Leden 2007

Rodinka - 10.díl

31. ledna 2007 v 20:03 | Evule |  FF - Rodinka
Autor: Lucík
Přidala sem trochu do kroku abych ho dohnala. Sakra to musí tak hnát. Jestli mu tohle tempo vydrží tak za chvilku začnu dost funět.
Já: Gustave!!!!! ……………hej Gustí počkej
Zastavil se a otočil na mě.
Gustav: potřebuješ něco?
Já: jo chci se tě na něco zeptat
Gustav: jo a na co …… musí to bejt dneska dost spěchám
Já: jdeš za Simonou co (vyletělo to ze mě ani sem nevěděla jak) …..no do toho mi vlastně nic není ………dlouho tě nedržím jen se chci zeptat jestli sem ti něco udělala?
Gustav: udělala? Ne proč jak si na to přišla?
Já: já nevim třeba že se se mnou vůbec nebavíš a sotva mě pozdravíš …..jen bych ráda věděla jestli sem ti něco udělala nebo jestli ti nejsem sympatická - klidně to řekni a já se ti budu vyhejbat
Gustav: vyhejbat ale proč ……..ty vůbec nevíš o co tu de co
Já: no asi sem úplně blbá ale ne nevím
Gustav: víš co ……..nech to bejt ….. to je fuk všechno je to fuk o nic nejde ……. Už musim jít …..ahoj (otočil se a šel pryč)
Já: Gusťo …….. Gustave no tak počkej prosím
Gusťa už mě neslyšel - nebo spíš nechtěl slyšet. Mohl by mi někdo vysvětlit o co mu de já sem fakt asi trotl ale nerozumim tomu. Sedla sem si tam do parku a přemejšlela o tom všem. Přemejšlela sem jestli mu mám napsat nebo ne ………ach jo jak já bych ted potřebovala někoho kdo by mi poradil. Inke se ocicmává s Billem někde, Georg už šel domů a Tom ten se ocicmává s Tinou. Zas tu není nikdo, když to nejvíc potřebuju. Asi bude nejlepší když udělám to co sám chtěl. Nechám ho být. Kdyby o mě stál aspoň jako o kamarádku tak to řekne nebo se mnou aspoň mluví.
Vstala sem z lavičky a rozešla se parkem domů. Byla už úplná tma a v parku bylo až děsivý ticho. Přidala sem do kroku, abych byla co nejdřív venku. Z ničeho nic sem za sebou uslyšela kroky. Vyděsilo mě to - už sem skoro běžela. Díky bohu už vidím světla koleje ……. Mám strašnej strach já chci domů. Hrůza něž sem doběhla dom funěla sem jak parní lokomotiva bez legrace, čúrky potu mi tekly po tváři ale byla sem šťastná že sem zas v bezpečí.
…………………………………….ráááááno………………………………………………
Ne ne ne ne ne to snad není pravda to nemůže bejt pravda. Ježiš doufám, že sem vás nevyděsila :D zas nic tak hrozného to není i když, zvažte sami - Inke je nemocná což v překladu znamená že jela do Mnichova nakupovat s Billem. Vůbec si neuvědomuje, že teď kvůli ní, pač nevlastnim všechny učebnice, musim sedět s jednim klukem- hrůza strašně smrdí a navíc dejchá pusou. Lidi to je humus - normálně funí na celý kolo a furt na mě divně zírá už sem si asi padesátkrát překontrolovala mikinu jestli na ní nemám flek bo tak. Ještě že má lavici u okna. Inke už sem poslala asi pět výhružnejch zpráv načež mi zavolala a půl hodiny se tlemila do telefonu. Potvora jedna směje se cizímu neštěstí. Ha přišla mi zpráva asi se mi zas chce Inke vysmát. O pozor není to Inke píše mi Georg.
AHOJ ŠPUNTE …….. KOUKEJ MAZAT DO SPOJOVAČKY MUSIM TI NĚCO SDĚLIT TVŮJ GEORGÍČEK.
No vida jak rychle se naučili zdrobněliny :D . Dovolila sem si na záchod a došla do spojovačky, kde už čekal Georg.
Georg: no to je dost taky sem tu málem vystál důlek
Já: chudinko co si chtěl?
Georg: no výborně jdem rovnou na věc to já rád
Já: pako :D tak píšeš že mi chceš něco sdělit tak se ptám
Georg: a co třeba ahoj Georgi jak sem měl co děláš co vaši??
Já: :D já z tebe jednou zešílim co si chtěl??
Georg: no dobrá dobrá já ti to teda řeknu mám novej drb
Já: á jé já to tušila
Asi sem vám to ještě neřikala ale Georg je hrozná drbna. Ten by zapad jako Keliška v mužskym podání do slunce seno :D ale fakt. Ten ví o každym všechno, mnohdy i to co on sám o sobě netušil.
Georg: ty si vůbec nevážíš informací co ti chci poskytnout
Já: samo že vážim
Georg: ne nic ti neřeknu
Já: no tak Georgi nenech se přemlouvat
Georg:ne nic nebude
Já: no tak fajn tak já zas jdu
Georg: ne počkej já ti to teda řeknu
Já: :D (věděla sem že to zabere) tak mluv
Georg: normálně představ si jo ……. Gustav se rozešel se Simonou ……..včera večer
Já: cože???? To to ……..to je mi líto ……
Georg: ukončil to on nemusí ti to bejt líto
Já: a proč??
Georg: já nevim to mi nechce říct
Já: počkej a proč mi to vůbec říkáš
Georg:ty víš proč
Já: no nevim
Georg: ale jo víš …….. musim zase běžet tak o tom přemejšlel papa (vlípnul mi pusu na tvář a zmizel v zatáčce)
No to teda fakt nevim proč mi to říká. Jako by bo něco měnilo. Jen by mě zajímal proč se s ní rozešel ale když to neřek Georgovi tak proč by to řikal mě.Teda asi je to hnusný jo ale trochu mi to udělalo radost. Proti Simoně sem nic neměla to ne byla moc fajn ale - no víte jak ne. No nic musim zpátky do třídy.

Yam! 06/07

31. ledna 2007 v 17:12 | Evule |  Yam! - scans 2007


Rodinka - 9.díl

30. ledna 2007 v 19:56 | Evule |  FF - Rodinka
Autor: Lucík
Já: (klekla sem si zoufalstvím na kolena) Inke zlato prosim tě co sem tam dělala? Především teda co sem dělala s George?
Inke: vstávej prosim tě já ti to teda řeknu no
Já: děkuju
Inke: no v podstatě si tam nic moc nedělala co si pamatuješ poslední??
Já: no jak sme si s Georgem panáka a pak jak sem mu seděla na klíně
Inke: no potom vim že si s nim byla tancovat a dělali ste tam hroznej kravál pač s váma pak tancoval i Tom…….. :D byl na vás dost vtipnej pohled no a pak ste se vrátili a ty sis zas sedla na George no a pak
Já: pak co??
Inke: pak ste se tam s Georgem asi půl hodiny líbali
Já: cože sme dělali??
Inke: no líbali ste se
Já: no to snad ne a to si to nemohla zastavit
Inke: ale proč já myslela, že chceš
Já: Inke já byla opilá - samozřejmě že sem nechtěla - teda moje střízlivé já nechtělo - ne že bych George neměla ráda ale není to můj typ absolutně je moc hodnej to jo ale ………..sakra já sem taková kráva
Inke: ale no tak Luci to se stane navíc sem si jistá že pro George to taky nic neznamenalo
Já: myslíš? No teda je fakt, že mi teď psal, že se omlouvá
Inke. No tak vidíš nedělej si s tím hlavu hm …….
Já: fajn fajn fajn
Odepsala sem Georgovi, že to nevadí, že sem byla taky opilá a ať si to nebere osobně ale, že to pro mě nic neznamenalo. Na to mi přišla odpověď, že si to osobně nebere a že je rád že to takhle beru protože se bál toho, že si od toho budu něco slibovat.
Díky bohu - na ten trapas do dopadlo celkem dobře. Ještě ten den mi napsal Gusťa jestli bych se nemohla sejít s jeho ségrou. To byste nevěřili jak sou si povahově podobný oba sou sluníčka, hodný, milý, chytrý. Ona mi donekonečna děkovala, že jí s tim pomůžu a já jí furt nemohla ujistit, že to vážně nic není a že to ráda pro ní udělám kdykoliv znovu. Když sme dopsali to úřední lejstro :D, tak sme začali drbat Gusťu. Říkala mi, že se včera vrátil domů nějakej smutnej prej opilej ale smutnej :D, ptala se jestli prý nevim něco o tom, že by se se Simonou pohádali nebo že by se stalo něco jinýho. Bohužel jak sem jí sdělila skoro nic si nepamatuju.
Uběhnul další německý týden ale nic co by stálo za to říct se nestalo. Kluci celý týden nebyli ve škole protože měli nějaké koncerty. Musim říct, že mi tam docela chyběli protože kromě Inke to byly jediný tvorové co se se mnou bavily. Jé já řekla, že se nic podstatnýho nestalo. Málem bych na to zapomněla Inke chodí s Billem není to super. Ani nevíte jak moc jim to přeju. Tom říkal, že Billa takhle šťastnýho dlouho neviděl a já Inke taky ne - i když jí znám sotva měsíc.
Kluci se mi dokonce pravidelně hlásili - teda ne všichni - Gustav nepsal. Začínám si myslet, že mě moc nemusí. I když je mi záhadou proč. Nic sem mu přece neudělala. Nebo snad jo?
Každopádně jestli jo tak o ničem nevim. Blížil se čas jejich návratu a tak mi napsali jestli bych na něj i s Inke a s Tinou - nová Tomova stará jak by řekl Georg - počkat před zkušebnou. Souhlasila sem a tak sme s Inke v deset večer vyrazili na smluvený místo. Tinu sme potkali až před zkušebnou. Uznávám tahle se Tomovi fakt povedla. Bohužel musim říct, že to myslim ironicky. Větší krááááááásu sem snad ještě neviděla. Nafrňěnej rozmazlenej fracek jinak se to opravdu vyjádřit nedá. Ale tak jestli mu to vyhovuje tak prosim. Docela sme jí s Inke zdrbli O=) .
Inke: hele už jedou =))))
Já: tady je někdo natěšeném
Inke: ts no a tak nezáviď
Já: :D …….. ty si tak krásně tupě zamilovaná :P takovej zamilovanej blbeček
Inke: já ti dám blbečka :D (mě začala pohlavkovat ovšem přestala jen co auto zastavilo a vylezl z něj Bill) Billíííííííííííííííííí (no myslim, že nemusim říkat co pak následovalo)
Vystoupili i ostatní Tom mě jen objal dal mi pusu a šel se - doslova - olizovat s Tinou. Pak přišel Georg udělal to samý jen se nešel olizovat s Tinou :D ale šel pro něco do zkušebny a nakonec vystoupil Gustav, zamumlal něco jako ahoj vzal si bágl přes rameno a rozešel se směr domov. A dost tohle mě štve proč se tak chová jestli proti mně něco má tak ať mi to řekne. Asi sem úplně blbá ale já vážně nevim, že bych mu něco udělala. Ale takhle to nenechám jdu za nim.


Rodinka - 8.díl

30. ledna 2007 v 18:01 | Evule |  FF - Rodinka
Autor: Lucík
Čekala sem co z něj vypadne.
Gustav: totiž ……………jde o to, že ségra si našla novou práci a oni spolupracujou i s pobočkou v Čechách a ona jim má teď napsat dopis v Češtině no ale jelikož neumí Česky ani slovo, tak sem tě chtěl poprosit jestli by si jí s tim nepomohla.
Já: a-aha …… jo jistě to není problém =) ráda
Gustav: vážně =)
Já: jo jasně =))
Gustav: děkuju (dohonili sme kluky ve předu)
Já sem tak blbá,blbá,blbá totálně naivní. Asi se ptáte proč? Já si myslela, no spíš sem asi doufala, že se mě Gustav zeptá na něco jinýho. Fakt sem úplně pitomá, jak mě to mohlo jen napadnout vždyť ten by o mě nestál ani kdybych byla poslední na světě L ach jo.
No nic je to jen další zklamání v mym ubohym životě. Kápnu božskou Gusťa se mi líbí a hodně. Nahlas sem si to nikdy nepřiznala ale jo je to tak. Je strašně milej,hodnej a hezkej prostě totální andílek ale co zamilovaná nejsem - doufám - jen se mi líbí dokážu ho hravě dostat z hlavy. Ale co když ne?? Ne dokážu!!! Je sice fajn ale to je všechno - jo Luci to si řikej to určo zabere. Je fajn ale to je všechno je fajn a……..
Gustav: no Simona tam na nás bude čekat =)
Já: Simona??
Georg: Gustavova stará :D
Já: (pokusila sem se zasmát ale asi to neznělo moc upřímně) jo aha tak to jo
Gustav začal George mlátit.
No a myslim, že je to jasný osud to rozhodnul za mě. Gustav má holku! Má holku nemusim se trápit myšlenkama jestli u něj mám nebo nemám šanci ted vím že nemám.
Došli sme sem až do baru. No nevim jestli to lze nazvat bar. Bylo to něco tak přepychovýho, že se to barem dalo těžko nazvat. Když Tom viděl můj ohromený a zároveň vystrašený výraz ubezpečil mě že mě zvou :D . Věřte mi oddychla sem si jen kola tam stála asi 10 euro. Vlezli sme do klubu a šli se posadit na takovou pohovku - nebyly tam stoly ale křesla a pohovky se stoly uprostřed. Kluci objednali nějaký pití a všichni sme se začali bavit. Za chvilku dorazila i Gustavova ,,stará,,. Byla vážně moc hezká - hubená, blonďatá, usměvavá, hodná - no myslim, že už by výčet jejích kladných vlastností stačil. No prostě ideál krásy.
Za hodinu už sme byli pěkně rozjetý. Kluci furt objednávali další a další pití a mě i jim alkohol pořádně stoupnul do hlavy.
Georg: Luci Luci Luci
Já: Georgu, Georgu, Georgu
Georg: Lucííííííííííí zazpívej nám nějakou českou
Já: neeeee
Georg: prosím pěkně prosím smutně koukám
Já: tak jo :D (sem začala česky pět) nesem vám noviny poslouchejte :D :D
Georg: no to bylo krásný na to se napijem
Nalil nám další tři panáky a já netušim jak najednou sem mu seděla na klíně. Pak už jen vím že sme zase pili smáli se a ………………………………..hrozný okno …………….. nakonec si jen pamatuju, že sme s Inke šli ke mně a ona u mě spala. Ale co se sakra dělo zbytek večera. Já to nechápu nikdy sem po opici okno neměla tak proč teď. Doufám, že se nic nedělo. Co by se taky mohlo dít měla bych bejt úplně klidná. Sem klidná, sem klidná ……..sakra co si to namlouvám nejsem klidná.
Inke: dobré ráno ty nemravo :D
Já: co to meleš?
Inke: no co ………ty se nezdáš čoveče
Já: Inke co to meleš??
Co sem dělala co sem sakra dělala? Ááááááááááá
Inke: (dostala strašnej výtlem) no to je gól
Já: netlem se
Inke: ty si to nepamatuješ co
Já: no - ne mám to totální okno
Inke: no to je gól :D
Já: Inke přestaň skórovat a řekni mi co sem tam prováděla proč sem nemrava?
Inke: zeptej se ostatních já nemám to srdce ti to říct :D :D
Já: Inke mluv!!
Inke: ne nemůžu :D (furt se mi strašně smála)
Já: to snad není možný Inke jestli mi to okamžitě neřekneš tak asi začnu bejt dost agresivní
Inke: no tak Lucí klid já myslim, že se to brzo dozvíš
Jen co to dořekla zapípal mi mobil. Přišla mi sms od George. Stálo tam:
AHOJKY CHTĚL SEM SE TI JEN OMLUVIT ZA TEN VČEREJŠEK BYL SEM OPILEJ.
Aha fajn něco sem dělala s George ale co? Co? Co?
Tokio Hotel in Moskau

29. ledna 2007 v 16:08 | Evule |  Videos
Tohle video, se objevilo na singlu Übers Ende der Welt, takže se na to podívejte ...

Náhradní štěstí - 10.díl

29. ledna 2007 v 13:59 | Evule |  FF - Náhradní štěstí
"To sem já!!"ozve se z mobilu známej písklavej hlas
"Je ahoj mami!"
"Tak jak se tam máš?A co vyvádíte!Doufám, že nezlobíš!"vychrlí na mě
"Ne neboj!Máme se skvěle a všechno je ok!"uklidňuju jí
"A kde že to bydlí?Nějak mě to vypadlo!"
"Je to kousek od Magdeburgu!"
"Cože????"slyším v mobilu vyděšený hlas a chvilku ticho!
"Halo!!Mami seš tam?"
"Jo sem!Hele Anett já už musím končit, musím probrat něco důležitého s tátou!Hlavně mi slib že se vrátíš!"
"To je jasný!co tě to napadlo?"
"No to já jen tak!tak se měj krásně!Ahoj!"zavěsí mobil
Co to mělo být? Chovala se nějak divně,když sem jí řekla, kde sem!
"Kdo to byl?"vykoukne Andrea pod polštářem
"Moje mamka!"odpovím jí,odejdu se vysprchovat a převléct!
Hodím na sebe něco pěkného, aby si Gusta nemyslel že sem nějaká socka:) Obtáhnu si černou tužkou kukadla a namaluju leskem pusu!
"Ty někam deš?"prohlídne si mě nejistě Andrea, když příjdu do kuchyně
"Ne proč?"dělám blbou
"Že sis namalovala černě oči!"je vidět že mě zná:)
Sednu si v kuchyni ke stolu a udělám si kakao,to já prostě miluju:)hlavně co nejvíc sladký!!
Je něco kolem jedenáctý a tak mam ještě dost času!Sice nevim proč,ale hrozně se na něj těším:)
"Dneska máme o zábavu postaráno!"dřepne si vedle mě Andrea
"Jak to?"
"Tak se podívej kolem sebe a poznáš!"
Rozhlídnu se kolem sebe a hned pochopím!Stačí se podívat na křeslo kde se válí všechno možný!:)No skoro celý den jsme uklízeli, protože zítra ráno se mají vrátit Andreji rodiče a kdyby to tu viděli,tak se asi přestěhují :)no to by nebylo zas tak špatný:)
"Hele Ajo já dojdu něco koupit jo?"začnu se vymlouvat,protože je po pátý a já než to najdu bude taky chvilku trvat.
"No to bys měla!Když si mi to všechno sežrala!"sem ani nečekala že to pude tak hladce!
Hodím na sebe bundu, protože je tam docela kosa,ještě jí řeknu že se za chvilku vrátím a vypadnu!
Našla sem to docela rychle je za deset minut šest!Tak si přece jenom skáknu koupit něco dobrého:)
Bože to je doba!Kde ten kluk je?Už tu čekám půl hodiny o on nikde!!Stepuju na chodníku jako pipka a cpu se čokoládou, protože ta prej uklidňuje!
"Ahoj!promiň že sem přišel pozdě!Ale kluci mě zdrželi!"začne se Gusťa vymlouvat,když konečně příjde !Už sem myslela že se na mě vybodne!
"To je v poho!Dyť já tu čekám jenom půl hodiny!"udělám ironický úsměv,aby pochopil že sem nasraná!
"Fakt promiň ale máme toho docela dost a tak nastíhám! Hele nechceš si jít sednou radši dovnitř?"
"To je dobrý nápad!Nechci být zase v časáku!"
"Cože v časopisu?Jak to myslíš?"nechápe
"Takhle!"hodím po něm ten časák, co sem sekla v kadeřnictví a čekám se z něj vypadne!
Děkuju těm co to čtou!!! @netka


Rodinka - 7.díl

28. ledna 2007 v 20:54 | Evule |  FF - Rodinka
Autor: Lucík
Já nemůžu nejde to ……..panebože co mám dělat co mám dělat. Klid Luci no tak klid dejchej to bude dobrý. Hlavně mysli- varianta a) odejdu propadnu z hudebky a budu muset odjed zpátky do Čech, úča bude šťastná jak nade mnou vyzrála a celá škola se mi bude smát varianta b) budu zpívat - ztrapnim se ale u srdce mě bude hřát pocit, že sem nad tou babou vyzrála já. Volím variantu b! Otočila sem se zpátky na všechny ty lidi, nadechla se abych sebou nešvihla a začla sem zpívat. Celá tělocvična rázem ztichla a všichni koukali na mě. Jejich pohledy mě hrozně rozrušovaly protože sem nevěděla jestli je to dobrý znamení bo špatný znamení. Asi po minutě písničky už mi to ale bylo jedno, nechala sem se jí unést totálně. Můj vztek na učitelku mě vyburcoval k takovýmu výkonu, že sem sama sebe nepoznávala. Můj hlas i ,,pohyby,, to sem nebyla já, bylo to naprosto úžasný =). Už sem ani nesledovala ty lidi kolem. Odzpívala sem první písničku a pak i druhou. Když dozněly její poslední tóny , otevřela sem oči a uslyšela sem obrovský potlesk. Byla sem šťastná ale nemohla sem si ho za týhle situace vychutnat. Byla sem úplně hotová jen sem se otočila na učitelku a vrazila jí ten mikrofon.
Já: doufám, že sem splnila vaše očekávání, jen bych vám ráda sdělila, že o vašich hodinách nezpívám jen protože ty vaše lidovky neznám a těm textům nerozumim
Nevim co to do mě pak vjelo ale utekla sem na záchod a tam začala brečet. Nevím proč prostě sem jen seděla a brečela. Za chvilku sem uslyšela klapnout dveře.
,,Luci si tu??´´ byla to Inke ta holka co sem dala její číslo Billovi.
Já: jo sem
Inke: si v pořádku?
Já: to bude dobrý
Inke: natřela si jí to =) vážně si válela měla si vidět jak Maierka (naše učitelka hudebky) čuměla :D kluci to tam fotili a natáčeli na mobil. V životě ji nikdo takhle nesetřel vážně.
Já: fajn to sem ráda
Inke: no tak Lucí polez ven (seděla sem v kabince)
Já: proč?
Inke: kluci na tebe čekaj
Já: aha no tak já lezu (vylezla sem z kabinky a šla si omejt oči)
Inke: jo a chtěla sem ti poděkovat
Já: za co??
Inke: za Billa (začala se červenat) prej si mu moje číslo dala ty =)
Já: jo aha =) no jo dala …….. pač sem věděla že se k sobě hodíte a že se ti Bill líbí
Inke: (skočila mi okolo krku) děkuju =)))
Já: :D nemáš za co vážně =) sem ráda že si šťastná
Inke: sem moc včera sme si celou noc psali a dneska jdem ven =) ……… tak už pojď
Já: jojo běžím a je ti jasný, že pak chci detaily
Inke: tak jo …………jo hele Luci je mi líto co se stalo mezi tebou a Karin je to kráva. Tak mě napadlo jestli by sis nechtěla sednout ke mně
Já: (tentokrát sem jí okolo krku skočila já) jo jasně děkuju =))
Vyšli sme ven a obě se smáli. Měla ale úsměv ztvrdnul na rtech když sem viděla, kdo na nás čekal. No jasně Gustav, Bill, Tom a Georg.
Já: co vy tu??
Inke: no říkala sem ti že na nás kluci čekaj
Já: já - já ale myslela že na nás čekaj kluci ze třídy
Georg: my ti snad nestačíme??
Já: ne to ne tak sme to nemyslela (začla sem se červenat)
Georg: já si dělám srandu :D
Bill: jdem oslavovat
Já: cože??
Tom: no jasný jdem oslavovat tvoje životní vítězství nad Maierkou
Já: Tome ty si pako :D
Inke s Billem se zdrželi trochu vzádu takže sem šla jen se třema.
Tom: no možná sme =) malinký ale to se vážně musí oslavit
Georg: hele já sem z nich tady nejdýl tohle dělá Maierka někomu každej rok ale ještě nikdo z těch kdo tu zpíval to tak nezvlád jako ty. Byla si bezvadná (dal mi ruce kolem ramen)
Já: J děkuju ……….. já bych moc ráda šla ale musim se vrátit do třídy na hodinu
Tom: taky fakt ona je ještě škola
Já: super postřeh Tomí
Tom: hihi no to víš ……..
Georg: tak se sejdem po škole zveme tě i s Inke do jednoho baru tady co ty na to
Já: no já nevím
Tom: ale nedělej fóry pojď :D
Georg: jo pojď
Já: no …… já..
Gustav: prosím
Promluvil poprvé za tu dobu co sme se s klukama bavili. Upřeně se na mě podíval ale po chvilce sklopil hlavu.
Já: dobře půjdu =)
Georg: fajn tak v půl třetí u školy
Já: dobře =)
Kluci odešli a Inke se mi pověsila zezadu na krk.
Inke: půjdem pařit =)
Já: jasně oslavíme to
Společně sme odešli do třídy a přežili další tři vyučovací hodiny. Pak sem se ještě stihla jít domů zkrášlit a dát si tam tašku. Stejně je to divný, že se se mnou kluci baví. No co nebudu nad tim dumat a mažu ke škole bo mi ještě řeknou, že brzdim nebo tak. Přišla sem před školu a kluci nikde tak sem se posadila na lavičku a čekala. Ale ne dlouho pač na mě za chvíli bafli.
Georg: čau čau čau čekáš dlouho??
Já: ale ne to je dobrý
Tom: on Georg zas zdržoval se musel ještě namalovat
Já: no je mi to jasný
Georg: hej nene já to nebyl
Já: ahoj Gusťo
Gustav: ahoj =(
Já: copak je si nějakej smutnej
Gustav: ale ne to se ti zdá
Tom s George popošli trochu před nás takže nás nemohli slyšet jak si povídáme.
Já: nezdá na tohle já mám čuch tak mluv co se děje?
Gustav: já no potřeboval bych něco vědět už delší dobu se tě chci na něco zeptat ale nenašel sem odvahu
Já: (totálně zmatená ) tak mluv
Gustav: totiž ……………

27.01.07 - RTL, ZDF, Kika

28. ledna 2007 v 20:35 | Evule |  Screenshots
RTL- Explosiv Weekend

ZDF - Leute Heute

Kika - logo

Rodinka - 6.díl

28. ledna 2007 v 17:46 | Evule |  FF - Rodinka
Autor: Lucík
,, A-ahoj …….. Tome´´ Kurňa já na ně mám ale štěstí neměli by bejt doma bo ve studiu nebo někde kde nejsem já!!!
Tom: ahoj …… můžu přisednout
Já: jestli chceš
Bral to jako ano a sednul si vedle mě.
Tom: opravdu hezky zpíváš měla by si to zúročit
Já: jak??
Tom: mohla bys u nás v kapele vystřídat Billa :D
Já: :D a zabil by mě viď
Tom: no to asi jo ………ale fakt bys s tim měla něco dělat
Já: nemyslim, že zpívám natolik dobře aby se to dalo zúročit
Tom: no jak chceš ……………….si nějaká bílá je ti dobře?
Já: ale jo to bude dobrý
Tom: určitě? ………. Neměla by si bejt ve škole??(všimnul si batohu na zemi)
Já: a neměl bys ty bejt ve škole?? (ušklíbla sem se)
Tom: dobrá já už se neptám :D
Já: ale já se zeptám můžu??
Tom: jo ptej se
Já: jaký máš úmysly s Karin?
Tom: no ona je vážně hezká ……..a milá
Já: tuším že přijde nějaký ale
Tom: jo ……..ale ona nemá v hlavě mozek, nevydržel bych s ní
Já: ona se evidentně myslí něco jinýho ………. A potom co ste se spolu vyspali se jí ani nemůžeš divit
Tom: cože???? (nahodil totálně nechápavý výraz) vyspal??
Já: ehm - to - to říkala ona
Tom: já se s ní nevyspal ………… jen sme se kousli to je všechno nespal sem s ní …. Ona ti tvrdila že jo
Já: L L L jo
Tom: to snad není pravda počkej až se mi dostane do rukou já jí dám co proto
Já: nemusíš já se o to postarám
Ona mi lhala ta kráva mi lhala. Vymejšlela si, vodila mě za nos á já jí to věřila. Myslela sem že sem si tu konečně našla kamarádku ale spletla sem se. Proč?? Proč když někomu začnu věřit musí mě zklamat. Ani sem si to neuvědomila ale po tváři mi začaly týct slzy.
Tom: ty brečíš?
Já: co? …….. (otřela sem si slzy) já ne - to nic není
Tom: nikdo nebrečí jen tak! Stalo se něco?
Já: všechno a nic
Tom: to tě tak vzalo, že sme spolu nespali
Já: o to přece nejde ona mi lhala jedinej člověk kterej se mnou tady komunikoval, kterýmu sem začala věřit a ona mi lže. Blbý Německo, proč sem sem lezla /po tváři už mi začaly týct úplný proudy/ ……….sakra (zvedla sem se a utekla pryč)
Věděla sem naprosto přesně kam půjdu. Namířila sem si to rovnou do naší třídy. Byla zrovna přestávka a tak sem měla čas si to s Karin vyřídit a pak zas zmizet aniž by mě viděl učitel. Karin seděla v lavici a z toho že mě vidí měla evidentně radost. Tu sem jí ale hodlala zkazit.
Karin: ahoj Lucí …………stalo se ti něco??
Já: ty se ptáš ty se mě ptáš (začala sem dost řvát) já ti věřila a tys mě vodila za nos! Mluvila sem s Tomem vy ste spolu nespali! Ty si mi lhala všechno sis to do puntíku vymyslela. To si sakra tak ubohá, že musíš o takovejhlech věcech lhát. Si zoufalá kráva nic víc. Už ti nevěřim ani nos mezi očima (otočila sem se na třídu, všichni na mě zírali s otevřenou pusou) a vám bych radila to samý. Je to lhářka.
Už sem na nic nečekala a vztekle odešla ze třídy. Jak sem tak mířila k vstupním dveřím zastavila mě naše učitelka hudebky. Nesnášela mě protože sem o jejích hodinách odmítala zpívat. Bylo to jen protože byla zatížená na německý lidovky a tak se o jejích hodinách nezpívalo nic jinýho. Já samozřejmě ani jednu německou lidovku neznala a jelikož v nich byl používanej takovej starší jazyk, neuměla sem to ani přečíst natož pak zazpívat. A o posměch sem vážně nestála.
Učitelka: slečno
Já: ano paní profesorko
Učitelka: chtěla sem vám říct, očekávám od vás, že si nacvičíte dvě písně a předzpíváte je třídě………ve školní tělocvičně. O mikrofon se vám postarám
Ale ne to si dělá srandu. Slyšela sem, že když nemá ráda nějakého svého studenta udělá mu přesně tohle. Je jí jedno jak ten dotyčný zpívá prostě mu řekne ať si nacvičí dvě písničky a ty pak musí v tělocvičně do mikrofonu zazpívat. Což o to před tou třídou by to ještě šlo jenže podle toho co mi říkali moji spolužáci se na toho kdo zpívá pak přijde podívat celá škola, jelikož to ta baba hnusná tak zařídí. Je to prej vždycky strašnej trapas. A teď mám zpívat já to snad ne!!! NE!! NE!! Proč proč proč? Co sem komu udělala?
Já: co prosím??
Učitelka: žádné co prosím! Slyšela ste dobře očekávám vás i vaši třídu zítra o velké přestávce v tělocvičně. A radí vám přijďte nebo vás nechám prolítnout ………… přejí hezký den (posměšně se na mě usmála a odešla do sborovny)
Co budu dělat? Uteču,vrátim se domů cokoliv. Já nechci zpívat a ještě k tomu před celou školou. Už jí vidim jak se mi vysměje a na konci roku mě stejně nechá prolítnout a řekne že nemám hudební vlohy, jak mi o hodinách už mnohokrát sdělila. Ale já za to fakt nemůžu, že ty jejich blbý písně neumim. Jako ukažte mi němce kterej by byl dokázal zazpívat Ach synku, synku - pochybuju, že by se takovej našel. A dost! Já jí ukážu! Já jí dám, že nemám hudební vlohy to se bude divit. Natřu jí to - co Čech to muzikant ne!
Jen co sem přišla domů začala sem cvičit. Vybrala sem si písničku od Guano Apes - quietly a od Joan Osborne - One of Us. Docela sem si věřila. Od spolužáků mi přišlo několik smsek, že mě litinou a že věřej že se moc neztrapnim. Jak milé.
…………………………………….druhý den - velká přestávka - tělocvična…………………
Měli byste jí vidět babu jak se culí. Má radost jak nade mnou vyzrála. Jen počkej babo ty budeš čumět to ti přísahám. Jo asi sem se zapomněla zmínit, že během velký přestávky se do tělocvičny narvala celá škola a i nějaký třídy z gymplu.
Učitelka: tak co slečno připravená J J
Já: jistě (snažila sem se tvářit co nejvíc sebevědomě a nedat na sobě znát, že sem nervózní jako snad nikdy v životě. )
Úča mi vrazila do ruky mikrofon a já si stoupla před všechny ty lidi tam. Bože proč je jich tu tolik. Začaly znít první tóny mé první písničky a v tu chvíli sem si všimla kluků - Bill, Tom, Gustav i Georg všichni čtyři, tam stáli a upřeně na mě koukali. Ne to ne já to nedám ne před nima musím pryč …… já před nima nechci zpívat, tohle ne musím utýct. Otočila sem se na učitelku a viděla, jak se vítězoslavně usmívá. Sem srab! Já před nima ale vážně nemůžu pětka nepětka. …………….

NRJ 12 - reportáž

28. ledna 2007 v 15:07 | Evule |  Videos

Rodinka - 5.díl

28. ledna 2007 v 14:22 | Evule |  FF - Rodinka
Autor: Lucík
,, Bille´´ když ho vidím musim se začít smát.
Bill: ahoj =)
Já: proč si prosim tě psal přítel :D …….. proč si se nepodepsal
Bill: no já si chtěl zahrát na tajemnýho =)
Já: aha no jo bylo to velmi tajemný ……..psal si že se mnou potřebuješ nutně mluvit
Bill: jo no potřebuju (trochu se začervená)
Já: a jéje (jen čekám co z něj vypadne) povídej
Bill: no víš já bych ……… to víš co …………
Já: :D cože?? Překlad prosím :D
Bill: nesměj se mi je to moc vážná věc
Nahodím kamennou tvář i když bych se nejradši smála když vidim jak je nervní.
Já: tak mluv
Bill: já bych od tebe potřeboval takovou malou informacičku …….. no vlastně dvě
Já: sem jedno ucho
Bill: no ta první ………….. máš kluka??
Zarazím se.
Já: cože? Proč to chceš vědět??
Bill: no prostě chci ……..
Já: ale proč
Bill: pro dobrou věc
Já: jo aha ……….. a ta druhá informacička
Bill: ještě si mi neodpověděla
Já: ta druhá věc!!!!!!
Bill: L ach jo no ta druhá ………. Jestli by si mi nemohla obstarat jedno číslo
Já: mohla jen řekni koho a máš ho
Bill: =) ………. Jedný holky od vás ze třídy
Já: který??
Bill: tamtý černovlasý (zas se začal červenat) tý hezký
Já: :D myslíš Inke
Bill: no já nevim jak se jmenuje……… seženeš mi ho prosím?? (nahodil prosebný očka)
Já: hmmmm ne
Bill: L proč?
Já: :D já ti ho rovnou nadiktuju
Bill: aha =) tak jo
Nadiktovala sem Billovi číslo na svou spolužačku Inke- je to moc hodná holka takže můžu bejt bez obav že by Billovi něco udělala :D . A navíc myslím si že se jí Bill líbí, to sem mu ovšem neřekla jen ať se chlapec snaží.
Já: už budu muset běžet, aby mě ve třídě nesháněli
Bill: jojo jen jdi a děkuju moc (dal mi pusu na tvář)
Já: nemáš vůbec zač =) sem vždy k službám (otočila sem se k odchodu, ušla sem asi dva metry a zase se otočila na něj)
Já: ty Bille
Bill: ano
Já: to jestli mám kluka si chtěl vědět ty??
Bill: kdepak
Já: tak kdo?
Bill: přítel =)
Já: aha tak vyřiď příteli, že až se mě bude chtít na něco zeptat tak mu ráda odpovím ale osobně =)
Bill: provedu ahoj
Vrátila sem se do třídy a furt sem musela přemýšlet nad tím kdo je přítel. Kdo to chtěl vědět jestli mám kluka. No každopádně sem si říkala, že ať už je to kdokoliv nebude to asi nikdo moc zvláštní. Kdo by se o mě taky mohl chtít zajímat - dyk sem ……..dyk sem to jen já. Venkovská, česká buranka L ach jo nemám šanci si najít pěknýho kluka protože s mojí vizáží o mě sotva někdo zavadí byť jen pohledem. Začalo mi z toho bejt docela ouzko. Asi sem se tvářila hodně zklamaně protože mi učitel řekl že sem bílá jak stěna a že bych měla jít domů. Po pravdě sem to docela uvítala, nebylo mi špatně jak si všichni mysleli, teda bylo ale na tak špatně jak se domnívali. Sbalila sem si tedy věci a ze školy odešla. Vždycky když mi bylo takhle smutno kouřila sem. Hnusnej zlozvyk vím ale kouřila sem jen hodně málo. Zapálila sem si a brouzdajíc se ulicema Magdeburgu sem přemejšlela co dál. Nejhorší na tom všem bylo, že tu nebyl nikdo, kdo by mě objal, pohladil po vlasech nebo řekl vlídný slovo. Zůstala sem sama uprostřed tý divočiny kolem. Normálně sem depkama moc netrpěla ale když ste mimo domov přepadá vás to častějc než byste sami chtěli. Začne to třeba právě tím, že si řeknete, že zůstanete napořád sami a skončí to tím, že si uvědomíte, jak moc se vám stýská po tom všem co ste nechali doma. Ste sami v cizím světě lidí, kterým je všem do jednoho jedno, že vás něco bolí. L Musím se podívat pravdě do očí, chtěla jsem sem, sama sem si to vybrala, to že sem v Německu je jeden z mých splněných snů, tak bych se teď neměla litovat. Musím být silná, jinak z toho brzy zešílím.
Típla sem nedokouřenou cigaretu, dala si do uší mp3 a zamířila na kopec kousek za městem. Je to tichý a krásný místečko kam nikdo nechodí a navíc je odtud vidět na celý Magdeburg. Za chvíli už sem seděla na vrcholku a zpívala si Breakaway od Kelly Clarkson - vím asi sem pitomá ale tu písničku miluju - navíc mi vždycky dokáže zvednout náladu. A jak tam tak sedím a zpívám si ozve se mi za zády hlas.
,, Hezky zpíváš =) ´´
Nejdřív nadskočím protože se strašně leknu ale záhy zrudnu jako blázen a připadám si úplně mega trapně.
,, Nechtěl sem tě vyděsit´´ …………


Náhradní štěstí - 9.díl

28. ledna 2007 v 13:33 | Evule |  FF - Náhradní štěstí
To přece není možný!Sem tam vyfocená já s tou pani a pod tím je napsáno:PANÍ SHÄFER HLEDÁ GUSTAVOVI,BUBENÍKOVI Z TOKIO HOTEL,HOLKY!!!
Ale jak to?Dyť sem tam byla dneska ráno jak to mohli stihnout a navíc tam nikdo nebyl,teda aspoň sem tam nikoho neviděla!
Podívám se na titulní stranu kde je napsáno kdy ten časopis vyšel a je tam dnešek!
A na poslední stránce je napsáno:VÍCE FOTEK GUSTAVOVI HOLKY UVIDÍTE V PŘÍŠTÍM VYDÁNÍ!
No to snad ne!Takže oni těch fotek jako mají víc a teď sem stihli dát jenom jednu!Hlavně to nesmí vidět Andrea!!!
Nenápadně si ten časopis hodím do kabelky, abych to zítra mohla ukázat Gustovi! Myslím si,že nebude moc nadšenej:(
"Ty jo tobě to sluší!"ohodnotí mě Andrea,když vylezeme z kadeřnictví.
"Tobě taky!"usměju se na ní
"Nepůjdeme si na večer pučit nějaký dývka?"
"No jasně můžeme!Hele Ajo kde je tady cukrárna?"zeptám se jí,abych věděla,kde mam zítra spicha s tím Gustavem!Sice jsme si řekli jenom čas,kdy se sejdem,ale říkal že mě pozve na zmrzlinu,takže nejspíš do cukrárny!
"Ty už máš zase hlad?"diví se Andrea
"No zatím ne,ale člověk nikdy neví!"
"Hned vedle toho kadeřnictví jak jsme byli!Tak až skáknem do té půjčovny,tak si tam dojdeme něco dobrého koupit!"
Došli jsme si pro ty dývka a po dlouhém hádání sme nakonec vybrali Válka Světů a SawIII.
Já mam hrozně ráda horory a hrozně ráda ten film někomu vyprávím dopředu,když už sem ho viděla:)
Potom sme ještě šli do té cukrošky a nakoupili tunu sladkostí!To je přece nejlepší:)i když se pak do ničeho nevejdu:)
"Tak co si pustíme jako první?"plesknu sebou do křesla
"Válku Světů?"navrhne Andrea
"Tak jí tam hoď!A nahraj sem nějaký sušenky než to všechno sežereš!"vytrhnu jí krabici se sušenkami v ruce a začnu se ládovat.
"Hej a co jako budu jíst já?"hodí po mě polštář.
"Ty si můžeš dát ještě ty špagety co tam zbyly!"vypláznu na ní jazyk a už se věnuju filmu.
Filmy to byli celkem dobrý,ale už sem viděla lepší!Ten poslední film sem ani nedokoukala,protože sem při něm usnula a Andrea nejspíš taky!
Obě dvě jsme spali na křesle až do rána!
"Vypni si to!!"zavrčí Andrea a zaboří hlavu do polštáře,když mi druhý den ráno zvoní mobil.
Šmátram se zavřenýma očima kolem sebe,abych ho našla.Ten zvuk je fakt hrozný hlavně po ránu!Až zjistím kdo mi volá,tak ho asi zabiju!
"No prosim!"zabručím rozespale do telefonu a snažím se probrat.
"To sem já!"
Holky piště komentáře děkuju!!! @netka