Červenec 2007

One -> fotky

31. července 2007 v 23:07 | Evule |  Tokio Hotel - photos


One nr. 47

31. července 2007 v 21:23 | Evule |  FR - scans 2007

DE Bravo 32/07

31. července 2007 v 19:46 | Evule |  DE Bravo - scans 2007Hlasujte v t-music!!

31. července 2007 v 19:04 | Evule |  News
No Rihanna s tím svým deštníkem zase vyhrává, ale jenom o 2%, tak to se snad dožene ne?:D Pak už nemůže TH porazit, pač bude v t-music 10 týdnů a to se už hlasovat nedá.
Takže hlasujte přes sms -> HIT 1 na 9001107 , bo přes net -> T-music
My to dáme :D

Tokio Hotel soukromě v New Yorku!

31. července 2007 v 18:51 | Evule |  InterviewsPřeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

Všude v Evropě panuje Tokio Hotel fanouškovský alarm. Naproti tomu, v USA začne fanouškovská bouře nejdříve v příštím roce - neboť na jaře 2008 by také tam mělo být uveřejněné jejich CD. Dříve než Bill (17), Tom (17), Gustav (18) a Georg (20) navštíví Ameriku už jen pro koncerty a rozhovory, chtěli ji předtím bezpodmínečně navštívit osobně. Takže letěli tajně na čtyři dny do New Yorku. Zcela soukromě! Pravděpodobně naposledy mohli běžet nepoznaně po ulice, jít nakupovat a okukovat pamětihodnosti. Vždycky u toho: Gustavův foťák, s bubeníkem ,aby zachytil ty nejpěknější momenty tajného výletu - exkluzivně pro Bravo! A kytarista Tom vypráví, jaké to bylo v cool městě světa…

Bravo: Super, že Gustav hodně fotil.
Tom:
Jo, to bude ještě někdy malý profesionální fotograf. Momentálně nejsme nejsme tady v Německu tak hodně, tak jsme chtěli udržet naše fanoušky na běžícím páse, a aby se zúčastnili naší cesty. Chceme, aby naši němečtí fanoušci dostali vše, co jsem zažili.

Bravo: Co nejpěknějšího jste tedy v New Yorku zažili?
Tom:
Byli jsme poprvé v USA, chtěli jsme tam ale všechno: Bill bezpodmínečně na nákupy. A já, protože je tam tolik Hip-Hop obchodů.

Bravo: Ale letělo se už docela dlouho ne?
Tom:
Ano, po 8 hodin. Opravdu úmorné. A potom na letišti ta mega krutá bezpečnostní kontrola. Na mě tahle ochranka stále nehleděla. Všichni ostatní to měli už za sebou - tak jsem musel po desáté přes šek. V Americe si dokonce musíš nechat udělat otisky prstů, dříve než smíš přijet.

Bravo: Které pamětihodnosti jste navštívili?
Tom:
Byli jsme v blízkosti sochy Svobody. Potom jsme byli u Ground Zero a na Broadway. Tam jsme dokonce šli na muzikál "Fantom opery". To nebyla tak moje věc. Po půlce mě to začalo opravdu nervovat.

Bravo: A jídlo? Když jste fandové fasfoodu, museli jste se přece cítit jako v ráji…
Tom
: Jo, to bylo skvělé! Byli jsme v Taco-Bell a u Burger-Brater. Ale ješě lepší byla snídaně. Byly vždycky Pancakes s javorovým sirupem. To bylo opravdu dobré.

Bravo: Kolik peněz jde utratili za nákupy?
Tom:
Příliš hodně. Koupil jsem si docela hodně oblečení a čepic. Bill a Georg obíhali obchody a najedou se dostali do Chinatown. Tam ale nerozuměli, bylo tam pouze čínské cedule. Mohli prchnout už jen s taxikem.

Bravo: To znělo na vzrušující výlet!
Tom:
Jo, ale v těchhle chvílích nám totálně scházelo Německo. Především jsme si vůbec nemohli představit, jak velmi postrádáme naše německé fanoušky. Přinejmenším stejně tak, jako oni nás. Vymýšlíme pro ně právě něco jedinečného. V září vychází v každém případě naše nové Live-DVD s velmi intimní tour-dokumentací…

Str.74-75 ÚNOR 2006

31. července 2007 v 16:42 | Evule |  BRAVO Speciál [DE]
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem
V únoru uvedli Bill, Tom, Gustav a Georg své živé turné a natáčeli megacool videoklip…
Když Tokio Hotel jeli na druhou část své "Schrei"-Tour, hyperaktivita o kluky ještě víc vzrostla! Tentokrát hrají ještě ve větších halách, s ještě drsnějšími reflektory, před ještě více fanoušky. Všichni chtějí vidět Billův nový vzhled. Všichni chtějí slyšet, jak skvěle živě rockuje dřívější školní kapela. Je jedno, kde Tokio Hotel hrají - lístky jsou během mála minut vyprodané. Před celkem 175.000 fanoušky, hrají Bill, Tom, Gustav a Georg během sedmi týdnů tour. Je to nejúspěšnější Newcomertour všech dob v Německu. Po tuto dobu žijí jenom v hotelu, vůbec nejsou doma. "Milujeme, být na turné", říká Tom. "Jenom mě štve balení kufrů" Na podiu kluci položí perfektní show. Vrchol každého koncertu: "Rette mich". Bill zpívá tuhle baladu s tolika pocity, že fanoušci dostanou husí kůži. Song měl být také třetí singl kapely. Proto byl dokonce ještě jednou nahrán - s novými úseky a Billovým, mezitím hodně hlubokým hlasem. Ve studiu v Berlíně-Spandau natáčejí Bill, Tom, Georg a Gustav k "Rette mich" jejich dosud nejnákladnější video - se senzačními efekty: Stěny se pohybují, obličej se vynoří ze stěny, kluci, jak se zdá bojují s gravitací. Za těmito megacool efekty trčí jednoduchý trik: Všechny scény budou natočeny na jednu šikmou rovinu. Zatímco singl a video dobývá hitparády, bere si kapela čas na další projekt. Bill, Tom, Gustav a Georg se angažují pro "Schau nicht weg!", velké BRAVO-akci proti šikaně na školách. Kluci budou fotografováni s logem akce - a tak plakátováni všude v Berlíně. Výsledek: Stovky posterů byly ukradeny fanoušky Tokio Hotel. Šílenství jde dál…

Str.72-73 LEDEN 2006

31. července 2007 v 16:39 | Evule |  BRAVO Speciál [DE]
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem
Nový rok, nový Bill! Jeho cool dlouhý účes je TH-senzací v lednu 2006…
Rok 2006 není starý žádné čtyři týdny (nechápu :D) - tady překvapil Tokio-Hotel-Oblíbenec Bill fanoušky s rozruchem: Jeho look je kompletně nový! Čau Manga-účesu, ahoj zářivé dlouhé vlasy! Drsné: Bill předtím žádnému člověku nevyprávěl o téhle bláznivé změně! Ani jeho kámoši z kapely, Gustav a Georg o tom nevěděli. Dokonce jeho dvojče Tom, neměl žádné tušení, dokud Bill před ním nestál! Co stálo za náhlou změnou? Bill: "Nic zláštního. Chtěl jsem prostě změnu." Po objevení nových fotek Billa v Bravu, stála hlava náhle celému Německu. Všechna média referujío Billově novém vzhledu a tisíce fanoušků píše dopisy a e-maily na Bravo. "Jeho nový účes je nezvyklý, ale přitom skvělý", píše fanynka v zastoupení mnoha přívrženců. Žádný problém: Kdo shledává Billa už pořád cool, stojí teď ještě víc na něm (hm tak to tež nechápu :D)…

TH fanoušci ve velké Tokio Hotel mozaice!

31. července 2007 v 11:12 | Evule |  News
Co se stalo od pátku 20.7. do pondělí 30.7. v sekci Backstage, je opravdu senzační! Vy Tokio Hotel fanoušci jste byli vyzváni k tomu, poslat nám vaši fotku. Vyvrcholení: Každá jednotlivá fotka se dá jako malý mozaikový kamínek k velkému Tokio Hotel mozaikovému obrazu. Obraz Tokio Hotel tvoří …VÁS! Kapela si byla jistá, že se zúčastní hodně. Když se ale dozvěděli skutečný stav, byli všichni baff! Ke konci akce jsme od vás dostali téměř 20 000 obrázků! Obdrželi jsme takto den a noc obrázky v minutovém taktu! Grandiózní výsledek! A poté, co jste nám obrázky tak pilně posílali, uděláme sestavu velkého mozaikového obrazu. Jak se dostaneme dál, se samozřejmě dozvíte v sekci Backstage! Takže kdo ještě není přitom, ihned se tady přihlašte!
tokiohotel.de
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/


Str.30 TOKIO HOTEL OD A-Z

31. července 2007 v 0:03 | Evule |  BRAVO Speciál [DE]
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem!
Tak poutavá může být abeceda: Tady ostaneš všechny důležité informace od zasvěcených o Tokio Hotel - setříděny od A do Z

Allergie (Alergie): Bill je alergický proti každému bodnutí hmyzu a jablkům. Gustav má alergii proti rybám, vepřovému masu a pylu. Georg proti psím a kočičím chlupům.

Berlin (Berlín): Kapela je pravidělně v německém hlavním městě. Tam natáčela doposud všechna svá videa. "Der letzte Tag" na střeše kina ve Freidrichshainu, "Schrei" ve staré vile, "Rette mich" v legendárním filmovém studiu a "Durch den Monsun" v Leuenbergu u Berlína.

Chaos (Chaos): Většinou vládne dokonalý nepořádek v hotelových pokojích kluků. Obzvláště u Georga panuje katastrofální alarm. U Billa se podobá koupelna často absolutní nepořádkové pustině! Gustav je známý spíš jako pořádný.

Darmzotte (Klk): Nové slovo pro TH-lexion. " ,Cítím se jako klk´, říkáme, když to jde špatně" vysvětluje Bill.

Essen (Jídlo): U Tokio Hotel přiletí vždycky na talíře Fast Food. U zeleniny a spol vám bude spíš špatně.

Fanpost (Pošta od fanoušků): Denně přistávají stovky dopisů v poštovní schránce Toma, Billa, Gustava a Georga. Zatím mají naplnění zcela kůlnu - neboť je nevyhazují pryč.

Groupies (Groupies): To jsou fanoušci, kteří se potom dostanou s hvězdam do postele. Často netrpělivě čekají před hotelem. A někdy si je kluci berou na pokoj.

Haare (Vlasy): Když si Bill změní svůj účes, je to ihned nový skandál. Téměř už pravidelně nás mega hvězda překvapuje s novým stylem vlasů. Ostatní tři dosud zůstali ještě u svým starých účesů.

In-Ear-Monitoring (In-Ear-Monitoring): Když TH hrají živě, mají v uchu malý reproduktor, ve kterém můžou čiře slyšet svůj sound. Neboť přes hlasitý křik fanoušků, by nic neslyšeli, co vlastně právě hrají.

Jahrestag (Výročí): 15.srpna 2006 Tokio Hotel oslavili své první výročí. Neboť 15.srpna 2005 vyšel jejich vůbec první singl "Durch den Monsun" - ten okamžitě přistál na první místě singl charts!

Klempner-Dekolleté (Klempířský dekolt): Když se někdo sehne a potom se skulinou podívá ven, nazývají to kluci klempířským dekoltem. (to nevím, jestli mám dobře přeložené, bylo to nějaké divné :D)

Loitsche (Loitsche): Tak se jmenuje malá vesnice u Magdeburku ve které žijí Tom a Bill se svou matkou a nevlastním otcem. Celkem tam bydlí jenom stěží 700 lidí. Loitsche leží na řece Ohre.

Magdeburg (Magdeburk): Rodné město kapely. Tady mají svou zkušebnu. Gustav a Gerog bydlí ve městě. Gustavův barák je přímo nad pohřebním ústavem.

Nackt (Nahý): Tak spí basista Georg v noci. Když jsou všichni ostatní do postele, nosí boxerky.

Off - Day (Volný den): Nazývají čtyři kluci z Magdeburku to, když mají den volno. V takových dnech jedou většinou ke svým rodičům do Magdeburku nebo Loitsche.

Piercing (Piercing): Kaulitz-dvojčata mají piercingy. Tom ve rtu - Bill v jazyku a v levém obočí (správně má být v pravém). Bill by měl rád ještě víc piercingů. Čeká ale do 18ctin. (1.září 2007)

Quartett (Kvartet): To je kapela, složená ze čtyřech členů - přesně jako Tokio Hotel.

R
umbeißen (Olizování): To znamená u kluků z Tokio Hotel zungenkuss (olizování)

Schuhgröße (Velikost bot): Když si kluci kupují boty, potřebují všichni čtyři velikost 42. U oblečení je to rozdílné. Tom nosí XL až XXL, Gustav M, Georg M a Bill S.

Traumfrauen (Vysněné ženy): Tom stojí totálně na top modelce Heidi Klum. Gustavovi připadá totálně sexy Eva Langoria ("Zoufalé manželky") - přesně jako Georg. Bill stojí na sladké Ashley Olsen.

Umzug (Stěhování): I přes pověsti v různých denících, Tokio Hotel se ze své vlasti nevystěhovali. Všichni čtyři žijí ještě se svými rodiči v Magdeburku nebo Loitsche. Když jsou v nahrávacím studiu v Hamburku, bydlí tam v bytě.

Vegetarier (Vegetarián): Ani Bill, Tom, Gustav ani Georg se umí zříct ryb. Milují burgery a spol - přesto zcela dobře vegetariánům rozumí, protože mají zvířata rádi.

Witze (Vtipy): Tokio Hotel nestojí na zevně vyučené vtipy. Raději se smějí veselým situacím.

XXL (XXL): S Tokio Hotel je téměř všechno v téhle velikosti. Poster, kalendář, transparent, atd. V XXL nosí Tom rád své HipHop oblečení.

Yen (Jen): Japonská měna. S ní by kluci jednou rádi zaplatili - v Japonsku.

Zugabe (přídavek): Pří svých koncertech na "Schrei" - Tour hráli Tokio Hotel někdy až tři přídavky. Jako poslední píseň rockovali téměř vždycky podruhé svůj mega hit "Durch den Monsun".

Nové detaily k LIVE DVD

30. července 2007 v 15:21 | Evule |  News
Zřejmě nebude dáno jako u posledního singlu tolik různých konfigurací, ale doposud jsou tři jisté rozdělení:
1. Live-Album (Koncert jako cool Audio)
2. Live-DVD a dokumentace
3. Všechno dohromady (Live Album, Live DVD a Live dokumentace v cool kovovém boxu)

Tom (by Hanny) :D

30. července 2007 v 15:02 | Evule |  Tom Kaulitz - photos
Já mám dost :D:D

Dream´Up - poster TH

30. července 2007 v 12:23 | Evule |  Posters

Fan 2 - postery

30. července 2007 v 9:54 | Evule |  PostersTOKIO HOTEL- Tohle bysme nevyměnili pro nic na světě

29. července 2007 v 16:19 | Evule |  Interviews

Přeložila Lindulka pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
Vaši němečtí oblíbenci nabídli první koncert ve Španělsku, 14.června během festivalu MTV Day a hodiny před, byli s námi v jejich hotelu. Tam drmolili trochu španělsky, mluvili o jejich fanynkách a o jejich albu Scream, mezi dalšími věcmi- plýtvali přívalem sympatiíí. Zajisté, u dveří hotelu se vyskytovalo množství čekajících fanynek s křikem, že spatří odcházejícího Billa, Toma, Georga a Gustava. Mezi dvěma čtenářkami Top Music&Cine, které vyhrály soutěž meet&greet s Tokio, tudíž odpoledne, se s nimi poznaly osobně! Chceš znát všechny detaily tohoto speciálního setkání a poslední návštěvu německých v naší zemi?Tak nepřestávej číst! Dále Tokio Hotel!
Ahoj kluci! Tohle odpoledne je Váš první koncert ve Španělsku, máte na tuto situaci připraveno něco speciálního?
Bill:
¡Hola!(Ahoj,-řekl to takhle ve špánině).Pravda je, že jsme velmi spokojeni tady být a máme jedno dobré přivítání- už jsme viděli nějaké naše fanynky a máme velkou radost z uskutečnění.
Tom: Na tohle odpoledne je jedno překvapení. Naučili jsme se něco ve španělštině a z toho možná něco bude vycházet.
Bill: Také máme jasno, že tohle nebude poslední vystoupení, které děláme ve Španělsku a nelíbí se nám odejít.
Tedy,vrátíte se brzy nám udělat víc koncertů?
Tom:
Doufáme, že ano! Okouzlilo nás se vrátit do Španělska dát vlastní koncerty.Viděli jsme, že máme dost fanoušků, ale nemůžeme určit přesné datum, kdy se vrátíme.
Jaký je Váš vztah s fanoušky?
Bill:
Ačkoli jsme pořád zaneprázdněni, máme v úmyslu fanouškům věnovat více možného času.Podepisuju autogramy, ale všechny nestíhám vyřídit a to mě rmoutí.Navíc hodně surfujeme na Internetu a máme v úmyslu být s fanoušky v kontaktu alespoň na útěchu přes síť.
VRCHOL ROCKU
Je dokončeno zveřejnit ve Španělsku Scream-vaše album v angličtině. Jste s deskou spokojení?
Bill:
Jsem na album velmi hrdý,kterého jsme dokázali, protože písně nejsou v mém rodném jazyce, ale i tak, já, který jsem velký perfekcionista, jsem chtěl, aby zpívání bylo jako v němčině.
Jaké jsou Vaše oblíbené písničky?
Bill:
Kdoví, asi ty víc rokovější a tvrdější jako je např. Break Away nebo Scream.
A Vaši muzikální ovlivňovatelé?
Tom:
Naše vkusy na poslouchání muziky, jsou velmi rozdílné.Proto je těžké říct, jaká skupina nás speciálně ovlivňuje. Když jsme se spojili my čtyři pro hraní v momentě, ve kterém nás zahrnovala a ovlivnila naše vlastní muzika.
CHLAPCI-VELCÍ BOJOVNÍCI
Trávíte hodně času spolu, i když se snášíte geniálně. Určitě také máte někdy mezi Vámi nějaké momenty napětí. Hádáte se hodně?
Bill:
Jasně, je normální, že když jsme pořád tolik spolu, že je nějaké to hádání. I když je zvláštní, že hádky se míň vyvolávají když jsme na turné, myslel jsem si, že ty momenty tvoří víc série kritiky, už taky sem tam ano, co trávíme všechen čas spolu( kolikrát v autobuse s hodně malým prostorem) ,ale ne. To jo, máme rádi diskutování,hádky a všechno to mluvíme s velkou hlasitostí. Fakt je, že výše(hlasitěji) mluvím já a na druhé straně můj bratr a já máme naše příběhy a za názory také diskutujeme.
Jaké si myslíte, že je tajemství Vašeho úspěchu?
Bill:
Nemám žádný nápad, opravdu. Ano, něco mám, co v tom spočívá.V televizi se objevila jedna píseň, lidé se na ni začali dívat, líbila se jim a tomu je až dosud. Myslím, že takhle to všechno začalo, ale nevěděl jsem jak to říct, protože nevím, jestli je toto pravý důvod nebo ne, ale domnívám se, že budete mít co k vidění.
A jak se tomu přizpůsobujete? Jste přece velmi mladí…
Bill:
Jistě, všechen tento úspěch začal před dvěma roky, ačkoliv my už jsme trávili před tím víc času, děláním muziky.Jo, takhle to vypadá(zdá se) velmi dobře/ré. Trochu vidíme naše rodiny, skoro nikdy nemůžeme spát v naší posteli a sotva máme čas na naše kamarády, ale nevyměnili bysme to, pro nic na světě.
2 ČTENÁŘKY S TOKIO HOTEL V BAKSTAGE!!!
Naše zkušenost s Tokio Hotel byla krátká, ale velkolepá…
Po koncertě, jsme přijeli na místo, kde jsme vystoupili a poté nás přivítali. Po několika minutách vystoupil bodyguard a vysvětlil nám pravidla, kterými jsme se museli řídit. Po více než 15-cti minutách mírného čekání, se kluci objevili! Nemohli jsme uvěřit, že tam byli před námi…Tak blízko, a s úplně absolutním klidem. Naše city stoupaly, oni stáli před naším tělem, to byl sen našeho života- a v něm jsem byla, nakonec se to splnilo. Z ničeho nic kluci z Tokio Hotel nás pozdravili ve španělštině, s velmi rozkošným přízvukem, řekli Hola(Ahoj). Když k nám přišli, všechny naše nervy byly pryč a začaly jsme s nimi mluvit, jako by byly normální osoby, a ne naše oblíbená skupina, Tokio Hotel… Tomovi jsme ukazovaly obrovský kondom, který jsme dostaly od kamarádek, Georga jsme se ptaly, kdy změnil svůj look… Na konec se nám stalo hodně věcí a hodně historek, které pořád převládají v naší paměti. Nikdy nezapomeneme ty pohledy a úsměvy, které jsme od kluků dostávaly. Chceme poděkovat Top Music&Cine za to, že nám pomohli naše sny uskutečnit reálnými. ,,polibek"
FESTIVAL MTV DAY 2007 , PRVNÍ KONCERT TOKIO HOTEL VE ŠPANĚLSKU!!!
14. června, náměstí Las Ventas v Madridě se navštívila slavnost na oslavu festivalu MTV Day 2007 a s hosty, to byl opravdový přepych. Tokio Hotel, Nena Daconte, La 5° Estación, Mikel Erentxun, Natasha Bedingfield, El sueńo de morfio a Malendi dali své ano v aréně, během skoro sedmi hodin muziky, záře, tančení a hodně představení. Na další velké hrdiny noci, přišlo na událost kolem deseti tisíc účastníků, přišel i déšť, ale vydrželi jako pravý borci až do konce- projevila se jejich láska a zbožnost pro jejich oblíbené umělce. Přece jenom jsou to fanoušci. ¡Sí seńor! ¡Ole,ole y ole!!
Pár minut do sedmé večer, vystoupili na scénu nejočekávanější kluci, Tokio Hotel! Hromada fanoušků skandovala jejich jména a plakala dojetím. A ne málo, už jen pro to, že jsou Bill, Tom, Georg a Gustav poprvé v naší zemi. Po bojácném startu na scénu(oni také byli nervózní), začali Tokio rozpalovat motory s Ready,Set,Go! A němečtí byli připraveni na všechno. Bill, Tom, Georg a Gustav nás potěšili s několika písněmi, které jsou zahrnuty ve Scream, jejich anglické album. Bez pochyb, jeden z nejvzrušivějších a nejdojímavějších momentů přišel, když zahráli Monsoon, se kterým doslova lidi pobláznili! Definitivně to byla show velmi, velmi intenzivní, která nechala všem velmi dobrou chuť v ústech, ale s chutěmi o hodně víc. Tokio Hotel, vraťte se rychle zpátky, prosím!


Už je to tak, aneb můj strašný soused - 9.díl

29. července 2007 v 14:58 | Evule |  FF - Už je to tak, aneb můj strašný soused
Autor: Lucík
,, do prd….,, bože můj to snad není možný vždyť ještě nemaj bejt doma. To nedává smysl co tu dělaj? Normálně se vracej tak za dvě tři hodiny. A zrovna dneska když tu ležim s krásnym klukem a zrovna se spolu chystáme spát, tak sou doma dřív. Já sem fakt neuvěřitelnej smolař. Tohle se mi stane vždycky. Jako nemyslim, že se mi vždycky nepovede vyspat se s klukem ale spíš jde o to, že když něco moc chci, o něco stojim nebo se na něco těšim, tak mi to nevyjde. Máma mi furt říkala, abych se na nic netěšila protože se mi to pokazí a já musím uznat, že tentokrát měla starší a moudřejší pravdu. Ale sakra proč teď?? Sem tu tak krátkou chvíli a moje rodinka, který sem se evidentně zalíbila, mě najde nahou v posteli s klukem, kterej už má nasazenej kondom - hmm myslim, že si můžu rovnou sbalit kufry a odjet. Protože stejně budu muset odjet až tohle uvidí. A radši si předem sbalim sama než, abych koukala na leteckej den - čili jak mi všechny moje věci letí z okna. Charlie by mi jich jistě pár rozkousal, takže by se mi výlet do Němec opravdu ale opravdu vyplatil. Ne to nedovolím.
Já: Tome musíš zmizet
Tom: cože teď zbláznila ses
Já: Tome prosím tě musíš …………..
Tom: ale..
Já: dělej!!!
Už sem na něj celkem hystericky vyjela protože sem uslyšela kroky jak někdo stoupá po schodech nahoru, pak už jen stačilo projít chodbou a byli u mě v pokoji, kde by se jim naskytnul vskutku nevídaný obrázek. Myslím, že by si potom Tom jednak už neštrejchnul a jednak asi ani nezahrál protože by asi letěl ven z okna ještě předtím, než by na něj dopadly moje věci. A nevim jo asi by nebylo moc dobrý kdyby mu na hlavu spadly například moje sedmi set stránkový knížky. To už by se chudák asi nezvednul.
Tom ačkoliv se mu moc nechtělo vstal z postele a začal se oblíkat. Ale jelikož se mi jeho tempo zdálo moc pomalé tak sem ho malinko popohnala takže lítal po pokoji sem a tam a sbíral všechno svoje oblečení a s mou pomocí se do něj rval. Tak nějak si myslím, že se mnou už v životě nepromluví protože po tom co tu se mnou zažil a nezažil nebude mít asi moc velký důvod. Hm tak sem opět přišla o hezkýho kluka. Jak by řekla Jana se stane. Jenže na to teď já fakt nemám čas myslet. Teď musím hlavně dostat Toma co nejdřív pryč, aby ho tu nenašli.
Já: Tome sakra pohni sebou!!!
Tom: neřvi na mě!
Já: dyk šeptám
Tom: ale šeptem řveš!
Já: bože co to zas plácáš…… to je jedno máš všechny tak jdi
Tom se rozešel ke dveřím, za kterýma už stála Kerstin aby se se mnou přivítala - hm jak milé.
Já: ty pitomče tak ne!
Vzala sem ho za ruku a vyhodila ho na balkon. Už sem zapomněla na slušný vychování takže sem ho tam vcelku jako odvlekla místo abych ho mile vyprovodila a dala mu pusu na rozloučenou. Jediný moje štěstí je, že vím, že Hans bývá z práce unavený a tak chodí hned po příchodu domů na dvě hodinky spát. Takže možnost, že by Toma potkal na zahradě je vcelku mizivá. Sakra ale co sousedi - jo ty vlastně jeli na dovolenou uff. Potom co sem ho tam vyhodila sem zatáhla závěs a když se ozvalo bouchání na dveře, tak sem se akorát navlíkla do županu. Díky mami, že si mě donutila si ho s sebou vzít. A to sem se s ní kvůli tomu hádala teď jí budu muset zavolat, že jí miluju a že má vždycky pravdu. Ještě sem se trochu upravila a šla otevřít. Ve dveřích sem zazívala, aby to vypadalo, že se strašně unavená a že mě právě vzbudili.
Kerstin: ahojky zlatíčko ty si spala??
Já: jojo (opět sem zazívala)
Snažila sem se stát ve dveřích, aby Kerstin nešla dovnitř. Hm jenže sem to malinko nevychytala a ačkoliv sem se opravdu moc snažila, tak vlezla dovnitř.
Kerstin: Proč máš ty věci rozházený všude po pokoji ……….kalhotky na stole no Andy
Já: (zatvářila sem se jako největší neviňátko) no ehm víš já sem přišla a byla sem tak unavená, že sem se slíkala a házela oblečení kamkoliv jen, abych si už mohla lehnout
Kerstin: :D aha dobře ale ukliď si to tu ano …
Já: jojo určitě
Otočila se a vydala se zpátky ke dveřím - když už byla skoro u nich tak se najednou zastavila došla ke skříni - ohnula se a zvedla Tomovo triko. Panebože já zapomněla že nosí dvě - sakra sakra sakra - jedno si tu samozřejmě nechal. Když ho Kerstin zvedla a začala zkoumat docela ve mně zatrnulo a začala sem se malinko potit.
Kerstin: čí to je?
Já: ehm no moje….
Kerstin: tvoje?? Dyk to je jak na slona
Já: ono je takhle veliký schválně víš
Kerstin: ale ty takový věci nenosíš
Já: to to je na spaní
Kerstin: aha …….no dobře ……nezapomeň, že je v šest večeře
Já: ano jistě
Kerstin odešla a já sebou s pocitem obrovské úlevy flákla na postel. Tak tohle bylo opravdu o fous. Ale myslím, že mi to zbaštila. Ani už mě moc nezajímá jak dopadl Tom. Ale docela sem se poučila v tom, že už sem žádnýho kluka nikdy nevemu! Tohle mi absolutně stačilo.
………………………………mezitím na balkoně ……………………………………………
Tak tohle je na mě vážně moc. Ona mě prostě sprostě vyhodila. Jako by se za mě styděla nebo co. Jak se může stydět? Za mě? Každá jiná holka na jejim místě by byla štěstím bez sebe a nejmíň by mě představovala rodině a ona mě prostě vyhodí. I když na jednu stranu se jí asi nedivím oba sme byli nahý a oni jí ještě tolik neznaj asi by neudělala dobrej dojem. Sakra dyk sme oba byli nahý už sme se spolu skoro vyspali a ono se to musí takhle posr….! To je takovej pech. Pochybuju, že jí ještě někdy dotlačim tak daleko. Teď už s tim souhlasila ale příště už souhlasit nebude. Sakra!!! To se musí stát zrovna mě. U bráchy by to nebylo nic novýho ale já - já Tom Kaulitz přece s holka spím aniž bych je k tomu musel přemlouvat nebo aniž by mě těsně před tím vyhodili. A ještě na balkon. A neví náhodou ta chytrá holka jak z toho zatracenýho balkonu mám slíst. Si asi myslí, že mě ta větev udrží. To sem aspoň nemohla nainstalovat žebřík, když už si sem chce vodit pánský návštěvy - ale s mojí ať už nepočítá. Já s holkou která se za mě stydí nic mít nebudu. Na to sem moc pyšnej. Asi budu muset dneska večer vyrazit do klubu.Tam vždycky někoho splašim. Jestli teda po tomhle budu ještě vůbec něčeho schopnej protože je dost dobře možný, že díky tomu stromu už nebudu schopnej vůbec ničeho. A tohle všechno jen kvůli jednomu nepovedenýmu - no však víte čemu. Dobře no jedna nožka na větev druhá nožka na větev …….. ha sem tu sem prostě borec. Herdek to se mi zdá nebo slyšim smích.
Gustav: Tome ty vole co to tam děláš??? :D :D
No tak ten mi tu vážně ještě scházel - já zapomněl, že je to její soused. To je super nevydařená akce a ještě mě u toho vidí tohle pako. Takže vidim jak to bude zejtra vědět brácha, Georg i ta jeho holka. Největší drbna z celý kapely mě vidí a ještě u toho řve jak na lesy - hlavně nenápadně.
Já: proboha mlč!!!
Gustav: :D si jak tarzan :D ……………se bavim :D
Já: se směju a teď už mlč!!!
Gustav: počkej to jako chceš říct, že si byl u mojí nový sousedky - jako fakt jo a co hochu jaká je?? Jaký sou češky??
Já: mlč proboha …….
Gustav: až mi řekneš jaká byla
Já: nijaká ……k ničemu nedošlo protože nás vyrušila ta její náhradní matka
Gustav: cože?? Umírám :D :D …….. chudinko Tome zase sis neštrejchnul co …. No jo to naštve
Byl sem tak naštvanej, že mi podjela noha a z poslední větve sem spadnul na zem.
Já: auuuuuu (zařval sem)
Gustav: tak mě tu celou dobu umlčuješ a sám řveš jak tur
No jo sakra dyk on má pravdu. Slyším kroky - doprčic co teď. Ha už vím - soused. Dokonce sem snad poprvé ve svým životě vyvinul běh a proběhnul sem brankou, kterou sme s Andy tenkrát odešli od Schäferů, abych se dostal ke Gustavovi na zahradu. A Gustav? Ten sem mi ještě tak dobrý tři hodiny smál

Cover - DVD Zimmer 483 - Live

29. července 2007 v 13:21 | Evule |  Tokio Hotel - photos
Sehr schön! :)Bill <3

29. července 2007 v 11:59 | Evule |  Bill Kaulitz - photos
HyperLink

Originální návrh Billovy mikiny!

29. července 2007 v 10:11 | Evule |  News
Jak jsme slíbili, dokázali jsme získat grafický návrh navržené Billovy mikiny! V každém případě ji zpracoval velmi nákladně a doufáme, že se vám grafika líbí! Pokusíme se ještě zjistit, kdy a kde potom bude k dostání! :-)
Keep you posted!
tokiohotel.de/backstage