Únor 2008

Trümper vs. Kaulitz - 1.díl

29. února 2008 v 20:37 | Evule |  FF - Trümper vs. Kaulitz
Ingrid


Přestože už tak jdu pozdě, ještě svůj krok zpomalím. Stejně přijde pozdě, jako vždycky. Ale nestěžuju si. Už od začátku jsem věděla, do čeho jdu - že si začínám s chlapem, který je o čtrnáct let starší, má manželku (ta je od něj zas pro změnu starší skoro jako já od něj), kterou sice nemiluje, ale odmítá se s ní rozejít, protože jejich vztah označuje za velmi přátelský, a dvě "vyženěné" děti, které jsou asi tak stejně staré jako já. Dalo se čekat, že nebudu jeho číslo jedna. Vlastně mi to ani nevadí - nemohla bych být s někým pořád v kuse.
To už ale přijdu na místu srazu - a překvapí mě, že Gordon už tu je.
"Copak, že tak brzo?" směju se, ale to už si mě k sobě přitáhne a dá mi pusu, kvůli které bych byla snad schopná i vraždit.
"Měli jsme zkoušku s kapelou, ale nějak nám to nešlo, tak sme skončili dřív" usměje se i on. Úsměv ho dělá mladšího, i když on to ani moc nepotřebuje. I přesto, že je téměř v Kristových letech, chová se pořád jako puberťák. A to na něm právě zbožňuju - nikdy se s ním nenudím.
"Stejně si myslím, že si odešel tak brzo kvůli mně.." chci se s ním hádat.
"Teda, jak to můžeš vědět?" opět se zazubí, ale pak zvážní "Simone začíná něco tušit. Nechci tě tím zatěžovat, protože vím, že to nemáš lehký, ale…"
"To se tu se mnou chceš bavit o Simone?" pozvednu obočí. Ne, vážně nemám ráda, když k ní přijde řeč. Stejně tak, co se týče jeho nevlastních dětí. Vím o nich jen to, že jsou to dvojčata a je jim stejně jako mě.
"Máš pravdu… Tak kam vyrazíme?" už se zase směje, takže ho prostě musím obejmout a znovu ho políbit.


Gordon


Je tak mladá. Občas, když sem s ní, mám strašný výčitky. I všichni kolem mě, ať už kluci z kapely nebo ostatní známí, co o Ingrid ví, mi říkají, že si zahrávám s ohněm. Co když to Simone zjistí a vykašle se na tebe? To chceš vážně riskovat tak hezký vztah? Slyším to pořád dokola. Jenže já si nemůžu pomoct. Kdykoliv, kdy tuhle osmnáctiletou krásku vidím, skoro nemůžu věřit, že tráví čas se mnou. Co z toho taky má? Spát s pro ni starým chlapem. Mít o pár let navíc, mohl bych jí dělat tatíka.
"No tak, netvař se jak na pohřbu. To ti Simone dala vážně tak zabrat? Myslela sem, že se nehádáte" pozná Ingrid, že nad něčím přemýšlím.
Zakroutím hlavou. Nepochopila by to. Stejně tak jako nechápe, jak můžu žít s někým, kdo je pro mě spíš než milenec kamarád. Je moc mladá na to, aby to pochopila. Simone mám rád a nevidím důvod, proč se s ní rozcházet.
"Mám nápad. Půjdem teď ke mně domů a.." Ingrid to ovšem nedořekne, protože jí chytnu za ruku a vleču za roh. Buď mám už vidiny, nebo místem, kde jsme ještě před okamžikem stáli, prochází právě Tom. To je mimochodem další důvod, proč se Simone zůstávám. Jak Tom, tak Bill mi přirostli k srdci, ne jako děcka, ale spíš jako mladší kamarádi. Prožívají sny, po kterých sem toužil i já. Vždycky sem chtěl, aby naše kapela byla slavná po celým světě, kdo by taky nechtěl. A jsem rád, že klukům se to splnilo. Nedávno se vrátili z amerického turné, kde se jim neuvěřitelně dařilo.
"Co to sakra bylo?" zeptá se mě Ingrid, ale ještě, než stačím odpovědět, podívá se za roh sama a málem zaječí.


Pokračování příště
Terushka

Jak teenie kapela Tokio Hotel dobývá americký trh a vedle toho leští image Německa

29. února 2008 v 20:20 | Evule |  Articles
Na stole s kondomy musí všichni stranou. Durex, Trojan a kondomy, které září ve tmě, leží zdarma v rámci přesvědčovací kampaně amerického hudebního průmyslu ve vestibulu legendárního koncertního klubu "Filmore NY". Skutečně pozoruhodné, ale kolem 800 přítomných do 16 let křičí, piští, ječí, jak to většinou u dívek v hororech bývá. Drží svoje transparenty, na který je napsáno: "Bill, ich liebe dich", nebo "Gustav, zieh dein T-Shirt aus". Jedna drží pyšně svoji podprsenku ve vzduchu. Na tomto pondělním večeru v Manhattanu je zdánlivě všechno možné. Pořadatel, který měl držet dívky od podia vysíleně říká: "300 hard-rockových fanoušků by bylo stokrát lepších".
Schrei (bis du du selbst bist). Všechny tyhle mále hysterické Američanky čekaly uplynulý týden jenom na jedno: Tokio Hotel. Německé kluky - kapela s svéhlavými účesy právě dobývají velký hudební trh světa: Tokio Hotel jedou do Ameriky. Pět koncertů udělali tahle čtveřice Magdeburčanů na druhé straně Atlantiku. Jeden v Torontu, jeden v Montrealu, jeden v Los Angeles a dva v New Yorku. Lístky na toto testovací turné byly vyprodány během deseti minut. Na Ebay byly lístky vydraženy za 800 dolarů. Jedna teenie fanynka v L.A. držela pyšně svůj transparent se slovy: "Investovala jsem více než 3000 dolarů, abych navštívila tři koncerty TH." Dokonce hip hopový modul Jay-Z navštívil "Roxy" klub na Sunset Boulevard, aby si zázračný import z Německa poslechl. A ctihodný "New York Times" napsal na titulek "Divoké přivítání pro německou teenie pop kapelu" a koncert shledával jako "zvláštně úchvatný od začátku do konce". Přitom pánové Bill Kaulitz (18, zpěv), Tom Kaulitz (18, kytara), Georg Listing (20, basa) a Gustav Schäfer (19, bicí) překvapivě nevydali ještě na americkém trhu albu. Vyjde v květnu/černu.
"O Tokio Hotel jsem se dozvěděla na internetu a byla jsem okamžitě fanynka", vypráví Angelica, 16, z Brooklynu a poukazuje na Youtube a Myspace, kde jsou američtí fanoušci. Je tady se svojí matkou Catherine, která nechce svůj věk prozradit a vzala si s sebou špunty do uší. "Ne kvůli hudbě", říká, "ale kvůli vřískotu".
Je 18.30 hod. a otevírají se dveře do "Filmore NY", kde hráli už Red Hot Chilli Peppers nebo Black Crowes a matky a otcové fanoušků prchají většinou na bar v zadní části klubu. Je 20.hod a vystupuje konečně vytoužený německý zázrak na podiu. Matka vytahuje špunty do uší a stovky mobilů a foťáků jdou rychle do výšky, když to tahle čtverka rozjíždí s "Redy, Set, Go" /Übers Ende der Welt. "Achtung, fertig, los und lauf/Vor uns bricht der Himmel auf/Wir schaffen es zusammen/Übers Ende dieser Welt/Die hinter und zerfällt", zní v německém textu. A musí se nechat, že tyto čtyři děti z východu opravdu něco mají. Když bych byl 12letá dívka, potom bych jimi byl totálně vyzářen.
Übers Ende der Welt. Ne jenom v Berlíně, Paříži, Moskvě dokonce také v Severní Americe se mladí fanoušci hlásí k textům Tokio Hotel. V denicích teenagerů může být: Špetka světobolu smíchaný se strachem z budoucnosti… Tak jde puberta všude na světě. A Tokio Hotel k tomu dodávají soundtrack. Debutového alba "Schrei" se prodalo více než 1,5 milionu CD; na první turné přišlo 350 000 lidí. To ve starém světě nebylo. Lidé si naštěstí ještě kupují CD v obchodech, než aby stahovali nelegálně z internetu.
Jeden ze čtyř můžu, který se ukazuje v pozadí za kapelou, je David Jost. 35letý má na sobě tričko, úzké džíny a okouzlující smích. "Takhle to také začalo ve Francii a Rusku", září a sleduje jako pyšný otec z balkonu "Filmore NY" nadšené americké fanoušky.
Jost je "producent, manažer a velký přítel" této čtyřky na podiu. Píše s frontmanem Billem společně hodně songů. "Bill nosí v sobě velké emoce", říká. "Někdy stojí před tebou a jeho stín váží tunu a z momentu začne zářit, jako když se slunce hýbá ulicí. Takový frontman jako je Bill, existuje v desetiletí málo".
Tento Bill vypadá se svými vlasy, černými linkami kolem očí a nalakovanými prsty hermafroditně a někdy uzavřeně křehce. Ale také sexy.
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

Bill: "Nemám štěstí, když přijde na holky"

29. února 2008 v 18:46 | Evule |  Interviews
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem
Jako fanda Tokio Hotel byste měli znát Billa velmi dobře. Jaký byl jeho první polibek? Jak se chová, když je zamilovaný? Star2 vás ujistí, že nezmeškáte žádný detail o Billovi a odhalí vám všechno.
Jméno: Bill Kaulitz
Datum narození: 1.září 1989
Místo narození: Lipsko (Německo)
Znamení: Panna
Výška: 1.83 m
Váha: 50 kg (to je nějaká blbost :D)
Velikost bot: 42
Tetování: Jedno na krku, jedno na ruce a jedno na pravé straně jeho břicha
Pircingy: V jazyku a obočí
Oblíbený předmět: Umění
Předmět, který nenáviděl: Matika, francouzština a fyzika
Zájmy: hudba, trávení volného času s přáteli nebo psaní
Známý zlozvyk: kouří
Motto: Žij sekundou
Když byl mladší, chtěl být: čarodějem
Kapely, které poslouchá: Green Day
Přání: Zpívat v Tokiu (Japonsko)

Star2: Ahoj Bille! Tvoje největší přednost je:
Bill:
Myslím, že jsou to mé ambice. Když něco začnu, dokončím to, bez ohledu co to je a niky to nenechám ležet.
Star2: Jak by ses popsal?
Bill:
Jsem velmi nezávislý kluk. Už když jsem byl malý, tak jsem dělal dobro bez potřeby někoho. Vždycky jsme se o sebe rád staral, vydělával si na bydlení a střežil svou budoucnost.
Star2: Komu sděluješ svoje tajemství?
Bill:
Dvě osoby, které o mě ví všechno jsou: Můj brácha Tom a Andreas, který je můj nejlepší kamarád. Mám hodně dobrý přátel, ale nic jim neříkám.
Star2: Co máš radši na Tomovi?
Bill:
Myslím, že je skutečně cool! A taky jeho spontánnost.
Star2: A co máš nejradši na holkách?
Bill
: Nejprve se dívám na jejich ruce a oči.
Star2: To je vše?
Bill:
Také mám rád vysoké boty a krátké sukně.
Star2: Jak se chováš, když se zamiluješ?
Bill
: To závisí, jestli se stane víc nebo ne…Když jsou mé city silné, potom otevřu mé srdce bez přemýšlení. Nebojím se říct: "Miluju tě"
Star2: Neumíme si tě představit zamilovaného…změníš se hodně?
Bill
: Jsme velmi vnímavý a hrozně romantický. Miluju velmi efektivní způsobem a sdílím všechno se svojí přítelkyní. Bohužel nemám moc volného času…

Star2: Měl by si teď rád přítelkyni?
Bill
: Ano, je to překrásný pocit a nemůžu myslet na nic jiného, když jsem zamilovaný. Ale také jsem velmi šťastný sám.
Star2: Jaký byl tvůj nejdelší vztah?
Bill
: Byl jsem s dívkou dva roky. S jinou to byl méně. Nemám štěstí, když přijde na holky.
Star2: Tvoje nejlepší zbraň na dobývání je:
Bill:
Má spontánnost. Nedělám žádné plány, jak se s někým sblížit.
Star2: A co, když tě odmítne?
Bill:
Jsme velmi neodbytný. Když je odpověď ne, potom jsem schopný naléhat několik dní.
Star2: Jaký byl tvůj první polibek?
Bill:
Stalo se to se stejnou holkou, jako u mého bratra Toma, ale já jsem jí líbal první.(zase kec:D) Hahaha. Ale upřímně, nebyl moc dobrý.
Star2: Jsi šťastný?
Bill:
Ano! Jsou tady vždycky věci, které mě dělají smutným, ale teď myslím na to, jak jsem šťastný.
Star2: Kterých kvalit si nejvíc ceníš?
Bill:
Upřímnosti. A znám hodně lidí, kteří by mi nikdy nelhali. Pro mě je velmi důležitá upřímnost.
Star2: A co nemůžeš vystát?
Bill
: Impunctuality (vůbec nevím, co to je:D)Jsem perfekcionista a nemám rád, když lidé, kteří mě obklopují opomíjejí tyto věci.

Top 6 otázek pro TH od kanadských fanoušků

29. února 2008 v 13:47 | Evule |  Interviews
Otázka od Bensu S.
Jaký typ holek kluci hledáte a myslíte si, že je osobnost důležitější než vzhled? Jaký typ osobnosti a vhled chcete najít u dívky?
Bill:
Nejdůležitější věc je dívčí osobnost. Když ji vidím poprvé, intuitivně se podívám na ruce dívky. Ale, ani ty nejpěknější ruce nepomůžou, když si naše osobnosti nepůjde dohromady…musí tam být chemie, která pracuje. Když mluvíme o osobnosti: měla by být upřímná, zábavná a hlavně věrná. Neumím si představit vztah s dívkou, která nemá tyto kvality…hlavně věrnost!
Tom
: Totálně to záleží na tom, co mám pro dívku na mysli. Mluvíme o dlouhých vztazích nebo vztahu na jednu noc? Ve skutečnosti se nechci omezit na určitý typ osobnosti… tak bych mohl promarnit příležitosti ;-)

Otázka od Chriasiana A.
Když byste si mohli zvolit nějako filmovou roli, jaká by to byla?
Tom:
Skutečně bych chtěl být Bradem Pittem v "Mr. & Mrs. Smith", protože bych mohl mít vztah s Angelinou Jolie a měl bych ten nejlepší sex vůbec…no, v přesnosti, ona by měla ten nejlepší sex vůbec.
Bill: Myslím, že Georg by mohl být hvězdou v "Pán prstenů", od doby, co je jeho přezdívka hobit. Připojil by se k ostatním skřetům a nepřitahoval by na sebe tolik pozornosti.
Otázka od Maria B.
Dělá vás to šťastnými, když vidíte mnoho fanoušků, kteří vás podporují před vašimi hotely, atd.?
Bill:
Absolutně! Například na našem posledním koncertu Evropského turné v Essenu, naši fanoušci brečeli, protože byli tak šťastní, že nás vidí. Na jejich posterech bylo: "Skvělé, že jste zase zpátky" nebo "Tak moc jste nám chyběli". Opravdu se mě to dotýká a je to neuvěřitelný pocit být takto vítán!
Tom: Naši fanoušci nečekají jenom před hotelem nebo koncerty. Jsou přítomni všude, nezáleží, kde jedeme. Pro kapelu je tohle nejlepší pocit vůbec.
Otázka od Cheyenne
Jaký nejlepší vánoční dárek jste dostali?
Tom:
Nejlepší dárek? Tuším - to je pravděpodobně nejlepší dárek všech, že jsme trávili naše prázdniny s našimi rodinami a skutečně jsme si to užili. Je to pocit, jako že jsme s nimi nestrávili moc času minulý rok!
Georg: Ano, určitě to byly prázdniny. Na tu dobu jsme se těšili a strávili volno na pláži s našimi rodinami a relaxovali.
Bill:Potřebovali jsme čas na volno a toto byl jediné volno, které jsme v r.2007 měli. Teď můžeme znova s obnovenou energií od doby, co jsme obklopováni plány a cvičením na naše nadcházející koncerty.
Otázka od CB L.
Pro všechny moje čtyři TH kluky to bude možná divná otázka, ale velmi zábavná a zajímavá. Takže, když by vaše perfektní dívka mohla být ovocem, čím by byla? Řekněte první věc, co vás napadne!
Tom:
Pouze jedno ovoce? Ale nemůžou limitovat mou vysněnou dívku do jednoho :-) Můžu ale říct, jaké ovoce by bylo zahnuto. Dva pěkné sladké melouny a jablko, které by bylo místo formovaného zadku. Myslím, že tyhle jsou nejdůležitější, které by měli být zahrnuty.
Georg: Jistě by neměla vypadat jako vodní meloun!
Gustav:Souhlasím s Georgem!
Bill: Miluju ananas, grepy a vodní meloun, takže tento ovocný mix ovoce by byl skvělý!
Otázka od Cindy R.
Co se stalo s Jukni, tvým letadýlkem? Máš ho stále? Když ano, kde je teď?
Bill:
Oh yeah! Jumbi mám stále. Hádám, že znáte ze scény která byla našem "Zimmer 483 - LIVE in Europe" DVD. Lépe jsem se s ním naučil. Pro nadcházející Evropské turné v březnu definitivně přineseme s sebou více, než jen jedno Jumbi. Myslím, že naše další záchranné mise by příště nemusely být tak úspěšné, jako ta, co jste viděli. Nikdy nevíte, takže vezmeme víc letadel a Jumbi bude mít nějaké bratříčky a sestřičky ;-)
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

Francouzi mají furt málo!

28. února 2008 v 22:02 | Evule |  News
Už mě vážně serou, oni budou mít prostě furt málo! Ať jsou rádi, zato co mají a furt si nestěžujou, dyť tam jsou snad každý měsíc buď s koncertem, nebo vystupují v nějakém pořadu, nebo jsou na vyhlášení nějaké ceny. Bych se vsadila, že každá Francouzska byla miniálně už aspoň na jejich třech koncertech ne-li víc a co pak máme říkat my, Slovensko, Polsko a jiné státy ...
Již příští týden začíná ve Francii "1000 Hotels Tour", koncertem 6.března ve Strasbourgu a následují další data až k 20.březnu. Kapela velmi bere na vědomí všechnu vaši náklonnost, petice atd. ale bohužel, jak víte, není možné přidat další koncerty. Kapela váš žádá, abyste zůstali rozumní a nevymýšleli si (petice bez konce, demonstrace) řízené nepochybnými medii nebo internetovými stránkami, které stejně nevedou k návratu. Nechte si vaši sílu a pozitivní energii na jejich mimořádný koncert 20.června v Paříži na Park of the Princes..
zdroj: oficiální fr.stránka

Epizode 15 (animace)

28. února 2008 v 20:21 | Evule |  AnimationsHlasování do charts

28. února 2008 v 20:03 | Evule |  News
  • Webparáda Bravowebu -> hier
stačí poslat hlas odpovědním rámečkem, který najdeš dole pod hitparádou ve tvaru WEBPARÁDA - NÁZEV SKLADBY, INTERPRET. Hlasujte pro 1000 Meere nebo An deiner Seite.
stačí označit TH a dole dát "Vote Now!"
Tokio Hotel jsou na 17.místě, takže hlasujte, ať jsou příště na tom líp. Stačí označt 1000 Meere a dát "Vote"Nové zprávy z Brava

28. února 2008 v 5:51 | Evule |  News
Ahojky!
Teď jedna skvělá zpráva!!!
Máme 100% podporu českého BRAVA!!!

Bravo začalo komunikovat nejen se mnou, ale i s ostatními fans a dnes mi napsali, že jim chodí opravdu spoustu fotek od vás!!!
DĚKUJU MOCKRÁT!!!! JSTE NAPROSTO ÚŽASNÍ!!!!
Nedokážete si ani představit, jak moc mě těší, jakým neuvěřitelným způsobem následujete tuhle akci a všemožně podporujete!!!
Chce se mi z vás až štěstím brečet!!! V životě bych nečekala, že se takhle úžasně spojíme a že mezi námi všemi nastane tak dokonalá spolupráce!!!
JE TO NEUVĚŘITELNÉ!!!! Krůček po krůčku se přibližujeme stále víc k našemu cíli a získáváme podporu médií!!!
A TO JEN DÍKY VÁM!!!!! Když se nad tím tak zamyslím, tak si nedokážu vybavit žádnou jinou zemi, kde by fanoušci TH takhle úžasně spolupracovali!

Zde je text emailu, který mi Bravo dnes poslalo:

"Ahoj Aleno,

Ano do redakce momentálně proudí hromady mailů a dopisů s fotkami fanoušků
TH. Já je tu shromážďuji a tisknu a až jich bude velká hromada, tak budeme
podnikat další kroky.

S pozdravem

Veronika - asistentka BRAVO"

Jak jste si přečetli, Bravo čeká už jen na to, až budou mít hromadu mailů, fotek a dopisů od Vás!!! A pak zakročí!!!
A dosáhnout toho, aby měli v redakci tu očekávanou hromadu je přece tak snadné!!!
A proto posílejte maily, fotky, dopisy!!! Jak nejvíc můžete!!! S jediným poselstvím - TH zpět do ČR!

Emailová adresa BRAVA: bravo@bauermedia.cz
Poštovní adresa BRAVA: Bravo (Heslo Tokio Hotel)
Viktora Huga 6
150 00 Praha 5

Ještě jednou vám všem moc děkuji!!!
My to společně dokážem!!!!
S pozdravem
Alča

INFO K DEMONSRAZU

28. února 2008 v 5:51 | Evule |  News
INFO K DEMONSRAZU

Ahoj všichni fans Tokio Hotel!
Určitě víte, že abychom dostali TH zpět do ČR, musíme držet při sobě!
Proto se spojily největší české akce na podporu návratu TH do ČR!
TH nach Tschechien & Demonstrace pro návrat TH do ČR pořádají OFICIÁLNÍ a zatím největší akci českých fans - DEMONSRAZ!

Hlavní info:
Kde: Praha, pod rozhlednou na Žižkově
Kdy: 15.3.08 ve 14:00 hod
Program:
Vytvořit živý nápis TH nach Tschechien (popř. znak TH, jména členů apod.)
Balonková akce
Pořídit spoustu fotek, videí, podle nálady si zazpívat songy od TH a nakonec si připít Colou nebo Red Bullem.

A teď důležité podrobnosti:

Jak jste si mohli výše přečíst, sraz bude 15.3.08 ve 14:00 v Praze, pod rozhlednou na Žižkově. Víme, že ne asi všichni víte, kde to je, ale bylo to jediné možné místo, které jsme po dlouhém hledání mohly uznat za vhodné. Z věže vás totiž budeme fotit, až budeme vytvářet ten živý nápis a žižkovská rozhledna je jediné vhodné místo. Očekáváme,že vás přijde několik set a u žižkovské rozhledny je dostatečně velký plac, na který se vejdeme.
Abyste se všichni dostali na místo srazu a neztratili jste se, vyhotovili jsme pro vás mapky s vyznačenou cestou k rozhledně.
K dispozici zde bude také tzv.doprovod. To je pro ty, kteří se v Praze třeba vůbec nevyznají a dojíždí z jiného města. Doprovod pro vás přijde na smluvené místo a odvede pod rozhlednu.

Místa, kam pro vás náš doprovod může dojít:
Václavské náměstí (pod koně)
Černý Most
Florenc
Hlavní nádraží

Samozřejmě se dá domluvit i jiné místo, pokud někdo z vás na daná místa netrefí.
Pod rozhlednou budeme čekat do 14:30 na fans, kteří např. z dopravních důvodů nemohou přijít na čas.
Pokud máte strach, že se i přesto ztratíte nebo budete mít náhlé zpoždění, kontaktujte nás předem na email a my vám dáme na sebe telefonní kontakt, abyste se s námi mohli v případě nouze spojit.
Máte-li tedy zájem o doprovod nebo kontaktní telefon, napište na: praha.th@email.cz nebo thnachtschechien@email.cz

Samozřejmě pište i pokud nemáte s kým jít,určitě se seznámíte,seznam se bude editovat.
DOPROVODY

Pardubice
Martinka - ICQ 315-567-186 - Martinulka1@seznam.cz

Rakovník
Geheimnis - geheimnis.15@seznam.cz

Jihlava
MyScene - ICQ 205-442-917 - MyScene@seznam.cz

SEZNAM FANS kteří nemají s kým jet

Louny
Angelross - angelross@seznam.cz
Tábor
Katthrin - ICQ 423928632 - katthrin956@seznam.cz

Ústí nad Labem
AnD!Sh3Q - ICQ 369-472-077
Kaja Pesserova - dragonish.heart@seznam.cz
Praha
Kačenka - ICQ 466-698-945
Joko - ICQ 369-552-971
Dvůr Králové
VergesseneKinder483 - ICQ 300 131 521
Bavorov
Lenchen - lenchen.kaulitz@seznam.cz
Mladá Boleslav
Nina -219-779-270
Olomouc
FanFiction - honsova10@seznam.cz
Ostrava
Zuzish - 356-561-717


Nyní něco více k programu:

Vytvoření živého nápisu z fans
Jedná se o to, že se pod rozhlednou zformujeme do nápisu TH nach Tschechien. Můžeme vytvořit i znak TH, jména členů kapely, názvy songů, které mají krátké jméno apod. Fantazii se meze nekladou! Čím více toho vytvoříme tím líp! Proto tu zde taky platí pravidlo - čím víc nás bude, tím líp!!!
Nemusíte se bát, že se při tvoření nápisů budeme válet po zemi;-) Vše se bude formovat ve stoje a pokud by nás nebylo dost, stačí, když fans roztáhnou ruce, protože to bude focený z velké výšky a bude jedno jestli budeme stát hlava na hlavě a nebo jestli prostor vyplníme rukama. Poté, co vás vyfotíme tak se přesuneme společně do parku, který je hned vedle a tam budeme pokračovat v programu balonkovou akcí.

Balonková akce
Každý si sebou vezměte nafukovací balonek. Budeme mít v zásobě nějaké balonky navíc pro zapomětlivce, ale radši mějte svůj, aby se nestalo, že na někoho nevyzbyde. Balonky společně nafoukneme a napíšeme na ně vzkazy jako "Tokio Hotel zurück nach Tschechien" nebo "TH come back" apod. Opět se fantazii meze nekladou. Bude jen na vás jak si ho vyzdobíte. Balonky pak společně ve stejný okamžik vypustíme k nebi. Balonky nám k nebi poletí jen, pokud seženeme helium. Heliová láhev na naplnění cca 300 balonků stojí přes deset tisíc. Takže pokud heliovou láhev neseženeme, balonky si jen necháme poletovat nad hlavou. Bude to také pěkný efekt - fans v moři balonků. Jakmile skončíme, všechny balonky posbíráme abychom po sobě nezanechaly nepořádek.

Další program
Další program bude záležet už na vás a na atmosféře, která bude panovat. Můžeme se usadit na trávě a připít si oblíbenými nápoji Tokiáků - Colou nebo Red Bullem. Co komu chutná;-) Můžeme si společně zazpívat nějaké songy TH a pořídit spoustu dalších fotek a videí. Proto kdo máte možnost, vezměte foťáky s sebou, ať máme co nejvíc materiálu na pozdější zpracování.

Chceme jen podotknout, že program, který je zde uveden je z NAŠÍ hlavy a byl již dlouho dopředu připravován, tudíž nelze ostatním srazům přikládat takový význam,jde nám všem přece o jedno a to samé. My nekopírujeme!

Zde je shrnutí věcí, které si vezměte s sebou:
nafukovací balonek
fix a kousek provázku nebo nitě na zavázání balonku
kdo si chce s námi připít, tak Red Bull nebo Colu
kdo má možnost, foťák
pokud chcete, můžete se obléknout do nějakého oblečení s Tokiákama
nějakou svačinu (předpokládáme, že nás bude hodně a proto nemůžeme jít nikam společně na jídlo do Mekáče apod.)
vezměte radši i deštník (akce se v případě deště rušit nebude)
nějaké kapesné (pokud dojíždíte, pravděpodobně budete muset jet k rozhledně metrem)
a hlavně DOBROU NÁLADU;-)

Předpokládáme, že akce bude trvat MAX. 4 hodiny. Ale spíš budeme s hlavním programem hotovy dříve. Záleží pak už jen na nás, jak dlouho spolu ještě zůstaneme;-)

Veškeré info naleznete na stránkách organizátorů této akce:
TH nach Tschechien - www.myspace.com/tokiohotelzurucknachtschechien
Demonstrace pro návrat TH do ČR - www.praha-th.blog.cz

Všechny vaše dotazy odesílejte na: praha.th@email.cz nebo thnachtschechien@email.cz

Doufáme, že vás přijde co nejvíc! NÁM SE PODAŘÍ DOSTAT TH ZPĚT DO ČR!!!!!

Moc se na vás těšíme!

Alča & Hakky

TH tu jsou uráženi - zastaňme se jich!

28. února 2008 v 5:51 | Evule |  News
Ahojky všichni..
jistě jste už četli, co napsala jistá redaktorka Patricie Kolohnátková na idnes!
Pro ty, co to ještě nečetli, sem dávám text jejího článku:

"Největší slizouni showbyznysu (I.)
25. února 2008 9:00

Čas od času pop-music takovou skutečně odpudivou kreaturu vyvrhne. Popravdě řečeno častěji, než by bylo pro zachování pestrosti nutné. Úděsná hudba znásobená dostatečně hnusnou image... jí přitom z nějakého důvodu přinese úspěch, byť pomíjivý. Tady je výběr osmi opravdu hrozných kapel, zpěváků nebo performerů, kteří ve své době okupovali přední příčky hitparád.

Tokio Hotel
Dětské kapely, které vznikají u našich německých sousedů, jsou další vděčnou studnicí humusu. A to nejen co se hudby týče, samozřejmě.

Bizarní emo vizáž, která v Německu odstartovala černo-červenou módní vlnu hábitů, upnutých kalhot a extravagantních barevných účesů s výrazným líčením (i u chlapců), mají na svědomí zvlášť dvojčata Tom a Bill Kaulitzové, která si do party přizvala ještě Gustava Schäfera a George Listinga.

Krásný vzhled doplněný černě nalakovanými nehtíky nese už dlouhou dobu své úspěchy.

Po davovém šílenství v Německu, Rakousku, ale i u nás přišla i jedna oficiální cena: Tom byl jistým zahraničním časopisem jmenován sedmou nejošklivější ženou světa v roce 2006."

Zde je odkaz na celý článek: http://xman.idnes.cz/nejvetsi-slizouni-showbyznysu-i-dq7-/xman-styl.asp?c=A080225_085447_xman-styl_fro

----

To co, tahle ženská o Tokiácích napsala je naprosto odporný! Je vidět, že o nich naprosto nic neví!
Již jsem napsala oné redaktorce poměrně ostrý, ale slušný email, se svým názorem na ni!
Chtěla bych vás požádat, abyste jí také napsali!
Jako praví fans musíme ukázat, že na Tokiáky nenecháme házet špínu a budeme si je bránit!
Zde je její email: redakce@xman.cz

Jen bych vás chtěla poprosit, abyste se vyvarovali vulgarismů jako pí**, ku*** apod, aby to poté nemohlo být použito proti nám.
Vím, že byste jí to nejradši napsali, ale musíme ukázat, že máme navrch a neklesneme tak hluboce jako ona!
Takže - ať jsou vaše emaily ostré, ale ne sprosté;-)


Určitě tam ale napište! Musíme tu Tokiákům a taky nám - jejich fans - vybudovat respekt!

Díky moc a přeju Vám krásný den!!!

Alča


Amerika v Tokio-Hotel-horečce!

27. února 2008 v 14:48 | Evule |  Articles
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem
Šílené, co se tady děje! V New Yorku a Los Angeles způsobili čtyři Magdeburčani opravdovou Tokio Hotel mánii.
Je to vlastně neuvěřitelné - ale skutečné. Také v USA zpívají teď lidé "Schreiiiii" nebo "Durch den Monsuuun" Tokio Hotel dobývají zemi neomezených možností! Kvůli koncertům v Los Angeles a New Yorku byli tihle němečtí kluci teď na cestách ve Státech. V New Yorku byl nátlak tak velký, že se musel přidat ještě druhý koncert. A v Los Angeles bylo 500 lístků na jejich 50 minutovou show během minuty vyprodáno. Na černém trhu bylo lístky sjednávány až k 2000 dolarů. Byla-li kapela na začátku jizlivých kritiků zesměšňována, tak teď vycházejí z údivu, neboť to se žádné německé teenie kapele nepodařilo, ale Tokio Hotel ano! Američtí fanoušci stojí před halou, křičí jejich jména, znají každý song (dokonce německy) nazpaměť. Přitom v Americe nevyšlo zatím ještě žádné album TH. Internet dělá možné….
Také americký tisk se už zajímá o Billa (18), Toma (18), Gustava (19) a Georga (20). Noviny jako renovovaný New York Times píše o klicích článek. Ještě větší síla: Kapela se zřejmě už také líbí světovým hvězdám. V "Roxy", uprostřed Hollywoodu pozorovala show z VIP úseku Pussycat-Doll-frontmenka Nicole Scherzinger (29) a rapová megastar Jay-Z (38). A po koncertě šli dokonce se čtyřmi Magdeburčany jíst!
Zasvěcená osoba říká: "Superně se bavili. Jay-Z si nejlépe rozuměl s Tomem. Ti dva celou dobu vtipkovali. Tomovy výroky o dívkách se u Jaye dobře uchytily." Bill si oprosti tomu suprově rozuměl s Nicole. Zasvěcená osoba: "Celou dobu si s ní povídal!" Zpátky do Německa se Tokio Hotel jedou teď připravovat na jejich Evropské turné. Američtí fanoušci se těší na jejich první album. Mělo by vyjít ještě na jaře…

Žeby další tatoo Gustava ?!

27. února 2008 v 13:52 | Evule |  News
Vypadá to tak :D No už by mohl být v Bravu nějaký shooting s tím tetováním ...

Hlasování na t-music

27. února 2008 v 5:57 | Evule |  News
Hlasujte, protože dneska ve 12.hod to končí. A 1000 Meere je stále na druhém místě :(
http://www.t-music.cz/

SMS hlasování pro ČR HIT 2 na číslo 9001107
SMS hlasování pro SR HIT 2 na číslo 6663


Fotky můžete posílat i na emaily

27. února 2008 v 5:53 | Evule |  News
Ahojky,
spousta z vás mi píše, že nemáte možnost vytisknout své fotky, abyste je poslali poštou do Universal Music, Interkoncerts a do Brava.
Posílat můžete své fotky samozřejmě i prostřednictvím emailu. Zde jsou adresy:

Universal Music: informace@umusic.com
Interkoncerts: info@interkoncerts.cz
BRAVO: bravo@bauermedia.cz

Zatím ahojky a přeju krásný den!


Jeho matka mě nemá ráda - 30.díl

26. února 2008 v 21:23 | Evule |  FF - Jeho matka mě nemá ráda
Autor: Noemka
...
Noemi
,,díky Heralde, že jsi mi tu všechno zařídil..."
,,není za co... kdybys něco potřebovala, nebo se chtěla vrátit zpět k modelingu..."
,,Heralde... Teď OPRAVDU ne... :)"
,,tak fajn, já to jenom zkusil...:) Byla jsi jedna z našich nejlepších modelek... " dal mi pusu na tvář a odcházel z bytu, který mi zařídil...
,,ale stejně budu za chvíli potřebovat nějaké peníze, protože takhle to nejde..."
,,takže...?"
,,budu dělat maximálně jenom na přehlídkách, ale ne do reklam apod... Jo...?"
,,oki, aby se o tobě Bill nedověděl...? Jenomže to nejde jenom tak... Stejně se to za chvíli média dozví a jak budeš na mole, tak tě poznají a hned z toho bude trhák..."
,,já vím, ale potřebuju si udělat jasno, já s ní totiž nedokážu žít..."
,,já vím, tchýně jsou strašný, to vím z vlastní zkušenosti..."
,,jo, jo... Ale ty ses kvůli ní rozvedl, jenomže to já nechci..."
,,tak proč jsi teda tady...?"
,,já..."
,,nevíš...? Já ti to povím... Ty se totiž bojíš, že tě Simone začne nenávidět celou rodinu Kaulitzových... V tom to je... Tak, jak to bylo pomalu u mě... Ale něco ti řeknu, u tebe je problém ten, že ty na to doplatíš... Jí šlo hlavně o tohle..."
,,já vím, jenomže..."
,,jenomže se bojíš, že začneš nenávidět i Billa... Já tě chápu, jenomže co si myslíš, on začne nenávidět mě, protože jsem mu tě přebral..."
,,a ne...?"
,,no, já doufám..."
,,tohle téma nenačínejme, mám tu děti... A miluju jak je, tak Billa a nechci další problémy... Tyhle mi fakticky stačí...."
,,jenomže jak to chceš vyřešit...?"
,,já nevím, asi podám žádost o rozvod..."
,,cože...? :-O"
,,já nevím... Jak jinak to mám vyřešit...? Nechci si kazit život.. teď Simone do Billa určitě hučí, že jsem vzala všechny peníze a zdrhla... A nebude mít ani páru o šuplíku..."
,,jakém šuplíku...?"
,,dala jsem tam všechny peníze, které patří Billovi..."
,,tak to jsi udělala dobře... protože kdybys odešla i s něma, tak by si Bill myslel to, co mu Simone pořád cpe do hlavy..."
,,ježiš, mě ani nenapadlo, že bych jsem si ty peníze mohla vzít... Chápeš...?" v tom začal Heraldovi pípat paiger...
,,měj se tu hezky, musím do práce..."
,,jo, jasně... ahojky..."
,,rozmysli si to ještě s tou prací, jo...?"
,,dobře..."
Co teď budu dělat...? Peníze mi za chvilku dojdou a uklízet někde na záchodech se mi fakticky nechce... Asi půjdu dělat k Heraldovi... Ale co s holkama...? A co novináři...? Ježíš, to je strašný... Dneska mám narozeniny a nikdo neví, že jsem tady kromě Heralda a holek, které zrovna začaly brečet...
,,ale, už jste vzhůru...? :) "
Pochovala jsem Heriett a Zahara vstala z postýlky...
,,mami...? Ploš jsme tady...? Kte je tatínek...?"
,,zlato... Tatínek je ještě na koncertech a jsme tady na takové, delší dovolené..."
,,aha... budeme chodit se koupat...?"
,,ale to víš, že jo... :)" mluvila jsem se Zaharou anglicky... Tento rok bude slavit pět let, vlastně... Už půjde do školy... Jsem zvědavá, jak to všechno udělám... :-/
Bill
Přišel jsem z tour... Těšil jsem se na to, jak Noemi přiběhne a jako obvykle se mi vrhne kolem krku... Že mě Zahara poprvé přivítá po koncertech... Ale místo toho na mě čekala moje matka s chladným pohledem... Říká, že neví, kde Noemi je.. Zmizela... I s holkama... Nechala tady dopis a všechny peníze... Ale proč...? Proč odešla...? Já to nechápu.... Zrovna, když má mít narozeniny a já se vrátil...
,,Billeeeeee, oběd" slyším mamku, jak na mě volá z kuchyně, znechuceně a se slzami v očích kráčím dolů, ale ne ke stolu, ale k telefonu....
Bill: ahoj Tome... Noemi zmizela...
Tom: jak zmizela...?
Bill: prostě... Přišel jsem a ona nikde, nechala tu jenom dopis a peníze...
Tom: ale... To není možný...
/ vzal jsem si telefon do chodby a sedl si k botníku /
Bill: já to bez ní nezvládnu... Vzala s sebou i holky...
Tom: ona se vrátí... Třebas odešla jenom do té doby, než přijedeš... Víš, že si s mamkou moc nerozumí... / v tu chvíli mi to došlo a položil jsem Tomovi telefon /
,,mami...? Tys něco řekla Noemi...?"
,,ne, co bych jsem jí měla říkat...? Vlastně... Skoro jsme se nebavily spolu, pokud nepočítám každodenní hádky... Proč...? Vzala ti všechny peníze a vypadla, že...? Já ti to říkala Bille, šlo jí jenom o prachy..."
,,mami! DOST! Peníze VŠECHNY i kreditky nechala tady! Vzala si jenom svoje věci a peníze, které vydělala a někam odjela...!"
,,fakt...? No, raději bych jsem se ujistila, jestli jsou ty kreditky s penězma... Mohla je klidně všechny převést na svůj účet...."
,,Buď zticha! Mami, já ji miluju! Tys... Tys..." nevydržel jsem to.. začal jsem brečet do dlaní a sklesle sedl na židli...
,,Bille, to bude dobrý... Ty na ni rychle zapomeneš.. víš kolik holek tě chce...?"
,,ale žádná není jako Noemi... Žádná si se mnou nepovídá o tom, jak se cítím, když přijdu z koncertu, jaké byly fanynky, jak se cítím..."
,,to si jenom myslíš... Takových na světě je a všechny čekají na tebe...!"
,,mami, já měl holku, kterou ani nezajímalo, že jsem na nějakém koncertě..."
,,ježiši Bille... Jedna z mála..." vyjela po mě dřepící mamka před mýma nohama...
,,mami... Já... Pochop to, já nechci jinou, než je Noemi... Asi těžko by si nechala vytetovat na nohu čínskými znaky moje jméno jakákoliv holka... To dokáže jenom ta holka, která se mnou chce být celý život, chápeš...? Ale najednou se vypařila... Kvůli... Tobě..."
,,MĚ?! Jak to jenom můžeš říct...?!"
,,kdybys na ni byla hodná... a... neprokazovala ji nenávist, ale lásku.... Tak bych byl šťastný, a i ty i holky by byly šťastné..."

Volala jsem Heraldovi ohledně práce....
Já: Heralde, já tu práci beru, budu dělat na molu... Tak rychle to do Německa nepřijde... Mám už jenom dva tisíce euro...
Herald: okay... Já věděl, že se na tebe můžu spolehnout... zítra pro tebe přijede limuzína... Jo...?
Já: okay.. V kolik...?
Herald: asi okolo deváté... Stihneš to...?
Já: nevím,... holky mě budí už v pět, tak bych jsem to měla stihnout... :-P
Herald: áha... Tak, domluveno...? :)
Já: jasně... :) Dík... :)
Herald: tak já už musím, tak ahoj, těším se... :)
Já: jo jo... ahoj...
,,tak holky, maminka jde zítra do práce a vy půjdete se mnou... :)"
Začala jsem jim kuchtit večeři, aby mi neumřely hlady... :)
Bill
Mamka mi vysvětlila, jak to tady bylo, když jsem nebyl doma...
,,mami... Proč jsi mi musela zničit celý život...?"
,,Všechno se dá vrátit zpátky..."
,,ježiš mami, tady nejsi ve filmu..."
,,jela do Francie..."
,,cooooo? :-O"
,,slyšela jsem, jak si objednávala letenku..."
,,a... tos... tos mi nemohla říct dřív...?"
,,já...myslela... že..."
,,co...?"
Vykašlal jsem se na mamku a hned volal na letiště, pak Tomovi, že letím do Francie, jestli vezme Kiku a jestli poletí se mnou....
Tom: Bille... Já ... Kika právě rodí... a...
Bill: aha... tak to jo... :) Já ... teda letím, ahoj...
Rychle jsem položil sluchátko, ani nečekal na odpověď a jel na letiště.. Fanynkám jsem ani nerozdával autogramy... Nechápaly, co se děje... Asi poprvé v životě mě viděly sprintovat...
Saki za mnou dobíhal s kuframa a já už stál u pasové kontroly a nedočkavě čekal na Sakiho...
,,dobrý den... Prosím vás... Mohl by jste mi dát autogram...? Moje dcera vám hrozně fandí, jsem ráda, že jezdíte u naší společnosti..."
,,jistě..." dal jsem jí autogram a rychle běžel k letadlu... Lidi už pomalu nasedali…
Měl jsem štěstí... Letěla jen jedna fanynka, takže jsem nemusel vysvětlovat proč letím do Francie... Saki byl rád, když si konečně sedl a oddychl si a napil se...
,,teda, ty mi dáváš zabrat..."
,,když jde o Noemi, tak jsem schopný vydat i život..."
,,ty když se zamiluješ, tak jenom do jedné a nepustíš, co...?"
,,tos postřehl až po tolika letech práce se mnou...?"
,,no, poprvé tě vidím běžet na letadlo sprintem 150km/h ..." rozesmál mě Saki...
,,víš... Noemi mi utekla do Francie a teď ji musím najít..."
,,jéjda... Tak kde začneme? Nejspíš si vezmeme dalekohled a na eifelovu věž se rozhlídnout, ne...?"
,,... to bychom taky mohli, ale..."
,,připoutejte se prosím, budeme startovat,, hlásila letuška do rozhlasu
,,ale... Nejdříve to zkusíme u Heralda, pak tam, kde Noemi pracovala..."
,,myslíš, že bude u něj...?"
,,já nevím..."
,,to by bylo hodně nápadné, ne...?"
,,třebas nebude přímo s ním...ale... Prostě...Já ji najdu, i kdyby mi to mělo trvat celý život..." ,,okay... Já zajistil to auto... neboj, nepojedeme Evropským prdítkem, jako minule, ale teď je to nějaký auto... Nevím, co je to za značku, ale viděl jsem ho v prospektu..."
Byl jsem hrozně rád, že měli volný let do Francie, jinak nevím,... Asi bych nastartoval letadlo Tokio Hotel a řídil ho sám...

Bylo okolo deváté večer a já šla spát...
Druhý den ráno jsme se vzbudili před pátou hodinou, nakrmila holky a začala se chystat do práce... Asi o půl osmé jsem skončila... Vlastně, upravila jsem pořádně i holky..
CRRCRR
Drnčel zvonek o sto šest a já šla otevřít... Před dveřmi stál Herald a za jeho ramenem jsem viděla stát limuzínu...
,,ahojky" pozdravila jsem ho...
,,ahoj, bereš doufám i holky...? Máme totiž dětskou kolekci.."
,,to nemyslíš vážně..." posadila jsem malou do sedačky a Zahara nasedla ladně do limuzíny... Role bohaté slečny jí opravdu šla... :)
,,no, Heriett samozřejmě dáme ještě čas, ale Zahaře by to šlo, promenádovat se po molu..." ,,no, to by teda šlo.." usmála jsem se na ni a mluvila dál s Heraldem francouzsky... Zahara pečlivě poslouchala každé slovo...
"chci se do konce života naučit všechny jazyky na světě" říká vždycky, když se smějeme, jak pozoruje cizí rozhovory. Myslím, že z toho bude mít jednou problémy... :) Německy už trošku umí... Což opravdu čumím... Přišla a uměla říct akorát Hallo... To bylo vše a během několika měsíců už toho tolik umí...
,,tak.. Dovolíš jí teda vyjít na molo...?" řekl Herald schválně anglicky, aby to slyšela i Zahara, která na mě hodila psí oči, které mě vždycky přemluvily...
,,tak dobře, ale žádné blbosti..."
,,díky mami!!! :)"
Bill
Nechal jsem se Sakim přemluvit přespat v hotelu a až ráno jít za Heraldem do agentury... Měl pravdu... Ráno je moudřejší večera... Připravil jsem si i proslov, kdybych jsem ho potřeboval... Stejně nikdy nic nepotřebuju... Vždycky to skomolím a začnu odznova a říkám to, co v tu chvíli cítím... Koukal jsem na strop a přemýšlel.
,,Saki, vstáváme!" zakřičel jsem mu do ucha, když už jsem byl upravený a nachystaný vyrazit...
,,cože? Napadly nás fanynky...?" opět musím podotknout, že mě rozesmál...
,,ne, jenom na nás čeká Noemi... :)"
,,aha, no jo no... vždyť už vstávám..."
Když se Saki konečně vysoukal z hotelového pokoje mohli jsme vyrazit...
...