Prosinec 2006


Zákulísí u Billa!

31. prosince 2006 v 17:03 | Evule |  Articles
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
Neviděla jsem Tokio Hotel jenom živě při vystoupení Open-Air v Gröbmingu, ale probojovala jsem až do zákulisí k Billovi. Koncert byl krásný, z toho zážitku mi bušilo srdce, ale potom jsem skoro vybouchla radostí! Po koncertě mě ale obtěžovala dlouho ochranka, do té doby, než mě Bill poslal za pódium. Šílenství: Potom stál konečně přede mnou! Usmíval se na mě! Srdce mi tlouklo a velká slza mi stékala po tváři. Když mi Bill podal roku, skoro jsem omdlela ...


Čas nejde vrátit!!!

31. prosince 2006 v 10:42 | Evule |  FF - Jednodílné
"Jak si mi to mohla udělat???Já kretén ti věřil a myslel že ty seš pro mě ta pravá!!!!!!S tebou jsem byl vždycky v jiným světě!!!Těšil jsem se na chvíli kdy s tebou budu,užíval jsem si každý vteřiny,když jsem byl s tebou!!!!A teď tohle??Proč???Proč jsi všechno to hezký pokazila??A proč zrovna můj bratr??......Teď už vím co je to láska a už vím jak hrozně bolí....!!!!!!"
"Ale Tome já vůbec nevím a čem mluvíš??Já sem s Billem nic neměla!!Nikdy bych nic takového neudělala!!!!"
"Prosimtě radši nic neříkej!!!!!!Lituju tý chvíle co jsem tě poznal, lituju každý chvíle co jsem s tebou strávil!!! Byla jsi pro mě vším!!Si jenom děvka,která dává na potkání!!!No a zrovna se ti hodil Bill!!Už tě nechci nikdy vidět!"zabouchne dveře a já vím že je to naposled co jsem ho viděla!Cítím v sobě hroznou bolest,lítost a hlavně nenávist!!!!
Zhroutím se na zem a přes ubrečené a rozmazané oči ani nevidím! Nechápu co se to stalo??Byli jsme tak šťastní, nevydrželi jsme bez sebe ani den, trávili jsme spolu každou chvilku, tak co se pokazilo?? Chtěla bych to všechno vrátit a být zase šťastná, jenže už nikdy nebudu,už nikdy nebudu mít člověka bez kterého nemůžu dýchat,chodit a ani žít!!!To co mi řek mi ublížilo,ublížilo na tolik,že už pro mě život nemá cenu! Nedokážu si představit dny bez Toma....bez jeho objetí,bez jeho polibků........
Život je boj, který nikdo nevyhraje.....a já jsem ho právě prohrála!!
Nechci už dál bojovat, protože vím že by to nemělo cenu!!!!!
Dojdu do koupelny a napustím si vanu plnou vody!!!Do hlavy se mi nahrne spousta vzpomínek a všechno to krásný co jsem prožila!!
Opatrně do ní vlezu a naposled se podívám na Tomovu fotku na kterou mi zezadu napsal"Miluju tě"!!!
Do očí se mi nahrnou slzy,ale já už je ani nevnímám,nevnímám nic kolem sebe!!!!Pomalu zavřu oči a ponořím hlavu do vody!!!
Cítím hroznou úlevu a volnost,mam pocit že mě nic nemůže zastavit!
Nevím, co se stalo a proč mi to Tom udělal,ale jedno vím jistě,že odpověď na tyto otázky se už nedovím...........
Zabila jsem dvě mouchy jednou ranou .....
Zabila jsem mě a vzala jsem život dítěti, který mělo být moje a Tomovo...........!!
O Pár dní později!!!
"Tome musíš přece jíst!!!Už si tady zavřenej tejden a ještě si do huby nic nestrčil!!!!"
"Bille prosím tě nech mě napokoji!!Nemam chuť na jídlo a nemam chuť žít!!!"sklopí Tom hlavu
"Tohle neříkej!!!zvýší na Toma hlas Bill
"Víš brácha ,takhle sem to nechtěl!!!Nic z toho se nemělo stát!!Můžu za to já!!!"
"ne Tome ty za to nemůžeš!!!"
"Jak to myslíš?"podívá se Tom na Billa
"Víš musím ti to říct,ikdyž mě budeš nenávidět!!Nedokázal bych s tím žít!!"posadí se Bill k Tomovi
"Za všechnu tu bolest co teď cítíš a za smrt Anetty můžu já!!"
"Bille co to říkáš??"
"prosím tě nech mě domluvit..........Všechno to co sem ti řek,to že se se mnou Anetta vyspala a pak že spala s dalšíma a prosila mě abych ti to neříkal.......není pravda!!!!"
"COOOOOO!!!!"nemůže tomu uvěřit Tom
"Hrozně mě to mrzí!!!!Nedokážu se ti podívat do očí!!nebudu se zlobit ,když mě budeš nesnášet,ale pochop???Bál jsem se že opustíš kapelu a že všechno co jsme dokázali zahodíš a to jsem nechtěl dopustit!!Myslel jsem jenom na sebe a teď nevím jak dál!!!"rozbrečí se Bill
"Bille jsi můj bratr!!!Moje dvojče!!!Co si mi to udělal!!!"podívá se očima plných smutku Tom
"Já vím Tome !!!a věř mi že si to nikdy neodpustím!!Myslel jsem že Anetta je pro tebe jenom další úlet,ale když mi řekla že je těhotná......."
"COŽE!!!!ona....ona byla těhotná??
"Tome poslouchej mě já sem nechtěl překousnout to že si se zamiloval a že bys kvůli ní a kvůli dítěti všeho nechal!!!Ona tě celého hrozně změnila a já sem to tak nechtě!!Promiň"klesne Billovi hlas
"PROMIŇ!!!a to je jako všechno???Bille ty si mi zničil život!!!!VYPADNI!!!!NECHCI TĚ VIDĚT!!!!!!"zařve na Billa Tom a ten bez jakéhokoli slova odejde!!
Tom se s valí na postel a brečí............jenže slzami člověk nic nevyřeší!!!!je těžké žít bez člověka,kterého milujete,ale ještě těžší žít s myšlenkou že jste ho ztratili kvůli sobě!!!!!Každý člověk by si přál něco vrátit,jenže ať už se nám to líbí nebo ne čas vrátit nejde!!!!!!
Tom vzal mojí fotku do ruky a do prázdna zašeptal:"Ať už se stane cokoli,vždycky tě budu milovat,ale i proklínat za to,že jsi mi neřekla že čekáš dítě!!!Moje dítě!!!Naše dítě!!!!!Na světě je spousty míst kde potkáme spousty lidí,ale je jen jedno místo kde se potkáme všichni!!!"utře svoje uplakané oči a vyhodí mojí fotku a jde za Billem.
Když přijde do kuchyně vidí Billa jak v ruce drží nůž!!!
"Bille co to proboha děláš!!!!!!!"zařve Tom na Billa a z ruky mu vytrhne nůž.
"Tome já se s tím nikdy nesmířím chápeš??"podívá se Bill na Toma uplakanýma očima
"Já vím Bille i pro mě je to hodně těžký,ale spolu to zvládnem!!!Nechci ztratit dalšího člověka, kterého mam rád!!!!"
"Ale já jsem ti ublížil a ne jenom tobě!!Nikdy si to neodpustím!!!"šeptne potichu Bill
"Bille si můj brácha a já tě budu mít rád i s tvýma chybama!!"řekne Tom Billovi a obejme ho
"Děkuju,jsem rád že tě mam Tome!!!!"
"Já taky, lepšího bráchu jsem si nemohl přát!!!"usmějou se na sebe a jsou šťastní že maj jeden druhýho!!!!
Kluci s kapelou nesekli, ikdyž se z toho oba dlouho zpamatovávali a Tom se rozhodl holek na chvíli nechat,protože měl v hlavě jenom tu jednu!!!!!Tom s Billem si byli mnohem blíž než kdykoli předtím a věděli že největší ztráta by byla ztratit jeden druhého!!!!!
@nettka

Public - leden 07

31. prosince 2006 v 9:52 | Evule |  FR - scans 2007

Nejtajnější song všech dob!

30. prosince 2006 v 17:14 | Evule |  Interviews
No konečně. Fanoušci si můžou oddychnout. Tokio Hotel jsou zase tady! Zatarasené dveře, přísně utajené nahrávky: Ve studiu v Hamburgu panuje výjimečný stav - už měsíce. Ale ne proto, že je v tomto hanzovním městě hlídaný zlatý poklad, ale protože tu čtyři kluci z Magdeburgu dělají hudbu: Songy ještě nikdo neslyšel, kromě kapely a jejich producentů! Bill(17), Tom (17), Gustav (18) a Georg (19)! Jejich studiové zasedání se podobá tajnému příkazu pro Jamese Bonda. Když je konečně nový singl hotový, přenese se ho bezpečnostní služba v zapečetěném obalu přímo do Universalu. Preventivní opatření jsou pochopitelná! Přijde totiž nejžhavější album v republice! Kromě zúčastněných, tu je byl ještě jeden časopis, který byl zasvěcen do tajných aktivit: BRAVO! Neposlali nám jenom text písničkyÜbers Ende der Welt(vyjde 26. ledna). Dokonce jsme se mohli ptát zpěváka Billa a kytaristy Toma na jejich nový song - A to je světově exkluzivní!
BRAVO: Co nám řeknete k novému singlu ,,Übers Ende der Welt"?
Bill: Dlouho jsme diskutovali, co bude první singl na našem novém albu ,,Zimmer 483". Všichni jsme byli pro ,,Übers Ende der Welt".
BRAVO: Jak zní tato píseň?
Bill: Tom na této písni začíná. Hraje tam cool kytarové sólo.
Tom: Je to značné rychlé číslo - žádná balada. Bylo to také naše přání pro nové album. Bezpodmínečně jsme chtěli startovat v novém roce s hodně energií.
BRAVO: O co v této písni jde?
Bill: Text popisuje, proč každý člověk musí vybuchnout z jeho normálního světa, k dosažení jeho cílů a uskutečnění jeho snů!
BRAVO: To zní, jako by to mělo něco společného s vašimi životy...?
Bill: U nás se toho v posledním roku a půl hodně změnilo. Dali jsme se na novu cestu a využili všechny šance, abychom mohli žít náš skutečný sen. Proto jsem opustili naše okolí. To se odrazilo v té písni.
BRAVO: Když si tento text přečtete, může ale člověk přijít na myšlenku, že to má něco společného se sebevraždou …
Bill: Nee (směje se hlasitě), je to právě naopak. Písnička je přitom velmi pozitivní.
BRAVO: Jak písnička vznikla?
Bill: Nemůžu to přesně říct. Prostě to tak je. Vzniklo to ve studiu. My a naši producenti jsme napsali song a zkoušeli do té doby, dokud to nebylo perfektní.
BRAVO: Jak probíhalo natáčení ve studiu? Stalo se při tom něco zvláštního?
Tom: Jo - například, že jsem musel celý song zahrát jen jednou. Vždycky mi to šlo trochu rychleji než ostatním (drze se směje!)
Bill: To je přece úplná blbost!
Tom: Na nahrávkách jsme opravdu dlouho pracovali. Bill například nazpíval vždycky všechny sbory sám. U hodně lidí to ale dělají zpěváci ve studiu. My jsme to ale tak nechtěli. Seděli jsme také vždycky spolu, když se songy nahrávali. Jsme velký tým - a než jsou všichni spokojeni, může to někdy trvat.
BRAVO: O čem jste například diskutovali?
Tom: Když Bill zpíval svoje části, tak jsme si výsledek společně poslechli a mluvili o tom, zda je to dost skvělé nebo to udělat ještě lepší.
Bill: Na jenom místě v tomto songu zpívám zcela sám, bez nástrojů. Tuhle část jsme musel vždycky několikrát přezpívat, dokud to nebylo perfektní.
BRAVO: Jak dlouho jste na této písničce pracovali?
Bill: Bylo to několik dní. Vždycky do toho přišly nové nápady, než nebylo ,,Übers Ende der Welt" skutečně hotové.
BRAVO: Je to odlišná píseň od známých songů TH?
Bill: Tímto jsme se vydali na novou cestu.
Tom: Já! Vy ne! (směje se)
Bill: Jo dobře. Ihned poznáte, že je to Tokio Hotel. Ale zní to taky nově.
BRAVO: Všechno, co jste za rok a půl vydali bylo mega úspěšné. Jste pod tlakem?
Bill: Strach opravdu nemáme. Jsme ale tak rozechvělí. V nových sonzích je tolik síly a energie a hodně moc nás to těší. Ale jistě, že druhé album je pro každou kapelu napínavý krok.
BRAVO: Byli jste pod tlakem od managementu nebo nahrávací společnosti?
Bill: Nee, vůbec. Jako tým jsme tak dělali první album a u nového to bylo taky tak …
BRAVO: Sledujete rozruch vašich songů také večer ve snu?
Bill: Ano. Až dosud ale bylo taky všechno naše velké tajemství. Sice už je známý název singlu a alba, ale to mě dělá než předtím.
BRAVO: Teď máte prázdniny. Na co se těšíte v novém roce?
Bill: Neuvěřitelně se těšíme na to, jak fanouškům představíme nový materiál a taky na natáčení videa Übers Ende der Welt. A potom na březen, kdy začíná velká tour.
Tom: Přesně! Potom budem hrát před německými fanoušky. Tohle nám v posledních měsících chybělo. Myslím, že rok 2007 bude skvělý rok.
,,Übers Ende der Welt"
Wir sind durch die Stadt gerannt
Haben keinen Ort mehr erkannt
An dem wir nicht
Schon einmal waren

Wir haben alles ausprobiert
Die Freiheit endet hier
Wir müssen jetzt
Durch diese Wand

Verlager dein Gewicht
Den Abgrund siehst du nicht

Refrain:
Achtung, fertig, los und lauf
Vor uns bricht der Himmel auf
Wir schaffen es zusammen
Übers Ende dieser Welt
Die hinter uns zerfällt

Wir schauen noch mal zurück
Es ist der letzte Blick
Auf alles, was für immer war

Komm, atme noch mal ein
Es kann der Anfang sein
Morgen ist zum Greifen nah

Verlager dein Gewicht
Den Abgrund siehst du nicht

Refrain...

Lass alles hinter dir
Es gibt nichts mehr zu verlier'n
Alles hinter dir und mir
Hält uns nicht mehr auf

Verlager dein Gewicht
Guck mir ins Gesicht
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ NEKOPÍROVAT!!!

Termíny v Tv od 31.12 - 13.1.

30. prosince 2006 v 14:32 | Evule
Prosinec
* 31.12. RTLII, 19:00 100% Musik - 10 Jahre THE DOME

Leden 2007:
* 03.01. VIVA: VivaFeat. Tokio Hotel in Moscow (10.30 pm - 11.00 pm)
* 03.01. 3SAT at 16:05 Hits of 2006
* 08.01. VIVA LIVE: "Über's Ende der Welt" video premier
* 13.01. RTL, Die 10 größten Casting-Stars at 21:30
TH bodovali ve výroční T-music chart!

29. prosince 2006 v 20:11 | Evule
Dneska dávali v T-music chart na Evropě výroční díl. A hádejte kdo se umístil na 3,2 a 1. místě ??? ..... jooo Tokio Hotel :D Tohle se nikomu nikdy nepovedlo, jenom TH :)
3. místo - Tokio Hotel - Schrei
2. místo - Tokio Hotel - Rette Mich
1. místo - Tokio Hotel - Durch den Monsun joooo :D
Všechny songy jsem měla puštěné na plné pecky, ještě že nebydlím v paneláku :D
Jinak si to můžete ještě poslechnout v neděli (na Silvestra) od 16:00 hod.

Schre! pokoj

29. prosince 2006 v 12:29 | Evule

Tom s kytarou :)

29. prosince 2006 v 12:12 | Evule |  Tom Kaulitz - photos
Tuhle fotku mám jako plakát. Bylo to v německém popcornu :)


,,Náš život ve studiu"

28. prosince 2006 v 14:30 | Evule |  Interviews
Nové album. Nový singl. Proto pracují a žijí Tokio Hotel už měsíce ve studiu. Exkluzivně v BRAVU prozrazují Bill, Tom, Gustav a Georg je se věci mají.
Zkoušky, skládání, úpravy, nahrávání. Zase a zase. Dokud nebudou songy perfektní. Hudba je tvrdá práce. Tokio Hotel můžou o tom zpívat písně. V nahrávacím studiu v Hamburgu pracovali v posledních měsících horečně Bill (17), Tom (17), Gustav (18) a Georg na jejich novém albu ,,Zimmer 483" (vyjde 23.2.). 26. ledna vyjde konečně nový singl ,,Übers Ende der Welt"! I potom mají kluci plné ruce práce …
BRAVO: Váš nový singl je skoro hotový - proč nevyšel jako vánoční dárek?
Bill: Měli jsem to tak udělat. Ale chceme fanouškům co nabídnout. Přitom musíme být zcela jistí, že to bude skutečně cool. Proto jsme si na to nechali ještě trochu víc času …
Tom: Přesto už máme hotový náš cover-shooting a v tomto roce chceme natočit ještě nové video. BRAVO bude určitě u toho… !
BRAVO: Jak zní nový singl?
Bill: Ihned poznáte, že je to Tokio Hotel. Zvuk zůstal stejný.
Georg: … ale teď jsme hodně vyzkoušeli - a zdokonalili jsme se také hudebně
Tom: Také je pro nás hodně důležitý text. Máme opravdu mnoho cool témat. Můžete být napjatí. Ale nechceme k tomu ještě moc říct …
BRAVO: Jak potom teda žijete ve studiu?
Bill: Je do doba, kdy tam pracujeme a také bydlíme. Máme taký malý byt ve studiu.
Tom: Jakoby už nestačilo, že jsem celou dobu s Georgem na cestách. Teď s ním musím ještě společně bydlet (hlasitě se směje)!
BRAVO: Jak probíhá váš den ve studiu?
Gustav: Jdeme tam až tehdy, kdy pánové vstanou. U některých to může být teprve v 16:00 hodin.
Bill: Rádi spíme (šklebí se).
BRAVO: Ok. Hádáte se často?
Bill: Ani ne, vlastně jenom o koupelnu - kdy tam kdo může být.
Gustav: Nesnáším, když vyjdu z teplé sprchy a potom je koupelna studená. Jen proto, že někdo z těchto vtipných postav nechal otevřené dveře. Večer vždycky pustím topení, ale když jdou potom moji kolegové do postele, nechají otevřené dveře …
BRAVO: Co vlastně jíte? Vaříte si?
Bill: Jo! Gustav pro nás vaří lasagne.
Gustav: Vaříme také společně. Například těstoviny.
Bill: To potom jeden dělá nudle, druhý omáčku a ostatní připravují stůl. To je sranda …
BRAVO: Co umíte vařit?
Bill: Takže, já umím špagety, mléčnou rýži, krupičnou kaši …
Tom: S dobrou kuchařkou umí přece každý vařit. Jsou tam přísady, kolik čeho potřebujem. Zamíchá se to všechno dohromady - hotovo (směje se)!
BRAVO: Máte dobré způsobu stolování?
Bill: Mnozí jsou námi trochu šokování - často například říháme.
Gustav: V bytě ve studiu máme také svinčík. Leží tam chipsy nebo je převrhnutá cola.
Georg: Pod pohovkou to tam potom vypadá jak u houmlesáků.
BRAVO: A jak je to u nahrávek?
Tom: Každý hraje jednotlivě svůj nástroj. Nejprve Gustav na bicí, potom Georg na baskytaru, potom já na kytaru a nakonec zpívá Bill svoji část. Já potřebuju pro moje kytarové riffy samozřejmě nejmíň času (šklebí se)!
Georg: No jo (směje se s ním).
BRAVO: Co se děje, když Bill zpívá songy - posloucháte potom všichni ostatní?
Tom: Garantuju, že to neposlouchám (dál se směje)!
Bill: Nee, každý dělá v klidu nějakou věc. U toho se může nejlépe koncentrovat.
BRAVO: A musíte také songy několikrát nahrávat?
Bill: Může se to stát. Všechno musí být dobré. Chceme fanouškům nabídnout dobré album - a proto musíme songy songy přirozeně často přezpívat, dokud všechno nepasuje. Píseň ale také nezpívá zcela v kuse. Ve studiu je rozdělena na několik částí.
BRAVO: Uděláte si o Vánocích pauzu?
Tom: Ano, ve volných dnech jsme všichni doma s našimi rodinami v Magdeburgu!
BRAVO: Co si přejete?
Bill: Nic hmotného. Jsme prostě rádi, že můžeme strávit trochu času s našimi lidmi ...
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Nekopírovat!

Bravo 26/06

28. prosince 2006 v 12:09 | Evule |  CZ magazines - scans 2006

Pěkné foto TH

28. prosince 2006 v 10:56 | Evule |  Tokio Hotel - photos
Super fotka :) a Bill má zas new triko


Andreas 16 Konec!

28. prosince 2006 v 10:40 | Evule |  FF - Andreas
Já nic neříkám..Jen přemýšlím..Strašně moc tam nechci jít!!Prostě je nechci
už vidět..Chci zapomenout..i když mi vlastně nic neprovedli,ale prostě Toma
furt miluju..Ale problém je..On mě nesnáší..Ale na druhou stranu přece nemůžu
říct Elis "ne"..Udělala toho pro mě tolik..Dovolila abych u ní bydlela..Vždycky
mě podržela v těch nejtěžších chvílích..A ona to slojí ségře slíbila..Podívám
se jí do očí:"Ano půjdu tam!"odpovím..Elis se mi vrhne kolem krku..Ona cítí,
jak je pro mě těžký tam jít..
"Crrrr"ozve se zvonek..."To bude Sandra..teda ségra"řekne Elis.."Jojo"přikývnu..
"Ahoj Sandrí"slyšim Elis ode dvěří a jen se usměju.."Ahoj..ty si kdo?"zeptá se
mě Sandra(ségra Elis)sotva přijde do obejváku.."Já sem kámoška Elis..Jmenuju
se Niki.."řeknu a podám jí ruku.."Sandra těší mě"odpoví mi.."Je sice o dost
mladší než mi,ale baví se s ní docela dobře;-)
"Niki s tebou půjde na ten konzík.."řekne jí Elis.."Jó?Supa..Elis jim totiž nefandí,
takže je s ní vždycky nůda!"řekne na to Sandra...

***

Už přicházíme k tý aréně,kde má ten konzík být..Já sem možná ještě víc nerovózní
než Sandra..Ale každá z jinýho důvodu..Je tam nejmíň milion bodyguardů..přejdem
přes turnykety a a stojíme ve veliký aréně..Opravdu veeliký..Naštěstí jsme stálí
úplně vzádu..uff..Zatím tam nebylo moc lidí..Sandra mě chytla za předloktí a dotáhla
až úplně dopředu..A sakra..Chtěla sem honem jít dozadu,ale to už se na nás mačkal
dav..takže nebylo úniku..
Za chvíli všichni trochu stichli a na pódium přišel Georg..Za ním Gustav..Pak Tom..
A Bill..Tom se do pódia moc nedíval..uff..jen si ňák ladil kytaru..Zato Bill si prohlíd
všechny fans a jeho oči se zastavili u mě..Sklopila sem oči...
Kluci začali hrát..Tom přišel blíž k ječícím fanynkám a jen po nich jednou přelít
očima..Ale pak mu málem upadla kytara..Uviděl mě!!Sakra to né..to sem nechtěla..
Dělala sem jakoby nic.....Koncert skočil..Sandra šla někam pro podpis..tak sem jí
slíbila,že na ní počkám..Procházela sem kolem budovy a..a najednou mě někdo chytil
za pas..A políbil..Krásně,něžně..;-)Otevřela sem oči..TOM!!Můj Tom..Jak já ho
miluju..Tom se na mě jen krásně usmál:"Miluju tě princezno..Teď už to vím!"řekl
a znovu mě políbil..

--------------------------------THE END---------------------------
Plls komentíky..Autorka >> MeNtOsSkA - PepSi.k :)


RU Bravo - 52/06

27. prosince 2006 v 16:10 | Evule |  RU - scans 2006