Březen 2008

Hlasování do Comet 08!

31. března 2008 v 19:54 | Evule |  News
Pro hlasování stačí označit v každé kategorii Tokio Hotel a pak jenom zvolit "LOS"
Odkazy na hlasování jsem přidlala i do "zajímavých odkazů"

Super Pop #328

31. března 2008 v 19:45 | Evule |  Others - scans 2008

Vzkaz od Alči

31. března 2008 v 19:29 | Evule |  News
Prodám lístek na Bravo Supershow 2008
Datum: 3.5.08 od 18:00
Místo: Nurnberg
místo na stání
cena - 950 Kč

Mám sice jen jeden lístek, ale jestli tam nechcete jet sami, tak jsem tam původně měla jet s Hakky, Itchy, Ivet a Adél. Tak jestli je znáte, tak ony tam jedou.
Kdyžtak dejte vědět na: a.pospik@seznam.cz

Co když se to nevyléčí? - 2.díl

31. března 2008 v 19:25 | Evule |  FF - Co když se to nevyléčí ?
autor : M.A.R.T.I.N_C.H.A.S.T.E.R - scene-boy.blog.cz
Za pár desítek minut přijelo na místo černé auto..."Hej,Sarah nastup si!!"..vylezl Tom a zakřičel na mě.."Jo už jdu"...nasedla jsem do auta."Tome,fakt moc děkuju za to že můžu bydlet pár dní u tebe.".."Ále...To nestojí za řeč"...Tom byl docela dobrej kamarád...jenže byl až moc namachrovanej..S Billem se nebaví..páč se mu vysmívá...Bill má sotva na nákup a Tom si užívá za prachy kde to jen jde...Jenže já jsem neměla kde zůstat a venku to fakt nešlo!..Poté co mě vodvezl k sobě do bytu jsem si šla hned lehnout..Ráno jsem se probudila a Tom mi donesl snídani do postele..."Všechno v pohodě ?!? Za co to mám ?"...zeptala jsem se dost zaraženě.."Tohle ?..si host ne ? " .. Měla jsem velkej hlad a všechno jsem během 5 minut snědla.."Hele,já si skočim něco koupit a tak tu počkej jo ?".."Jo,já dneska nepujdu do školy...Po tom co se stalo s Billem..nemůžu"A zase se mi začaly lesknout oči...Tom odešel a všeude neuvěřitelný ticho..Vzala jsem mobil a zavolala mámě...

"Halo...Sarah..kde si ??U mírám strachy"..."Jsem tam kde mi je líp!..." U Billa?!?!"..."Co je ti do toho..Hlavně nevolej policii..já se o sebe postarám!"....řekla jsem s raznym a tvrdym hlasem.."Holčičko moje,vrať se domů...jsi ve škole"..."Řekla jsem že jsem v pořádku a už mi nevolej.."..položila jsem telefon...

Tom se vrátil...."Co sis koupil"..."Ále nic"..nechtěl mě nakouknout do tašky a hned si to schoval k sobě do pokoje..Během těch pár dní co jsem už u Toma se nic divnýho a nenormálního nedělo...Nechodila jsem do školy...a jenom jsem se válela u televize u Toma a každou chvilku volala Billovi..Ten mi to nikdy nezvedl..Jeden den ráno jsem vztala a Tom povídá..."Sarah,dneska si uděláme pěknej večer.."..."Jak to myslíš?"..Mno uděláme si nějakou dobrou večeři..však víš...a hned odešel někamsi ven..Já jsem jen stála a nevěděla co jsem mu měla na to říct...a prostě sem nic nechápala...Chýlilo se k osmí hodině večer a Tom se konečně vrátil..s pizzou v krabici, vínem a s tou samou igelitkou jakou měl tenkrát schovanou v pokoji...Opět si ji schoval .. Poté vše připravil v obývaků a zavolal.."Sarah...Překvapení..!"...vstoupila jsem do pokoje a koukala na krásně připravený stůl...Tom načal víno..a povídá "Posaď se!"..

"Co se děje ? Je mi 17 a ještě nepiju.."....řekla jsem vážně udiveně.."Ále do školy nechodíš .. tak to neřeš!"...Sednul si vedle mě a začal se mi koukat do očí.."Víš,Jsi tu už tejden a pár dní a neříkej že se něco nezměnilo!¨".....Řekl se usměvem a koukal se mi do očí.."Co by se měl stát ?"...Tom mi sáhnul na stehnou a začal mě líbat..."Um..pfuj..co to děláš ? Co vivádíš..??..Myslim že bych už vážně měla jít pryč!"...rychle jsem čapla po tažce v pokoji a vylítla s bytu co nejrychleji to šlo...

Utíkala jsem po ulici a jelikož se chýlilo ke 22 hodině...vzala jsem ty nejteplejší oblečení co jsem měla v batohu a lehla si na lavičku..Vstala jsem ráno kolem 7 ..protože mě probudili kolemjdoucí..kteří šli do práce...bylo totiž ponděli....Byla mi hrozná zima..Zavolala jsem mámě..když to vzala : "Mami,nemám v umyslu se vrátit nic si od toho neslibuj¨,ale vracím se do školy..potřebuju napsat omluvenku.."...."Ale holčičko...jistě..tak přijď"...a položila telefon...Hned sem věděla že má něco za lubem a myslí si že tam u ní zůstanu...

Nominace na Comet 2008

31. března 2008 v 16:49 | Evule |  News
Kdo je nominovaný, kdo má dobré šance, jak velká je konkurence? Teď jsou interpreti jasní. Třikrát nominovaní a tímto nejžhavější uchazeči na Comet: Tokio Hotel!!!

VIVA přenos z Comet - 23.května od 20 hod. live!!!
Bester Liveact (nejlepší živé vystoupení)
Bushido
Die Ärzte
Die Fantastischen Vier
Panik
Tokio Hotel


Co když se to nevyléčí? - 1.díl

31. března 2008 v 15:13 | Evule |  FF - Co když se to nevyléčí ?
Autor : M.A.R.T.I.N_C.H.A.S.T.E.R - scene-boy.blog.cz
"Mami jdu za ním a nezajímají mě ty tvoje ušlechtilý rady , já tě k životu nepotřebuju" odsekla jsem mámě do očí , ačkoliv sem si poté uvědomila , že jsem to přehnala . "Tak tohle sem od tebe Sarah nečekala , zklamala si mě na plné čáře! Tak si za ním jdi , ale až ti zemře u nohou na tu proklatou rakovinu mě je to jedno !" zakřičela na mě nelítostně máma ."Mami rakovina je sice velmi težce , ale také vyléčitelná nemoc a Bill na tom neni tak špatně" řekla jsem mámě velmi přesvědčivě."Snad si nemyslíš že se ten tvuj Bill vyléčí,šance na vyléčení je jedna ku milionu.To snad musíš vědět když studuješ medicínu." ... "Mám toho dost,štveš mě a hodně,myslela jsem si že tohle neudělám,ale nemám na vybranou.Odcházím k Billovi." řekla jsem mámě a zabouchla dveře.Šla jsem ulicí a když jsem viděla asi pár metrů ode mě lavičku,tak sem se posadila.Začala jsem přemýšlet o tom všem.V tu chvíli toho na mě bylo moc - Hádky s mámou,Billova neléčitelná nemoc a ještě k tomu hodně těžký dny ve škole.Vzala jsem telefon a vyťukala číslo na Billa."Prosim" zvedl ho....chvíli jsem mlčela a takřka sem se chystala položit telefon,jenže Bill zase promluvil" Je tam někdo ?!?! " a já jsem hned odpověděla , protože mi bylo Billa líto " Ahoj Billa tady Sarah , nemáš čas ?!? Potřebovala bych si s tebou promluvit o stěhování " .... "O Čem že ?!?"...."No,pohádala jsem se s mámou která neuznává náš vztah!" promluvila jsem do mobilu velmi smutně.."Víš Sarah,mám tě moc rád .. ne..miluju tě,ale takhle to dál nejde,nemůžeme pokračovat v našem vztahu.Já jsem težce nemocnej a pokud mě miluješ tak jak já tebe tak to takhle dál nemůže pokračovat"..."No právě,pokud se tak milujem proč by nemohlo ?!?"..."Protože můj život nepotrvá dlouhou,rakovina není horečka na kterou existuje paralen" ... "Tohle neříkej , můžež se vyléčit!"..."Já se s tebou rozcházím a věř mi že tě miluju" odpověděl Bill a položil telefon.Ještě než jsem chtěla odpovědět ozvalo se "tůt,tůt,tůt...."takže jsem si uvědomila že ten mobil položil..a že je konec...

Během pěti vteřin mi ztekla slza po tváři a říkala jsem si že to není pravda,že není konec a ani jsme si nevolali....Postupně jsem si začala uvědomovat že jsem v koncích,domů nemůžu ... spíš respektive nechci,s Billem je konec a co škola .. Nemůžu dělat úkoly pod mostem .... Najednou začala hrát moje a Billova oblíbená písnička..V duši jsem si říkala kde to hraje..Cosi mě začalo šimrat na noze..Šáhla jsem si do kapsy a uvědomila jsem si že to hraje muj mobil...Koukla jsem na displej a samozřejmě mi volala máma..Vytípla jsem to a to samé jsem opakovala po dobu asi 10 minut..Poté mi přestala volat..

Najednou se začalo stmívat a já si uvědomila že tam sedím už skoro 2 hodiny...Myslela jsem pořád na Billa ..Jenomže takhle to nemohlo jít dál a tak sem si řekla že zkusím zavolat Tomovi jestli by mi neposkytnul na pár dní ubytování..V kontaktech jsem si našla Toma a začala mu volat...."Nooo,..."zvedl ho a já byla ráda že slyším hlas někoho známého.."Toma..nebudu ti to vysvětlovat do telefnou.Zkrátka jsem se pohádala s mámou..utekla jsem z domu,Bill mi dal kopačky..Nemáš doma volno..jen na pár dní..?!" ... "Cože brácha ti dal kopačky ?." Řekl zaraženě Tom.."JO..Tak máš nebo nemáš volnej pokoj ?!".."A tak na pár dní by to šlo,kde si sjedu pro tebe.." ... odpověděl..a já mu vysvětlila kde sem a ještě mu řekla aby nic neříkal Billovi...


Dneska má Georg 21!

31. března 2008 v 14:51 | Evule |  News
Dneska je velký den Georga - právě totiž slaví své 21.narozeniny! :D
Takže jako tradičně mu přeju všechno neeej, hodně zdraví, štěstí, lásku, úspěchy s kapelou i v soukromém životě a také věrné fanoušky.
ALLES GUTE ZUM GEBURTSTAG <3

Kaulitzova operace proběhla podle plánu

31. března 2008 v 6:52 | Evule |  Articles
Fanoušci Teenie-skupiny Tokio Hotel si můžou oddychnout: Operace hlasivek zpěváka proběhla podle oznámení jejich managera dobře.
" Při operaci proběhlo všechno podle plánu a lékař je velmi optimistický", řekl producent a manager David Jost večer v neděli. " Billův ošetřující lékař je jedním z nejlepších lékařů, kteří v jeho oboru existují". "Ostatně, jestli se operace opravdu tak dobře podařila, že Billův hlas bude znít tak, jako předtím", se prý ještě nemůže bohužel říct.
Kvůli onemocnění hlasivek 18-ti letého Billa Kaulitze, musela populární kapela zrušit naplánovaná vystoupené v Evropě a Sev. Americe. "Kvůli dodržení klidové fáze a rehabilitaci hlasivek, které se musí Bill po operaci podrobit, jsme zrušili koncerty v USA a Kanadě (Detroit, Chicago, Cleveland, Toronto, Montreal a Boston)", řekl Jost a potvrdil tím novinám "Bild" zprávu ze soboty. Pravděpodobně se bude první koncert v USA konat na 1.máje ve Washingtonu.

Komunikace s křídovou tabulí

Jost dodává, že prý dvojče Tom doprovázel Billa do nemocnice. Prý "mu dal ke komunikaci pro příštích deset dní, malou křídovou školní tabuli". V E-Mail- Interview s "Bild am Sonntag" (BamS) řekl kytarista Tom Kaulitz: "Bill by chtěl zůstat v nemocnici tak krátce, jak jen to je možné. Pravděpodobně to tam vydrží asi jen dva dny".
Jeho bratrovi prý chybí zpívání. Na otázku, jestli má prý strach, že Tokio Hotel už nebudou znět tak, jako dříve, odpověděl Tom: "popravdě řečeno, máme z toho vítr a to sice oba dva. (…) Bill mi už znakovou řečí vysvětlil, že halt po operaci budu muset já bejt u mikrofonu."
V únoru na malé návštěvě v Sev. Americe byla skupina potěšena. Koncerty ve středně velkých halách v Los Angeles, New Yorku a Kanadě byly ihned vyprodány. Hodně amerických fanoušků mohli hity jako "Monsoon" (DDM) zpívat zpaměti. Pravděpodobně ve druhém týdnu května by mělo vyjít v USA skupiny první anglicky zpívané album "Scream".
Přeložila: Annette Kaulitz
Zdroj: http://www.focus.de

Billova operace proběhla dobře

31. března 2008 v 6:32 | Evule |  Articles
Operace hlasivek zpěváka Tokio Hotel - Billa Kaulitze (18) proběhla podle údajů jejich manžera dobře. "Při operace běželo všechno podle plánu a lékař je optimistický", řelk producent David Jost. "Ošetřující lékař Billa je jeden z nejlepších lékařů, kteří ve svém oboru existují. Zda se operace opravdu podařila, že Billův hlas bude znít stejně jako předtím", se nemůže bohužel ještě říct.
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/

Druhá šance se závazky - 14.díl

31. března 2008 v 6:23 | Evule |  FF - Druhá šance se závazky
Amanda
Přijedu spokojeně domů.Ano domov je tento dům, ikdyž jsou v něm špatné vzpomínky.Lili pošlu dovnitř a já vyberu ze schránky poštu.Jen tak je prolistuju a všimnu si dopisu od policie.No jasně Martin.Vezmu poslední věci z auta a jdu dovnitř.Pořád my brouzdá v hlavě myšlenka,proč mi poslali dopis od Policie.Jako je jasný,že ohledně Martina,ale proč?věci odložím do předsíně a jdu do kuchyně.Rozřežu vrch obálky a vyndám dopis ve kterém stojí:
,,Jsme povinni vás varovat za vniklé už předešlé problémy panem Martinem Schulzem.Dne 4.5. utekl z věznice.Taky upozorňujeme na jeho psychické problémy.Dále jsme povinni vám oznámit,že pan Martin Schulz je dvakrát ženatý a zatím jedinkrát zasnouben.Je trestně stíhán za tyto podvody.V případě blízkosti Martina Schulze informujte.Případné dotazy a informace se dozvíte na tel. Čísle …………. Dávejte na sebe velký pozor.
Nashledanou Policie Německé spolkové republiky."
Čučím na to jak puk a ani nedýchám.Vůbec se mi tomu nechce věřit.To je takový hulvát.Musíme se ihned odstěhovat abych neohrozila jak Lilinino zdravý,tak ani moje.Nechám věci tak jak jsou a jdu na internet.Začnu hnedka hledat přes realitní kanceláře byty na prodej.Pár nabídek jsem si vytiskla a pak se dala na vybalování věcí.Z ložnice slyším jak si zase Lili zpívá Spring nicht.Donutí mě to úsměvu i když mi po tom dopise je tak strašně špatně.Po vybalení si lehnu a přemýšlím.
O sedm měsíců později (prosinec)
Amanda
Martin se zatím na "milou návštěvu" nestavil.Můžu jen poklepat,protože v tom novým bytě je úžasně a nemůže nás najít.Zato mám strach o Lili.Pořád ji bolí hlava.Mám pocit,že to je od páteře,že potřebuje masáže.Byli jsme na masážích,ale nepomohlo to.Mám o ni velkým strach.K tomu se jí někdy hodně motá hlava.Ani ji nevystavují ničemu namáhavému.Tělocvik jsme taky omezili ve škole.S Billem udržujeme normální kontakt i když už vím co k němu cítím a když vím,co cítí on ke mně.I přesto se oba sem tam neudržíme a začneme se líbat.jeho rty jsou prostě neodolatelné.Bill si taky začíná dělat starost o Lili.Chová se k ní tak hezky,jako by to byla jeho dcera.A to mě i přes to všechno těší,že s ní udržuje hezký vztah.Juliet co vím,tak nic zatím o nás neví a Bill se stal slavným producentem a textařem.vrátil se do své branže i bez kapely.Je to trošku těžší,když přijede na návštěvu,ale zvládáme to každý.Jinak sem tam zamnou dokonce přijede Tom se zabavit,protože je momentálně bez přítelkyně už měsíc.
,,Lili,už jsi vše přichystala na stůl?"zeptám se když nakládám do talířů polévku. ,,jo mami"odpoví mi a já donesu polívku.Je štědrý den a poprvé za dva roky slavíme sami.Dám talíře s polívky na stůl a než se do toho pustíme,uděláme pár zvyku.Například oplatky s medem, rozkrájíme jablíčko,abychom byli zdravé tak chleba s česnekem atd.Potom se pustíme do polívky a dále pokračuje kapr a bramborový salát.Dojíme a koukneme na sebe. ,,Tak co těšíš se na ježíška?"zeptám se jí nenápadně. ,,jo"řekne s nadšením. ,,Počkej,půjdu se podívat"řeknu s úsměvem a odejdu do obýváku.Zazvoním zvonečkem a Lili přiběhne. ,,Jéééé"spráskne rukama a hnedka se pustí do rozbalování.Jen se usmívám a koukám na ní jak se její čokoládově oči rozzářili.Připoměla mi Vánoce strávené s rodinou Kaulitzových,jak se rozzářili prozměnu Billovi oči,když mě uviděl ve dveřích stát.Políbil mě a pozval dál.Seznámil mě s jejich mamkou a nevlastním otcem.Prožili jsme ten večer strašně hezké chvilky.Bylo to totiž krátce po smrti mých rodičů.Havarovali,když táta s mámou jeli na nákup dárků.Byli to zároveň nejhorší a nejlepší Vánoce.Naštěstí máme "náhradní" babičku.Je to velice milá paní,která mi velmi moc pomohla,když sem někam potřebovala jet a Lili jsme nemohla vzít sebou. Pokládá mě jako za svou dceru,protože jedna z jejích dcer odjela do Ameriky a druhá do Austrálie za prací.Ona sama nemá moc na to aby jela za nimi a tak se vidí jen jednou do roka a to právě na Štědrý den.
Bill
Tyto Vánoce jsou velmi zvláštní.Ani ne tím,že je slaví s námi mamka,nevlastní táta a Tom,ale zvláštní jsou tím,že je trávím v podstatě s jinou ženou,než bych měl.Celou tu dobu co jíme a pak rozdáváme dárky jsem nemyslel na nikoho jiného než na Amandu.S ní bych měl trávit tento večer, s ní a Lili.K Juliet už nic necítím.To poznala.Je taky chladná k našemu vztahu.Kluci naštěstí nic nepoznali,ale Tom,mamka a táta ano.Sedím na sedačce a koukám jak kluci rozbalují dárky a těší se z každé blbosti,kterou si přáli.Bolí mě to u srdce,že jsou šťastní ze všeho,ale já s Juliet ne.Trápí mě to všechno.Když si rozbalím svoje dárky,odejdu s nimi do ložnice a položím je na postel.Máme s Juliet už zvlášť postele.Po jedné hadce,prostě všechno to skončilo.Ale stále neví,že miluji jinou dívku,spíše paní nebo dámu?To už je jedno.Vím jediné,miluju ji už celých osm let,od prvních okamžiků,když jsem ji viděl.A to počítám i ty dva krásný roky spolu.Sednu si na postel a opřu se o zeď.
,,Bille?"ozve se mamčin hlas.Vzhlédnu k ní. ,,Ano,mami?"pokusím se o úsměv.Ona s Tome ví,jak to semnou je.Táta jen ví,že mám nespokojené manželství. ,,je to mezi tebou a Juliet tak špatné?"zeptá se,odhrne pár věci o kousek dál a sedne si tak jak já. ,,Mami.."vzdechnu. ,,…jo.Já Amandu miluji z celého srdce.Prostě tohle je pro mě utrpení,ale nechci kluky zklamat.Kdybych měl volnost ihned běžím za Amandou a jsem s ní.Ale já mám dvy syny a musím na ně myslet.Nevím jak dál."řeknu zoufale s uslzenýma očima se na ni podívám.utře mi je a vzdychne si. ,,Bille,měl bys vědět,že tvoje nespokojenost v tom vztahu co momentálně vedeš s Juliet není jenom z tvé strany,ale i s její.Když jsme naposled spolu mluvili,říkala mi že tě strašně miluje a i když to mezi vámi skřípe tak by dala za to všechno,jen abys ty byl šťastný a to s ní.Já se ti do vzatu nebudu montovat,ale měl by jsi to všechno zvážit."řekne lítostivě. ,,Mami,ale já k ní nic už necítím.Miluju jí, Amandu.Jak to mám říct jinak?Já vím,jak moc mě Juliet miluje…."nedořeknu to,protože mi zazvoní mobil.Kouknu se a na displeji září Mandino číslo.Rychle to vezmu.
,,Cože?"ihned jedu za tebou.Kde jste?Dobře jedu tam.Pa a neboj bude to v pořádku."domluvím,rychle se oblíknu. ,,kam jdeš?"zastaví mě mamka. ,,Do nemocnice!"
Pokračování příště by .B.A.
[http://tokiohotel30.blog.cz]

Reden - 7.díl

31. března 2008 v 6:22 | Evule |  FF - Reden
Autor: Noemka
...
Kika
,,co?!"
,,no, ptám se, jestli už jsi s ním spala..."
,,jako... jako s Tomem...?"
,,no, ještě aby s Billem... Nebo s ním už taky...?"
,,ty jsi kráva Noemi, nespala jsem ještě ani s jedním..."
,,jo tak ještě, jo... Tak to se mám na co těšit..."
,,hele, uklidni se, jo...?! Jooo... málem bych zapomněla, zítra k nim máme přijít..."
,,já nikam nejdu..."
,,jak nikam nejdeš, jdeš tam, i kdybych tě tam měla nahou dotáhnout..."
,,nech toho Kiki... Já tam prostě nepůjdu..."
,,Nomi, tak ježiš, myslíš, že Billa bude mrzet, že tě tam nebude mít...? Víc ho nasere, když tam přijdeš a budeš se bavit se všema, kromě s ním..."
,,to je fakt..." pokývala uznale hlavou... ,,ještě o tom popřemýšlím..."
,,Noemi, nech toho.. Stejně vím, že tam půjdeš..." drbla mi jsem jí do ramena a odešla z pokoje...
SMS1: AHOJKY, TAK CO, DOJDETE ZITRA??
SMS2: JA NA 100/, NEWIM, JAK NOEMI...
SMS1: JAK TO MYSLIS, NEVIM? JE TO PRECE TVOJE SETRA, NE??
SMS2: JO, TO JE, ALE ONA MI REKLA, ZE TAM NEPUJDE...
SMS1: PROC?
SMS2: JE NASRANA NA BILLA *TIRED*
SMS1: AHA... PROTO JE TAKY DIVNY DNESKA, NECHTEL MI NIC MOC RICT...
SMS2: AHA... NO, ONA ZAS RIKA, ZE JI TO NESERE A TAK... OMG... MYSLI SI, ZE PO ME BILL JEDE... SPATNY VTIP, CO...? xD
SMS1: HEY, JAKO SRY, ALE U BILLA JE VSECKO MOZNE...
SMS2: A NEMLUVIS NAHODOU O SOBE...?
SMS1: NO DOVOL? U ME NENÍ MOZNE VSECKO!
SMS2: NEEE... VUBECC... :-P
SMS1: HELE, JA MUSIM JIT DO STUDIA, TAG SE MEJ HEZKY, PAK SE TI JEŠTĚ OZVU, PA PA... :-* PUSINU
SMS2: JO, JO, PLO TEBE TAKY... PA :-* :-*
,,Kikiiiiiiiii!!! Večeřeeeeee!!!!" křičela na celý dům mamka...
,,jooooo!!! Už jduuuu!" zakřičela jsem nazpět a vydala se do jídelny...
,,kde je ségra?"
,,nevím, někam odešla..."
,,ona nikam přece nechodí beze mě..."
,,tak dneska se to změnilo..."
,,ale jak to...?" koukla jsem na mamku podezřívavě...
,,někdo tu přišel a pak společně s ním odešla..."
,,počkej... řekla jsi ... s NÍM?"
,,jo, nějaký kluk... blonďák, myslím..."
,,ty vole, to je kráva ta Noemi..."
,,zvoní ti mobil..."
,,co? Jo...?" koukla jsem na mamku překvapeně a zaposlouchala se do ticha... Pak jsem slyšela vyzvánění...
,,jdu si pro to..."
Já: příjem...
Tom: hele, zlato, dneska večer máme volno, šly byste někam na kalbu?
Já: no, já bych šla, ale ségra není doma, tak nevím...
Tom: ježiš, kam zas šla? Já myslel, že bude teď chodit jenom za náma... xD
Já: no, tak to ona ne-e... Když ji Bill naštval, tak se budou zase dlouho usmiřovat... Furt to samý dokola... Takže v kolik a kde?
Tom: no, jdeme asi do havany, je to spíš pro lidi..., chápeš, ne?
Já: jasně, nebudou tam fanynky a spol...
Tom: přesně... Jinak bychom to asi nedali... xD
Já: jo, no... takže... V kolik?
Tom: v... Kolem jedenáctý, stihneš se nachystat?
Já: snad jo... Za těch pár hodin bych to měla stihnout... xD Tak pa, budu si muset pohnout... xD Budu čekat před vchodem, bo mě tam jenom tak nepustí, ne?
Tom: vyzvedneme tě...
Já: ok, víš kde bydlíme?
Tom: jo, vím... Noemi mi to dneska dopoledne říkala...
Já: ok, tak pa... :-*
---
Jakmile jsem položila telefon, zašla jsem ještě do Donesdoru, abych jsem si koupila nějaký nový oblečení. Koupila jsem si černou minisukni, boty na podpatky, červenou mikinu s lebkami a k tomu černé tričko na ramínka...
,,ještě nějaké nové spodní prádlo..." zašla jsem do oddílu na spodní prádlo a vybrala si krajkové tanga a podprsenku... Obojí červené...
,,z toho se Tom zblázní..." řekla jsem nadšeně a šla si ještě koupit náramky.
Bylo jich asi šedesát a byly postříbřené a černé... takové ty tenké... Jak je dáte na jednu ruku a upe to štěrká, znáte, ne? xD No, pak jsem si koupila ještě Veet..a další takový ty kravinky... xD ...
Hned, jak jsem dorazila domů, šla Jsem se osprchovat a umýt si vlasy. Oholila jsem se a namazala krémem. Někdo přišel, buď taťka, nebo ségra?, nevím, nemám čas... Dala jsem si vlasy do turbanu a oblékla se do kompletně nového oblečení. Potom jsem si vyčistila zuby, vyčistila pleť a nějak sčesala vlasy... Stihla jsem to tak akorát, ještě si zajdu pro nějaké sponečky a tak...
Hned, co jsem vyšla z koupelny jsem se cítila skvěle. Ještě k tomu, když jsem viděla ty černý jehlový kozačky... *IN LOVE*
,,ty už jsi doma?" řekla jsem překvapeně, když jsem spatřila taťku s mamkou v obýváku..
,,jo, jo... Dneska to bylo v práci lepší,..." usmál se taťka.. ,,jdeme dneska do h ... pryč"
,,já jdu taky dneska pryč, takže..."
CRR CRR
,,to je pro mě..." řekla jsem nadšeně, když jsem viděla černé auto před domem...
,,kam jedeš?"
,,na diskotéku... já musím, pa..." řekla jsem a rychle zavřela dveře, aby nemohli nic nemítat...
...
Ahoj holky, tak jde tu další díl, doufám, že se Vám FF líbí. :) Jsem ráda, že ji alespoň někdo čte! :-*
Vaše NoemkaNehraj si na to, co nejsi! - 4.díl

30. března 2008 v 16:28 | Evule |  FF - Nehraj si na to, co nejsi!
Autorka: Lucík
Ráno mě pobudil příšerný řev. Autobus stál. Večer sem usnula u Gustava - lépe řečeno na Gustavovi. Měla sem hlavu na jeho rameni a on svou na mé hlavě. No a do autobusu zrovna vlezl táta.
,,Gustave!!Sofie!! …… to snad nemyslíte vážně. Právě tobě sem věřil!,, ,,Můžu se zeptat, proč tu děláš takovou scénu?,, vážně ho nechápu. ,, Takhle se mnou nemluv mladá dámo,, ,,A jak s tebou mám mluvit? Snad ode mě nečekáš respekt?,, ,,Taky od tebe nečekám, že se tu budeš válet s klukem.,, ,,Saki klid jen tu usnula, koukali sme na film a ona tu usnula a já pak taky.,, ,,Gustav má pravdu, nechápu proč tak šílíš, když se nic nestalo. Co si čekal, že sem se tu s ním na gauči vyspala nebo co? Co si o mě vůbec myslíš - táto,, ,, Nevím, co si mám myslet,, ,,Asi bysme si měli něco ujasnit. Já žiju svůj vlastní život, je jen moje věc, co, kde a s kým dělám. Tobě do toho nic není. Nestála sem o to, abych tu s tebou byla, stejně tak jako ty si nestál o mě. Takže když dovolíš, budu se chovat slušně, ale budu si dělat, co chci. Nechci ti dělat problémy. Ale taky nechci být odstrčená v koutku a celý dva měsíce se bavit jen se svým stínem. Kluci sou fajn a nechápu, proč bych s nima nemohla trávit volnej čas, když o to budou stát. Tak buď tak laskav a nepleť se mi do života. Nepleť se do toho, co dělám a věř mi. Sem tvoje dcera jen den, tak si myslím, že nemáš právo mě soudit. Doufám, že sem na nic nezapomněla. Když tak se připomenu, to se neboj. A teď mě omluvte pánové, jdu se převlíknout. Jo a Gustave tobě se za - Sakiho moc omlouvám.,, Odešla sem do patra a flákla sebou na Georgovu postel. Ten hluk byl tak hroznej, že ho vytáhnul z postele a šel se podívat, co se to tam dole děje. Bože sem zoufalá vážně. Co si myslí, že mě teď bude vychovávat. A proč mě musí u toho tak ztrapňovat. Chudák Gustav a chudák já, vždyť teď se mě budou všichni kluci stranit. On tu scénu totiž viděl i Bill s Tomem, který vlezli z tátou do autobusu. Asi potřebujou něco domluvit. Teprve teď sem si všimla, že stojíme u velkého hotelu. Asi sme tady. Hodila sem na sebe čisté oblečení a za chvíli se ozvaly kroky na schodech.
,,Sofie kluci už sou v hotelu. Pojď musím se k ním vrátit ale nejdřív ti ukážu tvůj pokoj. Věci tu nech, pak ti je donesu.,, Beze slova sem vstala a s tátovou pomocí se prodrala davem fanynek, žadonících o podpis. Ne můj samozřejmě. Vzal mě do výtahu a vyjeli sme do 3. patra. Na chodbě tam byl hrozný ryk. Bill s Tomem pobíhali sem a tam a ostatní bodyguardi roznášeli kufry do pokojů. Byl to krásnej hotel a sem si jistá, že i když sme nedřeli bídu, sama bych sem se rozhodně nepodívala. Přeskákala sem pár kufrů a konečně dorazila až k pokoji s magickým číslem 88. Když táta mou kartou odemkl dveře málem sem omdlela. Ten luxus vevnitř byl neuvěřitelnej. Fakt úžasný. Kdyby tak tohle viděla máma.
,,Takže tady budeš spát ty. Budeme tu dva dny. Kluci za chvíli jedou na zvukovku. Buď můžeš jet s náma nebo tady zůstat a toulat se po městě. Každopádně tak či onak v jedenáct budeš zpátky. Teď si vybal objednej si něco k jídlu, cokoliv budeš chtít, neboj ty nic platit nebudeš. Odpočiň si a já nebo někdo pro tebe přijdem až bude čas jet.,, Odešel a já zůstala s tím luxusem sama. Přišla sem si jak pretty woman. Okamžitě sem musela vyzkoušet tu obří vanu a obědnat si něco dobrýho z jídeního lístku. Měla sem tam i malou terasu, takže sem se s jídlem usadila na ni a vychutnávala si výhled. ,,Sofii si tu,, ,, Jo jasně sem na terase,, ,,Byl sem požádán, abych tě upozornil, že za hodinu odjíždíme na zvukovku. Já sem asi neměl co dělat, takže sem ten koho vybrali, aby sem zaskočil a informoval tě. Protože já sem prostě jen poskok. Řeknou mi běž, tak běžím. Řeknou mi, lež, tak ležím. To je spravedlnost na tom světě, přitom já taková hvězda, no chápeš to.,, ,, Panebože Tome brzdi.,, Musela sem se začít smát, když sem viděla Toma jak lamentuje, jen protože ho někdo požádal, aby za mnou zašel. ,,Neboj už sem vyčerpal svůj repertoár. Co to máš dobrýho? Ukaž.,, To snad není možný on mi sežral jídlo a já měla takovej hlad. ,,Ježiš to sem se ale nacpal. Dík vím, že už si nemohla. Tak já zas jdu. Jdu něco dělat nebo budu zase zneužit.,, nebyla sem schopná slova, jen sem ho pozorovala, jak se zvednul a odešel z mého pokoje s mým jídlem v břiše! Kam sem se to dostala, to je cirkus.
O hodinu později sem společně s klukama opustila hotel a jela do místní haly na zvukouvou zkoušku. Ne že by mě nebavilo pět hodin v kuse sledovat, jak Tom brnká na kytaru a jak Bill kráká do mikrofonu a svoji falšenost svádí na špatné ozvučení, ale co sem mohla dělat. Nakonec sem si od kluků pučila koloběžku a jezdila sem dokola po hale se sluchátkama na uších, aby moje uši slyšeli, taky to čemu se opravdu říká hudba. Pak sme dvě hodiny čekali než se naplní hala. Tak strašně sem se nudila, že sem nakonec usnula v křesle u kluků v šatně a vůbec mi nevadilo, že tam Tom, Bill a Georg zkouší. Stačil mi jeden den strávený s nimi a už sem začala jeji hudbu naprosto ignorovat, prostě dělám, že to neslyším.
Myslela sem, že se prospím, než skončí celé vystoupení ale to ne. Těsně před ním mě táta vzbudil a donutil mě oblíct si oblečení s nápisem Security Hamburg , prej se mám tvářit, jako nový člen ochranky. Jistě já a ochranka do mě někdo šťouchne a já proletím výkladní skříní ale mám na to chránit bandu pubertálních hvězd před bandu jejich ještě pubertálnějších fanynek. Táta mě ale nechtěl poslouchat, dokonce mi i do ucha narval sluchátko, abych slyšela všechno, na čem se ochranka domlouvá a dostala sem vysílačku, kdybych měla problémy, abych se ozvala. Takže teď stojím u podia a házím tvrdé namachrované výrazy na brečící fanynky vepředu. ,,Nedala si říct, už vážně nevím, co mám dělat,, ,,A dal si jí ty kytky, jak sem ti radil,, ,,Jo kytky, bonboniéru i že je kočka, jak radil Tom, sem jí řek, ale ona nic je jak ledová královna.,, ,,To tě nenechala ani si šáhnout?,, ,,Ne vůbec ne. Prostě nic.,, Teda sem netušila na jak důležitých věcech se ochranka domlouvá. A to je jim všem aspoň čtyřicet a baví se jak 15-ti letý. Musím to taky vyzkoušet. ,,Tady orel,, nic originálnějšího mě nenapadlo. ,,Jakej orel?,, ozval se jeden hlas. ,,Kdo je orel?,, přidal se vzápětí druhý. Po nich se přidali další a všichni zkoumali, kdo je to orel a já se náramě bavila, než na to táta přišel. ,,Sofie ta vysílačka není na to, aby sis dělala z nás staříků srandu.,, ,, Promiň tati, jen zkoušim, jestli to funguje.,, Po skončení koncertu sme se vrátili zpátky na hotel. Teda po tom, co kluci rozdali ještě asi tisíc podpisů. Jakmile sem se zavřela do pokoje, padla na mě hrozná samota. Bylo mi strašně smutno. Snažila sem se to zahnat tím, že sem si pustila svojí oblíbenou komedii ale ani to nepomohlo. Vylezla sem z postele a šla na balkon kochat se výhledem a pozorovat hvězdy, když se z vedlejšího balkonu ozvalo. ,, Taky nemůžeš spát?,,


TH se chystají vyřešit všechny vaše problémy!

30. března 2008 v 13:08 | Evule |  Interviews
(c) tokio-hotel-de.blog.cz
Jsi zamilovaná do Billa a nevíš, co s tím? Nebo chceš stejné dredy jako Tom? Kluci sami dávají řešení těchto problémů svým fanouškům.
Jsem zamilovaná do Billa, ale zřejmě ho nikdy nepotkám.
Bill: Oh, nevím co na to říct. Jestli jsi do mě opravdu zamilovaná, měla by jsi… (Bill přemýšlí). Možná by jsi měla jít na jeden z našich koncertů a možná se tam uvidíme.
Tom: Já bych chtěl k tomu něco říct: Měla by ses zamilovat do mě. Potom by bylo všechno v pořádku!
Bill: Možná by sis měla jenom uvědomit, že jsme prostě normální kluk jako ostatní. Smíří se s tím trochu tvoje zlomené srdce?
Jsem fanynka Tokio Hotel a moji spolužáci si mě kvůli tomu dobírají.
Bill: Myslím, že by jsi na to neměla reagovat a prostě to tak brát.
Tom: Bill a já jsme byli také ve škole trápeni lidmi, kteří nás nenáviděli a téměř nás to neovlivnilo. Proto jsme vlastně pyšný, že jsem nebyl jako zbytek třídy. Bill a já jsme si mysleli, že je víc důležitější, dělat jiné věci. Nechtěli jsme být někým jiným. Být trápen může mít i pozitivní efekt. Podívej se na nás.
Moji rodiče mi nedovolí jít na koncert Tokio Hotel!
Všichni: To je blbost!
Tom: Naši rodiče nám vždycky dovolili jít na koncerty. Já jsem byl v devíti na mém prvním live koncertu a myslím, že všichni by měli mít svobodu.
Bill: Je stupidní, zakazovat něco takového, protože fanoušci si vždycky najdou způsob, jak se dostat na koncert.
Georg: Nejlepší prostě je, nechat dětem v tomhle volnost. Nechat je rozhodnout, jestli chtějí jít na koncert nebo ne.
Tom: Víte co chci? Chci mluvit o tom s rodiči našich fanoušků. Dejte mi jejich adresu, vyřeším to.
Gustav: Přesně, prostě nám dejte jejich adresu a my to zařídíme.
Chci stejné dredy jako Tom, jak to mám udělat?
Georg: Oh, to je těžké!
Tom: Mám opravdu jemné vlasy a je to pro mě problém, každý den je takto udržovat. Musíte to dodělávat každý den a mám na to speciální sprej, aby to drželo. Co je v něm neřeknu, pracuju na něm dělám několik hodin v mé malé laboratoři (směje se). Přinejmenším je to vyrobeno speciálně pro mě a je s tím hodně práce. Jak dlouho to tak mám?
Georg: Podle čichu, potom to poznáte!
Tom: Myslím, okolo deseti nebo jedenácti let.
Nemůžu mít v pokoji na zdi plakáty Tokio Hotel.
Bill: Mám jimi zaplněný můj pokoj.
Tom: Přesně, má dokonce můj plakát. Udělal moji fotku, potom ji nechal ve velkém vytisknout a visí na jeho zdi.
Bill: Ach, drž hubu! Tohle není pravda…ale myslím, že každý by měl být ve svém životě fanouškem někoho a to znamená, že by měl mít ve svém pokoji i jeho plakát. Rodiče by to měli prostě dovolit. Také byli jistě fanouškem někoho, ne? Vždycky jsem poslouchal hudbu mých oblíbených kapel v mém pokoji.
Tom: Poslouchal? Děláš to stále!
Kde si můžu koupit stejné cool oblečení, jako nosíte vy?
Tom: Jestli chceš vypadat jako Georg, tak vše, co proto musíš udělat je, nemýt se měsíc a je to.
Georg: Například, ano.
Tom: A Bill? Opravdu takto nechceš vypadat, že?
Bill: Vždycky si kupuju moje oblečení v second handech, tam můžete dostat nejúžasnější věci. Takže mým tipem je podívat se tam, pokud chcete vypadat jako já.
Je mi líto, protože Gustav a Georg mají méně pozornosti než Bill a Tom.
Tom: Víte, proč to tak je? Mluví méně a jsou tišší, než Bill a já. Bylo by špatné, když by začali víc mluvit, protože oni prostě neví, jak to říct. Slyšeli jste vůbec tyhle dva mluvit německy? Je to prostě hrozné. Jejich angličtina je dramatická, ale němčina je skutečnosti špatná!
Bill: Georg a Gustav jsou prostě tišší a nevyhledávají pozornost. My jsme si na to zvykli, prostě to tak je.
Georg: Jsme s tím taky spokojen a … (dlouhá pauza)
Bill: To je všechno, co umí říct.
Gustav: On prostě používá typické odpovědi. Jsme s tím spokojen.
Ráda bych si promluvila s Tokio Hotel, ale neumím německy.
Bill: Můžeš mluvit s námi také anglicky. Teď už toho trochu umíme.
Tom: Umíme akorát na promluvu s fanoušky.
Bill: A na krátké konverzace.
Tom: Ve skutečnosti toho umíme dost.
Bill: Ale pracujeme na nápravě. Budeme jezdit častěji do Ameriky a Anglie, takže teď to bude jednodušší, když budeme mluvit tímto jazykem. Doufám, že budeme brzy.

Tak tráví Bill poslední hodiny před operací!

30. března 2008 v 10:06 | Evule |  Articles
(c) tokio-hotel-de.blog.cz
Původně se měla konat operace hlasivek zpěváka Tokio Hotel, Billa Kaulitz až v pondělí. Jeho dvojče Tom je stále u něho, stará se o něho, povzbuzuje ho. Protože nechtěl nemocného samotného, udělala reportérka BILD am SONNTAG, Nicola Pohl exluzivní rozhovor s Tomem Kaulitzem výjimečně přes mail.
BILD am SONNTAG:Tome, tvůj bratr Bill bude dneska nebo zítra operován. Jak tráví Bill své poslední dny doma?
Tom Kaulitz: Bill leží většinu času v poseteli a dívá se na video. Zahrnuli jsme ho DVD, aby už zklapnul. Momentálně sleduje kompletní sérii "Prison Break", takže to ho zabaví. Někdy jde v teplákovce dolů k ledničce, vzít si něco k jídlu. Když by teď ještě seděl s plechovkou piva před televizí a sledoval Fussi, potom bych byl opravdu na mého malého bratra pyšný. Myslím, že z toho ještě může něco být, dělá se pomalým (směje se).
Kdo pro Billa vaří?
Momentálně mu vařím já každý den špagety s mou speciální omáčkou. Ta omáčka je ve vší skromnosti skvělá. Myslím, že se jí brzo přejí, ale sotva si může stěžovat, protože jeho hlas můsí být v úplném klidu. Bill vaří totiž ještě hůř, než já. Čas od času přijde naše mamka na návštěvu, na Billovi jde potom vidět, že ho těší, když ona vaření převezme.
Jak se vnímá, být tak dlouho dobu doma?
Jsme už rok téměř každý den na cestách a najednou z dneška na zítřek vysíme zase doma. To je už hrubší změna. Upadá se do úplné díry a najednou chybí, být zase na cestách. Kromě toho Billovi chybí zpívání. Bill nezpívá jenom na podiu nebo ve studiu, ale i celý den doma. Žádný div, že má teď problémy s hlasem. Teď je poprvé v klidu. Myslím, že tenhle klid je zcela příjemný.
Má Bill bolesti? Jak ho povzbuzuješ?
Oh, věřím, že bolesti nemá. No jo a když by nějaké měl, bez hlasu stejně tak jako tak nemůže naříkat. Normálně ale mluví Bill nepřetržitě a stále jako vodopád, to může opravud štvát. Mám právě uvolněnou dobu mého života. Kdo teď jedině mluví, jsem já a Bill se nemůže bránit - to je super. Včera černou fixou na tabulkou napsal "Drž hubu". Když Billa štvu, drží teď tabulku vždycky vysoko.
Doprovodíš Billa do nemocnice? Jak dlouho tam musí pravděpodobně zůstat?
Bill by chtěl jen tak krátce v nemocnic zůstat, jak je to možné. Nejspíš tam vydrží jenom tak jeden, dva dny. V každém případě budu celou dobu u něho. Naše rodina, nejužší přátelé, Georg a Gustav a náš tým budou Billa samozřejmě také navštěvovat.
Co dělají vlastně v tuto chvíli bubeník Gustav a basista Georg?
No jo, pro ně zůstává všechno při starém. Co ti by měli dělat? Ti nedělají nic, jako vždycky (směje se). Georg pravděpodobně celý den hraje a Gustav jezdí na kole. Ne, ve vážnosti, věřím že tady to jde u nás čtyřech podobně. Přes nucenou přestávku si všichni opravdu odpočineme. Možná to vůbec není tak špatné.
Máš strach, že Tokio Hotel nepůjdou po operaci dál tak slyšet, jako dříve? Obává se Bill, že jeho hlas bude operaci znít hlubší?
Upřímně řečeno, je to na hovno a sice u obou. To nám jde zadek opravdu na hlubinný led. Bill mi už ukazoval posunkovou řeč, že musím držet po operaci mimoto na mikrofonu. No jo, Phil Collins hrál ale také předtím na bicí, dříve než začal zpívat.
Takže máte takový plán nouze. Vaši fanoušci jsou také velmi starostliví. Billovi přišlo jistě mnoho dárku, ne?
Fanoušci jsou neuvěřitelní a totálně sladcí. Bill bude momentálně dárky od fanoušků zasypán. Většina je inspirována Billovým krkem. Pro další dovolenou na lyžích je každopádně vybaven. Dostal hromadu šátků na krk a šál a kromě toho nemusíme teď chodit do žádné lékárný. Bez konce bonbónů na krk, multivítamínových tablet, vitamínu C, zinku...je toho docela hodně. Když se to všechno najednou vezme, nastane možná velmi milý výlet.

ZDF leute heute 29.03.2008

30. března 2008 v 9:04 | Evule |  Videos