Červenec 2008

David Jost - manažer kapely, který se hlasitě vyjadřuje

31. července 2008 v 20:19 | Evule |  Interviews
Talent, tvrdá práce a štěstí - co se potřebuje, abyste se dostali na vrchol? Producent Tokio Hotel, David Jost, to ví!

Je producent, textař a manažer Tokio Hotel. David Jost objevil kapelu z Magdeburku a postavil k mezinárodnímu úspěchu. Kreativní Hamburčan je workholik, jeho kalendář s termíny je téměř plný. Nicméně si 35letý udělal čas na exkluzivní rozhovor pro Yam! Prozradil nám, co musí mít hvězda, aby měla trvalý úspěch a proč se často počítá s více než talentem…

Co musí přinést hvězda?
David
: Potenciál! Musí mít především emocionální potenciál a kromě toho velmi velkou sílu. Pokud má talent a touhu koncentrované na vysoké úrovni, má velmi velké šance, že se dříve či později prosadí.

Může se to také podařit, když se má jenom jedna z těchto dvou vlastnosti?
David:
Ano, ale musí ji mít obzvláště silnou. Pokud je pouze talent a ne moc velkou touhu rozhodnout se, musí mít štěstí a být obklopen lidmi, kteří ho dovedou k úspěchu. Dokonce i na druhou stranu to může fungovat. Někdo má spíše průměrný talent, ale stálá šance na úspěch je enormní silná vůle a inteligence.

Existuje nějaký dobrý příklad?
David:
Madonna! Skutečně tak vynikající zpěvačka vlastně není, ale zato je velmi inteligentní. Drží se ve světové špičce přes 20 let. To nemá nic společného se štěstím. Nikdo nemá tak dlouhotrvající štěstí. Nic neponechává náhodě. Ačkoliv stojí Madonna na podiu, patří k největším tahounům hudební branže.

A co se ještě potřebuje k trvalému úspěchu?
David:
Důležitá vlastnost, která se také spojuje, je ochota obětovat se v zájmu dosažení svého cíle. Pro velký a dlouhotrvající úspěch se musí téměř vždycky dostat oběť. To neplatí jenom pro hudební branži. Musí se mít už neuvěřitelné množství štěstí a talentu, aby se bez obětavosti držel krok.

Při čem rozpoznáš talent?
David:
To nelze říct tak paušálně. Většina talentu je patrných. Já spoléhám hlavně na můj dobrý pocit.

A jaký jsi měl pocit, když jsi poprvé viděl Tokio Hotel?
David:
Byl jsem úplně mimo (směje se). Stalo se to nečekaně. V té době jsem měl v úmyslu vlastně něco úplně jiného, ale okamžitě jsem na to zapomněl, když kdy kluky poprvé uviděl a uslyšel. Bill mě tehdy 13 a mě a mé kamarády uchvátil, když tehdy prezentoval živé ukázky v jejich malé zkušebně v Magdeburku. Pak jsme klukům po pár hodinách řekl, že je bereme a oni celou dobu jenom křičeli "Ano" a "Strike". (šklebí se)

Věděl jsi, že Tokio Hotel budou tak mezinárodně úspěšní?
David:
Ne, jistěže ne. Ale byl jsem přesvědčen, že v Německu se dostanou vysoko. Na to bych vsadil celý hudební průmysl. Ale bylo by už arogantní, když by se očekával mezinárodní úspěch.

Jaký je recept na úspěch Tokio Hotel?
David:
Hudební trh je plný umělců, kteří běží úspěšně pouze tehdy, když všichni říkají přesně, co je zapotřebí udělat přesně a pečlivě. Kdežto TH jsou pravý opak.

Do jaké míry?
David:
Když je Billovi něco proti jeho vůli, neudělá to. Bill potřebuje na to, co dělá, být zcela přesvědčen a pak to je opravdu tak dobré, jak to jen může být. Už jako malý kluk přesně věděl, co chce a zejména to, co nechce. Lidi to cítí. Kromě toho je sám o sobě hodně emocionální. Takový frontman se najde v Německu pouze jeden za několik desetiletí. Hvězdný potenciál této kapely je tak velký. Dokonce i když bych úplný idiot, nechtěl bych narazit s touhle věcí do zdi (směje se).

Textař nebo manažer - co tě víc baví?
David:
Psaní songů je samozřejmě zábavnější. Ale manažer je také kreativní a různorodá práce. Mám štěstí, že pracuju pro kapelu, v které věřím a která mě každý den nakopne. Pokud by to tak nebylo, nemohl bych dělat tuto práci.

Začal jsi už s Tokio Hotel pracovat na třetím albu?
David:
Se psaním songů jsme začali. Bill je právě na vrcholu kreativity a neustále přichází s novým nápady.

Jaký je ten nejlepší song, který si kdy složil?
David:
Den jsem ještě nenapsal. To teprve přijde (směje se).
source: DE Yam 08/2008

Naked Eye - Wer ist Tokio Hotel?

31. července 2008 v 19:12 | Evule |  Interviews
Proč jména Tokio Hotel?
Bill Kaulitz:
Bylo to tak, protože jsme hledali jméno, které je nám blízké. Všichni čtyři jsme městští lidé, milujeme velká města a jsme z opravdu malého, škaredého města v Německu a to je opravdu hrozné a vždycky jsme nesnášeli naši vesnici a chtěli jsme být ve velkých městech. To byl vždycky náš velký sen. A Tokio dobře zní, hezky to zní. A potom jsme si tedy řekl, ok Tokio. Vše, co jsme o něm slyšeli bylo, "Yeah, to je obrovské město a je to tam šílené" a opravdu jsme tam chceme jet.

Takže jste tam ještě nebyli?
Bill:
Ne, ne

A doufáte, že se tam jednoho dne dostanete?
Bill:
Jo! Doufáme, že tento rok, ale uvidíme.
Tom Kaulitz: Možná zahrát koncert.
Georg Listing: Tokyo Dome dobře zní! Jsou tam nějaké fanouškovské stránky a věci z Japonska, uvidíme, jestli budete mít na to čas tento rok nebo až ten příští.

Váš song "Don't Jump", je v něm nějaká osobní zpráva?
Bill:
Myslím, že jsme o tom mluvili, o sebevraždě, protože je to song z našeho druhého německého alba a nahrání bylo inspirováno našimi fanoušky a hodně příběhy, co jsme slyšeli. Dostali jsme od našich fanoušků tolik dopisů a příběhů.
Tom: A známe takové věci z osobních zkušeností, je to velké téma, můžete to zjistit z dopisů od fanoušků.
Bill: A víte, každý má ve své životě situaci, ve které to je jako "Oh, jsem tak smutný, jsem tak…" Nevím, každý má ve své životě ty horší části a my jsme řekli ok, napíšeme o tom song a že skočit není žádným řešením.

Řekněte mi jednu osobnost, která vás v hudbě ovlivnila. Ať už německou nebo…
Bill
: Pro mě byl první kontakt s hudbou u Neny. Když jsem měl 6 let, viděl jsem ji v televizi. Teď poslouchám Coldpaly, Keen a Green Day.
Tom: Víte, nikdy jsme neměl žádný vzor nebo tak, ale když jsem byl dítě, tak Aerosmith byli velkou kapelou. Opravdu dítě. Vím, mám teď 18, ale opravdu dítě. Jo, Aerosmith.
Georg: Pro mě, taky nemám vzor, nechtěl jsem se podobat té a té osobě. Ale miluju Oasis. S Oasis jsem skutečně začal s posloucháním hudby.
Gustav Schäfer: Vyrostl jsem na Ericu Claptonovi a rockových hvězdách, ale teď poslouchám tvrdší věci, jako je Metallica.

TH – Do Dánska přijedeme!

31. července 2008 v 15:31 | Evule |  Interviews
jaře jste museli zrušit hodně koncertů, protože Bill musel jít na operaci hlasivek. Teď jste zpátky. Jak se cítíš?
Bill:
Je tak skvělé, být znova na podiu. Z toho celého procesu jsem byl opravdu vyděšený. Měl jsem strach a myslel jsem si: "Co když je můj hlas v troskách" nebo "Co když nebudu mít hlas jako předtím?" Naštěstí jsem se rychle zotavil. Jak jsem byl poprvé po operaci na podiu, tak to bylo opravdu úžasné. A skutečně si užívám koncerty, které momentálně hrajeme.

Co tahle nemoc znamenala pro kapelu?
Georg:
Byla to situace, kde moc nebyla v našich rukou. Jediné, co jsme mohli udělat, je přát mu uzdravení a pak jen čekat.
Tom: Trvalo to nějaký čas, než jsme si opravdu uvědomili, že jsme museli zrušit zbytek našeho turné. Na začátku, když byl odjel do Německa na kontrolu, zbytek nás cestoval z města do města, protože jsme celou dobu doufali, že se Bill vrátí.
Bill: Skutečně si myslím, že tahle skutečnost nám přinesla užší spolupráci.

Měli jste strach, že by to byl konec Tokio Hotel?
Tom
: Samozřejmě jsme na to mysleli. Zvláště v počátku, když jsme nevěděli, co je špatně. Ale po nějaké době jsme začali přemýšlel o budoucnosti a že se Bill určitě vrátí. Nejhorší věc, jako jsme si představovali byla, že bych to musel převzít za Billa. Haha

V současné době prorážíte do USA. Proč je to pro vás tak důležité?
Tom:
Jet do USA a zkusit tam štěstí je opravdu úžasné - zejména pro německou kapelu. Je to vzácné, jen tak to nestává. Takže když dostaneme šance, přijedeme a zkoušíme to tam. Ale ve skutečnosti to není tak, že máme plán, které země chceme dobýt. Ale jako obvykle, jsou tam naši fanoušci, kteří nás objevují online a když vidíme, že nás mají rádi, jedeme tam. Tak to prostě funguje.

Jakou nejbláznivější věc jste zažili v USA?
Bill:
Je tu tolik věci, také je to těžké vybrat. Ale nedáváno jsme v LA seděli po koncertě v backstage pokoji a náhle slyšíme podivný zvuk. Pak jsme zjistila, že to je holka, která se snaží dostat přes okno ve druhém patře! Bohužel se tam zasekla a pak ještě ztratila foťák. Docela šílené.

Někteří dánští fanoušci se cítí trochu zklamaní za zrušený koncert v Dánsku a že není nahrazen. Co byste jim chtěli říct?
Bill:
Opravdu chceme říct, hlavně já, že je nám opravdu opravdu líto, že jsme ho museli zrušit. V té situaci jsme nemohli dělat nic jiného. Bohužel se nám nepodařilo najít nový termín, ale slibujeme, že přijedeme a uděláme koncert, jakmile to bude možné.

TH o slavných německých exportech

31. července 2008 v 14:47 | Evule |  Interviews
Co si Tokio Hotel myslí o jiných slavných německých exportech?

Teď bych rád věděl váš upřímný názor na následující německé rockery. Nejprve Kraftwerk…
Bill:
Kraftwerk? Oh…Kraftwerk…tuhle hudbu skutečně nemusím: Moc je neznám.

Nina Hagen
Bill:
Myslím, že je opravdu cool. Potkal jsem ji jednou někde v Německu a je opravdu milá.
Tom: Je opravdu bláznivá. Víte, ona mluví stejně špatně anglicky, jako my.

Nena
Bill:
Nena! Nena byla opravdu můj první kontakt s hudbou a stále Nenu miluju. Je skutečně skvělá zpěvačka, miluju ji.

Scorpions
Bill:
Scorpions! "Wind of Change." Potkali jsme je tak před rokem a půl.
Tom: Myslím, že jsou skvělí. Všude tady měli velký úspěch, hrají ve velkých halách a na velkých místech, je to skvělé. Jak víte, tak to ale opravdu není má oblíbená hudba. Líbí se mi, jak jsou úspěšní. Je to dobré.

Rammstein
Bil
l: Rammstein! Myslím, že jsou velmi úspěšní a vždycky mají skvělé podium, skvělá živá vystoupení. A myslím, že mají opravdu úžasnou kariéru a za to mají respekt.

A samozřejmě nejdůležitější David Hasselhoff.
Bill
(směje se): To je Georgův vzor!
Tom: Knihgt Rider je víc úspěšnější, než hudba Davida Hasselhoffa a Pobřežní hlídka.
Bill: Každý nám řekli, "David Hassalhoff je v Německu tak úspěšný" a my "Cože? Nikdy jsem to neslyšel!"
Tom: Známe jenom Knight Rider a Pobřežní hlídku. Ale neznám nikoho, komu se líbí jeho hudba kromě Georga. Georg není fanouškem hudby, ale tanečních pohybů. A já znám jenom Pobřežní hlídku, ale ne kvůli Davidu Hasselhoffovi, ale kvůli Pamele Anderson!

Modena - M&G (video)

31. července 2008 v 14:23 | Evule |  Videos


DE Bravo 32/08

31. července 2008 v 14:22 | Evule |  DE Bravo - scans 2008

TH rozhovor s Oliverem Tansonem

31. července 2008 v 11:39 | Evule |  Interviews
"Historický křik, vyprodané koncerty, nejlepší pozice v hitparádách - Tokio Hotel! Německá popová kapela byla už nominována do různých kategorií. Opravdový úspěch! A to teprve začalo… koncert v Lucembursku! Rockhal - 7.3.2008
Interview

Gallery
Oliver Tanson rozhovor
Tom: Ahoj, tady Tom!
Georg: Já jsem Georg.
Bill: A já Bill!
Všichni: A my jsme …Tokio Hotel!
Bill: Hodně fanouškům nám píše a říkají nám, že některé naše písně jim v určitých situacích pomohly a později se lépe cítí. Já sám to znám a myslím, že každý z nás poslouchá spoustu hudby a pomáhá nám a v určitých okamžicích nás i do značné míry podporuje a my samozřejmě chceme dělat to samé. Ale jsme rádi, že když děláme songy, tak se lidé cítí lépe. Nemyslím, že jsme nějak vybraní. Myslím, že je lepší, aby se lidé našli sami, tak jako tomu bylo u nás, to byla optimální příležitost. Ale já na tomhle nejsem ten typ.
Tom: Je dobré, že když máte kapelu a znáte se mezi sebou tak dlouho, je dobré si navzájem pomáhat a držet při sobě, takže neprocházíte životem v růžové bublině a drží vás v realitě při zemi.
Jednou stejně odejdu - 11.díl

31. července 2008 v 9:27 | Evule |  FF - Jednou stejně odejdu
Bill
,,Viděli jste to,co já?"vyjedu zlostí, když jedeme na rozhovor pro Bravo. ,,Jooo tak to jsi nebyl sám"protáhnul to Tom a dal mi ruku na rameno, protože jsem seděl vedle něj. ,,Taky jsem se divil.Co jí do toho vůbec je?"přidal se Georg. ,,O tomto radši už budeme mlčet a nic na to neříkat, nechci ji nijak ublížit a měli bychom jí do Magdeburgu navštívit,co vy na to?"řekl jsem nápad a na to všichni souhlasili.David jel před námi,takže když jsme to na něj vybalili před redakcí, jen koukal,ale nakonec to svolil.Je to prý naše večerní volno a ať si s ním děláme co chceme.
Po rozhovoru s Bravem ještě něco málo proběhlo a pak jsme všichni čtyři nasedli opět do Tomového autíčka a šinuli jsme si to pěkně do Magdeburgu. Cestou jsme se ještě stavili v malém obchodě,kde jsme Lee koupil něco sladkého na zub a něco aby ji vonělo u postele.
Vešli jsme dovnitř a akorát jsem zahlédl mamku,jak si to proběhla. ,,Mami!Lee!"zvolal jsem a místo toho přišel Brian se sbalenými kufry. ,,Co-co se to tady děje?"zeptal jsem se a koukal na Briana. ,,Odcházím a to i se svou dcerou Leonou."řekl hnusně a položil si kufry za naši bandu v předsíni z které jsme vyšli. ,,Ale…."obořil se na něj Tom, když do toho mu skočil Brian do řeči. ,,Myslím, že se v tomto domě řeklo víc než dost, jak vy tak i vaše matka"otočil se a šel pro další kufr.Šli jsme nahoru, kde seděla Lee a zhluboka dýchala. ,,Lee!"zvolali jsme všichni a sedli si kolem ní. ,,To bude dobrý, uvidíš."šeptnul jsem ji do ucha a objal ji. ,,Nic nebude.Vím, co táta provedl a proto odchází,aby se to nezjistilo.Ale já nedokážu držet jazyk za zuby."řekne a dál zhluboka dýchá. ,,A co?Lee…"řekne tentokrát Tom a klekne si před ní a položí si hlavu na její kolena.Ona se na něj podívá. ,,Táta je stíhán a…a…on…nemůžu to říct,promiňte"řekne a po tváři ji steče slza. ,,Vaše máma to zjistila.Ona vám to možná sama poví, já to nedokážu."po tváři jí stékají další slzy. ,,Kluci?Mohli by jste mě tu nechat samotnou s Billem?"kouknu na ně a oni vstanou a odejdou.Jen Tom, se za námi otáčí,když odchází s klukama.
Lee
,,Bille, nezlobíš se za ten polibek, který jsem ti dala v nemocnici?"zeptala se mě a opřela se o mé rameno a oddechla si. ,,ne, prosím tě o tom nepřemýšlej.Proč bych se za něj měl zlobit.I když jsme nevlastní…"zaxichtil se já pokusila o roztomilý usměv. ,,Myslím, že už nebudeme nevlastní.A zjistila jsem, kam se stěhujeme"řekla jsem a opět se usmála. ,,No já bych na tvým místě brečel"odpověděl mi a pohladil. ,,Ale ne, stěhujeme se do Hamburgu.Takže až tam někdy budete…"řekla jsem necelou větu a on se usmál. ,,nevím kam tím narážíš ale."usmál se a já mávla radši ruku. ,,že snad nebudeme tak daleko"odpověděla jsem mu,ale uvnitř jsem chtěla mu říct, že se mi začal líbit a to, co řekl v televizi mě dojalo,ale i zaskočilo.Vždyť jsem úplném utajení.Snad jen fanynky mohli něco málo roznést.Nechám to radši tak, ještě se mi zapaří mozek. ,,Nad čím přemýšlíš?"zeptá se po chvilce ticha Bill. ,,To se neříká"usměju se a zvednu na znamení, že už bychom měli jít. ,,Počkej…"chytl mě za ruku a dal mi růži,kterou stále skrýval za zády a kluci, co mi koupili sladké tak dal na hromádku a mé do rukou.Vstal a šel mi otevřít,ale než chytl kliku,otočil se na mě a zadíval se do mých očí.Zavřel je a vpil se do mých rtů.Pustil se kliky a přitáhnul si mě.Já jsem mu nemohl a ani nechtěla odporovat.A na co?Když se mi líbí,že sem v něm našla to,co u Toma ne? ,,Bille, nepřestávej"špitla jsem,když se oddálil.Otevřela jsem oči,odložila si ty bomboniéry a růži na skříň,která byla za dveřmi a nalepila se na Billa,kterého jsem začala vášnivě líbat.Neodporoval,právě naopak se mu to líbilo.Ach, kéž by tento okamžik neskončil,protože po chvilce jsem slyšela volat mého tátu.Rychle jsme se oddálili,poupravil mě a já jeho a otevřel mi dveře.Já s růží v jedné ruce a s bombonierami v druhé vyšla a šla poslušně a pomalu za ním. Bill se mě někdy lehce dotknul sem tam a mě strašně hřálo u srdce.
Bill
Když jsem viděl s klukami, jak Brian a Lee odjíždějí,chtělo se mi brečet.Ano,tahle holka je úplně jinačí, než ty ostatní.Asi jsem doopravdy žárlil na Toma, když s ní spal.Ale aspoň jsem měl lekci a ona také.Tím, že mi řekla,kde je v Hamburgu bydlí, se za ní ihned stavím,jak jen to bude možné a hlavně večer,kdy budeme mít stoprocentně volno.Ještě typuju že ty dva týdny tady v Německu pobudeme, kvůli zkouškám na nové turné a termíny pro Evropu a Ameriku!
,,Bille?"coti chtěla Lee,když jste tam byli spolu?"zeptal se mě Tom, když jsme šli spát do mého pokoje a do Leeninýho šli Gustav a Georg.
Pokračování příště .B.A.

Kaulitzi, bez tebe už ani ránu! - 11.díl

31. července 2008 v 9:27 | Evule |  FF - Kaulitzi, bez tebe už ani ránu!
-------------------------------------U BILLA A TOMA-----------------------------------------
..,,Ty we brácha,už tady jeden den není Fifi a já su z toho úplně v řiti,se mnou není něco v pořádku,tak sem se eště nikdy nechoval….nejsu to já…."usoudí Tom,když spolu s Billem sedí na balkoně svého hotelu a Tom se jen opře o zábradlí a dívá se dolů…,,Tome,je to na tobě hodně vidět…znám tě nejlíp,takže si myslím,že ses asi poprvé v životě pořádně…zamiloval"řekl Bill…Tom se na něj jen vážně podíval: ,,Jo..už se stalo,já ju miluju…ale kurva teda totálně nevím,jak to tady ten týden zvládnu…musím jí napsat" vyletí Tom ze židle,chytne mobil a skočí na postel. Bill pořád jenom přemýšlel,neměl ve svých citech jasno…ale rozhodl se že Peťull napíše taky…
Celý týden jim nebylo zrovna nejlíp,ale taky ne nejhůř, Tom pořád fňágal,že se mu nechce spat v posteli samotnému,vždycky v noci vyletěl z postele a šel si lehnout k Billovi..,,Ježiši Tome co furt děláš?Si 4%ní hóša nebo co?!"…,,Né,mě je enom zima,já potřebuju lidské teplo!"…,,Lidské teplo jo?? Nemel do mě tady krávoviny,nebo mě narušíš talent na vymýšlení textů a běž zpátky k sobě!"….,,Já nejdu já se bojím…Bille vidíš to…dneska je úplněk…dneska je svět plný vlkodlaků!"…,,Ty si normálně na palicu!! Si na játra? Tobě fakt hrabe!"vzteká se Bill a přitom se směje jak pominutý,vstane,že půjde na Tomovo místo,když není schopný jít k sobě. Tom si to rychle uvědomí,a jak je rozbouřený,zakopne o lampu a liští sebou na zem,byla to rana jak z děla. Bill se málem pochcal smíchy,jenže Tom si to nenechal líbit a skočí na něho do postele..,,Tome nech toho! Já chcu spat,chováš se jak malý děcko! Laskavě zklidni hormon jasný?"…po blbých kecech se zas Tom přesune na Billovu postel a s úsměvem usne…
Přes celý ten týden si Tom neustále stěžoval(že by konečně pochopil holčičí pocity?),že chce aby už jeli dom,že mu jsou malé spodky a takové kraviny:D…Bill nad tím jen kroutil hlavou,a právě dokončil text ,,Wir sterben niemlas aus,,…Poslední 4 dny přijeli i Gustav s Georgem a zkoušeli novou skladbu zahrát. Jen při tomto se mohl Tom odreagovat a soustředit se na věc,která ho bavila…Všichni čtyři chodívali večer kalit. Teď se samozřejmě Tomova změna prokázala; nikoho nenabaloval ani neflirtoval a držel se v blízkosti kluků,aspoň že mu nechyběla dobrá nálada. Kluci pověděli Georgovi a Gustavovi,že poznali nás a taky jim vylíčili,co sme spolu všechno prožili. Když přišel poslední večer,který tam měli strávit,byli oba dva mega natěšení….
*FeyFa*


Star Club #249

30. července 2008 v 18:54 | Evule |  FR - scans 2008

Picspam #17

30. července 2008 v 17:25 | Evule
tokiohotelus.com

TH Hit List

30. července 2008 v 14:10 | Evule |  VideosHit list italia 27.07.08 rozhovor

30. července 2008 v 9:54 | Evule |  VideosKaulitzi, bez tebe už ani ránu! - 10.díl

30. července 2008 v 9:52 | Evule |  FF - Kaulitzi, bez tebe už ani ránu!
Následující dny probíhaly tak dobře jako dnešek,Bill a Tom pro nás znamenaly jako nikdo jiný…Pořád nás někam zvali,byli hodní a opravdu kluci,jaké by si každá holka přála…Celá naše dovolená uběhla jako voda,nastal den,kdy se mělo jet už dom-do Německa..Potěšilo nás,když nám kluci slíbili,že hned jak doletí,půjdou za námi(oni tam totiž měli ještě o týden zůstat déle)loučili sme se asi čtvrt hodiny,bylo na Tomovi vidět,že je mu z toho není dvakrát nejlíp,nechtěl mě pustit:,,Fifunko,já to tady bez tebe nevydržím,já tě mám strašně rád!!"…..,,Tomíku já tebe taky,ale ten týden budem muset vydržet všichni,i Bill a Peťull,neboj,to dáme!"a dám mu pusu,..,,Mějte se tady dobře kluci,jsme fakt rády že sme vás poznali,hodně pro nás znamenáte"a s těmito slovy jsme odjížděly na letiště…,,Tak co Peťull?Jak to Bill snášel?"…,,Ale jo v pohodě,jenže já se bez něho zblázním!"…,,Peťull,myslíš,že jemu chybět nebudeš? Budeš,a hodně!Má tě fakt strašně rád a pokud vím,tak spolu nechodíte,stejně jak já s Tomem,jenom by mě zajímalo,jestli k nám cítí to samé,jako my k nim…to se dovíme,až přijedou.."…………..¨
Po třech hodinách jsme přistávaly v Německu….celou cestu jsme skoro vůbec nepromluvily a když jsme nastupovaly do letištního taxi,aby nás zavezl před náš dům,který nám rodiče koupili..Odemkla sem a vešly dovnitř.Měly sme fakt velký a pěkný dům,každá měla svůj pokoj a na dvoře bazén. Prošly jsme chodbou do obýváku a potom po schodech na horu a šly do svého pokoje. Obě ho máme celý polepený plakáty Tokio Hotel, takže v tu ránu jak jsem vkročila do pokoje a viděla Tomův obličej chtělo se mi brečet,měla sem ho na každém plakátu a ten nejkrásnější nad postelí.,,Peťull! Já tady nemožu byt když se na mně na každém kroku dívá Tom! Já ho tady chcu!"…,,Fífo to dáme! Já chcu taky Billíka,ale lepší mět jeho fotku než ho nevidět vůbec a začni si už vybalovat,nečum furt na Toma,máš na to celou noc."..,,Jo..UŽ IDU!!"…začala sem vybalovat,ale absolutně jsem se na to nesoustředila…Tom mi ovládl mozek,nosila sem věci na nesprávné místa,už jsu v řiti,pomyslela sem si..:( …když sem byla hotová,šla sem se podívat za Peťull:,,Už to máš?!"…,,Jo…hele Fífo,nevíš,kde tady přesně Tom s Billem bydlí?" Peťull stála u okna,jako by doufala,že z protějšího domu vyjde Bill…,,No..Tom mi říkal,že na druhém konci Magdeburgu od nás."…,,Aha,nevadí,možem byt rády,že je máme ve stejném městě.."….,,Jo to teda máme…Peťull,co budem dělat?!"…,,Co chceš dělat?Za chvilku máš večer a víš,že je tu celkem nuda,v této čtvrti.."…,,Tak bysme šly někam do centra to je jedno a…."zarazím se v půli věty…,,Fífo?!"podívá se na mě neurčitě Peťulle…,,V pohodě..jenom sem si vzpomněla,že je to už týden co nás Bill s Tomem zavedli na tu pláž,kde při západu slunce" zavřu oči a všechno si to znova přemítám,až mě začnou pálit oči od slz. Peťull si sedne vedle mě:,,Fífi,neper si ho vědomě do hlavy! K ničemu to nevede,vím že to není nic lehkého..taky se o to snažím,za týden je máme tady.."řekne Peťull..já se jen sesunu z postele na zem a pokouším se přejít na jiné myšlenky..nakonec se sklidním:,,Já to dám!!A..a..bez hub!:-D" otírám si oči,vypadnu s Peťullinýho pokoje do mýho a do hifiny naperu CD Fergie a Good Charlotte a jde se kalit..:)...pořádně se u toho vybiju,jsu jak v mojem světě,aspoň na tu chvili jsem nemyslela na Toma,i když sem ho měla kolem všude sebe,považovala sem ho za toho Toma,kterého sem znala před rokem,prostě oblíbená hvězdaJ…Zlepšilo mně to náladu o několik stupňů,že sem si ve sprše zpívala eště Glamorous…Peťull mně pak vykládala,jaká by to ze mě byla národní umělkyně:D…na Billa prý nemám..No jo poráád:-D…šlahnu do sebu do postele a během 10 minut jsu tvrdá……..
*FeyFa*