Duben 2008

11 video hotovo

30. dubna 2008 v 22:00 | Evule |  News
Ahojky všichni fans Tokio Hotel!

Konečně po dlouhé pauze zapříčeněné Billovou nemocí, Demonsrazem a spoustou dalších událostí je zde konečně jedenácté videjko!
Zde ho najdete: http://www.youtube.com/watch?v=4ZEEgulsbC4
Video je samozřejmě i na našem oficiálním myspace profilu a naší fan galerii:

www.myspace.com/tokiohotelzurucknachtschechien
www.thnachtschechien.wz.cz

Nová desítka videjek se otevírá s novým designem než na jaký jste byli doposud zvyklí.

Platí ale stará pravidla;-)

Reden - 22.díl

30. dubna 2008 v 21:59 | Evule |  FF - Reden
Autor: Noemka
...
Noemka
,,hele, Bille, za jak dlouho už tam budeme?"
,,nevím..." pozvedl ramena Bill a zakoukal se mi přímo do očí. Myslím, že nikdo z ostatních neví, že spolu chodíme. Jednu dobu to podle mě tak hodně připadalo, ale v poslední době spolu nějak moc času netrávíme přede všema. Většinou jenom v soukromí a to nám nikdo přes klíčovou dírku nekouká do pokoje. Myslím.
,,ségra?" koukla na mně Kika
,,no?" podívala jsem se na ni.
,,hele, měla bych ještě zajít za... Hm, za Helen, mám u ní ještě tu cenu..."
,,cenu?" hodila na mně pohledem který naznačoval, chci jít za Brunem... xD
,,jo, aha! Ta cena, co jste dostali v zákulisí... Jo.. Už vím..." kývla jsem hlavou. Myslím, že to všem došlo, i přes to, jak jsem se je nenápadně snažila přesvědčit o opaku... xD
,,hm, aha... Tak mi pozdravuj Bruna..." řekl Kikči nemile Tom a koukal se někam do předu.
,,ježiš, Tome. Jak bych jsem to s ním mohla stihnout? Jdu si jenom pro tu cenu, do půl hodiny budu hnedka zpátky"
,,jo, jasně... Jenomže ty s ním nebudeš jen půl hodiny, pak ti nabídne pár skleniček a hup... A už je pod tvojí sukní..."
,,nevím jak ty, Tome, ale já bych jsem si to moc neužila..."
,,jak to myslíš?"
,,no, když bych jsem věděla, že mám doma tebe."
,,hm... Jenom aby..." líbl ji na usmířenou na líčko...
,,tak a jsme tu..." ozval se řidič.
,,konečně..." dodala jsem nedočkavě...
,,hele, jako, neřekl jsi nám, že tady bude... Chrm, tolik novinářů?"
,,my jsme vám neřekli, že vás chceme představit médiům?"
,,co?" koukla jsem na Billa vyjeveně...
,,no, jako... já představím Kiku, ale Noemi bude jenom jako její sestra, která je s námi jen jako kamarádka. Aby to bylo trošku záhadnější pro fanynky, aby se o tom pak spekulovalo, tím budeme mít větší popularitu a pak..."
,,pak tě prohlásím za moji oficiální holku..." usmál se na mně Bill
,,hm, dobrý plán..." kývla jsem hlavou i když jsem nebyla moc nadšená, že zrovna Kiku představí jako první...
,,tobě se to nelíbí?"
,,proč by se mi to nemělo líbit?"
,,no, já nevím..." řekl váhavě Bill ,,nemyslím si, že jsi tou zprávou zrovna nadšená..."
,,ale tak proč by tě měl představoat jako svoji holku, když vlastně nejsi, že jo?" koukl na mně Tom. Možná něco tuší, Bill by asi nespal s holkou v jedný posteli, když s ní nic nemá.
Pak jsme teda vyšli z auta. Nevím, jestli bych jsem chtěla být představená zrovna tenhle den. Protože tady bylo moc fanynek a pak, jestli bychom se chtěly projít ještě někdy po ulici. No, nevím, nevím...
Nejdříve přehráli klip a pak kluci poděkovali všem fanouškům za to, jak moc je podporovali a blabla bla... Však to znáte. Furt jedna a ta samá písnička, jenomže nevíte, jestli to myslí vážně a opravdu od srdce...Fanynky na ten klip reagovaly docela zděšeně, ani se jim nedivím. Bill tam byl jenom párkrát. Prostě, hlavní postavou byl tentokrát Tom a moje sestra.
...

Kika
Když skončila premiéra, kluci nás vyhodili u skate parku a já šla rovnou za Brunem, Noemi nešla. Teď jsem si šla vážně jenom pro svoje věci k Helen a chtěla jsem, aby Tom žárlil, tak jsem řekla, že jdu za Brunem. Já vím, že si to zas tolik nezaslouží, ale.. Když trošku žárlí, tak mu to přece nic neudělá, no ne? xD
,,jééé ahoooj... Já si myslela, že tady přijdeš... :)" usmála se na mně Helen a objala mně. Vzala jsem si skejt.
,,ty už jako fakt jdeš?" koukl na mně překvapeně Bruno
,,no, proč ne?" usmála jsem se na něj nejistě...
,,a to mi ani nedáš pusu?" usmál se andílkovsky...
,,hi hi..." pousmála jsem se...
,,na líčko možná..." líbla jsem ho na líčko, abych jsem ho vyprovokovala a odešla jsem.
Jakmile jsem došla zpátky, slyšela jsem z kuchyně nějaký smích. Teda, spíš... Jak už jsem otevírala dveře do Tomova pokoje, viděla jsem Susane, jak si povídá s Tomem. Koketuje s ním a svádí ho on se klidně nechá svádět a sjíždět pohledy takovými těmi... Pojď na to...
,,jak myslíš..." křikla jsem na něj, třískla jsem dveřma do pokoje a sbalila si všechny věci. Kosmetiku a podobně. Prostě všechno.
,,no tak Kiki počkeeeej..." chytil mě kolem boků Tom...
,,nesahej na mně..." sundala jsem jeho ruce z mých boků, vzala jsem si batoh a šla za ségrou do pokoje...
,,ségra?" nakoukla jsem tam. Seděla zrovna Billovi na klíně a líbali se. To mi bylo teď ale úplně jedno. ,,já jdu ... jo? Budu když tak na mobilu, tak se měj..."
,,co?" koukla na mně vyjeveně...
,,jo, není mu nějak extra příjemné, když ho lechtáš na noze..." řekla jsem hnusně Susane a Toma jsem probodla pohledem. Nasadila jsem si svý černo-růžový skejty a třískla jsem za sebou dveřmi...
,,no tak Kiki, počkej přeceeee..."
,,jdi si za Susane.. Ta má mnohem hezčí nohy a krásnou prdel..."
...
//<![CDATA[ //]]>


Poslední 4 volná místa do Magdeburku

30. dubna 2008 v 19:34 | Evule |  News
Stále jsou volná ještě poslední 4 místa na zájezd do Magdeburku. Pokud máte zájem, více inforamcí na: http://magdeburg.unas.cz/

Mrtvé dvojče - 13.díl

30. dubna 2008 v 19:01 | Evule |  FF - Mrtvé dvojče
David
Jsem s Tomem v nemocnici a totálně jsem nervní.Zase musí Bill Kaulitz udělat nějaký skandál.Jako by mu nestačilo, to co měl dočiněné s drogami.Jen si povzdechnu a Tom se zastaví a podívá se na mě. ,,Co je?" řekne a utře si slzy. ,,Nic.Jen sem zvědav, jak budu uhlazovat další skandál."řeknu někam do prázdna. ,,já si ho vyhladím sám."odsekne mi a pokračuje v chůzi sem a tam po chodbě.Pak se zasekne a vzhlédne k doktorovi.To k nim "docupitám" i já a poslouchám verdikt doktora. ,,Váš bratr Bill se předávkoval léky na spaní.Vypumpovali jsme mu žaludek a udělali testy, jestli si těmi prášky něco nepoškodil.Budeme čekat do zítřka.Teď už nic nezmůžeme."řekne a odejde. ,,Super, další konference.Další odvolané koncerty."řeknu celý skleslý.Billové zdravý je mi samozřejmě přednější,ale je to všechno hrozný.Už nevím co dál.
Tom
Podíval jsem se na Davida a jen zakroutil smutně hlavou.Vydal jsem se ke vchodu a vzal mobil do ruky.David šel tiše za mnou.Nasedli do auta a já si začal házet mobilem a přemýšlet, jestli mám zavolat Deziré nebo ne.Nakonec jsem zavolal Elis a informoval ji o Billovi. Po telefonu se mi zdála vyklepaná.Ujistila mě, že si s ním znova promluví.Přijeli jsme a já hned se napakoval do svého pokoje.Sedl si na pohovku a znova přemýšlel, jestli zavolat Deziré.Pak jsem si lehnul a zřejmě zaspal.
O dva dny
Bill
Nechali si mě tam na pozorování.Co víc?Mě jsem prostě depku a chtěl jsem mít u sebe Sáru.Když jsem volal Deziré, tak mi to nezvedala.Vykašlal jsem se na život a prášky, které mi předepsala Elis na spánek jsem do sebe přímo narval a usnul.Ted jedu zpět na hotel a budeme pokračovat v tour, které jsem zase spackal.Elis začala jezdit s námi.Nevím, co to do Davida vjelo, že dostal tak stupidní nápad.Někdy ji ignoruji, protože mě už leze na nervy, ale když potřebuji, je tu pro mě.
Po skoro měsíci, co jsme byli na tour, dostali jsme menší volno.Momentálně jsme v bytě, v Hamburgu.Taky už mám první zprávy o Deziré.Je adoptovaná.Trochu se mi ulevilo a ani nevím proč.Asi bych zřejmě ve skrytu duše nechtěl aby byla ředitelova dcera léčebny.Jen je záhadou, jestli o tom sama Deziré ví.
Jednoho dne jsem využil volna a zavolal Deziré ,,Ahoj Deziré…ano…jak je….to je super.. máš dneska čas?....aha….ale odpoledne….no to je ok.Víš, chtěl bych ti ukázat pár míst a chtěl bych, abys o nich právě ty věděla……Yeah!Ok…takže v 15:00 u zadního vchodu" Tak super, jsem s ní domluvený.Teď se jen vykroutit z Tomových , Elisiných a Davidových spárů a jedu na výlet.Se Sakim jsme se na všem domluvili.
,,Ahoj"řekl jsem ji skrz okno a otvíral ji dveře. ,,Ahoj"řekla a usmála se. Nasedla do auta a já řekl poznávací "hesla" které jsem používal se Sárou, když jsme potřebovali někam jet a nechtělo se nám řídit. ,,tak co mi potřebuješ ukázat?"zeptala se mě a znova se sladce na mě usmála. ,,uvidíš"řekl jsem ji a díval se ji hluboce do očí.
Dojeli jsme na jedno odlehlé, ale přitom tak krásné místo.No odlehlé ani tak ne.Je to takový park, o který se hodně pečuje.Samé květiny,rozkvetlé stromy a samá zeleň.Jen je mi zvláštní, že o tom tady neví moc lidí.Ale tím je to lepší pro mě, že paparazzi ani netuší,kam jezdím.
,,To je krása"nadechla se vůně která se linula parkem. Sem tam prošel nějaký zvláštní člověk a nevšímal si nás.Všimnul jsem si jak se rozhlédla kolem a oči ji jenom zářili.Sledoval jsem ji celou dobu, jak se rozhlíží a je z toho uchvácená,ale pak se zamračila a chytla se ukazováčky na spánku a zavřela pevně oči. ,,Deziré, děje se něco?"zeptal jsem se ji se strachem a chytnul ji za ramena.Pomalu jsem ji dovlékl na lavičku, aby si sedla. ,,ne, to je dobrý Bille"řekla mile a pomalu zvedla hlavu a začala se opět rozkoukávat. ,,To bude jen to nezvyklé aroma těch vůní kolem"řekla a pokusila se o úsměv.
Pokračování příště by .B.A.
[http://tokiohotel30.blog.cz]
Děkuji za komentáře


Tom Kaulitz: "Kritiky jsou někdy užitečné kvůli postupu..."

30. dubna 2008 v 15:03 | Evule |  Interviews
Od svého návratu ze Spojených Států, má Tom svou hlavu v oblacích! První koncert Tokio Hotel za Atlantikem získal publikum a dokonce a dokonce ani pár špatných recenzí od medií mu jeho dobrou náladu nezničily. Náhle, jak se zdá, tak americký sen postupuje k blízké skutečnosti…
Jaký dojem na tebe zanechala první americká tour?
Bylo to tady pro nás velké dobrodružství, nemysleli jsme si, že budeme stát na americké půdě. Byli jsme opravdu překvapeni, když jsme našli v Kanadě s Spojených státech takovou energii, kterou vidíme v Evropě; všechny koncertní haly byly vyprodané a fanoušci věděli všechny naše songy nazpaměť, v angličtině.
Je tu nějaký koncert, který na tobě zanechal speciální dojem?
Opravdu jsem se snažil během koncertu v Los Angeles. Samozřejmě, protože to bylo naše první vystoupení ve Spojených Státech. A samozřejmě také proto, že na koncert přišli takoví umělci jako Nicole z Pussycat Dolls nebo Jay-Z ( manžel Beyoncé a producent Rihanny). Je stále těžké tomu uvěřit (směje se)…
Narazili jste už na nějaké špatné recenze od amerických médií?
Naučili jsme se, že ne všichni jsou do Tokio Hotel, ale tak je to lepší. A potom, kritiky jsou někdy užitečné kvůli postupu. Některá americká média se smáli naší hudbě, ale ostatní jí velmi chválili. Jeden novinář dokonce srovnal Billa k Davidu Bowie. No není to překrásný kompliment?
Dotkla se vás už někdy kritika?
Nejdůležitější pro mě a ostatní členy kapely je to, že to fanoušci ocení na našich koncertech. Děláme hudbu pro ně, ne pro média.
Kromě fanoušků, kteří vás od začátku podporují, jsou tu i takoví, kteří si přemýšlí nad vašim anglo-saským-vývojem…
Bill, Gustav, Georg a já jsme vyrostli na amerických rockových kapelách. Zpívání v angličtině nám nabízí možnost, hrát ve Spojených Státech, v zemi, kde rock exceluje! Kde je problém? V němčině nebo angličtině je příběh songů jeden a ten samý, stejně jako hudba. Jsem si jistý, že publikum tomu může rozumět. Na to se ptají např. fans ve Francii - budeme tam zpívat nadále německy.
Jsou nějaké obraty vaší kariéry?
Nějak před dvěma roky jsme si řekli, že je nemožné zpívat mimo Německo. Potom nám Francie otevřela své ruce. Díky Francii byla pro nás okamžitě otevřena celá Evropa. Teď je obrat v Kanadě a Spojených Státech. Je ještě brzo vědět, kde toto dobrodružství dostane… ale první příznaky jsou velmi povzbudivé. Jsou dost jasné, abych řekl, že americký sen je na dosah (směje se).
Co se ti na Americe obzvlášť líbí?
Obrovské obchody s hamburgery - to je pro mě nebe. Kromě toho miluju obchody s hip-hop oblečením, jeden magičtější než druhý. V Los Angeles a New Yorku je na každém rohu nějaký. Samozřejmě dostanu šanci na novou kolekci džínů a triček.
A na druhou stranu, co nemáš na Americe rád?
Kontroly jsou nekonečné a ochranka je příliš přísná, speciálně na ty jako jsem já s dredy a mým vzhledem rapera. Opravdu jsem měl dojem, že si mě pletou s nebezpečným kriminálníkem! Je to stále to samé: Kde vždycky přijedeme, bývám desetkrát víc kontrolován, než všichni ostatní.
Myslel jsi na stěhování do USA?
Když si to okolnosti vyžádají, není to vyloučeno, že tam bude na pár týdnů nebo dokonce měsíců. Zkušenost může být výhodná, i když by se mi stýskalo po domově. Miluju cestování a poznávání nových míst, ale stále vždycky budu postrádat Německo.
Nekonečný svůdce
Aby byl loajální ke svému spojení svůdníka, tak když byli Tokio Hotel ve Spojených Státech, Tom řekl novinářům, že chce americkou přítelkyni. Tenhle kousek se rozšířil do každého tisku. Ale jako důvod řekl, že by to byl nejlepší způsob, jak si zdokonalit svou angličtinu…

Bravo - Tetování Gustava!

30. dubna 2008 v 6:54 | Evule |  Articles
Už delší hádání fanoušků Tokio Hotel: nechal se bubeník Gustav tetovat - nebo ne? Teď je to venku! A dokonce dvakrát! Exkluzivně v Bravu ukazuje Gustav své obrovské tetování na zádech a menší motiv na ruce. Podívejme se? Proč právě Gustav, ten který v rozhovorech vždycky zdůrazňoval, že nechce žádné tetování?! "Potají jsem o tom velmi často přemýšlel", přiznává. "Ale čekal jsem na perfektní motiv. Na začátku jsem chtěl dva ptáky na ramenech, jeden vavřínový věnec a mečem, který by držel v zobáku. Ale potom přišla záchrana: Poznal jsem velmi dobrého tatéra a řekl jsem mu o mém problému. Potom mi to naskicoval." 19tiletému se to zalíbilo, že ještě během zkoušek na 1000 Hotels European Tour se v únoru řítil do tetovacího studia a nechal si to udělat! "Bylo to zcela spontánní. Doprovázeli mě dva lidi z našeho týmu. Všem ostatním jsem nic neřekl", šklebí se. Sedm hodin trvalo první tetování: čtyři hodiny linie a tři hodiny odstíny a přesto: "Ještě to není zcela hotové." To tetování hvězdy na ruce bylo rychlejší. "To trvalo jenom dvě a půl hodiny", vypráví Gustav. Bolelo to? "Oh ano, bylo to velmi bolestivé! Motiv na zádech hodně bolel", říká Gustav. "Stále jsme museli dělat přestávky. Kvůli bolesti jsem si většinu času kousal do mého trička". Ale to se vyplatilo. Protože na Gustavových zádech teď můžete vidět dva křídla, meč a věnec.
Co tím chtěl říct?
"Křídla znamená svobodu a meč všechny špatné věci, co se mi staly - nebo možná ještě stanou. A věnec je tam pro všechny dobré věci a pozitivní příhody: štěstí s kapelou a mojí rodinou, například", vypráví Gustav. Ale právě jeho rodina si musela na jeho ozdoby těla zvyknout. "Moji rodiče byli vždycky proti tetování, proto jsem jim to také neřekl, když jsem si nechal udělat hvězdu na zápěstí. Ale teď jim to připadá dokonce docela pěkné".
A co na to říkají ostatní Tokio-Hotel-rockeři?
"Velmi se jim to líbí. Bill tu bolest sám zná. Tetování celou dobu pozoroval, jenom Tom varoval: "Kluku, víš, že to nikdy nezděláš!" To ale bubeníka nešokovalo - naopak: našel v tom zalíbení a chce ještě víc tetování. "Nechám si ještě nějaké udělat, ale co ještě neprozradím".
Momentálně se Gustav připravuje na výlet do USA. Zpěvák Bill se ze své operace hlasivek dobře zotavuje. "Při rehabilitaci hlasivek zpívá už své vlastní songy a je doprovázen Tomovou kytarou", vypráví manažer kapely David Jost. Jak to tak vypadá, bude kapela 1.května na cestě směr USA.


10 věci, které se TH naučili v USA

30. dubna 2008 v 6:23 | Evule |  Articles

1. Tomův sen: Ve státě Utah může mít jeden muž víc manželek najednou.
2. Ženy nenosí balony na hrudi - to jsou umělý prsa!
3. Číšníci, kteří chtějí "tipp" nepotřebují poradit - potřebují trinkelt.
4. "Yellow Cab" není žlutá hip-hopová čepice, ale New York-ský taxík!
5. Mnoho Američanů považuje Billa za mladšího bratra Amy Winehouse.
6. Kdo se vznáší v oblacích, rychle zase spadne.
7. Nemusí se bát, když fanoušci přinesou "gifts": Jsou to jen dárečky (DE: Gift=jed)
8. Ne každá blondína, která mluví blbosti, je Paris Hilton.
9. V každým číšníkovi v LA se možná skrývá budoucí výherce Oscara.
10. Když jim chce podat ruku nějaká vopice, je potřeba být vždy skromný : Mohl by to být Americký prezident!

(c) tokio-hotel-de.blog.cz
by Petush (panik-musik.blog.cz)


Weg zu Liebe - 6.díl

30. dubna 2008 v 6:21 | Evule |  FF - Weg zu Liebe
Jessica


"Tys ho odrovnala!" první čumí na Josta Carol, ale pak se začne neuvěřitelně smát. "Asi to na něj bylo moc rychlý!"
"Nesměj se, ono to moc vtipný není! Co s ním teď uděláme? Normálně půjdeme za obsluhou a řekneme jí "No, víte, tamten pán omdlel u záchodů, když sem mu sdělila, že je to můj otec?" Nebo jak si to představuješ?" ptám se jí ironicky.
"Budeme ho muset nejspíš vzkřísit. Podám vodu od stolu" zvedne se a já tam na chvíli zůstanu s Davidem sama. Nějak mi z toho není dobře. Neměly jsme ho sledovat, byl to blbý nápad. A navíc mu pak ještě říct "tati"! Takhle ho vyděsit!
To už se ale David probudí. Nejspíš první neví, která bije, ale jakmile mě uvidí (a vsadila bych se, že první, co ho napadne, je, že vidí svou hodně podařilou kopii v ženském vydání), vytřeští oči.
"Nazdar" nevím, co mám říct. Je to tak strašně trapné! Proč já dala na Carinu radu a šla ho sem sledovat!
"Nezdálo se mi to náhodou? Kdo jsi? Znáš Helenu?" hned se mě začne ptát. Takže on si na mámu pamatuje! Dokonce ví i její jméno. Docela pokrok na někoho, kdo měl tolik úletů, teda podle toho, co jsem slyšela.
"Helena je moje máma" řeknu popravdě.
"To snad není možný! Panebože!" křičí David, ale já se na něj podívám stylem, ať radši mlčí. Do toho se přiřítí Carol, která má pořád potřebu někoho křísit (dokonce si ani nevšimne, že Jost už ani křísit nepotřebuje), takže na něj vylije plnou sklenici.
"Říkala si, že podáš vodu, ne že na něj vyliješ Sprite!" vřeštím na ni, ale ona se ze mě nepochopitelného důvodu směje. Na Davida je toho nejspíš moc, takže jen kouká střídavě na mě, pak na Carol a v neposlední řadě na svý tričko politý Spritem.
A já taky nějak nevím, co dělat. Tohle je nemožná situace. V životě bych neřekla, že pokud někdy potkám svýho tátu (když nepočítám, že sem si do dneška myslela, že můj pravý táta se mnou žije), tak to bude takovým způsobem. A na něm jde vidět, že přemýšlí podobně.
"Takže… ty si vážně moje dcera?" ptá se a já se musím smát.
"Ne, jen sem byla splozena přesně v tu dobu, co si spal s mou mámou. A ta podobnost s tebou je čistě náhodná" ušklíbnu se. Oba nevíme, kam se dívat, jak se chovat, co říct, nic.
"Dave! Proč tady sedíš na zemi a si tu s těma holkama?" uslyším vystrašený hlas ženy, co tu byla celou dobu s Davidem. Nejspíš už měla strach, proč tak dlouho nejde ze záchodů. A nedivím se, že ji pohled na nás dva, jak tu sedíme na zemi a nad náma stojí Carol, poněkud šokuje.
"Asi tě to bude překvapovat, zlato, ale tahle slečna je moje dcera. Nejspíš" vykoktá ze sebe Dave a já se mám potřebu opět smát.
"Jak asi? Cože? Dítě? Děláš si srandu?" valí oči jeho přítelkyně.
"Ne nejspíš. Určitě. Na maturiťáku sem spal s její mámou a vlastně tak vznikla" vysvětluje jí to jakoby jí třeba popisoval, jak se dostat na určitý místo. Jakoby vůbec o nic nešlo. Jeho přítelkyni to doslova složí, takže ji musíme odvést domů. David nás pozve dál a já neodmítám. Potřebuju se toho dozvědět co nejvíc. Mám na jazyku tolik otázek.
Za půl hodiny sedíme v obýváku a já už vím snad všechno. To, jak po Davidovi šílely všechny holky ve škole, ale jemu se líbila jen máma (nevyvrací to, že se mu líbila taky proto, že ona sama o něj nestála).
"A co táta? Jak to vzal?" vyptává se právě Dave.
"Teprve dnes se to dozvěděl. Což vlastně i já" zakroutim hlavou. Sem už unavená a nejradši bych šla. Lituju toho, že sem se do toho nechala díky Carol zaplést. Vždyť mi jde jen o to, aby se naši dali dohromady, a místo toho tady sedím s chlapem, kterého ani neznám, ale jen tak čistě náhodou je to můj otec.
Někdo zazvoní a Davidova přítelkyně, která už se mezitím vzpamatovala, jde otevřít. Za chvíli je tu zpátky i s tím nově příchozím.
"Čau Dave, já.." řekne, ale pak se najednou zarazí. Kouká na mě a Car jako na zjevení. To, že se tak na něj díváme i my, to se dá celkem pochopit, vždyť je to vlastně kluk, jehož hudbu posloucháme, ale nějak nevidím důvod, proč se na mě Bill sakra tak čumí?


Terushka


Leute heute 29.04.2008

29. dubna 2008 v 20:29 | Evule |  Videos

Celé tetování Gustava na zádech!

29. dubna 2008 v 17:52 | Evule |  Gustav Schäfer - photos
Perfekt <3 :D stokrát hezčí, než ta kometa :D

Weg zu Liebe - 5.díl

29. dubna 2008 v 17:48 | Evule |  FF - Weg zu Liebe
David


Bill nakonec z neznámých důvodů nemůže (nepostřehnu, že jeho hlas zní v telefonu nějak divně - něco se stalo?). Pár hodin po tom, co přijedu, se přítelkyně konečně vrátí z práce a děcka ze školky. Mám strašnou radost, že je znovu vidím. Nic z těch všech vášnivých úletů se nevyrovná lásce, kterou k těmhle čtyřem cítím.
"Tatínek se vlátil s tulné!" šišle na mě moje nejmladší dcerka a já ji okamžitě obejmu. Takhle na mě naskákají i další dvě děti. Nakonec se políbím s mou milovanou, která mi do ucha zašeptá, že o děti se dnes večer postará chůva, takže ho máme jen pro sebe Usměju se na ni. Najednou si připadám strašně provinile, což se k mojí povaze moc nehodí. Mám vůbec ty jednodenní "lásky" (ani se to tak nedá nazvat) zapotřebí, když mám doma něco takovýho?
"Divím se, že jsi doma. Znám ty vaše rozlučky s turné, většinou se vrátíš až druhý den" říká mi moje láska.
"Naopak, dnes sem tu čekal několik hodin. Kluci chtěli být už brzo doma, takže jsme museli hýbnout" usměju se na ni.
Během celého odpoledne, co strávíme s dětma, se cítím totálně šťastný. Večer přijde chůva a my s přítelkyní konečně zůstanem sami. Mám chuť se na ni hned vrhnout, ale ona mě zastaví.
"Ale no tak, chvilku to snad vydržíš, ne? Objednala jsem nám ten stůl, včera jsme se přece po telefonu domlouvali" šeptá mi do ucha. Nějak si nevzpomínám, ale to bude tím, že ze včerejšího večera si nějak moc nevzpomínám na nic. Ale dopadl sem lépe než Georg, který se jedné dámě kolem padesátky pozvracel do výstřihu. Musím se začít smát a ona na mě nechápavě kouká - vždyť nic vtipného neřekla. Jen zakroutim hlavou a jdu se připravit na tu večeři.
Už po cestě mám divný pocit. Jakoby mě někdo sledoval. Mám tendenci se pořád otáčet a co chvilku vidím dvě holky kolem osmnácti. Oni nás snad pronásledují! Jsou to snad fanynky kluků? V tom případě nechápu, proč lezou za mnou!
Každopádně těch holek se nezbavím. Nebo aspoň toho pocitu.
"Proč se pořád ohlížíš za sebe, zlatíčko?" ptá se mě má milovaná.
"Ale nic. Jen jsem hodně unavený a mám pocit.. no to je jedno" odpovím.
"Tak unavený, že hned jak přídem, půjdeš spát, aniž bys dělal něco jiného?" zazubí se. Ten její úsměv i slova mě totálně vzruší. Nejradši bych si vzal a rozdal si to s ní tady na záchodcích. Nejspíš pozná, co mě napadlo.
"Ale, no tak, Dave, to už jsme přece zkoušeli, ne? Nedopadlo to nijak zvlášť dobře" směje se a já se při té vzpomínce musí zasmát taky.
"Máš pravdu. Radši počkáme na doma" zazubím se a ona jen dodá, že jedině pokud do té doby neusnu. I když mám potřebu se uvolnit a užívat si jen to, že sem tady s ní, pořád se musím otáčet. Jaký šok, když zjistím, že ty dvě holky sedí ob jeden stůl! To, že jsou i ve stejný restauraci, rozhodně není náhoda!
"Omluv mě" řeknu přítelkyni a jdu na záchod. Potřebuju si aspoň oplácnout hlavu, abych se uklidnil. Buď mě vážně sledují nebo mám vidiny. A to není normální. Co je nejhorší - ta holka mi někoho připomíná. Připomíná mi sebe samého! Asi mi už z toho turné hrabe. Měl bych se objednat k psychologovi.
Když vyjdu ze záchodu, s někým se srazím. Ne jenom tak s někým. Právě s tou holkou! Když se na ni podívám, málem omdlím. Proč se v ní vidím? Jak mi může být podobný někdo, koho vlastně vůbec neznám?
"Promiň, nedíval sem se na cestu" omluvím se, ale ona na mě pořád zírá. To může za to, že na ni zírám i já.
"Nic se neděje… tati.." ušklíbne se. "Příště dávej pozor na cestu a taky prosím nespi se svýma spolužačkama, když mají vlastní přítele".
Jakoby mnou projel blesk. Zatočí se mi hlava a já spadnu. Poslední, co se mi vybaví před očima, je obličej Heleny na maturiťáku, té mladé mršky, po které jsem na škole vždycky toužil. Kdybych tenkrát tušil, že její sbalení bude mít takové následky!


Terushka

29.4.2008 RTL Punkt 12

29. dubna 2008 v 17:44 | Evule |  Videos


Bill po operaci děkuje fans

29. dubna 2008 v 13:42 Videa - překlad

Ahoj lidi, to jsem já Bill. Chci prostě poděkovat za obrovskou podporu v době, kdy jsem měl problém s mým hlasem. Nebylo to lehké a neuvěřitelně toho lituju. Bylo opravdu milé vidět, že jste stále při mně a že jste mi posílali tolik věcí. Byl jsem opravdu šťastný. Je dobrý pocit vědět, že lidé jsou tu pro vás. Těším se na koncerty a obzvlášť na koncert v Německu, protože budeme hrát po tom všem tady v Německu. Bylo pro mě velmi důležité, že můžeme zahrát tento koncert. Viděl jsem, že se už se nemůžete dočkat a těším se, až vás uvidím a zahrajeme koncert. Mnohokrát děkuju.