Září 2006


Silné výroky o hudbě & slávě, holkách, lásce & sexu, fanoušcích a zábavě

30. září 2006 v 20:35 | Evule |  Interviews
14 měsíců v jevištním osvětlení, stovky rozhovorů, tisíce výroků! Starflash posbíral nejlepší rozhovory Tokio Hotel. Čtěte, co si myslí Bill, Tom, Georg & Gustav o fanoušcích, holkách, lásce a sexu...
… o hudbě & slávě!
TOM: ,,Naše staré CD Devilish je tak špatné. Když by jsme ho vydali, tak by jsme tím znepokojili spoustu fanoušků, takže radši pryč s tímto nesmyslem."
BILL: ,,Do miliónu Euro na kontě máme je ještě velká vzdálenost. Když bych je měl, potom bych možná v příštích týdnech posedával v klidu."
TOM: ,,Když by někdy odešel úspěch, potom by jsme to unesli a hráli právě v malých klubech!"
BILL: ,,Naše pravidlo kapely je, že nebereme žádné drogy. Samozřejmě jsme už nějakou nabídku dostali, ale to není naše věc!"
... o holkách!
TOM: ,,Když se mi nějáká holka líbí, zkouším zavést oční kontakt - zcela intenzivní, tím zpozoruje, co od ní chci. Když sklopí zrak, tak s ní mluvím. Vždycky se mi to dařilo!"
GEORG: ,,Líbí se mi holky, se kterýma se můžu dobře pobavit. Neměla by všemu jenom říkat ,,Ano" a ,,Amen", ale měla by mít vlastní názor! A taky není dobré, když je holka panovačná!"
TOM: ,,Krátké sukně a vysoké boty jsou sexy. Ale nejdůležitější je sladký obličej!"
BILL: ,,Tom a já stojíme o stejné holky. A málokdy se kvůli tomu hádáme. Necháme volbu na holce, a poražený to potom musí akceptovat!"
TOM: ,,Moje přítelkyně nepotřebuje žádné vysoké IQ. Důležité je, že s ní musí být zábava!"
GUSTAV: ,,Já jsem se doposud zamiloval dvakrát. Jedna byla zadaná a ta druhá bydlela příliš daleko. To by moc dlouho netrvalo!"
GEORG: ,, Rádi flirtujeme na autogramiádách a koncertech. Tam se může přihodit, že se někdy zamilujeme do nějaké fanynky."
GUSTAV: ,,Úlety na jednu noc není nic pro mě. Není pro mě nutnost chodit do klubu a vybrat si tam holku, připadá mi to jako blbina!"
... o lásce& sexu
TOM: ,,Na vztahy nemáme moc času. Když se ale něco přihodí, nebudeme se proti tomu bránit. Hudba je ale u nás vždy na prvním místě. Holka to musí akceptovat!"
TOM: ,,Sex se stal nyní něčím víc, ale není lepší jenom protože jsme slavní. Člověk má jenom trochu lepší výběr!"
BILL: ,,Můj sexuální život nebyl před Tokio Hotel moc bombastický. Měl jsem vlastně mýlo sexu. Nejsem ten typ na rychlé věci. Když se začnu o někoho zajímat, tak potom pořádně!"
BILL: ,,Jsou tři věci, které se nikdy nestanou: nikdy se neožením, nikdy nepůjdu do bordelu a nikdy si něco nezačnu s mužem!"
TOM: ,,První pusu jsme dostali s Billem v deseti letech od stejné holky. Společně jsme tábořili. Úplně bláznivé!"
BILL: ,,Je mi teprve 17, pravou lásku jsem ještě nepoznal!"
GUSTAV: ,,U hodně holek nevíme, zda jsme pro ně skutečně skvělými, nebo jsou s námi proto, že jsem slavní. Proto jsem radši optrnější!"
... o fanoušcích!
BILL: ,,Stane se, že holky začnou brečet, když mě uvidí! Znají nás přitom jenom z televize."
GEORG: ,,Nejhrubší výrok na transparentu byl: ,Chceme vidět vaše ocasy´ Tehdy jsem úplně oněměl!"
TOM: ,,Před hotelem vždy stojí několik holek, které by rády šli s námi dovnitř. Někdy na to neříkáme Ne!"
BILL: ,,Anti-Fans nám jsou u prdele. Co lidi na internetu píšou a myslí si, je jednoduše chorobné. Když nás někdo nemůže vystát, tak je nám to jedno. Není to přece naše věc!"
... o zábavě!
BILL: ,,Už ve škole jsem nechtěl být jako ostatní. To, že se jím nelíbilo, že si dělám linky mi bylo jedno!"
GEORG: ,,Na hotelu jsme mohli pozorovat pár při sexu."
BILL: ,,Opticky jsme já a Tom úplně stejní. Kdyby jste nám ostříhali vlasy a byli by jsme nazí, tak nepoznáte rozdíl!"
TOM: ,,Na hotelu se na porno nedívám, Georg jich má dostatek ve svém laptopu!"
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
NEKOPÍROVAT!!!

Tokio Hotel míří na soud!

30. září 2006 v 11:51 | Evule |  News
Za informaci opět děkuju Dáši :)

Škola 24

30. září 2006 v 10:11 | Evule |  FF - Škola
Autor: baqinac
"No, kde si byl takovou dobu?" vyčte Tomovi Abi, netrpělivě čekající před domem. "Hrál jsem si na záchranáře. Někdo se musí postarat o to, aby se lidé na této planetě nepřemnožili…" mrkne na ni. "No ale teď mi teda řekni, jak zachráníš vaší zahradu, protože nevím, kde jinde bych mohla Jolíka nechat." Tom pokrčí rameny. "Aspoň tady kytičky nebudou sami." Stáhne Jolíkovi uzdečku a hodí ji domů. "Čas?" prohodí Abi. "No, podle Billa a Tammy bych řek, že ho máme docela dost…" Abi vykulí oči: "Podle Tammy? Ona změnila trvalý bydliště?" "No, trvalý nevím, ale na dnešní…teda včerejší noc určitě" významně se zašklebí a chytne Abi kolem ramen.

"Ty jdeš dneska s náma?" zeptá se překvapeně Bill Abi po škole na cestě ke Kaulitzům. "No, sem si u vás něco nechala,víš?" Bill nechápavě zavrtí hlavou. "Jo, promiň, ´ono´ je to tak malý, že sis toho určitě nevšim…" "Ale u Toma v pokoji sem nenašel žádný kalhot…" plácne se přes pusu a zčervená. Tom nevěřícně vykulí oči a začne na Billa řvát: "Cože? To si ze mě děláš srandu, ne? Ty se mi hrabeš ve věcech???" "Tome, prosím tě, uklidni se. Já jsem si jen potřeboval vypůjčit, no spíš vzít, jednu věc, kterou jsem včera večer potřeboval, no…" Bill ještě víc zčervená a Tom se začne nehorázně smát. "Jo takhle, brácho. No tak to je jiná. Ale kupuj si svoje, jasný? Aspoň se mi konečně nebudeš divit, jak mi penízky mizej…" Bill kejvne a výrazně přidá do kroku. "Moment, chlapečku." přibrzdí Toma Abi, když se chce přidat k Billovi, protože mu nejspíš došlo, co si teď myslí Abi. "Ano?" nevinně se zeptá Tom. "Ty máš tak velkou spotřebu, že ti ty penízky mizej tak rychle???" "Ehm…no víš…jak už jsem dneska říkal, někdo se musí postarat o to, aby se lidi nepřemnožili…" mrkne na ni a obejme ji kolem ramen.

Celá Instant Karma!

29. září 2006 v 22:43 | Evule
Sehnala jsem kompletní Instant Karmu
To je fakt ale pařba!! Super! :D

Screenshots RTL - Exclusiv 29.9.06

29. září 2006 v 22:18 | Evule |  Screenshots
Tahle holka se prý jmenuje Britta (no pěkné jméno, jak pro psa:D ) ale lehce mi připomíná Paris Hilton :D

Hey! 11/06

29. září 2006 v 16:08 | Evule |  Hey! - scans 2006
A ještě tam mají ty kurvy německé XXL plakát :D

Termíny na říjen

29. září 2006 v 15:12 | Evule |  News
* 01.10. Pro7 BRAVO TV interview at 12:10
* 03.10. VIVA Euro Top 100 "Deutsche Superhits" (11:00 - 16:00)
* 03.10. Sat.1 Blitz Spezial "Pop-Promis" (18:00 - 18:30)
* 06.10. KiKa Tigerenten Club "Kinder-Reportage: Tokio Hotel" (09:25 - 10:50)
* 07.10. Pro7 Stock Star Crash Challenge (at 20:15, TH performen + Georg will drive a car)
* 12.10. Pro7 50 Jahre BRAVO "Made in Germany" at 23:30
* 14.10. Pro7 50 Jahre BRAVO "Made in Germany" at 11:45 (Relay broadcast)
* 21.10. Pro7 BRAVO Gala at 19:00

Yam 40/06

29. září 2006 v 14:28 | Evule |  Yam! - scans 2006
V Yamu je poster Toma

Durch den Monsun - NRJ Live

29. září 2006 v 13:01 | Evule
Jak byli TH v tom francouzkém rádiu, tak tam taky Bill zapíval Durch den Monsun živě, tak si to můžete teďka stáhnout

Tokio Hotel přezpívali song od Lennona

28. září 2006 v 20:21 | Evule |  Articles
Rocková senzace
Extra k 50. narozeninám BRAVA: Tokio Hotel zpívají Lennon - Song!
Hvězdy slaví BRAVO-narozeniny. S exkluzivním BRAVO-CD posledních dob! 17 top aktuálních coververzí legendárních charts hitů z 50 let popových dějin. Mega senzace: Tokio Hotel zpívají světový hit z roku 1970...
To vytváří jenom BRAVO! Tokio Hotel přerušili svoji pauzu, přináší nový song! Dvojitá senzace:
1. Poprvé v jejich kariéře hrají cizí písničku - světový hit z roku 1970!
2. Bill zpívá poprvé anglicky!
Původně se měli nové songy rockové kapely objevit začátkem roku 2007. Tokio Hotel se chtěli po jejich ukončené ,,Schrei" - Tour stáhnout na chvíli z veřejnosti. S jejich songem ,,Wir schlissen uns ein" prosili fanoušky o strpení. Pro BRAVO teď udělali pauzu z pauzu! ( no to nedává nějak smysl, ale to je jedno) Extra pro BRAVO narozeninové CD ,,Come Together - A Tribute To BRAVO" předělali Bill (17), Tom (17), Gustav (18) a Georg (19) song ,,Instant Karma". Megahit legendárního Beatles zpěváka a kytaristy Johna Lennona (zemřel 1980), který song napsal před 36 lety. Dosud bylo téměř nemožné předělat song od super umělce, protože Lennonova vdova Yoko Ono (73, japonsko-americká umělkyně, filmařka, skladatelka a zpěvačka), protože dohlížela přísně na songy jejího slavného manžela. Byla Lennonovou velkou láskou, po jeho smrti v roce 1980 zdědila umělecké dědictví megahvězdy. Potom překvapení: Pro akci ,,Make Some Noise" od Amnesty International" (www.amnesty.org/noise) udělala teď Ono výjimku! Poté dostala právo na Lennonovy songy a teď nabídla Tokio Hotel předělat hit jejího manžela.Obrovská pocta pro magdeburský superband! Tokio Hotel jsou šíleně hrdí. ,,Neuvěřitelně se těšíme!", říká Bill. A jak zní jejich verze ,,Instant Karma"? Tokio Hotel uděalali z Lennonovy písničky totální rockové číslo. Bill zpíval přitom poprvé v angličtině! Ačkoliv je řeč pro něho nezvyklá, přináší text písničky tak přesvědčivě, jak by to nikdo jiný tak neudělal. Nahání to husí kůži! Proč si zrovna vyhledali Tokio Hotel tuto skladbu? A co vlastně znamená ,,Instant Karma"? Karma je pojem z dálného východu náboženství, jako je budhismus. Znamená to, že každý skutek, každá myšlenka (je to jedno zda pozitivní nebo negativní) má důsledky. Po znovuzrození bude člověk odměněn nebo potrestán, co teď, v tomto životě dělá nebo si myslí. U ,,Istant Karmy" přichází odměna nebo trest okamžitě - a ne teprve v dalším životě. V songu volá John Lennon lidi k tomu, aby dělali dobro slibuje za to ptotitah lepšího života. John Lennon hrál na kytaru a platil jako hlava legendárních Beatles. Slavná rock´n rollová kapela přišla z Liverpoolu/Nordenglandu. John Lennon, Paul McCartney (zpěvák a basista), George Harrison (zemřel 2001, zpěvák a kytarista) a Ringo Starr (bubeník a zpěvák) rozluštili tehdy se svým učesem a uplně novým zvukem totální hysterii - právě jako teď Tokio Hotel! Fanoušci se řítili na jejich koncerty! Sledovali kapelu na každém kroku. Vrchol jejich mega kariéry: Když BRAVO přivedlo roku 1966 na bleskovou tour po Německu. Dohromady prodali ,,Bájná čtyřka (přezdívka pro kapelu) do dneška 1,3 miliard CD. Ale v roce 1970 ohlásil Paul McCartney odchod z kapely. Obrovský šok pro všechny fanoušky! Ale Ex-Beatles těšili svoje přívržence se sólovými songy - především John Lennon byl s tímto úspešný. Se svoji ženou se táhl po celém světě a proslavili se s hity jako ,,Imagine", ,,Happy Christmas (War is Over) (jéžiš, to jsem si zrovna vzpoměla, jak jsme to museli zpívat jako kokoti na vánoční besídce :D), ,,Give Peace a Chance". Potom smutný konec - 8.prosince 1980 zemřel John Lennon. ářčáářMark David Chapman, pomatený příznivec na něho čekal před Dakotou v New Yorku - tady žil Lennon se svojí ženou. Chapman na něho několikrát vystřelil! Jeho motiv: ,,Chtěl jsem byl za tento skutek slavný!" Ve 23 hodin večer zemřel Lennon ve věku 40 let na cestě do nemocnice v New Yorku. Hudební svět utichl. Milióny fanoušků brečelo pro svojeho oblíbence! Teď chcou Tokio Hotel velkou legendu opět nechat oživit. A také v ,,Instant Karmě" chtějí nadchnout všechny fanoušky z celého světa - tak jako Lennonova originální verze před 36 lety...
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
NEKOPÍROVAT!!!

Bill na ZDF

28. září 2006 v 18:36 | Evule |  Bill Kaulitz - photos


Překlad chatu z Francie z 26.9.06

28. září 2006 v 11:43 | Evule |  Interviews
Keren byla tak hodná a volně přeložila ten francouzký chat, poslala mi ho ve slovenštině, (takže moc děkuju :) ale já ho ještě přepsala do češtiny.....
Tokio Hotel: od 19:30 do 20:30 nás najdete na jednu hodinu na chatu.
Bryan721: Máte se dobře?
Tokio Hotel: Dobrý den, toto je podruhé, co jsme v Paříži a jsme tu všichni: Bill (zpěv), Tom (kytara), Georg (basová kytara) a Gustav (bicí)
Pepermint: Kdy bude nové album?
Tokio Hotel: Přijeli jsme právě teď, když vychází naše první album ve Francii. Připravujeme 2. album, které vyjde na začátku roku 2007 v Německu.
Debilleger: Schrei, co to znamená? A proč tento název?
Tokio Hotel: Neměli jsme problém vybrat jméno pro naše první album. ,,Křič" to je to, co nejlépe reprezentuje naše album.
Sanddy: Kdy bude turné po Francii?
Tokio Hotel: Zatím jsme naplánovali jeden samostatný koncert, ale tak rychlé, jak to bude možné, se vrátíme a spravíme turné.
Lamazone: S jakými skupinami koncertujete?
Tokio Hotel: Teď hrajeme sami, ale na našich prvních vystoupeních byli často Blog 27
Jaimladanss: není přeložené
Tokio Hotel: Fanoušci mají stále trošku transparenty...Například: Tome, nechej svoji kytaru a pojď se zabavit se mnou.
Gaucho: Váš nejlepší koncert, který jste odehráli?
Tokio Hotel: Odehráli jsem 50 koncertů v Německu, všechny byli perfektní, nedovedeme říct, který byl nejlpší.
Rachid: Říkali jste, že Redbull je vašim nejoblíbenějším nápojem, ale tady si ho nemůžete koupit. Takže co budete pít na vašem čtvrtečním koncertě?
Tokio Hotel: To je pravda? Je to zakázané? Pijeme povzbuzující nápoje a vodu.
Nimp87: Neleze vám na nervy, když fanynky křičí na vašich koncertech?
Tokio Hotel: Ne, nám se to líbí, dodává nám to velmi pozitivní energii, máme rádi, když holky zpívají.
Lazioderome: Je pravda, že jste byli dva, když jste začínali ve skupině?
Tokio Hotel: Ne, to není pravda, na začátku se střetli Bill a Tom před šesti rokama s Gustavem a Georgem, a aha, tu nás máte!
Marybelle: V kolika letech jste začali hrát?
Tokio Hotel: Začali jsme v 7. letech, Gustav začal s bicími, když měl 5 a Georg když měl 12.
Sanpelegrine: Mysleli jste už o konci?
Tokio Hotel: Ne, nikdy v žádném případě.Víme, že dělat hudbu je celý náš život.
Klorophil: Ahoj, tvojich 5 slov na popsání skupiny?
Tokio Hotel: 5? Německý rock, rozmanitost, smíšený, energie, upřímnost.
Klubby: Hádáte se spolu?
Tokio Hotel: Známe se víc jak 6 roku, hodně diskutujeme, hodně si vyměňujeme nárory, ale nehádáme se.
Gradoubid: V jakých zemích jste hvězdy?
Tokio Hotel: Německo, Rakousko, Švýcarsko, Polsko, Česká republika, Maďarsko, Holandsko a Belgie.
Caroneuneu: Kdo vás ovlivnil? Mějste se, posílám pusu, jste super.
Tokio Hotel: Máme uplně odlišný vkus. Tom: německý hip-hop (Samy Deluxe), Georg: Oasis a Fall out boy, Gustav: Metalicca a System of a Down a Bill: Green Day, Nena a Placebo.
Joliedemoiselle: Kde jste se poznali?
Tokio Hotel: Bill a Tom šli hrát do klubu, když tam potkali Gustava a Georga. Začali jsem spolu dělat hudbu.
July36: Váš život je jako pohádka, jste superstar, jak se držíte při zemi?
Tokio Hotel: Známe se mezi sebou, protože je to 6 roků,co jsme se poznali, je to rodina a přátelé, co nás drží při zemi.
Tokio Hotel: Toto je konec :( Paříž se nám velmi líbí. Brzo se vrátíme na první francouzské turné. Děkujume za vaši účast. Informace na www.tokiohotel.com
Nekopírovat!


Bravo - Pravda o Gustavovi

27. září 2006 v 20:29 | Evule |  Interviews
Šok! Fanoušci ve starostech o Gustava? Že má bubeník Tokio Hotel odejít je drb. Ve velkém narozeninovém rozhovoru BRAVA mluví 18tiletý jasně pravdu...
Co se děje s Gustavem? Na internetu kolují divoké spekulace o jeho odchodu. Údajně se bubeník měl od kapely mnohem víc vzdalovat. Dokonce přespal v jiném hotelu než Bill, Tom a Georg. Po koncertech letěl hned domů. ,,Totální blbost!", říká Gustav jistě ve velkém BRAVO rozhovoru - a říká celou pravdu...
BRAVO: Ty jsi měl právě narozeniny. Ale zastínily to spekulace na webu o tvém odchodu. Co na to říkáš?
GUSTAV: Všechno nesmysl!
BRAVO: Co myslíš, jak lidi přišli na takový drb?
GUSTAV: V poslední době jsem po některých koncertech nepřenocoval s ostatníma v hotelu. Musel jsem udělat pár soukromých věcí. Například narozeniny mojí babičky. Že jsem jel zrovna po televizní show nebo vystoupení domu asi někteří lidi zpozorovali a špatně si to vyložili.
BRAVO: Takže neuvažuješ o odchodu?
GUSTAV: Nikdy! Tokio Hotel je pro mě jako květina. Proč bych ji neměl zalévat, když jí přece mnohem víc rostou pupeny?... Že je o nás stále něco v novinách nám nevadí (šklebí se). Přitom je mezi námi v pořádku. Je mi jenom velmi líto, že si fanoušci dělali zbytečné starosti.
BRAVO: Užíváš si potom hodně zábavy s Tomem, Billem a Georgem?
GUSTAV: Absolutně! Všechno je cool!
BRAVO: Ve vážnosti: Ty jsi měl 8.9. narozeniny. Jak se cítíš jako 18tiletý?
GUSTAV: Jako je to stejné jako v 17cti. (směje se)
BRAVO: Jak jsi to oslavil?
GUSTAV: O půlnoci jsem slavil s kapelou a našimi producenty. V poledne jsem byl doma u mojí rodiny. Mojí přátelé byli také tady. Společně jsme grilovali.
BRAVO: Co ti darovali k narozkám?
GUSTAV: Dostal jsem stylovou chladničku. Skutečně cool!
BRAVO: Cítíš se teď zcela dospělý?
GUSTAV: No jo, to nemůžu bezpodpínečně říkat! Přirozeně bych mohl jít do obchodu a koupit si hodně alkoholu. Ale já to neudělám, protože je to škodlivé pro moje tělo. Dříve jsem se vždycky těšil na oslavu 18ctin, protože bych se mohl sám koupit rachejtle (směje se). Ale co je teď fakt skvělé: můžu si už konečně udělat řidičák. Jsem už správně vzrušený....
BRAVO: Ty ale ještě bydlíš s tvojimi rodiči v Magdeburku. Odstěhuješ se brzo?
GUSTAV: Mohl bych už přirozeně žít ve vlastním bytě. Ale na to mám ještě čas. Doma je to prostě nejpěknější (šklebí se).
BRAVO: Jak důležití jsou pro tebe rodiče?
GUSTAV: Velmi důležití! Mají vždy pro mě dobré rady, jsou tu vždy, když mám stres.
BRAVO: Kdo je ještě důležitý ve tvojem životě?
GUSTAV: Samozřejmě kluci z kapely. Děláme už společně šest let hudbu a vyvinulo se z toho silné přátelství! Bez nich si to nedovedu představit. Stejnak si ale dobře rozumím také s producenty a ostatními lidmi, co dělají hudbu...
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
NEKOPÍROVAT!!!