pršelo) a oni mi taky nic neřekli, haha, ale byli velmi milí, nemůžu si stěžovat.
- Bill měl na sobě červenou, vlasy nahoru, Tom měl na sobě hnědou, Gustav a Georg byli v černé.
- Dvojčata se prostě dokonale usmívají…mají perleťově bílé zuby a když se na vás usmějí ještě ve stejnou dobu, je to prostě úžasné.
- Tom má světlejší barvu očí než Bill (možná proto, že Tom měl na sobě hnědou), nemohla jsem se prostě přestat dívat do jeho hnědých očí. Někde jsem četla, že když se podíváte do Tomových očí, máte pocit, jako byste zažili orgasmus. Nemůžu popřít, že je na tom trochu pravdy, haha.
- Nemůžu se dostat z toho, jak ….je Georg KRÁSNÝ. Má nejhezčí zeleno-modro-šedé oči, perfektně narovnané vlasy a mírný úsměv. Z Toma jsem kompletně unešená, ale Georg je prostě …nádherný. Mimochodem, ten se na mě tak sladce usmál, přísahám, že jsem se uvnitř trochu roztekla, haha.
- Gustav je prostě báječný. Jak kamarád řekl: "Pokud by se nenarodil, Pixar by si ho vytvořil, on je prostě příliš roztomilý". Je dost vážný a plachý, vypadal i nepříjemně, ale nebyl hrubý nebo tak, trochu se i na mě usmál. Má ty největší oči a nejdelší řasy, co jsem na klukovi viděla.
- Bill je prostě ohromující, jé hodně vysoký a sledovat ho je působivé. I když s vámi nemluví, usmívá se takovým způsobem, že máte pocit, že v tu chvíli umřete. Nevím, je to těžké popsat. Je opravdu cool a kolem něho je takové sladké aura, které na vás skutečně silně působí.
Potom si zbývají část fanoušků chodila od obrovského parkoviště pro podpis. Všechno šlo dobře, dost rychle a dynamicky, všichni dostali autogram, kluci mávali, usmívali se a potom se to stalo…
O hodinu poté, co jsem dostala autogram, viděla jsem jejich blonďatého bodyguarda (nevím, kdo to je, ale vůbec nevypadal přátelsky) mluvit s Billem a kroutil hlavou "ne". Jejich bodyguard dal ochrance pokyn, aby přestali lidi pouštět. Bill si stěžoval a řekl tomu bodyguardovi, ať ty lidi nechá. Potom dávali asi ještě půl hodiny autogramy, pak skončili a nedali ano polovinu autogramů, které slíbili.
Jeden sekuriťák řekl, že si kapela bere od podepisování chvíli volno. Ale asi o 10 minut později jejich mexický manažer řekl, že Billovi a Tomovi je špatně (kvůli nadmořské výšce ve městě) a museli odejít. Měla bych zmínit, že do Mexika přijeli dneska.
Byla jsem naštvaná, protože před mým bratrem bylo vpuštěno pouze deset lidí, nahrávací společnost vydělala na nakoupených CD, sice jste tak mohli dostat náramek, který zaručoval vstup na autogramiádu (což ale stejně bylo k ničemu), holkám, co na ně 10 hodin čekaly ve studeném dešti, se nepodařilo získat jejich podpis.
Opravdu nevím, jak moc bylo dvojčatům špatně, protože při podepisování se mi zdáli být naprosto v pohodě, vím, že tohle město může přemáhat, ale proč nemohli zůstat Gustav a Georg? Bylo tady pouze 100 lidí nalevo, možná méně…
Upřímně řečeno, mám z toho všeho smíšené pocity. Cítím se tak šťastná, protože jsem se s nimi setkala a sdílela pohled s Tomem, ale je mi zle, jak tam nechali ty malé holky čekat zbytečně. Vím, že tohle není poprvé, co opustili nebo zrušili akci…TH budou na MTV Latin Awards 2008 (16.10.2008)

30. srpna 2008 v 11:51 | Evule |  News
Mexická zpěvačka Julieta Venegas a německá kapela Tokio Hotel vystoupení na MTV Latin Awards 2008, které je naplánováno na 16.října v Guadalajara, Jalisco (Mexiko), jak dnes oznámili organizátoři.
Publikum MTV na celém světě si Tokio Hotel rychle oblíbilo a jsou jedni z nejúspěšnějších německých kapel této generace, které se podařilo uspět se třemi singly z debutového alba "Schrei" jako číslo jedna, řekl Tillán.
Bill a Tom Kaulitzovi založili kapelu v jejich rodném Magdeburku v r.2001, potom se připojil bubeník Gustav Schäfer a basista Georg Listing.
Na předávání budou Belanova, Katy Perry a Paramore - ti jsou už dopředu oznámeni.

Top Music #96

30. srpna 2008 v 11:38 | Evule |  Others - scans 2008

Stars Interviews #4

30. srpna 2008 v 11:37 | Evule |  FR - scans 2008

Nové šance odcházejí - 23.díl

30. srpna 2008 v 11:33
Ray
Přišel jsem do klubu.někdo tančil, někdo si užíval,ale nejvíce mě zaujal hlouček lidí, na kraji tančícího parketu.Sedl jsem si k baru. ,,Ahoj Ray"pozdravila mě sexy barmanka Sisa, s kterou se znám asi už tři roky.Je jí osmnáct a měli jsme už pár úletů. ,,Co si dáš?"koukne na mě a já se usměju a změřím si ji pohledem.utírá skleničku a dívá se na mě tím jejím roztomilým kukučem. ,,Dnes něco nealko"řeknu a otočím se a stále nějak s podezřením sleduji ten hlouček. ,,Co se tam děje?"pohodím hlavou směrem na hlouček a ona si jen vzdychne. ,,Matt zase rejpe" ,,už zas a do koho?"podívám se na ni a ona položí skleničku, kterou utírala. ,,nevím, co jsem slyšela, tak řeší nějaký incest"zamračí se a sleduje mě. ,,Aha.Dobře, nech mi to tady, dopiji si to"řekl jsem a ona mě divným pohledem sledovala.Jen jsem se usmál a šel k tomu hloučku. ,,Hej Matte,co máš za problém?"křiknu na něj,když dojdu ke hloučku.Všichni udělají uličku a Matt se otočí. ,,Tvoje segra má ráda ze zadu s tvým mladším bráchou"řekne s hnusem a odstoupí.Uvidím Nasupenou Lili jak kouká střídavě na mě a pak na Matta.Kousek opodál stojí Tom. Sleduje mě pohledem - "pomoz mi" .Malinko se usměji a nenápadně kývnu. ,,Matte,jak bych ti to řekl…"kroutil jsem hlavou a šel za ním tou uličkou. ,,S Lili se znám od svých čtyř let,kdy jsem ji poprvé viděl ve školce.Ve snu by mě nenapadlo, že tento kus krásný holky,je moje sestra.Jsem rád, že je moje sestra a kdyby milovala mého bráchu,tak bych o tom věděl ne?S Tomem jsme dvojčata jako strejda Tom s tátou Billem.Viděl bych na něm to štěstí a poznal bych, že je zamilovaný.Když se tak podívám na Toma a Lili, jak většinou tráví spolu čas, vidím ,že mezi nimi je jen a jen sourozenecké pouto.Matte ať si myslíš jakoukoliv špínu o Lili a Tomovi, není to pravda.V naší rodině není žádný incest a kdyby byl, táta by to nedopustil" řekl jsem a Matt na mě jen vyhuleně koukal.Podíval jsem se na ostatní, kteří měli svěšenou hlavu a po chvilce začali pokyvovat.Najednou někdo z hloučku vykřikl ,,Ray má pravdu"
,,Tak jsi zachránil Toma a Lili?"přišla ke mně Sisa a přejela prstem od rtu přes hrud až dolů.Jen jsem hodil na ní svůj sexy look. ,,Máš chutě,jak vidím."usmál jsem se. ,,A kdo by neměl.Nikdy na nic nezapomínám…"šeptla mi do ucha a lehce ho olízla. ,,To se mi líbí…"řekl jsem dopil pití a šel jsem s ní někam, kde by nás nemusel nikdo rušit.
Lili
,,Slyšel jsi ho?Slyšel?"jekla jsem radostí,když jsme radši odtamaď vypadli a šli se projít pro nás tak známým parkem. ,,Jo slyšel"chytl mě Tom za ruku.Usmála jsem se na něj a sedli jsme si na lavičku.Podíval se kolem a políbil mě. ,,Musíme mu poděkovat nebo se mu nějak odvděčit"olízla jsem si rty. ,,No nemysli, že ti dovolím,aby ses s ním vyspala!"hnedka zavrhne Tom. ,,Ale kuš, jen lehký polibek.On si to zaslouží,Tomíku"žadonila jsem,dokud mi to nesvolil. ,,Dobře,ale jen lehký a krátký."jen co to dořekl,vrhla jsem se na něj a vychutnávala si jeho sametové rty.
,,Lili?Prosím, vstávej"budí mě mámin hlas. ,,…bré ráno"zamumlám a po chvilce otevřu i oči.U mé postele sedí máma a táta stojí hned vedle ní.Sednu si a opřu se o zeď. ,,Co se děje?"řeknu vyplašeně,když uvidím jejich výrazy. ,,Chtěli bychom s tebou mluvit,dřív než bude pozdě"řekne táta a sedne si vedle mamky. ,,Mluvte"na sucho polknu. ,,Víš, všimli jsme si tvých bolestí hlavy.Je to už delší čas.Víš,bojím se,že…" ,,…by se mi to mohlo vrátit?Mohla bych mít rakovinu?Mami, já se taky bojím a strašně moc"pípnu se slzami v očích.Už jen představa, že se mi rakovina mohla vrátit a dítě, které čekám s Tomem, by zemřelo je neuvěřitelná.tak moc by mě to bolelo. ,,Chceme a klidně s tebou to podstoupíme; šla by jsi na testy nebo nějaká vyšetření.Lili chceme mít jistotu."řekne táta a vzdychne si.Máma má zřejmě na krajíčku, zatož já už pláču. Nemůžu jít na testy.Ně když jsem těhotná a už vůbec podstoupit chemoterapii.To nejde do sebe.Ale co když tu rakovinu nemám?Co když je to jen z toho slunce?Ale co zase ta velká modřina?
,,Lili?LILI!"vezme mě máma za ramena a třese semnou. ,,Ano?"vytrhne mě z mého přemýšlení. ,,Souhlasíš?"zeptá se mě a zajískří se jí oči.Mami jen neplakej,prosím. ,,Já…"zaseknu se a polknu. ,,….nemůžu"pípnu a sklopím hlavu. ,,proč?"zeptá se nechápavě táta,protože teď mluvila jen mamka. ,,Já jsem…"
Pokračování příště .B.A.

Star Club #250

30. srpna 2008 v 11:33 | Evule |  FR - scans 2008